• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
to je na prd s tou zkouškou, ale na podruhé to dáš... uvidíš... :wink: ale zkoušek máš teda ještě dost... opravdu ti to nezávidím, ale jsi dobrá, že to zvládáš... :dizzy_face:
21. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Zuzi já nevím jaký bych chtěla - ale tento mě prostě nadchnul na první pohled..

Anoli - no právě že to chce obkládat. Taky si myslím, že toho pak budem litovat oba.. ale co s ním mám dělat..
21. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Zuzi, no zvládám... snažím se..., když už mě to stálo tolik úsilí, peněz a času..., ale řeknu ti, že po každý zkoušce za 4 mám chuť s tím praštit! :rolling_eyes: Ale štve mě, jak teď zanedbávám domácnost a manžela...
No jo, ještě mám 2 termíny, tak snad to účto dám. :wink: Už se těším, až bude po zkouškách. :dizzy_face:

jaspi, já vím... je to těžký ho odrazovat, když se pro to tak nadchnul... hele, třeba to zvládne a budete spokojení oba dva. :wink:
21. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Anoli...já jsem koukla do diáře a dodatečně přeju vše neeeej k svátku...a jelikož jsi 2v1,tak i miminku:slight_smile:
Hele,jako já jsem si taky obkládala koupelnu sama...:slight_smile:
21. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Já už mám normálně hlad... nevím, jak vydržím do 11:45 hodin! :astonished: Už mi došly i grahamový tyčky, který jsem tu měla v šuflíku... :unamused: Teď mám zas ňáký žravý období... já budu mít snad na konci těhu 20 kg navíc, jenže co mám dělat, když mám hlad?!?

Zuzi, taky se mně zdají tříkolky nestabilní... sice jsou v dnešní době asi in, ale já chci normální kočár se čtyřma kolama. :wink:
21. led 2010 v 11:03  • Odpověz
ewul, díky :wink:
No tak to jsi dobrá, já bych se do toho nepustila. Vím, že na tom nic není... jen umět měřit, namíchat lepidlo a pak rovně pokládat dlaždice... jenže lehko se to řekne a hůř se udělá, když jsi nešika jako já. :grinning:
21. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ono to není ani tak těžké namíchat to lepidlo,jako se u toho nenervovat :grinning: ...ale zvládla jsem to za 6 hodin,celá koupelna+dlažba..další den jsem to vysparovala a bylo...ale už nikdy víc,je to drbačka:slight_smile:
21. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Anoli, já večer čuměla do diáře a viděla že máš svítek... pak přišel muž, že máme doma Jezevčíka a já pak na to samo zapomněla... :angry:
takže vše nej... a hlavně ať je mimís zdravej a vše je v pohodě, nic ostatního není podstatné... :dizzy_face:
21. led 2010 v 11:12  • Odpověz
ewul, tak to fakt klobouk dolů - přece jenom je to chlapská práce. :wink:

Zuzi, to neva, já bych taky byla paf z toho novýho autí :grinning: Díky moc za přání. :wink: Přesně, nejdůležitější je teď mimísek. :dizzy_face: Jen mě tak napadlo, vy se doma nedomlouváte na tom, jestli budete kupovat auto a jaký? To my jsme teda kupovali před rokem ojetinu a ještě na splátky a řešili jsme to snad týden... :grinning:
21. led 2010 v 11:18  • Odpověz
tak já taky opožděně přeju jen to NEJ! :wink:

Ewuli to klobouk dolů! A šlo ti i to řezání? A první si dávala obklady nebo dlažbu?
21. led 2010 v 11:22  • Odpověz
no domlouváme, nedomlouváme... já chtěla tohle
http://news.auto.cz/suv-terenni/land-rover-freelander-2-sport-kdyz-znamena-19palcova-kola.html

manžel chtěl buď toho jezvčíka nebo tohle http://www.volkswagen.cz/autobayer/novevozy/passat/0/0/

no mě se ani jedno moc nelíbilo, prostě jsem chtěla pořádné fáro a čtyřkolku,... takže když si vybral tohle tak už jsem se o to nějak nezajímala... ale Jezdevčík je pěknej... ale není to SUVéčko... :grinning: když už nic, tak jsem vybrala pořádný kola 19¨ :grinning:
21. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Mně by se taky nejvíc líbil ten Land Rover. :wink: Jak jste vymysleli tu přezdívku Jezevčík? :grinning:

jaspi, díky :wink:

My sice máme doma řezačku na dlažbu, ale dlažba do koupelny byla tak tvrdá, že jsme byly rádi, že to obkládal profík a my se s tím nemuseli řezat. :sweat_smile: To by nebyla koupelna hotová možná ani dneska. :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Holky, včera mě prcek tak zlobil. :grinning: Pořád se přesouval doprava, napínal kůži, kopal... a dneska je zase klid... jako kdyby tam ani nebyl. Je to zajímavý. :slight_smile:
21. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Jaspi,nejdříve obklady a pak dlažbu,já jsem obkládala i vanu,takže jsem u toho seděla na zemi,což by na čerstvé dlažbě nešlo:slight_smile:...řezal to manžel,já to zkusila,ale neměla jsem tu sílu v rukách:frowning2:
My jsme původně měli mít člověka co by nám to udělal,ale jelikož to vyšlo dráž než celé obklady a mi se ty peníze za to nechtělo dát,tak jsem se hecla a pustila se do toho...manžel ten řekl hned,že on to dělat nebude,tak jsem do toho šla...:slight_smile:
21. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
ewul, nás stáli obkladači asi 50.000,--Kč :astonished: což je mazec, obklady totiž stály podobně...

ale jsi frajerka, to zase jo.... škoda že už máme obklady hotový, bych si tě hned objednala... :grinning: :grinning: :grinning:

jezevčík vyšel z toho, že to auto je ptostě takový nízký a hooodně dlouhý, když zaparkujeme na normálním parkovišti, tak vyčuhujeme o 30cm... :sweat_smile: je to prostě jezevčík... já mám vysavač a manža jezevčíka... to jsme ale dvojka... :grinning:
21. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
No kdybyste mně u toho slyšely mluvit...byla jsem horší než deset obkládačů dohromady:slight_smile:..jako fakt už nikdy:slight_smile:
Zuzi,autíko je hezké,ale land rover je peckovní:slight_smile:
21. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Zuzi :grinning: máte fakt dobré názvy! Mě se taky líbí ten rover .. ale i jezevčík je fajn. Jo a s dlouhým autem taky pěkně bojuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S těma cenama obkladačů :angry: Tak to budu asi ráda když to obloží i když to bude trochu hnusné :grinning:
21. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
proto jsou ti obkladači tak sprostí... :grinning:

jj, lendrouvřík je boží, ale je fakt, že má malej kufr... :unamused: jak já říkám, je to auto pro ženskou a ne pro rodinu... když by se někam jelo, musela by se vzít rakev.. a tu moc nemám ráda... do jezevčíka se vleze fakt vše, to zase měl manža pravdu... :pensive:

já se zamilaovala do škoda yeti... :dizzy_face: tak už koukám kolik stojí a tak... za rok za dva půjde vysavač pryč, tak si musím vybrat nějaké jiné vozítko... po pravdě, auto jsem vybírala radši jak kočár... jsem divná, ale je to tak... :sweat_smile:
21. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
jaspi, oni si nějak berou procenta z toho kolik stály obklady... přesně to nevím, to bych ti musela zjistit u muže a byste se finančně připravili... ale my máme velkoformátový obklady, se kterýma nebyla až zase taková práce, ale stály 1.000,--za m2, takže podle toho se odvíjela i cena za obkladače...
21. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Holky, průšvih, potřebuji vaše rady.

Ted jsem musela na WC - dostat to mám až 29.1. to znamená že jsem 20DC. A na kalhotkách krev :astonished:

Před 2 dny jsme měla takový výtok, ale divný mi to fakt nepřišlo - sakra kde je zase problém, bezproblémově mi MS chodila 7 měsíců po 28 dnech.

Já se z toho zblaznim - nějaké zkušenostu???
21. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak už jsem zase zpět s plným žaludkem... :grinning: Koukám, že pořád probíráte obkladače...

Zuzi, co mi bude dělat na preventivní prohlídce u obvoďáka? Já jen, že na ní jdu ve 14 hodin, tak abych věděla, co a jak... :wink:
21. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
anoli, mě prohlídl, změřil mi tlak, zeptal se mě, jestli mám nějaké problémy a to je vše... prostě jsem si šla pro razítko.... buď v klidu.. :wink:

chcersi, no to teda vážně nevím, co to může být... nemůže to být třeba způsobené stresem???
21. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
žádný nemám zuzi, v práci klídek, spíš nuda a doma v pořádku. Ty jo a ja uz jsem si to krásně vypočítala jak mi to krásně vyjde s dovolenou, když to mám pravidelně :cry:
21. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
tak v tom případě ti teda naporadím... já měla MS přesnou jak švajcarské hodinky... :grinning:

ta dovoška naštve, viď... :angry: no ale nežijeme ve středověku, že... aby se to nedalo vyřešit... :wink:
21. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
chersi, třeba to může být způsobený tím, jak jsi měla stres s manželem ne? Je divný, že najednou ti začne ms haprovat, když jindy ji máš pravidelnou... no já ti neporadím, já měla ms po vysazení ha strašně nepravidelnou...

Hele, přinejhorším budeš prostě o dovolené na tampónech no... :wink: Nic horšího se přece nemůže stát. :grinning:
21. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Zuzi, díky, to jsem ráda, že mě nic horšího nečeká. :grinning: Pak ale nechápu, proč mě sestra neobjednala na dřív. Vždyť já si tam volala někdy na začátku října... no, někdy mi přijde trochu mimo. :sunglasses:
21. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
já tam byla myslím někd yve 12tt a to jen proto, že mi můj gyn. dr. řekl, ať tam jdu co nejdřív ať pak nechytnu nějakou chřipku... třeba si ten trvůj dr. zvě těhule v takovým týdnu, aby věděl zda je vše OK...
21. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
anoli, to je možný, ale to bych musela krvácet každý měsíc mimo cyklus :grinning:

No takže mám další otázku na doktorku a to jsem se zařekla že tak nepůjdu, když nejsou problémy.
21. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi mi máme taky velký formát obkladů - ale za podstatně nižší cenu jak vy.. Proč půjde autko za rok pryč? :confused:

Cher - teoreticky to může být i zahnízďování - pokud je to jen špinění.. A nebo je to způsobené změnou hladiny hormonů..
21. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
no krvavou mám jen šmouhu na kalhotkách na toaletáku špínění. Celkem mě to vyděsilo a já byla tak šťastná, že jsem konečně na toho prcka přestala myslet :zipper_mouth:
21. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.