• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já vím, že jsem protivná, jen si nevím rady :rolling_eyes:

Moc se vám omlouvám - jen okolo sebe nemám moc holek co by se to dalo probírat a v práci to opravdu nejde. Tam mám radši jazyk za zuby :wink:
25. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Čauky holky,
dnes jsem vás ani nesihla číst...

chersi, to je fakt divný... jak moc je to špinění silný? kdyby bylo jen trochu, tak by znamenalo těhu a chyběl by ti nějakej hormon, myslím progesteron, myslím... to by ti pak dr. musela předepsat nějaké léky... ¨být tebou tak si koupím rapid clear ten je nejcitlivější a uvidím...
25. led 2010 v 18:13  • Odpověz
anoli, ta zkouška to je pech... mě je blbě jen čtu co píšeš... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my včera byly se ségrou v Brně, tak jsem koupila malou flašku od aventu, dudlíky od aventu a prsní vložky do podprdy.. o osm set jsem lehčí a jely jsme domů...

dnes jsem objevila mega balení plínek v Hypáči, tak tam zítra vyšlu muže, já to tahat nebudu...

včera jsem chtěla fotit břicho a manža nechal nabíječku v práci... tak snad dnes...

jdu péct bublaninu, i když na sladký moc nemám chuť, ale já včera v marksovi a spencrovi objevila vynikající mega pusinky a už jsm je všechny zežr... :sweat_smile: a já debil jsem si koupila jen jedno balení... :angry:
25. led 2010 v 18:17  • Odpověz
ahojky zuzi, ono když jsou ty vydaje takhle postupně tak je to dobry, horší by to bylo najednou.

To špinění u mě není silný, nemusím mít ani tampon ani vložku. Jen když jdu na WC tak to objevím na toaleťáku. A krev tam objevím zhruba 1 denně ale taky strašně málo.

Mám doma mamatest - ale zase se mi ho nechce zkoušet zbytečně, když do MS mám 4 dny.
25. led 2010 v 19:06  • Odpověz
hele, být tebou tak ho ráno vyzkouším, pokud tam čárka bude, byť jen duch, tak bych letěla k dr. a když tam nebude, tak zase taková tragédie to nebude a ty můžeš počkat do pondělka a pak bych naklusala ke své dr. je to fakt zvláštní, ale uhnizďování to být může... :wink:
max. vyhodíš do koše dvacku, no a co.. ne?

ad peníze, my tento měsíc už dali tak dvanáct klacíků... je fakt že postupně, ale dali... :grinning: zítra přide postýlka, matrace a monitor dechu.. :dizzy_face:
25. led 2010 v 19:17  • Odpověz
to je taky pravda zuzko. maximálně je to 20cka :grinning:
25. led 2010 v 19:28  • Odpověz
já bych to riskla, nečekej žádnou tlustici a čárku do limitu, prostě pokud tam bude čárka, tak jen nějaký brutální duch, který půjde vidět jen na světle...
já taky hleděla furt na ten test a nic tam nebylo vidět, až po delším čase tam "cosi" bylo... :wink:
25. led 2010 v 19:36  • Odpověz
a jak ze to je cim driv rano tim lip? já to zkusím, ale moc tomu naději nedávám :confounded:
25. led 2010 v 19:39  • Odpověz
je to jedno, ale musí to být první ranní moč... ale nééé že kvůli tomu budeš vstávat ve tři... :grinning:
no ještě jde o to, jeslti jste se vůbec snažili... :sweat_smile:
25. led 2010 v 19:52  • Odpověz
neboj, takovej blazen nejsem :grinning:

Ono spiš jde asi o to, že jsem na to úplně přestala myslet, jak jsem se opila, jsem mu něco namumlala, ani sama nevím co.

Teď je to mezi nama zase dobry. Když by prcek přišel, nebudem se tomu bránit
25. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
:grinning: mojí mamce taky stačilo jen "jednou" a hned mělděda důvod práskat do stolu...

no uvidíš... kyž nic, tak to alespoň budeš příští týden řešit u dr. :wink:

já už se jdu naložit do vany, dnes jsem nějaká mrtvá... :confounded: ale venda je akční jak kdyby tam měl silvestrovskou párty... tak mu musím domluvit, aby už osazenstvo pustil domů, pč jeho matka už chce jít spát... :grinning:

páá zítra
25. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
ok, přeju hezký zbytek večera, ahojky
25. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky. Teda dalo mi to holky dočíst těch sedm stran, co jsem prošvihla. :grinning:
Vezmu to tak nějak postupně ...
Eli - nevolnosti jsou mým denních chlebem, jen bych ráda potkala toho chytráka, který je pojmenoval "ranní", mě totiž neopustí ani večer před spaním, už jsem si koupila i zázvorová lízátka (jenže mám problém, že na tu sladkou chuť nemáma ni trochu chuť) a na dnešní doporučení doktora i tablety Emesin, po slupnutí jedné, se mi ulevilo asi na dvě a půl hoďky, takže bych potřebovala asi 10 denně, ale můžeš vzít jen jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska cestou od dr. jsem zvracela hned po zaparkování, jen jsem otevřela dveře od auta a to posledních půl kilometru už jsem měla co dělat, abych to udržela v sobě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jinak tě Eli vítám v září 2010. :wink:
Jaspi, jak jsi psala o těch znameních, my jsme s manžou oba dva v srpnu, manža lev, já panna. Dnes mi dr. potvrdil oba termíny na 4.9.2010, teoreticky bychom to mohli stihnout také ještě na srpen, ale každopádně to bude panna jako maminka. :slight_smile: Jo a mimochodem, když moje mamka čekala mě, měla termín 1.9. a narodila jsem se 24.8.. :slight_smile: Asi osud. :grinning:
Zuzi, moc hezké auto, ale my bychom na něj šetřili a koupili ho asi před důchodem. :grinning:

Jak jsem se už zmínila, byla jsem dnes na kontrole u dr. Dostali jsme těhu průkazku, mimís má 18mm, odpovídá přesně 8tt+2, takže se mi oba TP shodují. Jsem chudší o tři ampule krve, ani nevím na co. Máme další fotečky (až budu mít chvilku, tak je dodám do alba), máme už vidět nožičky i ručičky, super pohled. :slight_smile: Zítra musím do práce oficiálně oznámit své těhu a říct, že už nepřijdu. Tedy, né že už by to nevěděli ... mám tak super kolegu, že na dnešní poradě s ředitelem si to nenechal pro sebe a řediteli to oznámil za mě. Opravdu nevím, zda je to dobře, protože jak ho znám, mohl by to brát jako podraz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra se pokusím se sem opět dostat a přidat vám nějaké fotečky. Zatím papa. :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Krásné ránko, jen píšu tabulku a pak písnu z práce, jo a dala jsem si břuch do alba... :dizzy_face:

copa: // 25.7. - 30tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 30tt +2d
anoli: // 14.8. - 27tt+5d
jaspina: 21 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11- 13tt+6d
ladenka: // 22.12. - 8tt+3d
bajoch: 11 DC
26. led 2010 v 07:36  • Odpověz
Hezké ránko, omluvám se ale mám tolik práce, že nestíhám ani dočítat.. Šéf mi přivezl kupu papírů na zpracování a se vším se nějak fofruje. Už jen tenhle týden je v klidu, ten příští už si musím oběhat odběry a EKG a za 14 dní trhat zub a registrace do nemocnice. Takže za 3 týdny budu touto dobou snad už den po laparo.. Ale teď je toho moc, tak jakmile bude chvilička nakouknu a budu postupně dočítat.
26. led 2010 v 07:45  • Odpověz
zuzi, tedá vy už jste veliký :wink:
26. led 2010 v 08:25  • Odpověz
díky, tak co?
26. led 2010 v 08:27  • Odpověz
mým okem jsem druhou čárku neviděla, takže asi nic - ale špiním pořád
26. led 2010 v 08:32  • Odpověz
tak to příští týden hned naklusej k dr., třeba máš jen rozhašené hormony... a bueš se ptát na to spermio, nebo na to kašleš a uvídíš co bude?
26. led 2010 v 08:36  • Odpověz
na test bylo stejně brzy - si myslím já. nebudu ho na něj zatím hnát, nechám to osudu
26. led 2010 v 08:44  • Odpověz
šak jóóóóó... :wink: nech to koňovi... :slight_smile:
26. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska zas nějak nestíhám... teda to je novinka, co? Nestíhám už skoro měsíc, tak nevím proč mě to tak překvapuje. :sunglasses:
Dneska jsem byla na rovnátkách, tak konečně mám snad definitivní datum, kdy mi je sundají!!! 15.3., takže to vlastně dostanu jako dárek k narozeninám, který mám den před tím. :wink: No, těším se, jak blázen, co vám budu povídat. :grinning:
chersi, počkej a uvidíš, jestli se ti ms rozjede nebo ne. Kdyby ne, tak je to jasný a budeš muset dělat další test. Teď to může být ještě brzy... :wink: Moc bych ti to přála, ale uvidíš a hlavně si z toho nic nedělej, když to ani teď nedopadne. Dopadne to jindy. :dizzy_face:
Zuzi, jdu mrknout na fotku. :wink: Jinak tu pravděpodobnost si zopakuju v pátek... kéž by to už dopadlo... :unamused:
ladi, gratuluju ke kontrole :dizzy_face: A jinak teda nezávidím ty nevolnosti, snad brzy odezní... takže nastupuješ na nemocenskou už teď? No, lepší, než se trápit s nevolnostmi v práci. :wink: A budeš mít doma větší klid. Já už se taky tak těším na mateřskou!!! :dizzy_face:
26. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Teda Zuzi vy už jste veliký! :dizzy_face: Já si taky zkusím vyfotit nahatýho břicháčka, ale myslím si, že ho mám kulatější než ty, takže to vypadá na holčičku. :wink: Uvidíte sami, až sem hodím fotku.
A fotka s Laduš, to je teda mazec, jak usnula! :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Čájo Anoli,

tak ta zkouška nakonec nedopadla??? :angry: to je pech... no nic dáš to v pátek... :dizzy_face:

no břicho mám veliký, ale zase jsem přibrala jen na něm... to ty jsi taková stejnoměrná, ségra taky tak vypadala... :dizzy_face: tak třeba budete mít holčičku... :wink: co vlastně chcete???

Lada je luxusní, jak vytuhla, prostě se o půl paté probudila a nechtěla jít spát, nakonec to takhle v poledne dopadlo... :grinning:

ladi, pak přihoď fotky... a ty nevolnosti to je hnus, ten emesin mi taky moc nepomáhal a lízátka jsem si koupila, ale radši nevyzkoušela, páč by to dopadlo stejně... no každopádně je lepší, že už nebudeš v práci...
26. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Teda Zuzi,bříško je moc hezké:slight_smile:,koukala jsem na tvoje fotky Lada je fakt princeznička:slight_smile:
26. led 2010 v 11:03  • Odpověz
čauky Ewi,
ona princezna je.. teď frčí šaty a v HM jí teta koupila takový trikot a k tomu tu sukýnku, tak v tom furt chodí...

a co ty, ještě dřeš v práci?
26. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky tak se s vami pro dnesek loucím, odchází z práce ve 12, musim odvest manzu odjizdi mi do soboty do prahy jezdit s betonem.

tak ahojk yzítra
26. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Jj,já jsem v práci pořád a záda mně bolí čím dál víc,tak tady spíš trpím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale co se dá dělat,musím vydržet. Zítra jdu do poradny,tak jsem zvědavá,jak se mimís má:slight_smile:,a ve čtvrtek si budu volat pro výsledky ze screeningu...
26. led 2010 v 11:29  • Odpověz
ewi, ty výsledky už snad budou OK, hlavní ten NT UTZ...
jo ty záda to ti teda nezávidím, počkej ale ještě tak za dva měsíce, už nebudeš vědět jak si sednout... já už bych nejradši furt stála...

venda už je asi hlavou dolů a kope mě do žeber a hlavně už ho cítím uprostřed hrudníku, teda když sedím... no nic extra příjemnýho... ale hlavně, že tam je, že... :wink:
26. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Zuzi, nám je to úplně jedno, co budeme mít. :wink: Stejně to člověk neovlivní, je to osud. :slight_smile:

ewul, já si se zádama taky užívám :unamused: Je to hnus. Člověk fakt neví, jak si sednout, lehnout atd. Ale vydržet to musíme no... co nám taky jinýho zbejvá, že?

Před obědem jsme tu měli bývalou kolegyňku s tříměsíční holčičkou, tak jsme jí ňuchňali. Je kouzelná!!! :dizzy_face: Já už chci takýýý! :grinning: Akorát kdyby šlo třeba přeskočit ten porod, že? :grinning: :sweat_smile:

Zuzi, kdy máš poslední utz? Nebo jsi na něm už byla? Já jen že jsem objednaná na 23.2. a říkala, že to je už poslední utz...
26. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.