• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, jasnačka :wink: :grinning:

jaspi, :grinning: Prosím tě, těch 5 kg na tobě nemůže být ani znát! :wink:
27. led 2010 v 11:10  • Odpověz
kolegyně tu měli nějakou brutál dietu a zhubly...
ale bylo to třeba ke snídani 2 dcl mléka, ke svačině 20dkg zeleniny a tak furt dokola.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase zhubly...

neuplaval, v takové vaně by byl přlepenej seč by mohl.. :sunglasses: a pak by se přilepil na tebe, páč si si promyslel, že buď zůstane s tebou nebo půjde do kanálu, no co myslíš, že by si vybral... :grinning:
27. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Já myslím, že rychlý diety jsou stejně k prdu, protože to, co shodíš, za pár dní stejně zase nabereš. :wink: To bys musela dodržovat furt a to málokdo vydrží. :wink:
27. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Zuzi tak to jo, možná tu vanu zkusíme jako donucovací prostředek :grinning: Jarek volal, že už ji přivezl a taky somroval, že by jel zas za jeho máti= večer tam do hospody a spál by tam a přijel by ráno. Má zítra volno, ale stejně jsem mu to zarazila. Nemusí tam být tak často a hotovo, mě nasírá už jen to, že to furt zkouší, jestli by mohl... :rolling_eyes: A ještě pod takovýma blbýma záminkama - jak tam musí něco domluvit, zařídit.. a stejně domluví prd. :angry:

A ta dieta - já potřebuju být hubená za 14 dní, pak když to zas naberu, tak to už přežiju :grinning: taky jsem teď četla nějakou dietu, kde se první den pije jen mlíko - ale mě je z něj blbě a dohromady se zeleninou - to věřím že zhubly. Se musely vys.... z podoby né? :sweat_smile:
27. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
jaspi, 5 kilo nic není.

Jinak mlíko třeba v kombinaci s mlíkem je dobrý já třebas minule měla okurku s čokoládovým jogurtem :grinning:
Taky kolikrýt koukám co všechno snesu :grinning:
27. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Tak to já bych to nesnesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chersi ale ono je těch 5 kg vidět. Mám to všecko na stehnech a bokách a dřív jsem oblíkla v.36, tak to teď ani omylem a všecko mám na sobě kolem boků uplé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
veřím že je to vidět ale určitě to není tak hrozné a určitě bych takhle neblbla kvůli kamarádkám, ale to je jen můj názor.

Já co neberu Ha mám nahože 12 kg a tak yvšechno na stehnech a zadku - je to hrůza a to se necpu
27. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Chersi já taky neblbnu kvůli kamarádkám, ale kamarádům :wink: :grinning:
27. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
ale Jaspi, doma maš chlapa, který tě má rád takovou jaká si
27. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
přesně, chersi má pravdu :wink: :grinning:
27. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
No to já vím, ale jeden z těch kluků mě taky měl kdysi rád.. :wink: :grinning: tak mě nemusí vidět jak machnu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
jaspi, třeba se i on změnil a už nevypadá tak, jako dřív... :wink: Lidi se mění...
27. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
svatá pravda anoli,

holky teď jsem si na internetu vydražila šedou tuniku, tak mám radůstku
27. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jaspi, ani neříkaly, jestli se vys... z podoby... :grinning: ale já bych se každopádně vys... páč já jen při pomyšlení na mlíko bliju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

můj otec snídá chleba s rybama a s cibulí a zajídá to jahodovým jogurtem... :sunglasses:

jaspi, těch 5 kg ani nepoznají, teda pokud tě neviděli nahou a teď se jim taky nebudeš ukazovat nahá... :grinning: to by pak bylo něco jiného..... :sunglasses:
27. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak nahá tam fakt nepůjdu. To vím jistě. Stačí že budu mít asi nateklou pusu z trhání moudráku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
no vidíš takže ti stejně budou koukat na nateklou tvář a ne na zadek :wink:
27. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Tos mě teda opravdu uklidnila :grinning: Nevím co je lepší, jestli když si budou říkat - ta teda ale přibrala - nebo - té se ale nějak zkřivila držka :grinning:
27. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
chersi :grinning: :wink:

Zuzi, budeš kupovat lehátko nebo v čem budeš mít prcka třeba v kuchyni? Jsem si říkala, že by mohl být i ve vajíčku, ne? Nebo já nevím, jestli ho mám koupit... :unamused:
27. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
jaspi já to nemyslela zle :wink:
27. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
jaspi, no to máš teda výber... po pravdě nic jinýho ti nezbyde, než aby tě viděli, tak jak prostě teď vypadáš, s bonusovou nateklou tváří.. :wink:

Anoli, no já nevím, lehátko nemám, budu mít malou postýlku v obýváku, zatím, pokud bych pak chtěla lehátko tak ho koupím, ale zatím asi ne... ještě mám v garáži takovou starou sedačku po ladě, tak ho možná vzrnu do ní... :wink:
27. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Chersi já vím :wink:
Zuzi to je teda bonus! :grinning:
27. led 2010 v 15:09  • Odpověz
co ta eliška?? nevíte?
27. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Zuzi, a v tom vejci (autosedačce) by taky mohl být, že jo? Nevadí to ničemu, ne? Já právě nechci kupovat zbytečný věci, tak proto se ptám... a co kojící polštář? Ten máš v úmyslu kupovat? Já jsem si nejdřív myslela, že ho koupím, ale pak když jsem hledala na mimibazaru, tak tam je hodně lidí, tkeří píšou, že ho třeba ani nepoužili...

Eliška se snad ozve, ne? Snad je vše o.k.
27. led 2010 v 15:26  • Odpověz
naše sestřenka byla taky v autosedačce, takže v klidu.. :wink:

a kojící polštář mám od ségry, ta ho teda využila maximálně... a já už si ho jdu vyzvednout příští týden a budu s ním spát... ale ségra Ladu kojila třeba třičtvrtě hodiny, takže kdyby ji měla držet, tak jí za chvíli odumřou ruce
27. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Ale v té autosedačce - vajíčku nemá být mimčo dlouhou. Že je to myšleno na převoz, ale jak prý si s tím některé mamky drandí jak s kočárkem - přicvaknou to na podvozek.. tak to prý je nějak blbé na páteř. Není to rovné no..
Ale jen jsem to slyšela - nevím..
27. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Zuzi, tak jo, to jsem chtěla slyšet :wink: :grinning: No a s tím polštářem nevím... asi počkám až jak bude kojení probíhat a když to bude na dlouho, tak ho dokoupím. Pak ho stačí objednat z netu a za 2 dny ho mám doma. :wink:

jaspi, no právě proto jsem se na to ptala... tak já bych ho v tom neměla pořád... asi bych to musela střídat... uvidíme, jak bude zlobivoučký... :wink:
27. led 2010 v 15:56  • Odpověz
jaspi, máš pravdu, ale ty lehátka jsou úplně na stejným principu jak ty auto sedačky... tak je to divný... :unamused:
27. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak u Dr. vše v pořádku! Akorát odpovídám 5tt+5 možná i trošku méně, ale srdíčko zatím nebylo! Teda Dr. mi řekl, že tam vidí malou akci, ale že jako zatím nic neřekl :grinning: :grinning: No dokonce mě rozesmál!! :sweat_smile:
Jinak všechno v pořádku a za tři týdny na další kontrolu!! :dizzy_face: Tak snad už bude i srdíčko!! :dizzy_face: :dizzy_face: Dostala jsem utrogestan, tak snad pomůže!! :wink:
Fotečku přidám za chvilinku!! :wink:
27. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Eli, to je dobře, že je vše tak jak má být. Držím ti pěsti, aby to tak bylo i nadále a nosila jsi malýho bojovníčka, kterej to dotáhne až do konce. Moc bych ti to přála, takže hlavně myslet pozitivně a ono to půjde, uvidíš. :wink: :dizzy_face: A jinak ti už není špatně?
27. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky prisla som vas pozret :slight_smile:
jeeej tie tyzdne ale utekaju a vy ste uz pekne tehulky :slight_smile:
eli gratulujem k mimiskovy a drzim palceky aby nabuduce aj srdiecko bolo :slight_smile:
u mna to uz vidi doky celkom dobre sliznica mi zacala pekne rast po hormonoch tak dufam ze buduci mesiac by sa nam to mohlo podarit
27. led 2010 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.