• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky, zdravím vás z domu, jsem na neschopence....poslední dny jsem dost zvracela a bývalo mi strašně zle....no a přišlo to i včera v práci.....pořádnej trapas :unamused: :frowning2:
výsledek? nervové zhroucení z nové pozice v práci...jsem prostě trdlo a nezvládám stres....ted si odpočnu a dál se uvidí....ještě že tam to mimi nebylo tentokrát abych mu ještě nějak neublížila :frowning2: :frowning2:

mějte se tu zatím báááječně jdu odpočívat dle rad lékaře, ono po tolika práškách se ani nic jiného dělat nedá :sweat_smile:
19. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky,
já mám dnes dovolenou, protože po tom včerejšku jsem byla úplně hotová. :frowning2: Byla jsem ve škole na zkoušce z účta a nemám z toho moc dobrej pocit. Myslím si, že si to ještě zopakuju. Ach jo, ať už je po všech zkouškách! :rolling_eyes:
Tak na vás jen mrknu a jdu vařit obídek a pak se zase učit, tentokrát pravděpodobnost. Už mi to učení leze krkem, fakt... :confounded:
A jinak, dneska jsme v 7. měsíci, jestli se nepletu, že? :astonished: Toto letí! :confused:
baji, pěkně odpočívej, ať se z toho brzy dostaneš. A pak už to tak nepřeháněj, ať se z toho nezblázníš. :wink:
A co je jinak nového?
Já mám vlastně zítra poradnu. Zuzi, jsem zvědavá, jestli se mnou bude už Dr. řešit mateřskou, ale já si myslím, že by už mohla. Kdyby ne, zeptám se jí. Taky jsem zvědavá, jestli byla cukrovka v pořádku. Nikdo mi nevolal, tak doufám, že ano...
Mějte se hezky a já na vás juknu ještě večer, jestli tady není něco nového. :wink:
19. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Čauky Anoli, se mnou jí neřešil, já se zeptala a on mi řekl, že příště mi ji vypíše....
ježíši účto, no to je hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem měla jeden semestr a málem rupla, nakonec jsem se s profesorem dohádala a on mi dal za 3 a bylo... :sweat_smile:
tak se pilně uč, mě čekají ještě dvě hoďky v práci, pak jdu k našim a pak domů, zkouknu jeden díl chirurgů a půjdu spát... no prostě super vyhlídky... :dizzy_face:
19. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Baji hlavně se dej brzo do pořádku! Chtělo by to nějako hezkou dovolenou jako relax.. Třeba i někde blízko, ale změnit prostředí a načerpat síly :wink:
Holky vám ty měsíce teda letí!
Zuzi no po laparce to nepůjde kvůli těm jizvám.. Ale do té doby chci chodit, ať z toho tak moc nevypadnu..
19. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
jaspi, taky hledím.... :astonished: už jen deset týdnů a malej řízek bude tady... :astonished: :dizzy_face:

no však jo, že budeš chodit, ale stejně, to půjdeš třikrát a pak zase nic tak měsíc... teda srovnávám to se ségrou, jak dlouho byla nepoužitelná... :sweat_smile:
19. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Zuzi takovou dobu budu stejně marodit, takže bych nechodila.. Co nadělám - když to jinak nejde..
19. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
hele, pro mimčo vše... :dizzy_face:
19. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky holky. :wink:
Tak dneska ráno udělán poslední těhu testík myslím si, že testovat dál už je zbytečné!! :sweat_smile: :dizzy_face: Mrkněte do albíka!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 06:30  • Odpověz
Eli to jsou krásné fotečky :dizzy_face: Takže asi zářijové miminko že?
20. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Jaspi: mělo by být!! Manžel je taky v září :sweat_smile: :dizzy_face:
20. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko,Eli fotečky nádherné:slight_smile:,budu ti držet palečky!!!
20. led 2010 v 08:16  • Odpověz
To se často tak v rodině opakuje.. Třeba u nás je půlka rodiny střelci.. A my jsme 4 sourozenci a 3 z nás mají partnera střelce a ten čtvrtý má sice štírku.. ale ta je od střelce vzdálená ani né o týden. :slight_smile:
20. led 2010 v 08:16  • Odpověz
ewulin: Děkuju moc.... Budu potřebovat každý paleček!! :sweat_smile: :dizzy_face:
jaspina: U nás v rodině se to ještě nestalo!! :sweat_smile: Takže pokud to vyjde, tak to bude poprvé...Aspoň co já vím!! :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
20. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás zdravím a do alba jsem se vám konečně odvážila hodit fotku z Vánoc. :wink:
20. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Krásné ránko...

Prej odvážila.... :sweat_smile: :grinning: si normální krásná těhule.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tipuju to taky na holku, když vidím sebe... :wink:
20. led 2010 v 08:49  • Odpověz
anoli: Vždyť Ti to tam moooooooooooc sluší!!! :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Holky, díky :wink: :dizzy_face: V 10 hodin jedu do poradny, tak bude snad vše o.k. Stejně jsem vždycky nervózní, když tam jedu. Snad je i cukrovka v pohodě. A zeptám se na tu mateřskou. Přece jen se to už docela přiblížilo... za měsíc bych na ni měla nastupovat... :slight_smile: Už se těším a ty Zuzi?
20. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Zuzi, taky bys mohla hodit aktuální foto, viď? :wink: :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Jeee Anoli,to je krásné bříško...to bude holčička,to je jasný:slight_smile:...
20. led 2010 v 09:14  • Odpověz
ewul, a my už se na ní moc těšíme! :slight_smile: Je tak hodňoučká... někdy si říkám, jestli tam vůbec je... :grinning: Ale umí si i pořádně kopnout. :grinning:
20. led 2010 v 09:26  • Odpověz
anoli, já se těším jak malý dítě... :sweat_smile:

no včera mě fotila ségra, jak Laduš pusinkovala Vendelína, tak jí písnu ať mi to pošle... jinak znásilním muže ať mě vyfotí... :wink:

Jinak držím palce na poradnu... pak písni... :slight_smile:
20. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Tak jsem zpátky u pc. Poradna proběhla dobře. No, mám teda už 11 kg nahoře, tak nevím, kam to až poleze. :astonished: Testy na cukrovku prej dopadly na výbornou, tak jsem si oddychla. Jsem objednaná na 23.2. na poslední ultrazvuk, na za měsíc do poradny a pak mi dala sestra ještě ňáký papíry k posledním krevním odběrům, kde se zjišťuje znovu krevní obraz, žloutenka, u negativní skupiny protilátky. Mám se stavit na odběry mezi 30.-31. tt. Jinak čípek je prý tak, jak má být. Poslouchala srdíčko, tak bilo jako zvon a prdelínek se tam vrtěl jako blázen. Doktorka říkala, že je pěkně živoučký. :slight_smile: Jo a na mateřskou mě pošle prý 11.3., což mě docela dostalo. Já jsem se těšila, že budu už od 25.2. doma. No nic, budu se na to muset teda ještě někde pozeptat. Ptala jsem se pak ještě sestry a ona mi říkala, že prej, když jde člověk 6 týdnů před porodem, tak je to pro něj finančně výhodnější... tak nevím. Zeptám se bývalé kolegyně, je to účetní a těmhle věcem rozumí. Navíc je taky těhotná, takže by jí to mohlo zajímat.
20. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Tak to je super,že je všechno v pořádku :dizzy_face:...na tu mateřskou se teda poptej,to by mně zajímalo...jako my jsme se s kolegyní byly ptát na personálním jak je to s dovolenou,jestli budeme mít nárok na celou...bylo nám řečeno,že ani náhodou...tak jsem si to pozjišťovala,a jasně,že mám nárok na celou dovolenou:slight_smile:
20. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Anoli, 11 kg :astonished: ti bude mimís pěknej cvalík... ne, dělám si srandu, bude to malý miminko, tak tříkilový by stačilo, ne???!!!!
takže my tu měli dnes měli účetní, a říkala, že nárok na dovolenou mám, ale musím si o ni zažádat. Čili před skončením mateřské si napíšu žádost, že žádám o proplacení dovolené za rok 2010 a oni mi ji proplatí. Co se týče nástupu, nebudu řešit, jestli budu mít o stovku víc či míň, to mi za to nestojí... prostě dr. řeknu ať mi ji napíše 8 týdnů před a hotovo... :sunglasses:
20. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
ewul, to s tou dovolenou mě to taky zajímá... jak to teda je? Já totiž, že mi spolužačka, která dělá účetní říkala, že mám normálně nárok na 20 dní dovolený, i když odpracuju jen 2 měsíce v roce. Prý je to nový, po staru se prý dovolená krátila, ale teď už ne. Upozorňovala mě na to, abych o ní nepřišla nebo abych nepřišla o peníze za ní, protože si o to musíš říct. Tak já nevím, ale každopádně až tu bude mzdová účetní, poptám se jí na to. Přece jen se to blíží...
20. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Zruš Holky tak teď mi je blbě a ještě k tomu střevní potíže a v práci!! No super!!!
:frowning2: :frowning2:
20. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Holky tak teď mi je blbě a ještě k tomu střevní potíže a v práci!! No super!!!
:frowning2: :frowning2:

To mělo být takhle napsané!! :grinning:
20. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Anoli:je to tak,že pokud máš v roce odpracované 60 dní,tak máš nárok na celou dovču a jelikož se mateřská počítá jako odpracované,tak máš a máš na ní nárok!!!!no nic mějte se,já letím domů:slight_smile:
20. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky, anoli, sluší ti to :wink: a gratulace k živé...že by holčičce :grinning:

u nás aby toho nebylo málo( mám na mysli ten můj psychickej stav)tak nám nevyšel ten úvěr takže papa domečku :frowning2: :unamused:
už nezvracím, teď mám pro jistotu průjem :unamused:
20. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Baji to mě mrzí :frowning2: A jak to - nedostačovala vám výše příjmů? Nic si z toho nedělej, najdete jiný :wink:
20. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.