• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
chersi, nevím co na to říct... je mi to tak líto, že tohle ve 23 letech musíš prožívat... :frowning2: :pensive: očividně na něj nezabírá vůbec nic.... :frowning2: a nepřemýšlíš o kravinách, já bych nad tím přemýšlela taky, ale bohužel ani jedna z nás ti dost dobře neporadíme co máš konkrétně udělat... snad jen, že žiješ jen jednou... :pensive:

ale my všechny tu jsme pro Tebe, takže se neomlouvej a piš....
31. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Dobrý večer:slight_smile:,baji to je mi moc líto s babičkou :frowning2: ,ale jak jsi napsala,snad je jí teď lépe :pensive:
Chersi,bobku,co se to zase u vás děje??? Koukám,že vy to máte stejně italské jako my:frowning2:..teda u nás od té doby co jsem těhu je to mírnější,ale u nás to bylo tím,že já jsem generál a manžel zase cholerik...super kombinace:grinning:...já jen doufám,že si to všechno ujasníte co nejdřív a zase bude dobře!

Jinak holky doporučuju pohádku Alvin a chipmunkové-já jsem z toho nadšená:slight_smile:,dokonce jsem si stáhla soundtrack a zrovna poslouchám...v kinech je už i 2 tak netrpělivě čekám,kdy bude ke stažení :grinning:
31. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Zuzi, nenapsala bych to líp...

chersi, je mi to taky moc líto... :cry: ach jo, já myslela, že už se srovnal a budeš mít klid... proč takhle vyvádí? Chlapi se fakt někdy chovají jako magoři. :frowning2: A ty nemůžeš odejít třeba na čas k vašim? Nebo k někomu, kdo by tě u sebe třeba týden nechal? Já myslím, že tímhle by mu možná došlo, co dělá za blbosti a přišel by s prosíkem za tebou... mě prostě přijde, že ty pro něj děláš první poslední a on ti to neoplácí... on jen bere... já fakt nevím no... hlavně se moc nestresuj, vypiš se z toho klidně tady, uleví se ti, nedrž to v sobě...

A co ten test? Nechceš zkusit? Co když jsi v tom a takhle se nervuješ? ...
31. led 2010 v 18:27  • Odpověz
díky moc holky. test jsem chtěla zkusit dnes, ale nějak už jse neměla sílu, teď večer už to zkoušet nebudu, ale mám to i se skleničkou připravený na ráno.

ještě jednou moc děkuji - písna zítra :wink:
31. led 2010 v 18:55  • Odpověz
tak budeme ti držet palce s Vendelínem... i když ani vlastně nevím jak chceš aby to dopadlo... ale třeba by to těhotenství vyřešilo napjatou situaci doma... třeba je jen nervní, že si myslí, že se nedaří a svádí to na sebe... no nevím, spíš přemýšlím nahlas... :wink:
31. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Cher....ach jo co na to napsat, snad jen ať to dopadne tak jak chceš...
posílám spoustu pozitivní energie abys to zvládla...taky se přidávám k tomu na chvíli odejít......a ne jen demonstrativně ale stát si za tím....
1. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
Dobré ránko, já jsem zvědavá na Chersi! :dizzy_face:
A s těma chlapama.. nemyslím, že se v zásadních věcech dají nějak měnit.. Mě taky šíleně točí, když Jarek jde do hospody a slíbí že přijde v určitou dobu a pak se na to vykašle :angry: Naštěstí to nebývá moc často a když už musí jít s klukama na pivo, tak ho vyexpeduju k jeho máti, ať si tam přespí a mě přijede druhý den normální.
1. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
Dobré ránko,
chtěla jsem vložit novou tabulku, ale ... počkám na chersi, třeba bude nějaká změna... :dizzy_face: Držím palce, i když taky přemýšlím o tom, co by si přála...
1. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
zdravím po ránu,

tak dělala jsem si test (rapid cleaner) a jen jedna / - takže z toho nic není. Ale MS pořád nikde,

myslíte že je možný že to mírný špiněný a krvánení na který nebylo potřeba ani tamponu mohla být menses - ale zase to byl 20 DC.
1. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko,tak co Chersi a je to dobře nebo špatně,že tam byla jen jedna? Já bych ti mimi strašně přála,ale nevím jestli si ho zrovna teď přeješ ty? A jak doma?Myslím si,že to klidně MS mohla být...třeba to způsobil nějaký stres nebo prochlazení...
1. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
ewul, já my myslím že díky prckovi by asi pochopil že se musí o ty druhý starat a ne jen sám o sebe
1. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Cher - většina lidí, co zkoušela lepit vztah dítětem - nebo změnit chlapa, tak pak říká, že to byla blbost.. Zkus si s ním pořádně promluvit, zvaž pro a proti.. ale abys pak neseděla nešťastná doma s prckem a řešení situace by pak bylo ještě těžší.. Ale stejně je to jen na tobě - ať ti kdokoli poradí cokoliv - následky svého rozhodnutí si poneseš jen ty - ať už dobré nebo špatné. Držím palce, ať je všecko brzo jak má..
A s tím špiněním - zajdi si k doktorce a uvidíš - jinak stejně nebudeš vědět na čem si. Ale podle mě to blbnou hormony.
1. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
zítra si beru dovolenou a jdu k ní - jsem zvědavá co mi řekne, a jestli mi řekne že je vše ok, měnim doktora
1. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Chersi,souhlasím s Jaspi,taky si nemyslím,že lepit vztah dítětem je zrovna ideální řešení..ale je to jen na tobě,budu ti držet palce!
1. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Chersi měla by ti udělat HP, ale ten se dělá tuším 3-5DC, takže pokud nedorazí MS, tak ti možná píchne Agolutin.
Teď mě tak napadlo.. kolik ti bylo, když ses vdávala? Když teď máš 23? A jak jste spolu dlouho před tím chodili?
Já si vůbec neumím představit sebe - že bych ve 23 byla vdaná a přemýšlela nad prckem. Já jsem byla ještě poťápaná a rozlítaná :grinning:
1. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Přesně za 14 dní bude laparka :confounded: a za týden a 1 den jdu trhat zoubek :zipper_mouth:
1. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
já ho nechci lepit, ono to funguje, akorat ty neděle jsou všechny stejný, vždycky když se po hodpodě vyspí tak je nepřijemnje a zhádáme se, protože já si jen tak něco nenechál líbit. No a pak mě ty hádky mrzí a jsem z toho nešťastná.
1. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
a co chodit do hospody s ním Cher? :grinning:
A co tu hospodu překousnout jendou za čas a nechat si trošku něco málo líbit...ale nevím neznám vás
1. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
jo to jsem praktikovala dřív baji - že jsem chodila s ním, kdyby tam chodil třebas na 2-3 hodky, tak v poho pujdu s nim ale travit tam az 7 hodin to se mi opravdu nechce. A oni jsou tam vetsinou vsichni ridici z povolání takze si dovedes predstavit o cem se cele ty hodiny baví :grinning:

Kdyžby to bylo jednou za čas, budu spokojena ale je to kazdy tyden a kazdy tyden mi prijde kolem 2 ráno v podroušeným stavu a sprázdnou peneženkou. To fakt neskousnu.
1. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
anoli, bylo mi 21 a predtím už jsme spolu 2 roky chodili a bydleli spolu. Je to vlaste stejne akorat ted uz na to 2 roky máme papír.

Já jsem byla adi dospělá hodně brzy - může za to můt drahý otec, který byl a je alkoholik, toho klidného dětství jsme s bráchou fakt neměli. Museli jsme řešit jiné věci než zábavu.

Asi i proto chci rodinu, která bude fungovat normálně, beze strachu, kdy budeme v noci moct normálně spát a podobně.
1. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
oh promin jaspi - ta odpověd patřila tobě ne anoli, promin
1. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
To je mi líto to s tvým dětstvím...měla jsem to podobné.....
ale to už je teď jedno teď se soustřeďme na jak říkáš normálně fungujíci rodinu :wink:
1. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Chersi tak v tom tě chápu. S náma bydlel děda, který dost pil a živě si to pamatuju a asi i kvůli tomu jsem fakt na pití u Jarka vysazená. Po pravdě mě štve, i když si dá jedno pivo a když vidím, že jich má víc, tak jsem jak fůrie :angry:
U nás v tomto taky furt hledáme nějaký kompromis - jak často by měl chodit atd. Ale stejně je to o tom, že on chce tak 1x týdně jít s klukama na pivo (3?) a já chci, aby nejlíp nechodil vůbec :grinning:
1. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
přesně tak Baji - musíme si to zařídit tam jak my chceme, aby nám to fungovalo
1. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
To já mu to nezakazuju - jen chci aby dodrzoval pravidla, třeba být do půlnoci doma - pak budu spokojená. A nebudu do něj hučet- když tohle dokáže, bude spokojenost na obou stranách.

Vím že si ho nemůžu uvázat jen k sobě, popravdě bych to ani nechtěla, ale dodržení pravidel mi přijde fér
1. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Chersi když u nás je to většinou tak, že se domluvíme na době příchodu a u něj po druhém pivu ta dohoda padá. Já mu pak volám a sháním ho jak blbec. Jde hlavně o to, že pak mám strach, že se mu třeba něco stalo - když se takhle zasekne a nezavolá ni. Naštěstí to není často, ale 1x za čas to tak je - to ho pak seřvu - protože ten strach o něj se klasicky změní ve zlost v momentě, kdy zjistím, že je v pořádku. A on pak zas chvíli seká latinu.
Stejně nechápu, co je na tom pivu takový zázrak, že prostě chlapi do té hospody musí že? Akorát jim po něm roste pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
jaspi - mám to podobné. A taky nevím co na tom pivu vidí - a pupek to mají, třebas fanda vypadá tak na 7 měsíc těhotenství - si z něj občas vystřelím, že si ty role jednou vyměníme
1. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Jak to tak čtu, tak ty chlapi jsou si fakt hodně podobní... to můj tak často nechodí, ale když jde, tak to stojí za to. Vždycky mu doma říkám, ať to nepřehání, že na to není zvyklej a aby mu pak nebylo zase špatně a on jo jo, neboj miláčku, neopiju se... no jo, jenže pak přijde opilej a druhej den mu je samozřejmě blbě a kdo to nejvíc odnese? Samozřejmě, že já, protože se o chudáčka musím starat, že? To jsem teda vždycky fakt nasraná a nemluvím s ním. :angry: Pak mu říkám, prosím tě, tak člověk tě jednou pustí, věří ti a ty to vždycky musíš zkazit. Třeba takhle to dopadlo i na Štědrej den a to jsem teda byla pěkně nasraná. Den před šli s mým taťkou na dvě a přišel upovídanej, tak to mi už bylo jasný... no a nestačilo jim to a před spaním si museli dát ještě šťopičku, že? No a co si myslíte, že bylo na Štědrej den? Samozřejmě mu bylo až skoro do večera zle, že? Ale říkat neříkat, houby platný... :rolling_eyes: A kdyby chodil častěji, tak bych s ním kvůli tomu určitě bojovala. Nelíbí se mi to a ani na to nemáme, aby utrácel peníze v hospodě. Nevadí mi, když si jednou za čas zajde, ale nemusí přece pokaždý vypadat jak zákon káže! :rolling_eyes:

chersi, bojuj! Vztah je o kompromisech a já myslím, že ty po něm nechceš nic tak hroznýho. Měl by to pochopit. A ty nesmíš pořád jen ustupovat. Držím ti palce. :wink:
1. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Tak to Jarek má brigádku - vždycky říká, že si tam jde vydělat třeba na to pivo - aby to neubíral nám.. Má to v sobotu přes noc a v podstatě se tam jede vyspat :wink: Já ho k tomu nenutím, ale když chce, nebráním mu.. A taky mám podmínku - když jede za klukama do hospy a pak spí u jeho máti, tak tam nejede autem. Nechci, aby druhý den nadýchal, tak si jede busem, stopem, na kole... ale autem ne. Když jsem moc hodná, tak ho zavezu. Ale to málo kdy :wink:
Cher - Jarkovi taky pěkně narostlo břicho. Teda pěkně néé :angry: Ale jsem přesvědčená, že mě to vadí víc jak jemu! :unamused:
1. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
jaspi, pěkně se ti to na ten zub a laparku krátí... bojíš se?
1. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.