• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahojky holky, jukám na vás každý den , jak se tu máte co probíráte a tak :wink:

Pokud můžu říct názor Anoli - tak Nela se mi líbí mnohem více a stejně nikdy prckovi nebudeš říkat 2 jmény.

Doma to je zase při starém, v sobotu se manžel opil, a v něděli jsme si zkoušeli povídat, nastolili jsm epravidla, tedy hlavně pro něj - teď je jen na něm jak je udrží. Snubák už zase nosím.

Postupně mě opouštěli myšlenky na dítě a včera jsem byla dlouho v práci a konečně jsem to rozsekla. Jelikož s manželem spolu tak nějak spíme nespíme (cca 1 za 14 dní) je zbytečné každý měsíc něco očekávat. Smazala jsem své albíčko a dnes jsem prodala ovulační testy.
nechám to být a čas ukáže, stejně máme nějaké finanční plánovaní a opravdu mi nepřijde, že Fanda je zralý na to aby byl tátou.

Nebojte v podstatě jsem s Vámi v kontaktu - jen nepíšu.
Ale už se mi o vás a tady o diskuzi i zdálo.

Teď mám strach o to co bude v práci, jestli tu zůstanu, nebo zda se vrátí ta co tu byla předemnou z mateřské. Už z toho blbnu. Staním se tu v práci co to de, abych po sobě v případě konce zanechala pouze prázdný a čistý stůl.

Tak se tu zatím mějte a opatrujte se mi tu - holky moje :wink:
14. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Tak zkoušku jsem zvládla za 1- :dizzy_face: Dala bych si teda spíš za 2, protože neumím pořádně mluvit, leze to ze mě, jak z chlupatý deky, ale co, vůbec se na něj nezlobím, že mi dal ještě lepší známku, než jsem čekala. :grinning:

Ahoj chersíku, ty jsi hodná, že ses na nás přišla podívat. Vždyť já na tebe myslím skoro každej den. Je tu bez tebe smutno. To víš, už jsme si na tebe zvykli. Vždyť to nevadí, že se nesnažíš, kdykoliv si sem můžeš přijít jen tak popovídat. Aspoň se ti uleví. :wink: A my se tu taky nebavíme pořád jen o dětech. A díky za radu se jménem, já o tom furt poslední dobou přemýšlím a dneska až přijede manža z práce se s ním o tom pokusím znovu promluvit. Asi mu řeknu, že já si vyberu jméno pro holku a on že si vybere pro kluka a hotovo. :wink: S tou prací uvidíš. Musíš si říkat, že jak to má bejt, tak to bude a my to stejně neovlivníme. A ještě jednu věc si říkej - všechno zlý je k něčemu dobrý. :wink: Měj se hezky a brzy se ukaž

No a já se jdu zase pro změnu co? Učit!!! :rolling_eyes: Už mě to fakt nebaví. :angry:
14. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Holky, všimla jsem si náhodou na jiné diskuzi, že Eliška našla //, takže Eli moc ti gratuluju a držím ti strašně moc pěsti, ať to tentokrát vyjde!!! Moc ti to přeju! :dizzy_face:
14. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky holky.
Anoli: Děkuju mooooooooc, snad to tentokrát vyjde!! :dizzy_face:
14. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Krásné ráno kočky.
Jinak udělán těhu testík i dneska ráno a fakt tam jsou, takže se mii to jenom nezdálo, furt tomu nevěřím!! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mám fotečky v albíku!! :wink:
Jinak dneska budu volat Dr., tak pak dám vědět!! :wink:

Tak papa holky... jupííííí!! Já mám radost, i když zatím se raduju potichoučku :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
15. led 2010 v 05:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Elis gratuluju zatím jen tak potichounku :wink: Tý jo, ty těhulíš jedna dvě..
Chersi mrzí mě, že máte problémy.. já mám taky občas stavy, že bych Jarka zastřelila a přemýšlím, jestli ho vyhodím nebo si ho nechám :wink: On je v pohodě, ale občas udělá něco,čím mě vytočí na maximum. :angry:
A s mimčem neboj - máš čas.. Já jsem si včera řekla, že prostě tento rok bude ještě ve znamení "všechno pro miminko" Půjdu na laparku a pak uvidím co mi poradí - ale třeba i na to IVF.. a budem dál opravovat dům - kdyby se zadařilo, ať je tam k žití. A když se nepovede, tak v tom dalším roce se na to nejspíš vykašlu a začnu si užívat jinak. Budu si kupovat víc věcí pro sebe a budem cestovat. Chci vidět spoustu míst.. tak bych si začala plnit takovéto sny.. A dohodli jsme se, že pejska zatím nebudem pořizovat - kdyby bylo mimčo, tak by mi vevnitř vadil. Tak asi dokud bude Riky, tak jiného ne..
15. led 2010 v 08:03  • Odpověz
Krásné ránko
copa: // 25.7. - 29tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 28tt+5d
anoli:// 14.8. - 26tt+1d
jaspina: 8 DC - 15.2 laparka
ewulin:// 19.11. - 12tt+2d
ladenka:// 22.12. - 6tt+6d
bajoch:// 37 DC

Eliško, gratulace veliká.. :dizzy_face: osobně bych k doktorovi moc nespěchala, stejně nepůjde nic vidět a ty budeš jenom vystresovaná.... ale je to super, tak ať hlavně je vše tak jak má být... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chersi, ty nás prostě jen šmíruješ... :grinning: :grinning: :grinning: to tě ani nemůžeme moc pomlouvat.... :grinning: Jinak máš recht, na všechno se vyprdni a užívej si živosta, jestli ten mimís má letos přijít, tak přijde i bez ovu testů a ani nebudeš vědět jak... je fakt, že v dusné atmosféře se dítě dělat nedá a mít dítě jenom proto, že všechny kolem těhotní je blbost... počkej, až na to bude správný čas... myslíme tu všechny na tebe... ty ale v práci musíš škytat... :grinning:

Jaspi, já si myslím, že pokud se už letoš zapojíš do kolotoče "dítě" tak o něj budeš bojovat, dokud ho mít nebudeš... já osobně bych nedokázala si prostě říct, a dost, teď si budu užívat a třeba mimčo přijde, když už jsem do toho vložila tolik... ale ty určitě otěhotníš brzo a budete už doma tři a žádnýho domácího mazlíka prostě potřebovat nebudete... :wink: :dizzy_face:

anoli, gratulace ke zkoušce... :dizzy_face: vidíš, jsme prostě stejné.... ten den narození dělá divy, že???
Jak dopadlo jméno?
15. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Zuzi ale ono je něco jiného, když do sebe musíš cpát troje hormony každý měsíc - po nich je ti třeba blbě, motá se ti hlava, příbíráš.. o akné a mastných vlasech ani nemluvím. Ta laparka - o.k. Umělé bych taky zkusila - nevím kolikrát. Ale myslím, že když by to nešlo ani tak, tak by prostě přišel den, kdy si řeknu že to už stačí.. Vím, že na jednu stranu by se mi i ulevilo. Protože to, jak je to teď se spíš dá nazvat jen zabíjení času při čekání na dítě než nějakým fajn životem...Furt nevím co bude - jestli si můžeš naplánovat dovču - co kdybych přece jen byla těhu.. jestli si vůbec můžeš dovolit dát do něčeho víc peněz - co když budou potřeba na IVF..apod. Takže nic moc..
15. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Já vím Jaspi... :pensive: já tě chápu, já jsem ale zase taková bojovnice... dokud něco nemám, tak hledám všechny možný způsoby, jak toho docílit... ale tohle jsou věci které neovlivníme... :pensive: moje kadeřnice, měla heslo, z někoho je döbrá matka, ze mě bude výborná teta... a po třech letech přirozeně otěhotněla.... ale ona nebyla na žádném IVF nebo tak něco... prostě jen čekala kdy to přijde...

dej chmury stranou a prostě si naplánujte levnější dovolenou, opravujte domeček a mimís dorazí... :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno,

Eli, hlavně na sebe buď opatrná a víc odpočívej, ať se mimísek pořádně uhnízdí :wink: :dizzy_face: Je vidět, že jinak jsi zdravá, když ti to jde takto snadno otěhotnět, tak ještě aby mimís měl všechno, co potřebuje a udržel se, viď? Jsi pořád u stejného Dr.?

jaspi, vím, že to nemáš jednoduchý, ale neztrácej naději, jednou se zadaří, uvidíš. Třeba ještě není ten správný čas a vy si zatím v klídku doděláte bydlení, třeba se ještě někam podíváte... života si užívej dál a netrap se tím - vím, že je to těžký a že se to lehko řekne a hůř udělá... ale je před tebou ta laparka, takže pořád jsi podle mě k mimču blíž a blíž... zatím bych se snažila ten čas využít tak, jak píšeš, cestovala bych, na dovolenou bych jela, dům bych si zařídila atd. :wink:

Zuzi, díky, jo jo je ten stejný den narození je znát. :grinning: No a to jméno jsem manžovi rozmluvila. Řekla jsem mu stejný argumenty, který jsi mi tady napsala a on uznal, že je to pravda. Tak jsme se dohodli, že zatím vede Nela. Jenže to by nebyl on, aby zas nezačal vymýšlet kraviny a hned, že by to mohla být teda ne Nela, ale Nelly. No já z něj fakt nebudu!!! :grinning: Tak jsem mu řekla, že to ještě probereme a rozmyslíme a že jdu spát. :wink: Já fakt nevím, kam na ty nápady chodí. Jsem ráda, že aspoň na tom klučičím jménu jsme se shodli.
15. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Anoli, když chce Nelly, tak ať ji má... stejně jí bude říkat Neli... ale pro klid domácnosti... :wink: Jde viděz, že on chce prostě něco EXTRA... :grinning:
15. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Když já nevím, já na tyhle výstřelky moc nejsem... Jako chci jméno, který není zas tak časté, ale tohle? No, já teda zatím zůstávám u klasického jména Nela... Jsem zvědavá, jestli to do porodu ještě změníme nebo ne... a hlavně, co to nakonec bude, jestli holka nebo kluk. :wink: :grinning:
15. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Dobré dopoledne:slight_smile:...Eli moooc gratuluju a držím palečky :dizzy_face:

Hele holky kdy našla Bajoch //,já to asi někde přehlídla :frowning2:
15. led 2010 v 10:13  • Odpověz
No výstřelek to je, což o to... ještě máte tři měsíce čas...

Ewi, tak co??? Myslíš tu dnešní tabulku tabulku??? Ta je teda asi blbě... :frowning2: ale třeba je našla... :wink: já taky o ničem nevím!
15. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Noooo,já to hledám,že bych hodila gratulaci a nic jsem nenašla :frowning2:
vyšetření včera oukej,mělo to být bez odběru,ale doktorka se nakonec rozhodla,že je udělá...a pak utz...tak mozek má hezky rozdělený na dvě hemisféry,srdíčko má dvě komory a dvě předsíně,pateř je jak perličky na provázku a břišní stěna uzavřena,pupečníkova kýla není :dizzy_face: ,takže vady neslučitelné s životem vyloučila :dizzy_face: .Mimís celou dobu boxovala a kopal...no a teď budeme čekat na výsledky z genetiky,měly by být do 2 týdnu...
Na neurologii jsem dostala obstřik a doktorka mi řekla,že to co mají ostatní těhotné koncem 2. trimu,já mám od začátku prvního,že si to prostě musím protrpět...ale můžu si kdykoliv přijít zase na obstřik.
15. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky
teda teda já opravdu dvě čárka nenašla a jsem 39 DC :grinning:
asi se vloudila nějaká chybička.
Jinak velka ale tichá gratulace Elisce :dizzy_face:
Chersi určitě se vše obrátí k dobrému, vztah je o kompromisech, hlavně aby to pochopil i tvůj muž....
15. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Baji,tak jsi nám to vysvětlila:slight_smile: :wink:
15. led 2010 v 10:36  • Odpověz
baji... vidíš... mi už by ti je přikouzlily... :sweat_smile:

ewi, to je super, a řekla vám co to bude???? :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:36  • Odpověz
neřekla,není to moje doktorka,tak byla taková stroha,což mě trošku mrzelo...ale podle mně se ani nijak zvlášť na tohle nedívala...nějak na to nespěcháme abychom to věděli...:slight_smile:
15. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Já jsem to asi blbě napsala - neházím flintu do žita, to ne.. Jen u mě to není jenom o tom čekat jestli se zadaří a nechat to plynout.. U nás se totiž "normálně" nezadaří. Mám anovulační cykly.. Takže varianta je leda s tím, že budu brát hormony... A to je na tom to únavné.. Že po nich jsou blbé nálady, nasírací nebo plačtivé.. jak kdy. A nejde na to dost dobře nemyslet, když musím furt registrovat, který DC jsem a co mám zrovna brát.. :unamused: Mám známou a ta se tímto potácí už asi 7 let - bez úspěchu. Teda jednou po IVF se podařilo, ale jen tuším do 9tt :frowning2:
A prostě přežívají ze dne na den a nikam ani nejedou, nic si nedovolí - protože šetří na další IVF... je to šílené a ta holka je z toho úplně zničená.. Jasně, dítě chci - ale zas ne za každou cenu.. Třeba jedni u nás nemohli mít mimčo, tak umělé.. tuším na podruhé se zadařilo, ale ona si musela denně píchat injekce, aby ho donosila a stejně v 6tém měsíci začala rodit. Malý neměl ani kilo a problém se střevama - musel do Brna.. Tak si myslím, že někdy se to až moc tlačit na pilu ani nevyplatí.. Ale jasně že udělám co bude v mých silách :wink:
15. led 2010 v 10:44  • Odpověz
http://psi.sbazar.cz/shi-tzu-a-cinsky-chocholaty-pes-krizenci-havirov-o3538858.html

Už jste někdy viděli něco takového? :grinning: Hříčka přírody..
15. led 2010 v 10:46  • Odpověz
jaspi...a mě se to líbí...jako pejska bych si sama nekoupila,ale kdybych ho někde našla trpícího,tak bych mu pomohla:slight_smile:,ale já jsem na ty zvířata magor:slight_smile:
15. led 2010 v 10:57  • Odpověz
tak ti jsou hustí Jaspi... :grinning:

jaspi, řešila bych to stejně jako ty... :wink: mkáš recht, celej život obětovat pro představu, že dítě je to nejdůležitější na světě, dle mě nemá cenu...
15. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Jo já jsem je sem dala právě že jsou fakt parádní :grinning: Hlavně ten co má chlupatou jen hlavu a ocas.. Ten je tak ošklivý až je roztomilý. A to tělo jak je zezadu -váleček :grinning: Já bych si ho vzala, ale Jarek řekl - to je ten co musí být oblečený? Tak to né, z žádným blbečkem v šusťákovce nikam chodit nebudu :angry:
15. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Jaspi, šusťákovka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:16  • Odpověz
No někdy mi odpálí takovou odpověď, že i když mě to štve, tak se musím smát :grinning:
15. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem skoro po týdnu zase tu. Od úterka jsem na nemocenské, v pondělí jsem začala zase trochu špinit, takže kontrola a jsem doma. Naštěstí mimi bylo OK, dokonce už mělo srdíčko. Jen od té doby co jsem doma, zvracím a je mi děsně zle. Dneska jsem vstala a bylo to OK, tak jsem umyla nádobí, uklidila (aby manža neřekl, protože jinak jen ležím jak lemra a on chudák dělá všechno sám). Ještě jsem se chystala na vaření, ale už mi je zase blivno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Upřímně doufám, že to brzo skončí, protože tohle je fakt děs. :confounded:
15. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ladi, mě teda takhle špatně nebylo, ale byla jsem hrozně unavená, což jsem vlastně doteď, takže se doma moc nepředřu, ale zase chodím do práce, která mě už docela odrovnává...
Takže pěkně odpočívej a buď v klídku.. nic ti neuteče, ani doma, ani v práci... :wink:
15. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Já vím. :wink: Volala jsem včera mamce, jestli jí bylo také takhle špatně ... a ona mi říká: "Jestlipak víš, od kdy máme na záchodě kobereček?" Říkám, že nevím. "No tak od té doby, co jsem v těhotenství objímala mísu, taťka mi ho tam dal, aby mě netlačily kolena." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže to mám asi v genech. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
já zvracím sve stoje a je fakt, že mi bylo taky zima na nohy a musela jsem mít ten kobereček větší... mamka má recht, úplně jí chápu... :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.