• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
anoli: Teď zase trošku je!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dobrý!!
Jinak manžel přišel na to, kde jsme prďolku splodili....A bylo to na chalupě... :sweat_smile: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
vecsinou to tak byva ze sa to stane mimo domov clovek mysli na ine veci a vtedy sa to podari :slight_smile: nooo asi by sme potrebovali dovolenku :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
Eli, to je hezký :wink: :grinning:

Ahoj nat, tak držím pěsti, ať se vám to brzy podaří. :wink: :dizzy_face:
28. led 2010 v 07:23  • Odpověz
Jinak dobré ráno,

copa: // 25.7. - 30tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 30tt+4d
anoli: // 14.8. - 28tt
jaspina: 23 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11- 14tt+1d
ladenka: // 22.12. - 8tt+5d
bajoch: 13 DC

Tak přemýšlím nad tím, co je lepší... jestli -20 nebo -5, ale strašný silnice! :rolling_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 07:26  • Odpověz
Hezké ráno,
mě to snad přišlo lepší včera. Dnes všude kolony a hlavně ten vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už chci jaro! :angry: Ale zas už to vydržím 14 dní a pak budu měsíc doma a to už pomalu bude jaro.. :dizzy_face:
28. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak já mám po další poradně,mimi krásně roste a včera na utz se zrovna krmilo,pilo to vypadalo nádherně...

Jaspi a máš doma net?Budeš nám psát jak ti po laparce je a co ti mudři řekli???Že jo???

No a ad počasí..tak to je humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 08:14  • Odpověz
krásné klouzavé ráno všem
28. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Ewul jasně! :wink: Nevím jestli hned na začátku - jak mi bude. Ale mám PC i noťas - ten si možná vezmu i do nemocnice, ale to ještě nevím - netuším jestli na něj budu mít náladu. Máme starý a funguje už jen na šňůře.. Když tak bych ti třeba napsala z nemocky sms a z domu už bych psala normálně. Ale určitě budu informovat :slight_smile:
Normálně dnes ráno jsem vstala v pohodě a pak se mi začala tak motat hlava, že jsem se bála jít do práce, že sebou seknu do sněhu. Už je to lepší, ale byl to hnus. Že by nízký tlak?
28. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Třeba to Jaspi bude něco jiného....:slight_smile:
28. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Neviděla jste některá film "ZBOUCHNUTÁ" já to mám na DVD a fakt se mi to líbí. A jak jsem na to včera koukala na PC, podlozila jsem si záda polštářem, a bylo mi fajn. A pak jsem si šla lehnout že těm zádům ulevím a ono prd, nevěděla jsem jak si mám lehnout.

ewul- super že jste v pořádku
28. led 2010 v 08:37  • Odpověz
chersi díky moc :dizzy_face: ,film jsem neviděla,ale slyšela jsem o něm:slight_smile:
28. led 2010 v 08:54  • Odpověz
jaspi, laparku ti nezávidím, ale zase ti moc závidím, že budeš už za 14 dní doma! :wink: :grinning: Mně napíše Dr. mateřskou až od 11.3.! Ach jo, to nevydržím! Ale kdybych móc chtěla a nebylo mi dobře, tak jsem rozhodnutá jít samozřejmě na mateřskou dřív. No ale ještě měsíc, tý jo, to je hrůza!

Ale zase když tak nad tím přemýšlím, tak dostanu 2 dárky k narozeninám... a to nástup na mateřskou a ještě sundání rovnátek!!! :grinning: :dizzy_face:

ewul, gratuluju k dobré poradně :wink: A závidím ti, že jsi viděla mimíska při akci, protože my jsme ho vždycky viděli, když spinkalo. Bude to asi malej ochrapa. :grinning:

chersi, film jsem asi neviděla... nebo si ho už nepamatuju, ale název mi něco říká...
28. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Anoli,díky moc-mudr mi řekl,že za celou dobu praxe tohlo neviděl a že já čekám první a vidím to hned...mimi pilo a pokopkávalo si u toho jednou nohou:slight_smile:...anebo to bude malý zpěvák:slight_smile:
28. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Holky, víte, co si myslím, že někdy cítím, jak mimi škytá, protože to je cítit jako pravidelné slaboulinké kopání. Ale je to moc pravidelný, takže si myslím, že škytá. Už se to stalo asi 2x nebo 3x, tak že by se vždycky přepilo? Nebo po čem to může mít?

Kdepak máme dneska Zuzku? Že by se jí nechtělo do práce? Nebo psala, že má dovču? Já jsem skleróza, tak si nic nepamatuju... :sweat_smile:
28. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ewul to nic jiného nebude - bez léků nefunguju..
Jede sem šéf :unamused:
28. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Čauky holky,

nesnáším zimu... :angry: :angry: :angry: Tak já dnes vyjela do práce, u nás padá taky sníh a napadlo tak deset čísel... a přijedui do práce na parkoviště - které je pokryté dvaceticentimetrovým ledem a teď na to napadlo ještě deset čísel sněšhu... no a tak dojedu na to parkoviště a samozřejmě jsem zapadla... :angry: no pak tam přijel chlapík v autě a ni nevylezl, aby mi pomohl, prostě seděl v autě a hleděl na mě... :angry: pak přijel další a taky nepomohl... to už jsem byla fakt na pokraji šílenství a psychického vyčerpání... nakonec jsem teda nějak po deseti minutách vyjela... a borci furt hleděli.... pak jsem jezdila kolem práce, kde bych tak to auto zaparkovala a místo nebylo vůbec nikde... tak jsem jela domů a zavolal manžovi, že už nemůžu ať mě zaveze do práce... tak pro mě přijel a já si řekla, že už v takovým počasí nepojedu... :angry: jo, hold, Venda a těhotenství dělají divy... :pensive:

tak jsem se už trochu uklidnila a jdu na Vás...

chersi, já tak včera taky ležela... podleožená polštáři, páč mi bylo fakt divně... ale mě ty polštáře pomohly...

Ewul, super zpávy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takové se dobře čtou... :dizzy_face: kamarádce taky v těhu dr. řekl, že to dítě je jakýsi moc akční, no a Jiřík má dva roky a málem nám zdemoloval celej dům... :wink: akční je teda pořád a dost... :wink:

anoli, ty teda budeš mít březen.. :sunglasses: úplně si vzpomínám jak mě sundávali rovnátka, pak jsem šla domů jak bez zubů... :sweat_smile:
já se těším na 11.2. páč to bych měla nastoupit na MD já... a po dnešku se fakt těším...

jaspi, ségra byla v pohodě tak za tři dny... fakt nic hroznýho, přežila to ona, přežijou to všichni... :grinning:
28. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Zuzi, tak to jsi měla podobnou akcičku se zimou jak já minulej tejden v pondělí, co? Taky by mě nenapadlo, že se z toho tak sesypu, ale měla jsem hroznej strach o mimi, ani ne tak o sebe jako o něj. A neustála jsem to, prostě jsem řvala jak malý dítě a nešlo to zastavit. Si o mě asi museli v práci říkat, že jsem na nervy, ale mně je to jedno.
To je přesný a já myslela, že jenom v Mejtě neuklízej parkoviště. Tady přijedeš před firmu a nevíš, kde máš zastavit. Kdybych po tom hrozným dnu nenapsala starostovi mejl, aby si došlápnul na technický služby a aby tady aspoň laskavě prohrnuly příjezdovou cestu, že tu lidi, který tady parkujou a jdou do nemocnice (většinou starší) zapadají a nemůžou vyjet, tak by to tady bylo do dneška! Kreténi! :rolling_eyes: :angry:
Naštěstí jsem zjistila, že jak měnili spoje, tak mám dobrý spojení vlakem, takže když to nepůjde autem, budu jezdit vlakem. Ten měsíc už to musím nějak přežít a stresovat se kvůli tomu už nehodlám. Je to ale jak naschvál, zrovna dneska jsme se o tom s manželem bavili. Kdybych byla doma, tak je zima v pohodě, ale že chodím ještě do práce, tak si to prostě musím vyžrat až do konce, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Jo a já si jdu udělat radost a jdu koupit z aukra cestovní postýlku, ať máme zas další potřebnou věc. :wink:
28. led 2010 v 10:26  • Odpověz
no já bych taky napsala, ale to aprkoviště je fyzické osoby, takže s tím město nic neudělá... :rolling_eyes:

já se prostě budu nechávat vozit... :sunglasses:

a jakou postýlku aukruješ???
28. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Zuzi, to se máš, to já musím jezdit vlakem, ale když má manža ranní, tak pak jezdíme domů spolu. Tak aspoň něco no. :wink: Ten měsíc už to nějak přežiju... snad :grinning:

Tuhle postýlku jsem si koupila, tak doufám, že bude dobrá. http://www.aukro.cz/show_item.php?item=896009747#gallery Je to obyčejná cestovní postýlka, kterou budeme vozit k našim nebo tchánovcům. Nejdřív jsem chtěla tu s tím vlezem na boku, ale pak jsem si říkala, že bude lepší, když budu mít přehled a když dítě do té postýlky dám, tak mi nevyleze a ne že se budu bát, že si samo otevře a pak se třeba spálí o krbovky a tak podobně. :wink: Jinak nový se pohybujou okolo 1400 Kč a tuhle jsem koupila v kup teď, protože většinou když je to normálně v aukci, tak se o to lidi handrkujou a mě nebaví přihazovat. :wink:
28. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Jooo holky, tak to já co jsem těhu a je tak hnusně,tak se už prostě jenom nechávám vozit...a to já přitom miluju řídit,ale nemám nervy na to parkování, to se vždycky tak vztekám :rolling_eyes:
28. led 2010 v 11:11  • Odpověz
mě ty aukce taky nebaví... :wink:

ta postýlka vypadá dobře... my do ní máme ještě obyč molitan, protože na tom se dle nás to děcko nemůže vyspat... je tam sice něco jako matrace, ale asi tak centimetrová, což se mi zdá tvrdé... :unamused: je to sice takový náročnější cestování, ale když tu matraci srolujeme, tak to jde... :wink:
28. led 2010 v 11:13  • Odpověz
přesně Ewi, můj případ, řízení je pro mě relax, ale teď... jsem tak zralá na psychinu do kroměříže... :rolling_eyes:
28. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Tak jsem koukala, že přesně tu samou prodávají v internetovém obchodě za 1280 Kč, takže jsem ušetřila 430 Kč, což jde, ne? :wink:

ewul, já taky a kór, když v tom sněhu to pak nejede ani dopředu ani dozadu!!! :angry: :rolling_eyes:
28. led 2010 v 11:15  • Odpověz
holky letím na obídek, taťka pro mě přijede... :wink: a máme rajskou... výborný.. já ji jím jen s knedlíkem, ale třeba teta, která pochází z Mejta je zvyklá jí jíst s rýží... :stuck_out_tongue_closed_eyes: co Anoli, i ty??? :confused:
28. led 2010 v 11:26  • Odpověz
No a když už někde zaparkuju,po 10 minut naprostého vysílení a zjištění,že mám slovník horší než vysloužilý horník :slight_smile: ,vystoupím a švihnu sebou na nějaké hroudě ledu...no to by mně v tu chvíli ..... :grinning:
28. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Zuzi, taky do ní koupím asi ještě nějakou matraci, aby se mrňouskovi hezky spinkalo. :wink:

No a co se týče tý rajský, tak já ji můžu s knedlíkem a miluju ji s kolínkama nebo jinýma těstovinama! Mňam! :dizzy_face: S rýží teda nevím... to spíš paprikovej lusk jím s rýží... :wink:

ewul, já jsem dneska jela jen na poštu, což jsou tak 2 km, ale tak jsem si zanadávala... až jsem se styděla a říkala jsem si, ještěže tomu mimi nerozumí... :grinning:
28. led 2010 v 11:45  • Odpověz
tak holky jsem po obědě jako po výprasku , měla jsem smažák s hranolky a tatarkou - výborný, teď se ale nemůžu ani hnout.
28. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
anoli, stačí podle mě obyč uříznutej molitan... na to cestování a hlavně je to skladný... :wink:

teta jí rýži, rajskou a ktomu ten lusk.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: já z toho jím jen tu rajskou... :sweat_smile:

tak už mám odvoz i z práce... tatínek milovaný mě opět vyzvedne... :dizzy_face:
28. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Zuzi, no vidíš, to mě nenapadlo... a ten molitan se dá koupit normálně v galanterii, že jo? Díky za radu. :wink:

No tak to já paprikovej lusk s rajskou taky miluju! :sunglasses: :grinning:

Teda Zuzi ty máš komfort... takovej bych si taky nechala líbit. :wink: :grinning:
28. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.