• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jo Jaspi,jsem ti to vlastně oznámila místo abych se zeptala :grinning: ,můžu to tak udělat?
13. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ewul jasně! :wink: Akorát to sem písnu podle toho jak to půjde - zítra tu bude šéf.. ale určitě se budu snažit to přetlumočit co nejdřív.. A dík za rady s hafíkama - doma uděláme válečnou poradu!
Taky se trochu bojím jestli ho fakt pořídit - abych z toho třeba pak nebyla nešťastná.. Já jsem totiž psa vevnitř nikdy neměla..
Ewul jakého máte? A asi blbý dotaz - ale nesmrdí ten byt pak? Já jsem totiž měla kočku a ta smrděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ona kadila do toho záchodu a ten je vevnitř..
13. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
:grinning: ,my máme kříženého malamuta s německým ovčákem...v bytě to nejde poznat,teda podle čuchu,ale chlupy tam máme,ale to je raz dva pozametané:slight_smile:...koupeme ho tak jednou za měsíc a fakt si nemůžu stěžovat,ale já jsem celkově milovník zvířat, takže máme doma i králíka a klidně bych si pořídila další zvíře...já bez zvířat nefunguju...:slight_smile:
13. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
tak já už letím domů:slight_smile:,takže hezké odpolko všem :wink:
13. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ewi, a jak to vypadá???? To musí být mazecký pes!!! :grinning: :grinning: :grinning:

no vy ste teda dvě... :grinning: jaspi, no prostě vysvětlíš šéfovi, že musíš jít na koníka něco vyřídit... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

mě teda doma psi taky smrdí... všichni... :frowning2:
13. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
A mě to zas přijde mít doma zvíře takový nehygienický, já nevím, asi jsem citlivka... i když doma jsme měli, když jsme byli s bráchou malý, křečka, pak kanárka...

Holky, dneska jdu ke kadeřnici, tak držte palce, ať mi melíry chytnou. Minule to byl děs běs a pokud nechytnou ani dneska, tak budu muset jít asi dohněda nebo nevím... :unamused:
13. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
No mě právě kočka vevnitř vadila. Ale je výhoda, že kdyby bylo nejhůř, může ven.. pokud by ho tam Rykoš nesežral..
13. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahoj hloky po dlhej dobe vas vsetky zdravim :slight_smile:
no tu sa to ale kraaasne gulati a ten cas ale leti
anoli co mam znamu kadernicku ta tehotne nikdy nefarbila vravela ze to sa nema aby tie skodiliviny s farby nesli cez krv do plodu a ze aj tak farba tehu moc nechyta tak neviem co je na tom pravdy ale snad ti spravy kraaasne vlasky :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj nat, jak se máš?
Já vím, že by se to nemělo, ale neumím si představit si hlavu nebarvit... :frowning2: Uvidíme no, musím se s ní nějak domluvit, protože minule to byl děs běs, tak přemýšlím, jestli nemám jít dohněda rovnou... a až pak po porodu si nechat udělat zase melíry... bojím se, že mi ty blond melíry zase nechytnou a budu vypadat hrozně. :rolling_eyes:
13. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
mam sa celkom dobre aj ked si to dokazem predstavit este lepsie :slight_smile: no len dufam ze tento rok bude skvely a nie jak ten stary
na meliry som chcela ist aj ja ale ja si chcem nechat narast ofinu uz ma to stve jak mi pada do oci a chystam sa nafarbit si hlavu doma ze este chvilku pockam a potom skocim kadernicke a hned ma aj trosicku ostriha
no snad ti to dopadne dobre :slight_smile: a neboj aj tak budes pekna mamina :slight_smile:
13. led 2010 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz
No teda...Aroušek je náhodou naprosto čistotný a nejrozkošnější pes na světě :slight_smile: ...Zuzi,pošlu ti do mailu fotku...je to takový můj mazlínek :dizzy_face:
13. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Tak hlásím, že melíry jsou krásný, ale musela použít jinou barvu. Prý ji moc nepoužívá, protože většinou chytá až do běla. Mně teda ne, mám je ukázkový. :wink: Konečně vypadám zase jako člověk. :grinning: No a už jsme taky pomalu plánovali, kolikrát k ní ještě půjdu, abych to neměla odrostlý po porodu. Takže ještě 2x před porodem a pak už bude mimís!!! Nějak to letí, nemyslíte? :astonished:
13. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Krásné ránko,

anoli, to je super, že nevypadáš jako zrůda, a je z tebe prvotřídní kočka... :grinning: :wink:

já si včera říkala, kolikrát do porodu budu ještě uklízet, vzhledem k tomu, že jsem dosud uklízela (jako opravdovsky a pořádně) jen dvakrát, tak to do toho dubna taky stihnu jen dvakrát... :wink: :grinning:
14. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Dobré dopoledne,

Zuzi, já to uklízení taky teď flákám, ale nejde stíhat všechno najednou - práce, škola, domácnost... holt někde se musí ubrat a někde zase přidat, ale až to přejde, tak bych chtěla uklízet zase každý týden, popř. za 14 dní. Horší je, že už nezvládnu to, co dřív... teď musí pomáhat manžel. :wink:
14. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Zuzi, jak to bude teda s tou mateřskou? Ti pitomci, než se dohodnou, tak my už budeme mít po ní, co? :rolling_eyes:
14. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Teda, dnes jsem tu asi sama... kdepak lítáte?

Dneska jsem se blbě přeležela a skřípe se mi tam někde pod žebrama asi nerv - docela nepříjemný. :rolling_eyes: A taky mě začíná škrábat v krku. Ach jo. :frowning2:
14. led 2010 v 10:00  • Odpověz
dřu jako koník... :wink:

mateřskou neřeším, stejně svým rozčilovýáním nic nevyřeším... podle mě tam sedí banda kreténů, kteří si hrabou na svým písečku, takže nám to stejně nezvednou... a pokud ano, tak mi už budeme mít po MD... :angry: :angry: :angry:

na krk si kup HOMEOGENE... jsou to homeopatika, a dávkování každou hodinu jeden bonbón, mě to pomohlo hned....
14. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Zuzi, díky, zkusím to. :wink: Já bych taky dřela, ale nemám pořádně co... :unamused: Tak kolik dnů ti ještě zbývá do MD? Počítáš to? A myslíš, že ty výsledky z cukrovky už mají? Já tam volat asi nebudu, počkám, co mi řekne ve středu v poradně. Já půjdu na MD asi od 1.3. Vychází mi to 8 týdnů před porodem na 22.2., ale ten týden už v práci přežiju, takže to nechám asi od 1.3., teda pokud si to ještě nerozmyslím. :grinning:
14. led 2010 v 11:17  • Odpověz
no, mě minule dr. řekl, že až přijdu 3.2. na kontrolu, tak mi vypíše MD, a prý to vychází na 7.2. no moc tomu nerozumí, podle čeho to počítá, ale já těch 8 týdnů rozhodně půjdu... včera jsem tu byla do šesti a večer mě teda pěkně bolelo břicho a chudák Venda byl celej den pěkně skřípnutej... :frowning2:
14. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Zuzi, já to ještě promyslím a myslím si, že stejně nakonec půjdu taky těch 8 týdnů... :wink: Já jsem hrozně nerozhodná... včera jsem zas znova začala přemýšlet o holčičím jméně... :sweat_smile: Líbilo se mi Karolína, jenže to začali mít všichni v okolí, pak jsem chtěla Nelu a nakonec zatím vede Sofie Nela, jenže najednou zas nevím, jestli jo nebo ne... je to se mnou těžký, co? :grinning:
14. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky, dnes tu mám šéfa, ale aspoň písnu zprávy od Ewulin:
Je po vyšetření a výsledky budou za 2 týdny, ale srdíčko, mozek, páteř a bříško jsou o.k :dizzy_face:
14. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
no to je super... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oni jí pak jenom zavolají, jak dopala krev... mě to volali odpoledne, někde tro trvá takhle dlouho... spdl jí kámen ze srdce a ví, že mímís je v pořádku... tak mě napadá, třeba už ví, co to bude... :wink:
14. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
no, po pravdě, dvě jména jsou vždycky na obtíž... já to vidím z pohoedu úřednice... třeba výpis z rejstříku trestů přes czech point neuděláš, když máš dvě křestní jména... prostě se nikam to druhé nedá napsat... no a pak musíš žádat až do Prahy, tak jak to bylo dřív... :sweat_smile: ale to je asi blbý tohle řešit, když nevíš co bude za dvacet let, že??? :grinning:

no mě se víc líbí třeba Nela, než Sofie... ale je fakt, že moc nemám ráda tyhle moderní jména...ale to je jen otázka názoru... Sofie je stejně u náš Žofie, tu já bych klíďo píďo dala... prostě by to byla málá, krásná Žofinka... :grinning:
Nela se mi líbí, ale mají jí kamarádi, takže ta padla a karolína se mi líbí taky, ale to je sestřenice.. ale nikdo jí neříká Karolínko, je to prostě Kája... :wink:

teď babo raď, že??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Zuzi, no to jsi mi moc neporadila. :grinning: Jenže víš, co je nejhorší? Že manžílek se do jména Sofie Nela tak zamiloval, že nechce o jiným slyšet. Zkusím jít na něj přes to, co jsi mi napsala. Aby pak malá neměla problém s úřady... :wink: Tý jo, to je zas teda dilema. U kluka je to jasný, tam to měnit nebudu. Jiný jméno mě ani nenapadá, ale s tou holčinou...

Karolínu vyřazuju, máš naprostou pravdu... my máme jednu v práci a taky jí každej říká buď Karol nebo Kájo. A navíc, jak jsem už psala, tak se jich najednou v našem okolí objevilo několik a to mi vadí...

Tak teď už zbývá jen Nela a Sofie Nela... zas bez tý Nely se k příjmení Mikulecká moc Sofie nehodí no... :unamused:

jaspi, díky za zprávy o ewul. Moc jí gratuluju, že je vše o.k. :wink: :dizzy_face:

Tak já ještě hoďku a jedu na zkoušku z managementu. Doufám, že tam něco vypotím. :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
anoli, vidím, že přemýšlení nad jménem dává zabrat víc než zkouška... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

jako Sofie Nela je krásný, to jo... :dizzy_face: já jsem ale spíš praktik... to druhý jméno bude stejně jen psát... nikdy na ni nebudeš volat "Sofie Nelo ukliď si pokoj" :unamused: no já nevím...
14. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Zuzi, no to teda jó! :grinning: Né, já začínám být nervní, jak sáňky v létě, tak radši přemýšlím o jméně. :wink: Nesnáším ústní zkoušky!!! :angry:

Já vím, máš s tím jménem pravdu... zkusím mu to takhle nějak říct a uvidíme... snad ho zpracuju. U mě vede Nela. Z mého okolí znám asi jen 2, to jde... :wink:
14. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Taky myslím na chersi, jak se asi holka má... :pensive:
14. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
já jsem taky nad ní přemýšlela, ale a dle mého názoru, už to u nich asi neklapalo dýl a třeba si potřebují od sebe odpočinout a pak to bude zase dobrý... :dizzy_face:
já třeba nesnáším ty manžovi výlety na hory a tak, ale pak se na sebe alespoň tešíme když se vrátí... :wink: prostě občas ten manželský stereotyp ubíjí, ale fakt, že když jsme se rozhodli pro Vendu, tak se snažil a chtěl taky, abychom toho vendelína měli...
no nevím, doufám, že brzo písne, jak se má... :pensive:
14. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
ústní zkoušky taky nesnáším... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem spíš spisovatel, učím se i psaním.... pak mám foto¨grafickou paměť, všechno musím mít zvýrazněné 4 zvýrazňovači a u zkoušky to pak jen "čtu" :grinning: nebo zavřu oči a přepisuju vlastně to co bylo ve skriptech... :wink:

tož držím palce, pak písni... bude to v poho, uvidíš... :wink:
14. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Zuzi, je vidět, že jsme narozený ve stejným znamení, páč já mám s učením úplně to samý. :wink: Všechno podtrhávám a taky radši píšu, než mluvím, protože než něco napíšu, můžu si to rozmyslet, kdežto když musím hned mluvit, tak to jde hůř. No jo, tak já pomalu vyrážím. V 16 hodin jdu na řadu, tak na mě mysli. :wink:

Mohla by se tu občas zastavit, viď? No jo, problémy měli asi delší dobu, to je fakt... :unamused:

Tak zítra pa
14. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.