• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahoj holky,
ladenka - závidím manželovo nadšení a spolupráci
můj manžel snědl v sobotu ráno 1 multivitamín - tak jsem byla celá nadšená, že to konečně začal brát vážně - ale prý mu potom bylo špatně, takže tím to skončilo... :frowning2:
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
eirin, tak trápení se zoubky já znám moc dobře, jelikož mám už rok a půl rovnátka... :confounded: Po každém utažení mě bolí celá pusa a nemůžu třeba týden jíst... jsem na krupicový kaši, ovesný kaši atd. :grinning: Ale jak píšeš, snažím se to brát tak, že aspoň trošku zhubnu. :grinning: :wink:

ladi, tak to gratuluju k ovulaci a koukejte se snažit! :grinning:
25. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
ahojky jak se tu máte?
25. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Laadi a vás tam po 3 měsících pošlou?
Eirin mě chytl moudrák tuším v březnu. Jela jsem na pohotovost a tam mi vyvrtali jiný zub - mě totiž bolela celá dáseň.. takže to bolelo dál a na druhý den mi moje zubařka udělala RTG a zjistila, že tam roste moudrák, ale ještě bych pod dásní. Tak mě poslala na čelistní chirurgii, kde ho vysekali a dáseň zašili. No a ten zubař tam mi rovnou vytrhl i druhý moudrák na té samé straně, že je stejně na prd a utlačoval by ty ostatní zuby. A mám aspoň klid..
Takže já jsem pro to, když moudrák zlobí - pryč s ním. Stejně se kazí furt dál.
25. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Holky, ale on takový obvykle fakt není, kdž jsme zařizovali svatbu, tak byl nevrlý a o ničem se bavit nechtěl, ale s tímhle fakt překvapil. Mile překvapil. :slight_smile: Ale toho spermia se dost bojí, to přiznává a doufá, že k tomu nakonec nedojde. :grinning:
Anoli, já netuším, jestli ovu přijde, ale budem doufat, že ano. :wink:
25. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Jaspi, to netuším, ale i kdybych si to měla vydupat. Hlavně uvidím, jak budu mít MS, jestli bude chodit normálně nebo ne. Doktor mi řekl půl roku, a jelikož jsem k němu zatím chodila jen pro HA, tak nevím pořádně jak se k tomu staví. Uvidíme. :wink:
25. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Ladenka ono 3 měsíce je podle mě fakt hodně krátká doba.. Je blbé když máš problém a oni řeknou, že ho budou řešit po půl roce nejdřív, to jo. Ale myslím, že není moc doktorů co vypíšou žádanku na spermio tak brzo.. Myslím, že už kvůli pojišťovně. Ale dá se koupit ten domácí test na mužskou plodnost - měl by testovat jak množství tak i pohyblivost a stojí 700,- :wink:
25. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ladi, třeba žádné spermio ani nebude potřeba :slight_smile:
Já myslela, že tento cyklus ovu nepřijde, a ona přišla nezvykle brzo, před ní jsme se i dost sbližovali :slight_smile:, takže teoreticky bych mohla očekávat i nějaké to nadělení, ale nechci to zakřiknout. Trochu mě trápí ale ty Ibalginy 600, které denně tak dva sežeru, jinak bych se ani nevyspala.
Jaspi, to ti dělali při lokálním umrtvení, to sekání a šití?
25. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Jaspi: Mě taky docela štve, že hodlají problém řešit až po půl roce. A ty žádanky na spermio - podle mě když má člověk zájem, měl by mít právo na test kdykoliv si usmyslí.
Kdybys byla Ladenko z Prahy, tak ti poskytnu svůj mikroskop :grinning: Sice jsem amatér a nejsem schopná odhadnout počet, ale je vidět, jestli se ty mršky pohybujou nebo ne a jestli třeba nemají dva bičíky a tak podobně.
25. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
jaspi - domácí test na mužskou plodnost? to slyším poprvé :fearful:
25. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Jak říkám, uvidíme. Třeba to nebude potřeba jak říká eirin, jen mě těší, že se :slight_smile: k tomu takhle staví.
Eirin, ty si děláš ovu testy, že víš kdy ovu přišla, nebo si měříš BT?
To jsem zkoušela navrhnout, že si začnu měřit BT, že bych alespoň věděla, zda vůbec ovuluju, ale manža zatím nechce. Že nechce aby to bylo moc napovel, nedivím se, proto mu ani neříkám, že tento týden by mohla ovu přijít, prostě budu svádět .... :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Eirin - ano dal mi tam injekce a fakt jsem to necítila. Jen u toho co byl pod kůží bylo hnusné to páčení - měla jsem strach, že mi zlomí čelist. Ale ten co už byl vylezený, tak byl hned venku. Ten den bylo hnusné, že furt tekla krev a pak tak 2 dny ještě Brufen, ale pak se mi hrozně ulevilo. A kdybys byla těhu, tak neboj - tuším prvních 21? dní ještě není mimi napojeno na tvůj oběh, tak se to k němu nedostane :wink:
25. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
O tom testu jsem také zatím neslyšela.
Eirin díky, ale stejně ani s mikroskopem neumím pracovat (naposledy na ZŠ o laborkách). :grinning:
A na spermio musí být žádanka? Není možné aby ho udělali na vlastní žádost?
Říkám si, že to zbytečně řeším, když ještě neproběhl ani jeden celý cyklus, ale já potřebuju vědět všechny varianty a případně se na ně připravit. :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Já to zahlédla, jak na boku blikají ty reklamy - tuším. Když zadáte do vyhledávače test mužské plodnosti, tak vám vyjedou lékárny, kde se to prodává..
25. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Ladi, tvé pocity znám. U nás trvalo docela dlouho, než si drahý uvědomil, že nejsme nejmladší a že na mimčo už je docela čas :slight_smile: Ale stejně by byl vykulený, kdyby to vyšlo už teď. Jinak ovu poznám podle měření BT. Začala jsem s tím před půl rokem právě proto, abych si ověřila, jak funguju po vysazení HA a vůbec toho nelituju. A u nás to na povel moc není, my jsme ve fázi, kdy můžeme pořád, takže to měření je spíš pro mou jistotu, že funguju.
Jaspi, a to byl horní nebo dolní?
25. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Eirin - mě vytrhl oba naráz.. Ale ten co bolel byl dolní. Horní byl v pohodě, ale stejně ho vytrhl -nerostl rovně.
25. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
to je hezký, jak už se všechny snažíte.............no jsem zvědavá, která bude první a najde // držím pěsti všem!
25. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Jaspi: Ano, myslela jsem ten bolavý. Obecně platí, že spodní jdou trhat hůř, možná proto se mému dr do toho nechce, i když já bych ho vyrvala hned.
25. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Eirin a ty si zadáváš teploty to dabulky na fertilityfriend? Já s tím ani neumím pracovat, ani nevím jak se tam přihlásit...
My zatím naštěstí taky můžeme pořád, ale stejně bych nerada, aby ho to nějak odrazovalo.
Jaký teploměr na měření používáš?
25. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Já mám venku zatím jen dva moudráky. Vrchní prolezl bez problémů jen s jemným brněním tváře, ale spodní byl peklo. Šílené bolesti, otoky, záněty. Nakonec po dvou měsících léčení šel ven. Samotné trhání jsem necítila, jak tlak jak to rvala ven, ale hodně mě bolely umrtvující injekce, protože je píchala přes zánět a pak cca hodinu po vytržení celý den, prášky mi nezabíraly, takže jsem jich pak vzala víc a byla trochu mimo. :sweat_smile: Ale další dny už to bylo v poho i bez prášků. Rostl mi křivě a tlačil na zub před ním.
No a podle rentgenu vím, že na druhé straně dole mě to čeká znovu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Eirin moje zubařka by to taky nevytrhla - proto jsem musela na čelistní chirurgii. A ty spodní prý hůř lezou, že jsou víc placaté.
Jinak já se k měření nedokopu, protože přes týden vstávám v 6 a o víkendu tak 8:30 a to se musí měřit ve stejnou dobu a vstávat kvůli tomu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Ladi, používám normální digitální na jedno desetinné místo koupený v lékárně asi za osmdesát korun. Používám fertilityfriend i německý wunschkinder. WK se mi zdá objektivnější, ale FF zase umožňuje zadávat cykly delší než 50 dní (což byl minulý cyklus můj případ). Kdybys chtěla, ozvi se mi do IP a já ti s FF pomůžu.
25. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Teda holky vy jedete, nestíháááááááám :angry:

My zatám neměříme ani nic, počkáme a uvidíme
25. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Eirin, tvoji nabídku určitě využiju, jen nevím jestli už teď.
Já bych měřila hlavně proto, abych věděla, zda vůbec ovuluju.
25. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Ladi: Jasně, kdykoliv :slight_smile: FF vypadá nepřehledně, ale je to jednoduché.
25. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Ladenka a nechceš zkusit OVUtesty? Asi to bude pohodlnější a na koníkovi je seženeš za 15/ks. Teď je vpravo dole zas ta reklama na test mužské pl. Mrkněte..
25. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Jaspi a máš s nimi zkušenosti? Jsou spolehlivé?
25. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Jaspi, tak jsem mrkla do bazaru a rovnou si je u té slečny objednala. Už jsem případně vyhodila víc než 200,-- za ovutesty. Uvidíme jestli budou fungovat...
25. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Jaspi, Ladi: Abych byla upřímná, tak ovu testy mě zklamaly. Minulý cyklus u mě ovu stopro neproběhla, udělala jsem si ovu testy za cca 1000,- Kč a dvě čárky jsem na nich měla vždy. Je hodně subjektivní posuzovat viditelnost a šířku čárky vůči té kontrolní.... ale u někoho fungovat určitě můžou, jenom si myslím, že to chce investici a ne si test udělat jen jednou, aby to člověk dobře vypozoroval.
25. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
chersi, nic si z toho nedělej, taky nestíhám... :grinning:

Ovu testy zatím dělat taky nebudu, počkám a uvidím... :wink:
25. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.