• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
naši se ségoru a s ladou jedou k nám na kafe, nenápadně jsem jim řekla, že by teda mohli dojet a když to budou mít po cestě, tak ať mě laskavě naberou.. :sunglasses:

jo, obyč molitan, taťka ho taky někde takhle nechal uříznout.. :wink:

jo jinak na mě zase něco leze, už se z toho fakt zblázním, je to měsíc, co jsem byla nemocná a teď zase.. a to chodím oblíkaná jak medvěd... :angry:
28. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Zuzi, tak to je blbý, že zas na tebe něco leze. Já nevím, jak je to možný, ale zatím jsem nebyla nemocná, co jsem těhu... teda když nepočítám ten zánět močových cest, kterej jsem měla hned na začátku těhu... Snad mi to vydrží i nadále... ale nechci to zakřiknout. :wink:
28. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
já taky nevím... :unamused: je fakt, že Lada vždycky někde něco chytne a pak se to točí po celé rodině, minulý týden měla zánět nosohltanu a brala i antibiotika, páč to to měla už po třetí... :rolling_eyes: no a tak teď jsem to dostala já, švagr a ségře bylo zle v pondělí... :rolling_eyes:
no co už... :unamused:
28. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
No, už aby ta zima skončila. U nás se za oknem ženěj všechny čerti! Je fajn na to koukat z teplička, ale při představě, že musím zítra jet vlakem, tak abych se bála, jestli vůbec pojedou... :frowning2:
28. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Hezké páteční ráno :slight_smile:
Vidím, že jste řešily aukro.. já jsem včera vydražila pro Jarka lyžáky - přezkáče za 60Kč :grinning: Takže s poštou za 135,-
Bomba. On má ty krátké lyže a kdysi prodal lyžáky a teď je celou zimu nešťastný.. tak jsem mu chtěla udělat radost a když slyšel tu cenu, tak myslel, že jsou to nějaké 30 let staré na šňůrky a jak je viděl, tak měl radost.
Zuzi to je mi líto, že na tebe něco leze :frowning2: Já s tím taky teď bojuju. Momentálně jsem celkem v pohodě - ale během dne se to může změnit a to by byl problém - nevzali by mě na laparku :confounded: A nebýt nemocná v půlce února je dost zázrak.. :rolling_eyes:
29. led 2010 v 07:51  • Odpověz
čauky holky,
tak jsem doma.. :rolling_eyes: to byla noc, asi jsem měla i horečku, ale neměřila jsem se tak nevím... :unamused: manža mi zakázal jít do práce, takže tu ležím jak lazar.... :frowning2: V noci jsme nemohla vůbec spát, páč jsem nemohla dýchat a nevěděla jak si lehnout, pořád jsem se potila, no prostě hnus... pak jsme si vzala paralaen a konečně po dvou probděných hodinách usnula... no tak to bude zase akční víkend, že... :rolling_eyes: už mě to fakt nebaví..

teda Jaspi lyžáky za 135,--Kč no to je mazec!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 08:11  • Odpověz
copa: // 25.7. - 31tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 30tt+5d
anoli: // 14.8. - 28tt +1d
jaspina: 24DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11- 14tt+2d
ladenka: // 22.12. - 8tt+6d
bajoch: 14 DC
29. led 2010 v 08:18  • Odpověz
chersi, tak co? ms nikde nebo dorazila??
29. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Zuzi tak čajík s medem a pěkně v teple v postýlce. Na teplotu paralen - ten můžeš.
29. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky dobré ránko :slight_smile:
TAk jsem konečně zase mezi váma :wink:
Lyžáky bomba ale jako že fakt velká :grinning:
Zuzi ty se brzy uzdrav a buď na vás opatrná :wink:

Já jsem dnes po 14 dnech v práci, nervíky jsem snad trochu uklidnila a cítím se o moc líp, ale včera manželovi zemřela babička :frowning2: takže nic moc, už jsem o ní kdysi psala že je na tom zle, tak teď už jí je líp snad :frowning2:

No a aby se zaplnilo místečko v rodině co nejdříve, bereme to tento měsíc fakt zodpovědně a budem plodit a plodit :grinning: i když teda manžel an to nemám teď moc náladu.... :frowning2:
A ještě teď řešíme to bydlení, které nám uplně nevyšlo podle našich představ,ale vyjde menší domeček nebo byt....

Co tady u vás nového?
29. led 2010 v 08:23  • Odpověz
baji, to je mi líto s babičkou, ale jak píšeš, vždycky někdo umře, aby se někdo mohl narodit... tak se snažte, aby to vylo co nejdřív... :wink:

a už máte něco konkrétního??? jako myslím domeček nebo byt?
29. led 2010 v 08:33  • Odpověz
zuzi zatím nedorazila, ale asi dojde později, bolí mě podbříšek :unamused:
29. led 2010 v 08:35  • Odpověz
ježíši v telce je stefanie... :astonished: to se ještě vysílá...:confused: už jsem nebyla doma dopoledne ani nepamatuju, tak jsem úplbě mimo mísu... :wink:
29. led 2010 v 08:39  • Odpověz
jeee stefanie...to jsem sledovala na gymlu když jsem byla nemocná :wink: jojo vybrali jsem si menší domeček (v Syrovicích) a byt (v Kuřimi) teď se musíme rozhodnout a azse žádat v bance a všechno znova :confounded: :angry:
Manžel je na banku nasr...slibovali hory doly no a nakonec...no to je jedno, on byl pak tak vytpčenej že říkal já ruším všechyn účty a prachy budeme mít doma pod polštářem a na ten barák si vyděláme sami bez půjčky ale až za pár let :grinning: :grinning: do té doby budem v podnájmu no nakonec si to rozmyslel a přece jen jdeme do jiné banky :grinning:
29. led 2010 v 08:58  • Odpověz
a u které jste si to zařizovali??? sígra ted brali hypotéku z české spořitelny... a všechno vyřízení trvalo dva měsíce a taky si brali bezúročnou půjčku od státního fondu rozvoje bydlení...
29. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Tak to my máme přes stavebko od wustenrottu.
29. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Raiffeisen bank
29. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Bajoch ale přes to stavebko by to vyšlo určitě líp ne?
29. led 2010 v 09:55  • Odpověz
no to právě bylo přes stavebko a neschválili to.....
29. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Aha tak to jo.. My jsme měli štěstí, že Jarkův taťka tam taky externě pracuje, tak nám to domluvil s jeho kolegyní a ona byla hrozně fajn, všecko nám vysvětlila, zařídila... A nemuseli jsme se bát, že nám třeba něco bude radit blbě..
29. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem konečně dorazila do práce. Dnes mi to uteče. :grinning:
Byla jsem ve škole dělat znovu zkoušku z pravděpodobnosti a jela jsem vlakem, takže si to umíte představit, že? Navíc úča přišla o půl hodiny později, tzn., že mi nejdřív ujel jeden vlak, pak jsem čekala čtvrt hodiny na trolej, aby mi ujel i ten druhej. Už jsem si myslela, že to vzdám a zavolám do práce, že už dneska nepřijedu, ale nakonec jsem tady. :wink: Jinak 3 příklady z 5 mám snad dobře, tak doufám, že to cestování stálo za to.

Zuzi, tak se pěkně o víkendu vylež. Je to svinstvo ty bacily, viď? Snad ti bude brzy líp. :wink:

jaspi, tak to je super obchůdek, to se ti podařil kup! :wink: :grinning:

chersi, tak uvidíš, třeba ms ani nepřijde a bude to jasný. :wink:

baji, to je dobře, že ti je už líp. Uvidíš, že vám nakonec někde půjčí a vy si pak vyberete krásnej domeček nebo byt. :wink: My máme taky úvěr ze stavebka od Český spořitelny, ale brali jsme si ho už před 3 rokama, to ještě dávali o 106, teď už jsou asi podmínky přísnější, když je ta krize... a ten SFRB máme taky, to dávají pořád. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Aktualizace od admina (únor 2012):
Státní fond rozvoje bydlení nás informoval, že v roce 2012 na otevření programu "Úvěr 300" nemá finance.
V budoucnu se samozřejmě bude snažit zajistit finance na podporu mladých, ale tento rok nemůže pro tyto účely čerpat ze státního rozpočtu žádné finanční prostředky.
29. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Doplnění informace pro rok 2012.”
Tak vám jdu popřát hezký zbytek pátku. Já jsem rozčílená, takže se budu večer uklidńovat, ale zítra už mi přijede manžel, tak se těším.

Mějte se fanfárově :wink:
29. led 2010 v 15:44  • Odpověz
chersi, měj se taky hezky a nerozčiluj se, škodí ti to a to přece nestojí za to, že ne? :wink: A co ta ms? Zatím nic? Kéž by už nepřišla, viď? :wink:

Pa pa
29. led 2010 v 15:48  • Odpověz
zdravím vás, už mám doma manžílka, právě šel chrnět ale tetka z červený lhoty stále nikde, hned jak přijel tak se mě ptal, jestli už jsem test zkoušela - nene, světe div se já mám strach.

copa: // 25.7. - 31tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 30tt+6d
anoli: // 14.8. - 28tt +2d
jaspina: 25DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11- 14tt+3d
ladenka: // 22.12. - 9tt
bajoch: 15 DC
30. led 2010 v 09:42  • Odpověz
krásné ránko,

chersi, tak až se přestaneš bát, tak testni... hele, jestli tam nějakej Pinďa je, tak tam bude i tehdy až se odvážíš... :wink: :grinning: Jinak držím pěsti!!!! :dizzy_face:

já ležím a ležím, ale manža se stará... kupodivu... :confused: :sweat_smile: sice oběd nevaří, páč mi volala babička, že mi oběd navaří, tak manža alespoň uklízí... :wink:
30. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj chersi, z čeho máš prosím tě strach? Z toho, že jsi třeba těhu? To snad ne, vždyť si to celou dobu přeješ, tak šup šup, zítra ho vyzkoušej a hlaš //. :grinning: Třeba jsi opravdu těhu, ale třeba taky ne. Pořád lepší vědět, že jsi, než nevědět. Já vím, že máš strach, že tam zase // nebudou, ale ber to pokud možno v pohodě. Když se nezadaří teď, zadaří se jindy. Hlavně se kvůli tomu nestresuj, protože ti to nepomůže. Někdy si taky říkám, že moc tlačím na pilu a úplně zbytečně, protože věci se časem vyřeší sami. Já si pak říkám, no jo, a šlo to i bez nervů. :wink:

Holky, mně už asi hrabe. Dneska se mi zdálo, že se nám narodilo miminko. :slight_smile: Ale bylo to ňáký pomatený, protože pak jsem čekala jako za dveřma a doktor ho prohlížel a já jsem se bála, že mu něco je, protože když se narodilo, tak vůbec nebrečelo... no ale pak mi ho přinesli za ty dveře a já ho nesla ukázat manželovi... to byl teda prdlej sen! :grinning:
30. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Anoli, to musel být asi sen :grinning: To já se kolikrát ze snu i vzbudím :grinning:

u mě je to pouze 1 den zpoždění a před tím to špinění mohlo být cokoli. Asi ještě počkám
30. led 2010 v 10:44  • Odpověz
anoli, a takových snů bude víc..... :slight_smile:

já budu zítra v 8. měsíci :astonished: a vůbec mi nedochází, že bych jako mohla třeba za měsíc rodit... :fearful: :sweat_smile:

chersi, však vydrž... :wink:
30. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 31tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 31tt
anoli: // 14.8. - 28tt+3d
jaspina: 26DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11- 14tt+4d
ladenka: // 22.12. - 9tt+1d
bajoch: 16 DC
31. led 2010 v 08:37  • Odpověz
ahojky, jdu se vám pochlubit jaká jsem kráva a opět jsem uvěřila všem krásnejm řečičkám. Už od rána tu přemýšlím o kravinách typu, rozvod ve 23 letech.

Menses stále nikde, a ještě ten můj do toho. ase včera přišel v 1 ráno a dotěd vyléhavá v posteli.

po mém nátlaku co to má zase být jsem se jen dozvěděla že hospodu mu teda nezakážu. Rozbulele ajsem se jako mala holka a kdyz jsem pak zjistila ze tam opet nechal 500,- tak jsem řvala jako tur.

nejhorší je že nemám kam utéct. - já jsem tak pitomá

Omlouvám se....
31. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.