• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
chersi, jen běž, ona ti ta doktorka neublíží a zeptá se jí co a jak... :wink:

jaspi, je to vysavač z roku 2002 a pak už je to o tom, do toho vrážet peníze... a taky budeme mít třeba dvě děti a to už bychom se tam nevešly.. já musím být pojízdná, páč muž jezdí domů až večer, takže jsem závislá sama na sobě a až budou děti, tak to bude ještě horší... :unamused: takže tam budu muset narvat všechno a do Pola se toho moc nevleze... teď se mi tam vleze kočár, Venda a já.. nic víc.. :unamused: no možná ještě někam vrazím mamku, ale toť vše.. :sweat_smile:
21. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
chersi, jako že tě nervuje každej měsíc? :grinning:
21. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
no takovýhle extenpore je u nas jednou do mesice - zhruba :sweat_smile:
21. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Zuzi, ještě jsem se tě chtěla zeptat, jestli se chystáš nechat se někde vyfotit s velkým břichem, jak se to dělá... já furt nevím, nechce se mi... :unamused:
21. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
já se teda fotit nebudu, strašně nerada se fotím, na svatbě jsem měla v sobě slivku, tak to šlo... ale teď si nemůžu dát nic... :sweat_smile: my zase s mužem nejsme takový tÿ "romatický duše" co se budou objímat a manža by mi pusinkoval břicho... nevím, nemám to ráda... :unamused: mě to přijde takový kýčovitý... jsem asi divná...
21. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Zuzi já jsem myslela, že chcete dávat pryč tak brzo jezevčíka - to mi bylo divné.. :wink:
21. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
to nééé, jezevčík je na pět let... :wink: a pak si třeba vyřvu pořádný SUV... :grinning:
21. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Zuzi, já na to právě taky moc nejsem a nerada se fotím. Na svatbě jsem v sobě musela mít taky několik panáků. :grinning:

Takže jezevec je na leasing? To víš, jsem z oboru, tak vím, že dle zákona je nyní na 5 let... :wink:

Holky, tak já frčím k obvoďačce. Jak já nesnáším doktory... :confounded: Nevím proč, ale jsem vždycky nervní, i když jde o prd... :sweat_smile:
21. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
anoli, já přesně nevím jak to je, je to nějak vzitý na firmu...jsou věci který jsou mi fakt jedno... je to divný ale do tohohle ani vidět nechci... po pěti letech to auto je stejně zralý tak akorát do šrotu.... :sweat_smile:

tak držíme pěsti, tak pak písni... :wink:
21. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Tak jsem zpět a zdravá jako řípa! :grinning: Měřila mi tlak a EKG, vážila mě a brala mi krev (kvůli štítný žláze). A pak jen zkontrolovala údaje o bydlišti, nemocech rodičů a prarodičů. Poslechla si mě, trošku prohmátla bříško, jinak nic. Nakonec to bylo fajn, ptala se kde budu rodit a tak... sestra se taky přidala o dětech... :wink: :slight_smile:

A s tím autem máš bohužel pravdu, jenže když někdo nepodniká a nemůže si to vzít na firmu, tak jen těžko koupí nové drahé auto... :rolling_eyes:
21. led 2010 v 15:23  • Odpověz
anoli, to e super, že to dobře dopadlo...vidíš, já taky nemám ráda doktory, vždycky potřebuju vědět co se mnou budou dělat a pak se teprve uklidním...no, takže jsme fakt stejné... :wink:
a k tomu autu, já to nemyslela špatně, jako ojetý auto je něco hroznýho, já mám taky ojetinu a myslím, že je super, ale manža za těch 5 let najezdil myslím 250.000 km, takže proto si myslím, že je do šrotu, navíc on bčas jezdí jak ďábel a řadí si jak chce... takže asi tak... :sweat_smile:

dnes už tu asi nebudete co? tak já jdu koukat na chirurgy, jsem sama doma, jako každý večer... tak alespoň mám co dělat... teda ještě peru a směje se tu na mě špinavá dlažba, ale ta se asi bude moct utlouct než ji umyju... :grinning:
21. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Bré ránko, konečně pátek! :dizzy_face:
22. led 2010 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránko,

Zuzi, já vím, že jsi to nemyslela špatně, však já taky ne. :wink: Jen jsem ti chtěla napsat, že prostě jsou i lidi, který si nemůžou dovolit tak drahý auto a jsou rádi za ojetinu starou třeba 7 let, viz my. :sunglasses: A je jasný, že pokud najezdí manža tolik km, tak si kupuje auto častěji. Navíc pokud ho má na leasing, tak si může dávat něco do nákladů - takhle to dělá skoro každý podnikatel. To je rozumný. :wink:

Zuzi, ani mi nemluv o špinavé podlaze a dalších věcech... já teď domácnost tak zanedbávám až mi je trapně, jenže co mám dělat??? To mám gruntovat v 1 hodinu v noci? Ani náhodou... Prostě to musí ještě pár dní počkat no. :rolling_eyes:
22. led 2010 v 07:57  • Odpověz
copa:// 25.7. - 30tt
dlouhovlasa.evzenie:// 29.7. - 29tt+5d
anoli:// 14.8. - 27tt+1d
jaspina: 17 DC - 15.2. laparka
ewulin:// 19.11- 13tt+2d
ladenka:// 22.12. - 7tt+6d
bajoch: 7 DC
22. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Tý jo, copa už je 30 tt!!!!!!!!!!!!!!!! Je to vůbec možný????? To nějak rychle uteklo, že??? :astonished: :grinning:
22. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Anoli já myslím, že lidí co jsou rádi za auto mladší 10ti let je většina - i my :slight_smile: A navíc když je to po Rapidu :rolling_eyes: , tak si libuju.. :grinning: Mě se taky vždycky protočí panenky - jak třeba Zuzi psala, kolik dali za obklady.. ale každý prostě podle svých možností a hlavně je dobře, že i když se Zuzík třeba v tomto pohybuje v jiných možnostech než my, tak je v pohodě a né nějaká namyšlená pipka. Aspoň doufám :grinning: :wink:
22. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Krásné ránko,

já teda pipka rozhodně nejsem... :grinning: :sunglasses: ale asi je to tím, že doma jsme nikdy neměli dost peněz, žili jsme v bytě, hadry měli ze sekáčů a na pořádnou dovolenou jeli až mi bylo 15 let... a přežila jsem a dalo mi to hodně... s manžou jsme ze začátku taky neměli tolik peněz a zvládli jsme to.. takže proto ze mě není pipka...

ale kdybyste viděly moje sestřenice... no to je hukot, bych je vyliskala na jednu hromadu... :angry: říkala jsem, že ti si budou hooodně těžko zvykat až si najdou kluka z "normálních" poměrů... každej týden jezdí do obchoďáků a nakupují hardy, ale jako z Roxy a spol., kde tričenko stojí 1.000,--Kč :astonished:
já si kupuji trička z HM max. za 199,-- a jsem spokojená... :grinning:

ad jezevčík... tak auto je na leasing, aby se to dalo do nákladů a aby se odečetlo DPH nebo co... tomu fakt nerozumím, ale zeptala jsem se... :sunglasses: manža na mě hleděl, co mě to najedou zajímá... :grinning:
22. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Zuzi, s tím autem jsem si to myslela. Byl by hloupej, kdyby tohle nedělal, fakt to dělá každej podnikatel, je to pro ně výhodný. :wink:
A já si o tobě teda vůbec nemyslím, že jsi pipka, to ne, jen jsem chtěla, abys věděla, že my z těch "průměrných poměrů" prostě na takové drahé auto nemáme a že jsme rádi za ty naše autíka starý třeba 10 let. :wink: Ale teď vidím, že to nebylo ani potřeba ti psát, protože po tom prvním odstavci, který jsi napsala je mi jasný, že to z dětství moc dobře znáš. :wink:
Tý jo, tak ty sestřenice si musí najít nějakýho pracháče, protože jinak nevím nevím... :grinning:
A co je jinak novýho? jaspi, kdy začne manžel obkládat?
22. led 2010 v 08:47  • Odpověz
A co plánujete na víkend?
22. led 2010 v 08:48  • Odpověz
anoli, mě to ani moc nepřišlo že nemáme tolik peněz, jen mi třeba bylo líto, že jsem na gymplu nemohla jet do Alp na hopry se spolzužákama, ale teď vím, že naši prostě těch šest klacků neměli a nebo měli ale na důležitější věci... takže asi tak... :wink:

v sobotu u nás spí Laduš a v neděli jede manža do OC Olympie něco na dispečink seřizovat a tak pojedu s ním a vyvenčím ségru, která už je 14 dní zavřená s Ladou doma, páč je nemocná, tak ji trošku vyvenčím a třeba si koupí něco na sebe... na sebe špatně něco shání, tak třeba něco sežene...
22. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Zuzi já jsem to schválně napsala tak - osobně tě neznám, ale nepřijdeš mi jak klasická "panička" :wink: Jednu takovou znám a ta je povznesená už při pozdravu a baví se s člověkem tak povýšeně, že máš chuť ji nakopnout.. Ale co se týká těch sestřenek.. nemyslím si, že takový holka si bude hledat kluka s obyč. poměrů.. ta si bude hledat takového, co jí ten standart zajistí..
Anoli - zatím je to jen přítel :wink: A ještě zháníme nějaké drobnosti - obkládat bude za dost dlouho. Nejdřív všecky zdi osekat, jednu zbourat, jinou přistavit, vyměnit futra a dveře.. pak instalateřina a elektrikář - celá nová elektřina.. natáhnout omítky.. to ještě potrvá..
22. led 2010 v 09:08  • Odpověz
jaspi, jsem opravdu zvědavá jak to s nami dopadne... samozřejmě bych jimpřála, aby se měly dobře, ale aby se z nich pak nestaly husy...

jinka to teda máte před sebou ještě hoodně práce, ale určitě to zvládnete... a budete si to dělat sami? Nebo vám použe nějaá firma, alespoň na tro stavění a bourání?
22. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Podle Jarka se bude volat jen instalatér a ten elektrikář a jinak chce sám.. No uvidíme za pochodu :grinning: On má když tak kamaráda zedníka, tak ten mu radí co a jak a když to nepůjde, tak ho zavolá.. V tom by problém nebyl, ale on to chce prostě dělat sám.. Aby to pak mohl hrdě ukazovat :wink:
22. led 2010 v 09:35  • Odpověz
hele pokud je šikovnej, tak byste byli sami proti sobě, kdybyste si zvali firmu a pokud má šikovný kamarády, tak proč ne... můj manžel má samí, jako je on... :grinning:
22. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Zuzi a právě ten rozdíl mezi námi je ten, že my to, co jsme zažívali jako malý zažíváme pořád (aspoň teda já), u nás se skoro nic nezměnilo, ale nechci si stěžovat, to ne... jen si člověk nemůže dopřát tak hezký a drahý věci jako vy a než dám penízek z ruky, tak to musím 3x rozmyslet... :grinning: Ale zas je fakt, že v dnešní době je velkej výběr všeho a dá se nakupovat i levně. Ale jako fakt nechci, aby to znělo nějak blbě, jako že si stěžuju, to ne, já jsem jinak móc spokojenej člověk. :wink: :grinning:

jaspi, třeba si to ještě během té práce, co vás čeká, rozmyslí :wink: :grinning: No jó, chlapi se strašně rádi chlubí! Však to vidím u manžílka... já ho musím chválit furt. :grinning:

jaspi, promiň, já furt píšu manžel, viď? :grinning: Hele, tak už se vezměte, ať to furt nepíšu blbě. :wink: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 09:57  • Odpověz
jaspi, to je fakt, a co svatba???? :dizzy_face:

anoli, já tak ale žiju pořád... ale je pravda, že když si chci něco koupit, tak si to koupím, ale já si kupuju jen bílý trička z HM, rifle z Nextu a tenkej černej svetr , v podstatě, to co mám v albu s laduš, tak v tom chodím pořád... nic jinýho si nekupuju, nemám ráda nákupy, takže to ani neřeším... ale máš pravdu, že když si chci koupit pořádny boty třeba za čtyři klacíky, tak si je koupím, protože je nosím třeba další tři roky... :wink: ale o penězích život není...
22. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Poslední dobou o svatbě začal víc mluvit - ale psssst, ať něco nezakřiknu :wink:
My si s penězma taky nemůžem nijak vyskakovat, ale nestěžuju si. Když jsem byla malá, tak jsme žili v domě i s dědou a když jsem byla v první třídě, tak umřel taťka a mamka s nám zůstala sama - jsme 4 sourozenci.. a ona dělala ve fabrice na boty - takže plat bídný.. Dnes ji fakt obdivuju, že to zvládla - starala se o nás a taky o všecko kolem rodinného domu..Topení, skládání uhlí.. všecko.
Na střední už to bylo lepší - sourozenci už měli svoje bydlení a už to šlo..ale jak jsem si pak začala vydělávat sama, tak mi najednou přišlo kolik věcí si můžu koupit.. I když jsem třeba vydělávala málo.. Teď už tak nerozhazuju - dřív jsem fakt všecko rozfofrovala za hadry, cigára atd. Dneska, když už člověk něco buduje, tak se snažím neutrácet..ale jsem spokojená i když ani jeden nevyděláváme moc. Ale jsme spokojení v našem starém domečku, těšíme se z každé věci, kterou opravíme a je nám celkem dobře :dizzy_face:
22. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Zuzi, máš pravdu, proto jsem taky napsala, že jinak jsem spokojenej člověk. :dizzy_face: :wink:

Už tu delší dobu nebyla copa a ladenka, že? Já když vidím u copa 30 tt, tak mě to úplně děsí... no Zuzi tobě už se to taky blíží, viď? Za 2 dny a jsi tam... to je mazéééc!!! :astonished: Za chvíli budeme rodit!!! Bojim, bojim!!! :sweat_smile:
22. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Jaspi, tak to klobouk dolů před mamkou, je fakt frajerka... :dizzy_face:

hele, hlavně, že jsem všechny spokojené, ne??? :dizzy_face: to je důležitý, že se netrápíme a nemáme zase tak velké starosti... :dizzy_face:

a s těma týdnama, v podtstě už za dva dny budu v 31tt... to je ještě horší... :astonished:
22. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Přesně tak.. já když občas čtu některé příběhy třeba o postižených dětech a tak :pensive:
A nebo občas nakouknu na jeden blog a pak si připadám, že řeším kraviny a nemám žádné starosti.. nevím jestli některá znáte klarcinblog.cz? Píše ho maminka, která má 4 děti a jedno z nich je na vozíčku. Má SMA - svalovou atrofii, takže problémů až až.. A před vánocema jí auto srazilo manžela a byl na místě mrtví :cry: Ona zůstala sama s těma dětma - 3 jsou ještě fakt prcci. Nejstarší je 16 a pak nějak tuším 6, 3 a 2roky? Tak nějak.. Tak píše jak bojuje - mají dům na vesnici, ovce..
22. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.