• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ewul, díky :wink:
baji, díky, ať je to co je to v mým bříšku, hlavně když to bude zdravý :wink: :dizzy_face: A nezoufej, důležitý je zdraví a ty se hlavně dostaň ze zdravotních problémů, pak přijde to ostatní. :wink: A neboj, nevyšlo toto, vyjde něco jiného. Musíš si říkat, že všechno zlý je k něčemu dobrý a asi to tak mělo prostě bejt. Asi je před vámi něco jinýho, třeba i něco lepšího... teď to sice vidíš jako blbou zprávu, ale časem třeba zjistíš, proč to takhle dopadlo. :wink:
20. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
baji, no to je naprd... :frowning2: kolik jste si vlastně půjčovali???

hlavně a ť už je ti líp...

:angry: - to patří chersi... ona pochopí... :wink: :wink: :wink:
20. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Zuzi, máš IP :wink:
20. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Tak jsem si všimla, že dnes nikdo nevložil aktuální tabulku...

copa:// 25.7. - 29tt+5d
dlouhovlasa.evzenie:// 29.7. - 29tt+3d
anoli:// 14.8. - 26tt+6d
jaspina:14 DC - 15.2. laparka
ewulin:// 19.11- 13tt
ladenka:// 22.12. - 7tt+4d
bajoch: 5 DC
20. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
ahá... nikdo ji neložil... no jak tu není chcersi... :unamused:

jinak jsem si dala do alba fotku s naší Micínou... :grinning:
20. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahojte holky,

nedá mi to a musím vám napsat.

Anoli, u tebe to poravdu vypadá na holčičku a u zuzi - kluk.

Dneska jsem nějaká vyjuchana, včera jsme měla narozky, sice jsme je oslavili už v sobotu ale včera jsem se konečně dočkala toho, že jsme z manži vymamila co jako díte co teda cítí a co chce. Tak mě tak nějak uchlácholil, že je mi i do smíchu :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
čauky chcersi ajk tě jako uchlácholil??? :grinning:
20. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
že prý s dítětem počítá, akorát si musel něco vyřešit v hlavě. takhle jsem to pochopila já. Prý ho přepadl pocit že by to neutáhl finančně kdyby náhodou mimčo přišlo.

No nevím jetsli tomu veřit ale nachvilku mě to uspokojila. ja jsem mu pořad říkala že rozhazuje, tak nevím jestli si to vzal k srdci a konečně pochopil, že já půjdu jednou s penezi o pulku dolu.
20. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Zuzi, sluší ti to :wink: Nemáš kratší vlasy? Buď jsem to nějak nezaregistrovala nebo jsi se ani nepochlubila. :wink: No a Laduška je nádherná holčička! :dizzy_face:

chersi, vidíš to, bez tebe nejsme schopný ani vložit tabulku :wink: Měla bys sem zajít častěji. :dizzy_face: No tak to je dobře, že je to s manžou lepší. Třeba ještě opravdu není připravenej... hlavně ho do ničeho nenutit... musí to chtít sám. :wink:
20. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Jo kratší vlasy mám, už před Vánoci šel ohon dolů... :grinning:
jo a Laduš je krásná, taky budu mít jednou takovou... ale zatím budeme mít nádhernýho Vendelína... :grinning:
chersi, já myslím, že to jsou obavy každýho chlapa... :unamused: no prostě nebudete mít super věci, ale prostě jen normální... :slight_smile: všechno se dá zvládnou, když se chce... :dizzy_face:
20. led 2010 v 15:22  • Odpověz
přesně to jsem říkala, že nemůsíme mít značkový dítě,my jsme značkový taky nebyly :grinning:
20. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Zuzi, ale jó, asi jsi něco o těch vlasech psala, ale to víš, moje skleróza... :grinning:

To víš, že jo. :wink: Důležitý je, že bude zdravej. A co, jsou to naše první děti, tak třeba druhý budou opačnýho pohlaví. :wink: Chtěla bych mít páreček. :slight_smile:

chersi, o značkových věcech to přece není. :wink: Kolik že je manželovi let? :grinning:
20. led 2010 v 15:36  • Odpověz
v dubnu 26
20. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Ne, já si dělala srandu. :wink: Je to asi o povaze. Já jsem stejná jako tvůj manžel, taky se všeho bojím, ze všeho mám strach... to můj manža je zase takovej, že mě vždycky utěšuje, že to zvládneme a dodává mi odvahy. Takže u vás je to prostě opačně no. Ty jsi ta průbojnější, která se ničeho nebojí. Není to tak? :wink: Anebo se mu nechce uskromňovat, protože by si rád dopřával dál věci pro sebe...

Holky, mějte se a zas zítra :wink:
20. led 2010 v 16:06  • Odpověz
pááá, já tu zase budu už do šesti, ale už jen jednoua šmitec... :grinning:
20. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Dobré ránko, nikde nikdo :confused:

copa:// 25.7. - 29tt+6d
dlouhovlasa.evzenie:// 29.7. - 29tt+4d
anoli:// 14.8. - 27tt
jaspina:14 DC - 15.2. laparka
ewulin:// 19.11- 13tt+1d
ladenka:// 22.12. - 7tt+5d
bajoch: 6 DC
21. led 2010 v 08:02  • Odpověz
krásné ránko, jsem zde... :wink:
21. led 2010 v 08:06  • Odpověz
copa:// 25.7. - 29tt+6d
dlouhovlasa.evzenie:// 29.7. - 29tt+4d
anoli:// 14.8. - 27tt
jaspina:16 DC - 15.2. laparka
ewulin:// 19.11- 13tt+1d
ladenka:// 22.12. - 7tt+5d
bajoch: 6 DC

Oprava :wink:
Vidím, že jste probírali kdo je ve vašem vztahu ten opatrnější.. U nás si myslím, že já.. Ale jak v čem. Třeba co se týká peněz, tak určitě v tom, že chci mít všecko spočítané dopředu atd. To Jarek takové věci neřeší..
Ale my to máme všecko tak nějak rozdělené.. Když se sejde víc lidí - třeba návštěva.. tak to Jarek skoro nemluví a jen trpí, ale mě je slyšet všude :grinning: Když je mezi svýma kamarádama, tak v poho a hlavně on musí u všeho být - akce, co ho zajímají. To já teď už ne - už mám radši nějaký svůj klid.. A taky jsme prohození v tom smyslu, že on je fakt kuchtík - baví ho to a jde mu to. Mě málo kdy.. a když jdem nakupovat maso, tak prodavačka kývne na mě - co budem chtít a spustí Jarek a já jen zírám. Vůbec nevím, co bych sama nakoupila :sweat_smile: A když se domlouvala střecha, okna - i teď koupelna, tak to všecko domlouvám já :grinning:
21. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Tak u nás je to takové zvláštní.... manžel je kariérista, průbojný, ví co chce a jde si za tím... rozumí téměř všemu, je vtipnej a chytej... ale zase domací práce jsou pro něj tabu... třeba přivrtat škoubek...no to je nad jeho síly... ale já jsem naštětstí zručná, tak to zvládám já... a ve společnosti, to jsem na tom tak stejně, záleží co je tam za lidi... ale on je společenský tvor a já taky, ale když nemám náleda, tak jsem protivná jak prcka...
:grinning:
ale co se týče vaření, tak na to jsme blbci oba... já to nesnáším a manža neumí... ale až budu na MD tak asi vařit budu muset... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 08:34  • Odpověz
21. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránko,hlásím,že jsem tady :grinning:
21. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Tý jo Zuzi, pěkná limuška :dizzy_face:
Teď za mnou byla kamarádka, co má měsíčního prcka a včera šla k doktorce na kontrolu po 6ti nedělí a normálně v čekárně dostala nějaký šok - že z alergie, ale nikdo neví na co.. Prý to vypadá na žvýkačku.. tak hned jí něco píchli a vezli ji do nemocnice, kde na ní doktoři klečeli, aby se tolik netřepala - jinak by jí nenapíchli adrenalin. Hrozné..
Ještě že nekojí, ale stejně - kdyby se jí to stalo a byla sama, tak prý by jí nepomohla ani svěcená :confounded:
21. led 2010 v 08:52  • Odpověz
jaspi, říkáme mu Jezevčík... :grinning: takže v podtstatě máme novýho psa... :grinning:

no s tou kámoškou je to mazec, já když si vzpomenu, jak jsem měla ten anafylaktický šok a nikam nejela, tak se taky divím, že jsem to přežila... :pensive: bylo to fakt hrozný...
21. led 2010 v 09:03  • Odpověz
jaspi, promiň, já jsem změnila jen ostatní, u tebe jsem viděla laparka a ostatní jsem neřešila. No jo, musíte si to holt kontrolovat. :wink: :grinning:

Tak u nás teda vařím spíš já, protože manžel je na vaření levej. Vždycky je u toho strašně nervózní a pak i protivnej, protože to nezvládá. Ale zase je móc šikovnej na práci. Se vším si poradí, půl baráku přestavěl sám, dlažbu si položil, na jaře bude stavět pergolu atd. Je to můj šikula. :slight_smile: Já docela ráda vařím, ale musím na to mít náladu, která taky vždycky není. A nejhorší je, vymyslet co. Když jsem byla měsíc nemocná, tak už jsem nevěděla, co mám vařit. Ještěže je internet a můžu hledat v receptech. :dizzy_face:

Zuzi, krásný autí! :dizzy_face:

jaspi, teda to s tou kámoškou, to je hrůza! Chudák, ještěže byla u Dr., viď? Snad bude v poho. Já se bojím toho, co se mnou udělá porod. Abych neměla takový ňáký divný nálady nebo něco takovýho... Moje kamarádka se po porodu budila a měla sny, že její manžel má puse dudlík a je velký mimino. No hrůza! Byla z toho chudák hotová! :frowning2:
21. led 2010 v 09:17  • Odpověz
anoli a co ta zkouška??? Kolik jich jetě máš???
takhle šikovnej je můj taťka, takže ten nám doma děla servisáka... :sunglasses: manžovi to nevadí a já jsem ráda, že to netrvá rok...
21. led 2010 v 09:44  • Odpověz
U nás je to hlavně o tom, že Jarka vaření baví - nepoužívá skoro recepty, ale experimentuje. mě to baví málokdy..
nedávno mi udělal naprosto geniální rajskou polívku - neměla nic společného s těma klasickýma červenýma hnusama - byla s loupaných rajčat s cibulkou s nastrouhaným sýrem - fakt mňam! :dizzy_face:
A kutil je taky.. akorát teda teď si chce krom instalateřiny a elektrikařiny tu koupelnu dělat sám a to se teda trochu bojím.. :confounded: Ale tak budu mu věřit, že aspoň tuší, co dělá :grinning:
21. led 2010 v 10:11  • Odpověz
jasopi asi ti nic jinýho nezbyde... já bych teda manžu do takových věcí nikdy nepustila, on by to totiž nemusel přežít... :sweat_smile:
21. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Zuzi no já se spíš bojím jak to přežije ta koupelna.. :grinning: Ale když chtěl dělat sám podbití střechy tak jsem taky měla strach a dopadlo to fakt dobře.. tak počkám a uvidím. Jsem mu to chtěla zakázat, ale byl uražený a ukřivděný.. tak ho nechám a když to zkazí, tak budu ukřivděná já :grinning:
Mě se hrozně líbí ten kočárek, co se tady prodává na bazaru za 4100,- modročerný. Nevím jaký je, ale mít ho jak využít, tak už ho mám :dizzy_face:
21. led 2010 v 10:36  • Odpověz
myslíš ten chicco??? budou lepší... uvidíš... já se na kočáry taky dívala už dva roky... :sweat_smile: a pak když jsem si mohla vybrat za jakoukoliv cenu, tak jsem nevědla jakou barvu... značka, ta byla jasná hned... :wink:

a ty bys chtěla tříkolku??? mě to přijde takový nestabilní... :unamused:
21. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Zuzi, včera jsem dostala "krásnej" dárek k svátku a to... za 4 z účta, takže si ho 1.2. zopáknu. :rolling_eyes: Ale nejsem sama a moje 2 spolužačky budou opakovat taky, tak si nepřipadám aspoň tak moc blbě. :wink: Jinak mě čeká ještě v pondělí zkouška z pravděpodobnosti, které se hodně bojím. Je to pro mě těžké logické počítání, což mně nikdy nešlo. :frowning2: A pak mám ještě 8.2. databázové systémy. V tomto předmětu taky nevím, která bije. :grinning: :confounded: Ale což, 5 zkoušek mám úspěšně za sebou a tyhle snad taky zvládnu. :wink:

jaspi, tak ta rajská z rajčat je nejlepší, ale mně se s ní vždycky nechce moc dělat, tak tam šoupnu rajskej protlak. Ale uznávám, že z rajčat je super! :wink: :dizzy_face:

jaspi, jako že si ji obloží? To manžel chtěl taky, ale já mu to rozmluvila. Přece jenom koupelna obložená od profíka je koupelna obložená od profíka. :wink: Nakonec souhlasil a pak uznal, že by si vzal velký sousto. :slight_smile:

Jdu se mrknout na ten kočár... i když pro nás modro-černá kombinace nepřichází v úvahu, když nevíme, jestli to náhodou nebude holčička. :grinning:
21. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.