• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ránko,já hlásím -24,5 :confounded:

jaspi,mě se líbí ten calvádos co Zuzi...ale taky se mi líbí ta hrušeň,calvádos:slight_smile:
27. led 2010 v 09:02  • Odpověz
jaspi, já jsem chtěla nejdříve kalvados, ten se mi líbil nejvíc, ale pak jsem se rozhodla pro olši, protože je světlejší a já jsem se bála, aby mi kalvados místnost moc neztmavil. Záleží tedy i na tom, jak hodně světla tam máte. :wink: Ale jinak máme stejný vkus, protože my máme kuchyň podobnou jako jsou na těch fotkách. :wink:

chersi, to je teda divný, že dneska už zas nic... :unamused: Tak počkej do pátku a pak to začni řešit, když se nebude nic dít.

Takže u nás bylo nejchladněji...
27. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Jako mi v barvě máme jasno - že kalvádos. Kdysi jsem někde viděla, že byl proložený tuším břízou (něco do vanilkova) a taky to bylo hezké..
Chersi ale to se jedná asi o ambulance na gyndě ne? Přece tam musí být nějaká pohotovost. Když tam přijede těhotná ženská, že krvácí, tak ji taky neobjednají.. Ale jestli už to přestalo tak počkej a uvidíš co bude dál.
27. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Anoli,nn my jsme vyhráli:slight_smile:, u nás byla větší zima :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz
ahááá chersi :wink:

pokud je to folie, tak ta snad neztmavne, ne???? :confused: já nevím... :unamused:
27. led 2010 v 09:21  • Odpověz
ewul, tak ne ne, u vás byla největší zima, jo? :wink: To je mazec! :rolling_eyes:

jaspi, tak super, že máte jasno :wink: Já jsem o tý kombinaci světlé a tmavé taky přemýšlela, ale bála jsem se, že by se mi to brzo okoukalo. :sweat_smile:
27. led 2010 v 09:23  • Odpověz
jaspi , to mám pravdu jediná možnost je pohotovost.

Ale už to snad přestalo - jediný co mi zbylo je příšerná bolest v zádech a občas pocit na zvracení, ale uvidí se já se asi moc upínám na ten pátek
27. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Anoli já s taky myslím, že to vyhraje čistě calvados. Ale takový ten světlejší. Stolař nám tehdy ukazoval 2. Stejně bůh ví, kdy to bude.. Koupelna se evidentně protáhne a přes léto už zas nikdo nemá čás.. Vidím to možná až na podzim. Ale moc mi to neva, radši ty peníze do té doby budem mít pro sichr na účtu, kdyby bylo potřeba je dát do IVF..
27. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Zuzi, ne, ty jsi mě nepochopila, já jsem myslela, že by mi ztmavla celkově místnost kuchyň, víš? :grinning: My tam máme jen 1 okno a balkonové dveře a je situovaná na východ, takže tam není zas tolik světla...
27. led 2010 v 09:37  • Odpověz
jaspi, to je fakt, ale třeba to ani nebude potřeba, i když člověk nikdy neví, že... :unamused:

my měli na bytě ten tmavý kalvádos s vanilkou a mě se to teda okoukalo, mít to v kuchyni, tak mě trefí... já mám ráda dřevo, tak proto máme všechno takový tmavý... ale zase nemám ráda takej ten borovicovej nábytek... mě to přijde takový studený...

jo tatka dneska skládá skříňky z Ikey a vola, že ho asi týden neuvíme, páč to je škoubků a šroubků a to má asi 5 skříní.. :grinning:
27. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Chersi to by odpovídalo tomu těhu.. jako bederka tě může bolet při jakémkoli problému dole. Souvisí to spolu. Já po operaci čípku málem zdechla jak mě bolely záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jestli je ti i blbě.. A nechceš si skáknout na krev, aby ti změřili HCG? To už by mohlo být zvedlé ne? Když si to zaplatíš, tak ani nemusíš mít žádanku - nebo jen od praktika. Já jsem si taky při zánětech močáku někdy test platila a bylo to myslím 30kč, pohoda.. A než bych lezla k doktorce, zase zpátky.. bylo to pohodlnější.
27. led 2010 v 09:47  • Odpověz
neřekla bych blbě, doufám že ted někdo u toho čtění nejíte........jako když si člověk musí krknou a vyletí ti nahoru že bys šla zvracet, ale nejdeš, asi tak bych to popsala.

Ale nikdy jsem neleťěla, a není to pravidlem.

Včera jsem si koupila rapid clear - v pátek chci zkoušet, protože mama test neukázal nic, ale bylo brzo
27. led 2010 v 09:54  • Odpověz
ahááá anoli :sweat_smile: , to je tím mrazem... tak to potom joooo, já si říkala, že nám to ten náš stolař neřekl... :grinning:

jaspi, máš recht já bych taky šla, a le chcersi chce asi počkat do pátku a možná to řešit až příští týden, že jo chersi????
27. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Tak já se chersi nedivím, že chce zkoušet test až v pátek, protože co když ms přijde? Jinak to, co popisuješ chersi se poslední dobou stává i mě. Je to docela hnus! :rolling_eyes:
27. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Holky jupííííí,volala jsem na gyndu a výsledky screeningu jsou naprosto negativní,všechno je v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...já jsem tak šťastná!!!!
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz
anoli, as tím hnusem plně souhlasím.

zuzi - chci vydržet protože ty testy nechci plácat zbytečně a hlavně musím teď být v práci, kolegině nepřišla do práce, malej má ne´štovice - tak tu musím být od 7 do 5.
27. led 2010 v 10:11  • Odpověz
šak já vím, chersíku, já bych taky vydržela... :wink:
jinak to co popisuješ jsem měla i já... a v podstatě to mám do teď, je to hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 10:15  • Odpověz
To já jsem to ze začátku neměla, ale až teď. Někdy si říkám, jestli se moc necpu... jestli to není z přejedení... :sweat_smile:
27. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Anili to je podlě me prostě vzduchem v žaludku. Buď ho víc polykáš a nebo je to chem. změnama v těle - prostě se ti tam tvoří..
27. led 2010 v 10:28  • Odpověz
asi máš recht :wink:
27. led 2010 v 10:29  • Odpověz
mě to teda nikdy nedělalo, jen v těhu, fakt jsem to do té doby neznala, ani pálení žáhy a to já mám teď na denním pořádku, už si ani to rennie neberu... prostě to tak je... :wink:
27. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Mě přijde, že Rennie je na ho... já to občas mívám, protože mám žaludeční reflux a ke všemu prostě neumím krkat :grinning: Takže mě tam ten vzduch vždycky jen tlačí a mám pocit, že se pošavlím. Ale né furt, jsou to jen období..
Teď mi volal Jarek, že jede pro vanu :dizzy_face: Ani nevím, jestli jsem vám psala, že jsme si to s tou masážní rozmysleli? A nakonec jsme tam přijeli a oni se nám hrozně omlouvali, že byla pokažená.. Tak ještě že tak! Nakonec máme takovou obyč, ale mě se líbí! Najdu odkaz.
27. led 2010 v 10:39  • Odpověz
jaspi, hezká a myslím si, že poslouží stejně jako ta, kterou jste měli vybranou předtím :wink:

Zuzi, já pálení žáhy taky neznala, ale teď to občas mívám, hlavně když jdu spát... :confounded: Jenže zase taky co byste chtěli, když jsem schopná stláskat půlku čokolády, že? Koupila jsem takovou výbornou čokoládku - Milka s karamelem - spolužačce za to, že mi poradila při zkoušce a co myslíte? No, musím koupit ještě jednu, protože jsem jí sežrala!!! :grinning:
27. led 2010 v 10:45  • Odpověz
nepsala jsi Jaspi...
no to je meďourek... to se bude "dělat" malej Jára jedna báseň.... :grinning:
27. led 2010 v 10:47  • Odpověz
anoli, tak teď jsem se od srdce zasmála :grinning:
27. led 2010 v 10:47  • Odpověz
anoli, já taky frčím na sladkým, a to jsem ho nikdy nejedla... :sweat_smile: fakt... hlavně po jedné marmeládě...
už aby to skončilo nebo budu jak vepřík... :wink:
27. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Je to tahle: http://www.milka.info/milka1/page?siteid=milka1-prd&locale=czcz1&PagecRef=712

Pokud jste jí neměli, tak ji vyzkoušejte, protože je bombastická!!!! :grinning:

chersi, to jsem ráda, že jsem tě pobavila :wink: :grinning:

Mě zas pobavila Zuzka, co napsala jaspi... :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:49  • Odpověz
musíme se v mrezch navzájem rozesmát, ne???

ale já to myslela vážně... :wink:
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: Ještě by uplaval :grinning:
A nedělejte mi chutě se sladkým. Já mám dilema - nečekaně jsem se dozvěděla, že se za 14 dní uvidím s kamarádama, co jsme se teď tak rok neviděli a oni si mě pamatují z dob hubeného období. Nevíte jako o fintě, jak sundat tak 5kg za 14 dní? :sweat_smile:
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.