• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
a osud to je to máš pravdu... :wink: anoli, taky bych ráda přeskočila porod... :grinning:

já jdu na poslední utz příští středu... :sunglasses: a pak už mě nic nečeká, jen ten porod.. :grinning: ale to zase Vendu uvidíme LIVE... :grinning: :grinning: :grinning:

no já dnes využila těhotenství a udělala ze sebe na katastru strašnou těhotnou chuděrku, aby mi dali jednu nabývací listinu... není totiž úřední den, tak jsem se tam i vyslíkla z bundy, aby všechny viděly ten můj pupek a tu listinu mi uděly hned a né až zítra... a světe div se, ono to fakt zabralo... :grinning: se mohly holky přetrhnout a ve finále mi ta paní řekla, at jdu pomalu a po druhým chodníku, protože po tom na levo padá sníh ze střechy... :sunglasses:
26. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
No vidíš, Zuzi, jaký má těhotenství výhody. :wink: :grinning:

Jéé, ty se máš, už příští středu, jo?

No a pak už se budeš moct těšit na živýho Vendu venku! :grinning:
26. led 2010 v 15:32  • Odpověz
už se na něj těším.. to je fakt, ale ten strach možná zatím převládá víc... :sweat_smile:

došla postýlka a zvbytek... teď už jen donutit muže, aby dnes pro to dojel, nechala jsem si to dovést do práce... no a pak smontovat.. to bude horší... :confounded: :sweat_smile:

no nic letím domů, páááá
26. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Zuzi, já se taky bojím... a zároveň těším... :wink: :dizzy_face:

Jdu vám do alba hodit naháčka :grinning: Tak co to bude? Holka nebo kluk? Jo jo, ani já nevím...
26. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky anoli.
Tak jak je holka?? :wink:
26. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
postýlka poskládaná... :grinning: ale těch keců... :angry: házím foto do alba... a apka kouknu na ten tvůj břoušek... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Anoli, krásné bříško!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj Eli, ale jo, je mi fajn, akorát toho učení mám až nad hlavu! :rolling_eyes: A co ty? Jak se vede?

Omlouvám se za ty kapky na skle, ale mně se to fakt nechtělo mejt... aspoň vidíte, že s tím, že se pořád učím a nemám čas na uklízení ani trochu nelžu. :wink: :grinning:

Zuzi, tak postýlku závidím. Můj muž se k tomu ještě nedostal. :rolling_eyes:
26. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
anoli: Ale jo jde to!! Zítra první kontrola u dr., tak mám strach!!! :frowning2: Ale doufám, nic jiného mi stejnak nezbývá!! :sweat_smile:
Jinak doopravdy krásné bříško!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
já myslím, že to bude kluk... máš podobný břicho jako já... :grinning: ale oblečený vypadá jinak, to je fakt... :sweat_smile:
26. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Zuzi: Hezká postýlka!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taťka je šikula!!
26. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
anoli, však těch keců... a to ji musel ještě jednou rozdělávat... no to už jsem si vyslechla.. :angry: tak jsem mu s klidnou duší řekla, ať to nechá na jindy, až bude mít náladu a to ho asi tak nas... že ji měl za dalších deset minut byla poskládaná... ale hlavně, že už je poskládaná...

a vy už máte postýlku???
26. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
eli, díky, zítra držíme pěsti... :wink:
26. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
zuzi: Děkuju!! :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra dám vědět, jak jsme dopadli!! :dizzy_face:
26. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Zuzi, super postýlka! :wink: Nejlepší jsou ty popisky k fotkám, to se ti fakt povedlo. A taky se mi líbí, jak manžel víc koukal při montáži na televizi než na postýlku. :grinning:

My doma postýlku máme, ale není ještě složená. Je to stará postýlka po nás a čeká ji ještě natření a pak smontování. Chci, aby se hodila barevně ke skříni, kterou máme v ložnici, jenže nevím, jestli se toho do porodu dočkám. Manžel furt upřednostňuje jiný věci anebo se vymlouvá, že to nemá kde natřít, venku je zima a doma by to smrdělo... tak nevím no...

Tak myslíš, že nakonec to bude kluk? Já jsem tak zvědavá...

Eli, taky držím pěsti!!! :dizzy_face:
26. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
na primě jsou vraždy v midsomeru, jeho nej... seriál a já si vymyslím postýlku, že???!!!! :angry: :grinning:

no a máme podobnou postýlku jako vy, do obýváku, ale s manžou jsem to vzdala, ujmul se jí můj taťka, takže vím, že do dubna opravdu bude... možná ji bude dělat tento týden.. má dovošku, ale nevím...
manža by totiž ve finále koupil novou než aby natíral a brousil tu starou... :sweat_smile:

no nevím, jestli to bude kluk, ale to břicho mi přijde fakt podobný, jak to moje... :sunglasses:
26. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Dobré (mrazivé :confounded: ) ráno,

copa: // 25.7. - 30tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 30tt +3d
anoli: // 14.8. - 27tt+6d
jaspina: 22 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11- 14tt
ladenka: // 22.12. - 8tt+4d
bajoch: 12 DC

Teda já jsem dneska ráno odmrazovala auto snad čtvrt hodiny. Na teploměru nám to ukazovalo 20,5 stupně a to jsme v patře, takže dole mohlo být 22 stupňů jako prd. A co u vás?
27. led 2010 v 07:45  • Odpověz
Samozřejmě, že jsem myslela teploty s mínusem! :grinning: Ale nebylo by to špatný, kdyby to bylo s pluskem, že?
27. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko, dnes jsem na tom s časem už líp. U nás bylo -17 a šla jsem do práce navlečená jak cibule :grinning: Ale neumrzla sem a to je hlavní. Holky fotky krásné!
Zuzi zaujaly mě vaše židle :wink:
Chersi - to může být fakt spousta důvodů. Kamarádka to taky tak měla a bylo to tím, že jí nějak lítala hladina hormonů. Já jsem kdysi taky špinila pár dní před MS - ale jen 1 den a tak jsem to neřešila. Mohlo by to být i to těhu.. ale každopádně bych to řešila s doktorem, protože pokud se jedná o hormony, tak to musí řešit on a pokud bys špinila při těhu, tak taky - asi by ti dal Ascorutin a Utrogestan.
27. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Krásné ránko,
jaspi, tohle jsou ty židle
http://www.nabytekriha.cz/bytovy-nabytek/stoly-zidle/calligaris/id-644/

my je měli slevněný z 8.500 na 4.500 pálka jako pr..e ale fakt stojí za to... :wink:

u nás je -20 a parkovala jsem v garáži... jezevčík stál na mrazu.. :sunglasses:
27. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Zuzi jsou boží, ale nám by se do kuchyně nehodily. Vy máte ten interiér moderní, ale já chci kuchyň tak trochu rustikální - dvířka s prolisem atd. Už máme asi stůl se židlema vybraný. Mě se docela líbí i ty židle co jsou jakoby houpací - jak měl Vladko křeslo :grinning: Ale ty by se nám tam taky nehodily :unamused: To je blbé, že mě se líbí něco spíš starodávnějšího a něco moderního - a to nejde dohromady..
27. led 2010 v 08:28  • Odpověz
takovou kuchyň bude mít mamka... :dizzy_face: bude mít bílou a taky rustikální... ale má k tomu stůl a židle po prababičce... :slight_smile:
27. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Já bych chtěla nějaký kompromis.. Hodím sem nějaký odkaz jaká se mi líbí - ale musím to pohledat..
27. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré mrazivé ráno, hlásím - 21 stupínků , a manžel mi dělá noční v praze, ještě aby mi tam neumrzl :(

Tak dnes ráno po špinění ani památka - jsem z toho nějaká hin, ještě mě napadlo že jsem prostě dostala MS o týden dřív, ale byla by minimálně slaboučká. trvalo to 5 dní.

Holčiny s těmi vašimi břuchy teda nevím, máte je opravdu podobné :slight_smile:
27. led 2010 v 08:36  • Odpověz
http://www.stolarstvi-lipa.cz/kuchynesfoliovanymidvirky

nebo

http://www.stolarstvi-lipa.cz/kuchynesfoliovanymidvirky

A líbí se mi i tohle, ale to už by se dolaďovalo extrémně blbě.. Ale různé ty malí šuplíčky miluju!http://www.stolarstvi-lipa.cz/kuchynesfoliovanymidvirky
27. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Cher ale aby byla tak slabá to se mi nezdá.. Ona by ti mohla v souvislosti s těma hormonama různě haprovat - že by byla nepravidelná atd. Nemůžeš zavolat k doktorce nebo na gyndu do nemocnice? Tam by ti podle mě poradili nebo řekli ať přijedeš..
27. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Ono se to zkopírovalo nějak blbě.. Takže ty první 2 co se mi líbí jsou ty calvados a ten poslední odkaz byla ta olše dole.
27. led 2010 v 08:42  • Odpověz
mě by te líbila ta olše.

jaspi, já na gyndu volala, tam maj dovču a v nemocnici je to na objednání, hot tu máme divnej systém. Ted v pátek to mum dostat tak uvidíme zda se uráčí a pak dnes jdu k dr.
27. led 2010 v 08:44  • Odpověz
jaspi, mě se líbí calvádos - ten druhej z přostřední řady...

chersi a proč jdeš dnes k dr.?
27. led 2010 v 08:57  • Odpověz
jezis chtěla jsem napsat hned - ne dnes
27. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.