• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi, neznám ten blog, ale po pravdě, se na to teď podívat, tak bych to psychicky asi nerozdýchala... :pensive: jsem teď hrozná cíťa na takový věci... jýá včera řvala ani u chirurgů... už si připadám jak ségra, která brečela u počasí, že zítra bude pršet... :sweat_smile:

ale ta paní to musí mít hrozný, obzvlášť pokud nemá rodinné zázemí... :pensive:
22. led 2010 v 10:40  • Odpověz
jaspi, taky neznám ten blog... ale je to hrozný, co píšeš... :cry:

Zuzi, já jsem teď taky strašně citlivá... kde co mě rozhodí... třeba jako v pondělí to nadělení na silnici... to jsem rozdýchavala celej den... když jsem přišla do práce, tak si kolegyně asi myslela, že někdo umřel a já řvala kvůli té debilní jízdě do práce!!! :grinning:

jaspi, tak to je super, že o svatbě začíná mluvit čím dál víc... :wink: A máš pravdu, člověk řeší kraviny a když se pak rozhlídne kolem sebe, tak si uvědomí jaký štěstí vlastně má... :confused:
22. led 2010 v 10:46  • Odpověz
jaspi a už máte nějaký předběžný termín??? my plánovali svatbu půl roku dopředu a moje drahá matka byla závislá na beremese.cz :grinning: a máme spoustu materiálů, kdybys chtěla, tak ti je můžu poslat... a celá svatba sakum pikum o 80 lidech, nás vyšla na 170.000,-- ale do toho se počítaly i gaťky pro mě a slípky pro martina... :grinning: hele a nic hogo fogo tam nebylo, to upozorňuju! :wink: jen jsme si psali fakt všechno co jsme koupili, i mašličky, bublifuky, prostě vše... :wink:
ale mamka měla spoustu tabulek, harmonogram, tombolu, no prostě všechno.. ona byla posedlá :grinning:
22. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Teda Zuzi tady zase lítaj částky!! :grinning: Tak to my jsme měli svatbu tak za 50 tis., takže jaspi, nelej se! :wink:

Jdu na obídek... :slight_smile:
22. led 2010 v 11:10  • Odpověz
no mi do toho počítali i mamčiny šaty, tchánovci co si kupovali, bublifuky, fakt na co si vzpomeneš to tam bylo... :wink: i moje silonky... :grinning: :grinning: :grinning: no ale taky musíš brát, že nás tam bylo 80... :sweat_smile:

taky za chvíli letím na obídek, ale nevím, jestli si mám dát pečené kuře s rýží a nebo lívance s tvarohem a borůvkami... :unamused:
22. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Anoli neboj - já se nelekám. My pokud bychom dělali svatbu, tak bude my 2+svědci. Žádné šlehačkové šaty s vlečkou a podobné..... a všichni by se to dozvěděli až pak.. Takové ty svatby, kam přijde milion lidí a pak jsou z toho jen nervy fakt néé. My bychom asi utekli oba :grinning:
Zuzi IP.. :wink:
22. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Já když vidím kolik stojí třeba půjčení šatů, tak to teda fakt ne.. Byznys fakt hrozný! Nehledě na to, že na tak malinké akci bych s velkýma šatama byla jak blbec :grinning:
22. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Zuzi, to já jsem taky myslela celkovou částku za vše i za prkotiny. :wink: Ale je fakt, že my měli o 60 lidí míň než vy. :grinning:
jaspi, to máš pravdu. To si radši zajeďte někam na svatební cestu za ty ušetřený penízky. :wink: :dizzy_face:
22. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Já měla za pět tisíc, což není tak moc..

ad počet lidí, víš co, nám řekl otec že by nás vydělil, kdybychom přišly, že jsme vdané... (po pravdě, není ani co dědit... :grinning: ) ale prostě jsme se ségrou věděly, že svatba bude o víc lidech než o čtyřech...

ségra se vdávala a měla tam rodiče, prarodiče a sourozence, nic víc... to byl jen oběd a potom měli bečku s kamarády... no a tím pádem když ta moje rozvětvěná family nebyla na ségřiné svatbě, tak jsem je musela pozvat já a navíc mantin se ženil jako první syn a celá rodina je z valašska, kde se tyhle veliký svatby dodržují, takže jsem ani moc neměla na výběr... :unamused: já na tyhle akce taky moc nejsem, ale měla jsem v sobě tak litr slivovice a byla happy, bylo to fakt úžasný... ani jsem se chtěla fotit a tančit to je co říct... :grinning:
22. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Já když si vzpomenu na bráchovu svatbu.. :rolling_eyes: Vyloženě to bylo rozdělené na ty 2 rodiny a zábava vázla.. Nejlepší bylo jak jsem seděla na chodbě s Jarkem a švagrem a kouřili jsme a doletěl tam otec nevěsty a velice nám hlásil, že bude sólo ženicha a nevěsty (aby jsme se šli dívat) a Jarek se na něj podíval, vyfoukl ten dým a zeptal se "Hmm a co jako?" Tak pán zas šel o kus dál.. A druhý brácha vyloženě perlil - ožral se a pak byl upřímný a byla jsem u toho jak říkal vedle stojícímu týpkovi: No uznej sám. Ty by sis jako takovou ženskou vzal? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to byl nevěsty brácha :grinning:
22. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
anoli, tak to potom jooooo .... :grinning: to by pak vycházelo... nám platili svatbu rodičové na půl... a za to jsme jim pak koupili společný prodloužený víkend v lázních... byli nadšení a hlavně se trochu víc poznali... :sweat_smile:
22. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
tak to já díky mamce měla dokonalou svatbu, opravdu, všichni na ni dodnes vzpomínají s tím, že to byla nejlepší svatba na které v životě byli.... nikdo se nepohádal, všichni byli relativně střízlivý, no prostě super..
ale bylo to organizované, sestřenice se toho zhostily a fakt se jim to povedlo.
22. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Zuzi to je dobře, že na ni ráda vzpomínáš :wink:
Ono šaty za 5tis nejsou drahé - v porovnání s těma ostatníma. To jo, ale i tak - 5tis za půjčení :angry: Jako to si radši za ty prachy nějaké koupím a pak je zas střelím.
22. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Já jsem měla šaty půjčený za 3 000 Kč, ale nelituju. Byly super a všem se moc líbily. :wink: My jsme měli na svatbě 20 lidí a pak na odpoledne jsme ještě pozvali nejbližší kamarády, takže nás bylo kolem 30... a taky na to ráda vzpomínám, bylo to moc fajn. Jasně, že bych dneska s odstupem času něco udělala jinak a tak, ale to je asi normální... Já si celou svatbu organizovala sama, nikdo mi nepomáhal, teda když nepočítám manžílka, kterej se mnou zajel zamluvit restauraci na oběd a pak jsme se byli podívat v kapli. Hrozně mě to bavilo, až jsem se divila, protože jsem nikdy nebyla takhle akční. :slight_smile: A bylo pak milý slyšet pochvaly od rodičů a tchánovců, jak jsem to pěkně zvládla. :dizzy_face: U nás na svatbě se taky naštěstí nikdo nepohádal, vše proběhlo v klídku, tancovalo se, bavilo se, akorát mě mrzelo, že to skončilo tak brzo, protože ten den bylo šílený vedro a lidi byli unavený, takže se rozprchli už o půl 2. :unamused:
Zuzi, my jsme pak dostali od rodičů a tchánovců asi 25 000 Kč + ještě od hostů něco, takže nám ještě zbylo na svatební cestu, za což jsme byli moc rádi. :wink: :dizzy_face:
A hlavně, já jsem svatbu začala připravovat rok dopředu, tudíž ten výdaj 50 000 Kč nebylo najednou, nýbrž po troškách, což se taky dá.
22. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Taky vám nešel koník? Mně asi od půl 2... :rolling_eyes:
Asi jste už doma, že? Tak se mějte a užijte si víkend! :wink:
22. led 2010 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky,
já měla zrovna dneska v práci celkem klídek a on nefungoval kůň :angry:

anoli - neděs mě s těma 30tt, mě to zatím moc nedochází :grinning:
ale pomalu pořizuju výbavu a přesto, že se hodně krotím a kupuju většinu věcí přes bazárek, tak se mi vždycky výplata během 2týdnů rozkutálí a pak jen zoufale vyhlížím další výplatu :sunglasses:

a ke svatbě - nás stála tak 100tis, ale nijak jsme se nekrotili... určitě to šlo mnohem levněji :wink:
22. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Tak konečně mi jede kůň... :angry:

já byla s kamarádkou na "vínku" a bylo to super, konečně jsme si pokecaly bez chlapů... :grinning: sice smrdím kouřem, jak kdybych vykouřila dvacku ale stálo to za to, páč jsem si dala výborný těstoviny a jsem spokojená a Venda určitě taky... :wink:

no jinak jsem si vzpomněla na tu "pipku" u nás jsou právě lidi co se přišli podívat na tepelný čerpadlo... ale ta ženská, to je něco... no ten chlap teda taky... :astonished: pořád chodí a říkají, no to máme větší, my máme šatnu společně s ložnicí a ne vedle.... vy máte pračku vedle sprcháče? :astonished: to nemáte speciální místnost na pračku... :astonished: no není na to co říct, doufám, že brzo odjedou... ani se jim nevěnuju jako správná hospodyňka.. :grinning:

no nic, jdu si pustit další díl chirurgů, trochu si pobrečet a půjdu spát... no prostě klasika...

mějte krásný víkend a v pondělí páááá
22. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Krásné sobotní ránko

copa:// 25.7. - 30tt+1d
dlouhovlasa.evzenie:// 29.7. - 29tt+6d
anoli:// 14.8. - 27tt+2d
jaspina: 18 DC - 15.2. laparka
ewulin:// 19.11- 13tt+3d
ladenka:// 22.12. - 8tt
bajoch: 8 DC
23. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahojky , tak jsem vám sem chtěla dát tabulku a zuzi mě předběhla :slight_smile:

pokud mi to v utery vyjde, tak jdu k té doktorce, protoze se mi to nelíbí. Tak vám dám vědět.
zatím se mějte fanfárově :slight_smile:
23. led 2010 v 11:08  • Odpověz
copa:// 25.7. - 30tt+2d
dlouhovlasa.evzenie:// 29.7. - 30tt
anoli:// 14.8. - 27tt+3d
jaspina: 19 DC - 15.2. laparka
ewulin:// 19.11- 13tt+4d
ladenka:// 22.12. - 8tt+1d
bajoch: 9 DC
24. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Přeji všem krásné ráno

copa:// 25.7. - 30tt+3d
dlouhovlasa.evzenie:// 29.7. - 30tt +1d
anoli:// 14.8. - 27tt+4d
jaspina: 20 DC - 15.2. laparka
ewulin:// 19.11- 13tt+5d
ladenka:// 22.12. - 8tt+2d
bajoch: 10 DC
25. led 2010 v 08:13  • Odpověz
já se na vás tak těšila a vy nikde :frowning2:
25. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojky,

já jsem přijela dneska do práce až v 11 hodin. Od 9-10 hodin jsem měla totiž zkoušku z pravděpodobnosti. Jsem zas akorát nasraná, protože tam dala příklady, který jsme na doučku ani nepočítali. :frowning2: Jen jeden a ten jsem vypočítala, jenže to ke splnění nestačí. :frowning2: Už mě to fakt štve! Člověk nad tím sedí celej tejden a pak i víkend a hovno z toho! No nic, v pátek si to zopáknu... důležitý je, že jsme zdraví, ne? :wink:

A co vy? Co je novýho? Jak je po víkendu?

chersi, to je dobře, že jsi zpět. :wink: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
anoli - já tě obdivuju, že při těhu ještě studuješ a pracuješ :wink:
já bych na to neměla nervy, ale hlavně, že to bereš sportovně :wink:
25. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
díky anoli, já tě taky obdibvuji, ja bych do školy už nešla a to je mi 23, a na dalku už vůbec ne, nedonutila bych se učit se doma po práci
25. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jo, taky si někdy říkám, že s tím praštím! Hlavně, když se mi nedaří. :wink: Když se daří, tak jde všechno samo. Dneska mě ale jeden kluk ve škole dostal. Zeptal se mě, jestli už mám hotový nějaký zkoušky? Chápete to? Na konci ledna??? Já na něho, no jasně, už jich mám 5 hotových a 3 mi ještě zbývají a ty? A on já nemám ještě nic. Jsem si říkala, co tam ten člověk ještě vůbec dělá??? :grinning:

copa, ono se to ani jinak brát nedá, protože jinak by se z toho člověk zbláznil! :unamused:
chersi, máš pravdu, je to dřina přijít z práce domů a učit se... třeba teď o víkendu jsem nedělala nic jinýho... celý 2 dny... je to i hodně o trpělivosti a výdrži...

Kdepak máme dneska Zuzku? A kde jsou ostatní? Co ewul a ladenka? Jakpak se mají těhulky?
25. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Holky moje doktorka má tento týden dovolenou :angry: Jinak mi krvácení a špinění ani po 5 dnech neustalo. Takže mi nezbývá nic jiného než čekat na opravdovou MS která má dorazit v pátek. Pročítám různé diskuze a rady ze všech informací vychází 4 základní věci.

těhotenství v ranném počátku,
hrozící potrat
cysta
kolísání hormonů

no a teď babo raď.

v nemocnici je gynekolog, ale jedině na objednání
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz
chersi, já nevím, co bych ti poradila... možná zajít do nemocnice na pohotovost? Sice si zaplatíš 90 Kč, ale zase by tě prohlídli a věděla bys, co a jak... co když jsi fakt těhu? Zkoušela sis test? Možná by to stálo za to to zkusit a pak popřípadě jednat.
25. led 2010 v 15:25  • Odpověz
o testu jsem taky přemýšlela ale když to mám dostat 29.1 tak by mi asi nic neukázal
25. led 2010 v 15:31  • Odpověz
chersi, no já nevím, za zkoušku nic nedáš... co když se mimi fakt zahnízďuje? Buď to nech být a počkej do pátku, jestli se ti ms rozjede naplno anebo si ho prostě kup a udělej. Nic jinýho ti neporadím, protože fakt nevím, co jinýho dělat...
25. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.