• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky,
dneska absolutně nestíhám a jsem úplně grogy. Včera jsme s manžou prohrnovali, abysme ráno mohli vyjet, až skoro do 23 hodin, šli jsme spát o půlnoci, manža si nařídil budík na 2 hodiny a byl prohrnovat ještě v noci. V 5 hodin jsme vstávali a zas bylo nasněžený, ale projeli jsme. Fakt hrůza!!! :rolling_eyes:

O půl 7 mi brali krev poprvé, pak jsem asi po 20 minutách vypila ten hnusnej sladkej roztok a čekala tam 2 hodiny, aby mi pak mohli vzít krev znovu. To čekání mi přišlo fakt nekonečný. Já myslela, že si budu moct normálně odejít, ale že prej ne, že mám bejt v klidu... síla!!! Ještěže byl se mnou manža. Jinak teda bylo to hnusný, ale dalo se to přežít. Nebylo mi ani blbě, jen když jsem dopíjela poslední 3 loky, tak mě to už pomalu začalo "nakopávat". :grinning:

Koukám, že jste se konečně rozkecali. To je dobře. :wink:
11. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Zuzi, co nás čeká ještě za hrůzy /kromě porodu/??? :grinning:
11. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Anoli, my včera odpoledne také vyhrnovali, teda spíš manža, já jsem mu fandila. :grinning: Nebylo jinak možné přes ty bariéry vyjet z parkoviště. Jenže dnes ráno, když jsem jela do práce, nebylo vidět, že by někdo něco vyhrnoval, sněhu tam byla hromada, tak jako včera.
No a stejně dnes přijedu domů, a na mým flíčku bude stát nějakej vyčůránek. A půjdeme odhazovat nějaké místo o kus dál. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Je to mazec! Nesnáším zimu! :rolling_eyes: A hlavně, když silnice stojí za prd. :unamused:
11. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
čauky Anoli, tak vidíš, jak jsi to zvládla... já teda normálně trajdala ty dvě hoďky.. no pak se v tom vyznej... :astonished: :wink:

no já myslím, že nejhohorší bude ten poslední měsíc... no a pak ten porod... zatím si to nepřipouštím, že Venda musí taky nějak ven... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vyšetření už asi žádný nebudou, jen utz ve 30tt a to bude jen čumenda... :grinning:
11. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Zuzi a už máte vybrané jméno?
A kdybych tu cukrovku měla, tak by mně asi z gyndy zavolali, ne? Doufám, že nezavolají... :pensive:
11. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Máme vybráno a je to tajný, písnu ti to do IP.

Mě řekli že zavolají kdyby něco, ale holky na dubnu si tam některé musely zavolat a zhjišťovat si to samy... tak nevím co ti Dr. řekl?!
11. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Zuzi, ahá, tak to jó... :slight_smile: :wink: A jméno je pěkný, hlavně ta zkrácená forma. :dizzy_face:

No, mně taky říkali, že kdyby něco, tak zavolají, tak budu čekat a uvidím. Když se neozvou... vlastně koukám do kalendáře, že příští týden mám poradnu, takže by mi to kdyžtak řekli tam. :wink:

Holky, já pomalu frčím domů. Držte pěsti ať dojedu v pořádku a hlavně, ať zajedu k baráku bez velkých problémů. :unamused:
11. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahojky holky,
včera mi nefungoval MK :frowning2:
ale dnes je to už naštětstí v poho
koukám že sněhovou kalamitu jset všechyn přežily :slight_smile: teda až na ty skoro zraněné co nám chtěli pomoct a roztlačit že?!!! :grinning:
Já se ani nepokoušela v pátek odejt z práce :frowning2: a pro autí jsem si jela až v neděli.
našemu pejskoví se sněhová nadílka moc líbí, byli jsme celej víkend venku mám pocit :grinning:
ale v osbotu u nás teda byla tichá domácnost ale už je to OK. jo a dnes máme 4 měsíce od svatby, to to letí :slight_smile:
12. led 2010 v 07:47  • Odpověz
copa: // 25.7. - 28tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 28tt+2d
anoli:// 14.8. - 25tt+5d
jaspina: 7 DC
ewulin:// 19.11. - 11tt+6d
ladenka:// 22.12. - 6tt+3d
bajoch:// 35 DC

Krásné ránko,

Baji, já se kaju jak můžu... :pensive: :grinning:

a co vy a Váš domeček, jak to tedy vypadá???
12. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko. Tak mám termín laparky - 15.2. a měl by být zamluvený ten nadstandart - zrovna jak jsem tam volala, že si ho zamluvím, tak to zvedla bývalá spolužačka, co se mnou seděla v lavici - ona tam pracuje, tak jsem z toho měla hned lepší pocit. A taky jsem měla možnost porovnat rozdíl mojí současné gyndařky z tou minulou - ta když mě poslala na operaci s čípkem, tak to na mě vychrlila ve třech minutách a takovým stylem, že jsem se venku rozbulela z toho šoku.. A tahle se mi věnovala dlouho, všecko vysvětlila.. Fakt je super! :dizzy_face:
12. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Jaspi tak to je dobře :wink:

Zuzi všechny potřebné formality a náležitosti a zrovna včera jsme byli žádat o úvěr....tak teď už jenom budem 14 dní až měsíc čekat akousat si nehty nervozitou...
jinak kuchyně je vybraná, schody jsou vybrané, podlahy jsou vybrané, sedačka je vybraná, teď už jen aby to schválili :zipper_mouth:
12. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,

jaspi, to je super, že už máš termín laparky. :wink: Vidíš, někdy je fakt lepší toho doktora změnit, když nám nevyhovuje. Já až porodím, tak gyndařku taky změním, ale ne kvůli tomu, že bych byla nespokojená (i když někdy mi přijde, že mě strašně málo informuje, např. o tom NT screeningu), ale spíš kvůli dojíždění. Až nebudu pracovat tam, kde teď pracuju, tak bych to měla móc daleko...

baji, tak držím pěsti, ať vám to dopadne :wink: Ale já myslím, že to dopadne. :slight_smile: Hele, ty jsi 35 DC??? :sunglasses:

Zuzi, jak jste se tu bavili o tom screeningu, tak jsem zapomněla reagovat. Kdybych o něm věděla od své Dr. dřív, tak bych na něj určitě šla, ale ona mi o něm vůbec neřekla. Z toho jsem trochu zklamaná. Jinak jsem spokojená, ale chybí mi informovanost a ta si myslím, že je důležitá. Proto jsem se rozhodla, že ji po porodu změním. Ale je to hlavně kvůli dojíždění.
12. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Jaspi, to je super, takový lidi by měli pracovat všude... hned je ten strach o dost něnší, že???? No ale 15.2. je docela mazec, to je až za měsíc... to se u vás tak dlouho čeká? A kam sis vůbec vybrala, že půjdeš???

Baji a co máte vybranou za kuchyni??? hoď link... :sunglasses:

Anoli, já si taky myslím, že informovanost je důležitá! Mě to tada zapomněl říct... :wink: ale normálně tam posílá všechny, teda, ty co oželejí 1.500,-- a je to hlavně prorto, aby se právě snižoval počet vvv u dítětě... jsem za to fakt ráda!
12. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Zuzi, já už vím, že NT screening dělají v nemocnici, kde budu rodit, takže příště se objednám rovnou tam. :wink: A určitě na něj půjdu, protože mi taky přišlo hodně dlouhý čekat až do 16 tt, jestli je mimi zdravý. A říkala jsem si, že kdyby nebylo, tak že už je to docela pozdě brát ho, že? Když už pomalu cítíš jeho pohyby... To v těch 13 tt se to ještě dá...
12. led 2010 v 10:11  • Odpověz
no nemám na ni odkaz je z IKEA šedo oranžová, vlastní návrh, pracuje tam kámoš takže náms tím dost pomůže chápete....teď zrovna vybírám v práci spotřebiče :astonished:

anoli ano jsem ale to je běžné už čtvrtej cyklus mám dlouhej 37 dní.....navíc jsme se moc nesnažili....teď to necháváme trošku bejt tam po té bořce co jsem chvíli ani nepatřila mezi snažilky....
12. led 2010 v 10:17  • Odpověz
baji, ono je to tak lepší, nechat to být a zabývat se něčím jiným, pak to třeba vyjde i bez snažení :wink: :slight_smile:
12. led 2010 v 10:33  • Odpověz
baji, naši mají taky vybranou kuchyni z Ikei, budou jí brát koncem ledna a v únoru ji budou kompletovat... jsem zvědavá jak bude vypadat... oni mají vybranou takovou tu starodávnou...

anoli, no já byla minule v poradně aseděla tam holka, kterou znám jen od vidění, lae je to učitelka MŠ takže jí mamka zná... no a seděly jsme tam se ségou a ségra říká, teda na to, že je stejně těhotná, jako ty, tak nemá žádný břicho, ale ona je taková silnější a měla tlustej velkej svetr, tak jsem říkala, že na ségře to taky nikdo nepoznal do osmého měsíce, protože je taky prostorově výraznější...
no a pak jsme se o tom doma bavily s mamkou a ona říkal, že byla na tom NT a mimčo mělo rozštěp páteře... :pensive: tak musela jít na potrat, ale jak říkaš, bylo to naštěstí ve 12tt...
12. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Právě, že když ta možnost tady je, tak proč jí nevyužít, že? I když za 1500 Kč. Já kdybych se o to zajímala dřív, tak bych zjistila, že ten nt dělají 15 km od mýho bydliště a taky bych na něj šla. Jenže já jsem čekala, že mi to řekne Dr. a ono nic. :rolling_eyes: Ale je to jinak samozřejmě každýho věc. :wink:

Zuzi a co teď nakupuješ? Máš už vše nebo ještě ne? Já se do shánění věcí pořádně opřu až v únoru, to budu mít po zkouškách a klídeček na nákupy. :wink:
12. led 2010 v 11:19  • Odpověz
anoli, tak máme kočár, autosedačku, všechno oblečení, povlečení, prostěradla, jeden balík plínek, lehátko do vany, po berousi chci objednat postýlku, matraci a zajet koupit peřiny, v únoru chci koupit chůvičky a monitor dechu a vše co budu potřebovat do porodnice a v březnu chci dokoupit jen kosmetiku a věci z lékárny... :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jakou značku kosmetiky budeš kupovat? Mně se docela líbí Hipp kosmetika. Dostala jsem vzorek masážního olejíčku na strie od gyndařky (za cukrovku) a jsem z něho nadšená. Příjemně voní a bříško je pak krásně promazaný. A stačí opravdu jen 3 kapičky. Neznáš tuhle značku? Jen abych věděla, jestli do ní investovat nebo ne. :wink:
My si budeme monitor dechu asi půjčovat na půl roku z nemocnice. Ty už máš věcí, tý jo, já jsem teda pozadu... :sweat_smile: Ale snad tě během února dohoním. :wink:
12. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
mám hodně věcí od ségry... :wink:
kosmetiku asi jako takovou vůbec řešit nebudu, koupím olivovej olej a červenou indulónu, a tím to asi hasne... ségra toho měla nakoupený, a nakonec zůstala jen u těchto dvou věcí... oni se ty mimča ani moc nemají ničím mydlit...
12. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Aha, tak to máš dobrý. :wink: No, tak já jsem úplnej laik, proto se ptám. Nevím, co mám koupit a co ne...
12. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
no koukni se na dubnovky, právě dnes to tam probírají, ale každá má samozřejmě jiný názor... klasika... ale vem si tak hodinu v práci volno, je toho dost... :grinning:
12. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Díky za radu. Jéé, ani jsem tam dnes nekoukala, tak o tom nevím, že to tam probíraj. Já tam moc poslední dobou nechodím, páč to nestíhám... no, jdu tam mrknout. :wink:
12. led 2010 v 15:04  • Odpověz
já taky ne, jen doma když večeřím tak si čtu co probíraly... ale je toho tolik, že když chci na něco reagovat, tak na konec zapomenu, na co jsem vlastně reagovat chtěla... :grinning:
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz
No právě... anebo už to téma probraly a mně je pak blbý se po dvou stránkách k němu vracet. :grinning: Pak se ptám tady tebe. :wink:
12. led 2010 v 15:20  • Odpověz
no nic letím dnes domů... mamka si k nám pozvala kámošku na čumedu, tak jdu hostit... :grinning:

pááá
12. led 2010 v 15:58  • Odpověz
copa: // 25.7. - 28tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 28tt+3d
anoli:// 14.8. - 25tt+6d
jaspina: 8 DC - 15.2 laparka
ewulin:// 19.11. - 12tt
ladenka:// 22.12. - 6tt+4d
bajoch:// 35 DC
13. led 2010 v 07:45  • Odpověz
dobré ránko!
Ewulin gratuluju k 12tt! To je už konec prvního trimu, kdy jsou největší rizika ne?
13. led 2010 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.