• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Holky, tak se jdu s vámi rozloučit, protože za chvíli mizím na obídek a pak frčím do školy na ústní zkoušku z účta. :unamused: Pa pa
1. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Anoli držím palce! A to víš, že se bojím!!! :wink:
1. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Anoli zlom vaz :wink:
1. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
anili,l držím všechny palce co mám aby ti zkouška vyšla :wink:
1. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
hallooo je tu někdo....teď jsem tady na koníku pročítala různé diskuze a ve vetšině případů se dočetla jak je rapid cleaner nespolehlivý že nejspolehlivější je mamatest. Já už radši asi nic číst nebudu, jelikož mi začíná hrabat.

Zítra jdu k doktorce a uvídíme - připojím se z domova a řeknu vám
1. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Chersi já tu jsem..
1. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
to je dobře jaspi, už jse se začínala bát aby mě tu někdo samotnou nepřepadl :grinning:
1. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
A hned jsem zas musela jít, protože mi přijel šéf. Promiň :wink:
1. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Holky díky moc! Asi to pomohlo, že jste drželi palce - zkoušku jsem zvládla! A za 2!!! :grinning: Jsem tak ráda, už mi zbývá jen jedna a pak budu mít na chvíli klídeček. :dizzy_face: Akorát se bojím, jak to budu zvládat s mimi... no co, nějak bylo, nějak bude. :wink:

chersi, uvidíš, co ti řekne Dr. Prohlídne tě a kdybys byla náhodou těhu, tak to pozná. :wink:

Mně zítra šéf odjíždí na hory, takže budu mít skoro celej tejden krásnej vegáč! :sunglasses:

Kdepak je dneska Zuzi? Asi chuděra marodí, tak nemá na koníka ani chuť... :frowning2:
1. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
čauky holky,

tak já se dnes probudila a říkám, sákriš, musím se dnes jít podívat na ten předporodní kurz v kolik ve středu je, abych stihla pak jít na ten velkej utz... tak jsem hned nasedla do vysavače a jela... přijdu tam a tam napsáno 4.1. od 14:30, tak si říkám, to je divný, mělo to být ve středu.... po chvíli mi došlo, že to bylo už v LEDNU!!! no tak se dívám dál a zjišťuju, že teda je to 1.2. to je DNES!!! No tak volám manžovi, kterej posunul všechny schůzky ze středy aby mohl jít se mnou... no málem mě do toho telefonu zabil svým mlčením a tichým zuřením... nicméně, si teda vše zorganizoval a půjdeme spolu dnes... takže mě čekal první kurz a to cvčení s tatínky a prohlídka porodnice.... nastupuju do rozjetýho vlaku, tak proto už porodnice...

bylo to super, kurz trval hodinu a něco... začli jsme se cvičením s tatínky, jak nás mají masírovat - KAŽDÝ DEN ... manža špitnul, že jeho teda bolí ty záda a on jako přece nemůže... a taky říkala, že by měli manželové masírovat hráz... a manža - co to jako je? ždyť ty nejsi žádnej rybník.... no troubelín... sem u řekla, že mu to vysvětlím doma, tak prej jo, ale všichni chlapi byli červení až za ušima... no pak jsme se šli podívat do porodnice, jaký jsou tam boxy, co se kde děje a tak... dostali jsme papír na jména, pro manžu papír co má udělat až se Venda narodí a já seznam do porodnice...
příští týden je kojení... sice dle našich genetických předpokladů budu kojit jen dva měsíce a se trašnejma nervama, ale poslechnout si to půjdu...

Anoli, to je super, gratulace veliká... už jen JEDNU!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: anoli, objednala jsem si epi-no :wink: najdeš tady nakoníkovi diskuzi... stojí tři klacky, ale všechny to vychvalují do nebes tak uvidíme.. :wink:

Chersi, já taky zkoušela rapid clear a do limitu tam tenkrát nic nebylo, až jsem v poledne přišla domů a podívala se tak tam byla jakože zaschnutá barva... takže jsem z toho taky nic neusuzovala... ale pak jsem testila a ani to nebyl mamatest... nevím nějakej jinej, po dvou kusech za 29,--
nicméně řekni Dr. ať ti vezme krev a budeš vědět hned... :dizzy_face:

no nic jdu si dělat večířku a pak zalehnu, dnes byl jakejsi náročnej.. :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
No teda to ěm pobavilo s tou hrází..... :grinning:
Gratulace ke zkoušce Anoli :wink:
2. únor 2010 v 07:01  • Odpověz
Hezké ráno,
Anoli gratuluju :wink:
Zuzi - tak to už bys mohla z teorie porodu maturovat? :wink:
2. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 31tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 31tt+2d
anoli: // 14.8. - 28tt+4d
jaspina: 28 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11- 14tt+6d
ladenka: // 22.12. - 9tt+3d
bajoch: 18 DC

Jaspi, to teda nevím... :wink: ten kurz je pro těhule od 32tt, takže tam byly i ty co už jakože končí... no a jedna se té porodní asistenty ptala, co když to všechno zapomene, že ona si ty cviky vůbec npamatuje... :confused: no to mě dostalo, asi si myslí, že by bez těch znalostí neporodila nebo co.... :sweat_smile: :wink:
2. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
Zuzi neboj - kámoška chodila do kurzu, který měl milion lekcí a ty asistentky jim sami říkaly, ať to moc nežerou, že ve finále se stejně budou řídit hlavně instinktem a že některé se snažily hrozně předpisově dýchat a předýchaly se moc a pak omdlévaly.. A dřív taky kurzy nebyly a šlo to :wink:
2. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
no já nejsem z těch co by to zřaly... chodit tam budu už jen proto, že alespoň budu znát ty PA a i to prostředí bude známnější, Mají i cvičení, ale tím že chodím do práce, to bohužel jaksi nedávám...

a co ty, už máš nerva??? :wink:
2. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
No momentálně spíš z toho trhání zubu než z laparky - protože to mě čeká dřív.. A kamarád mi chytře prozradil, že když ho trhali jemu, tak mu zlomili čelist, tak mi hrozně pomohl... :angry: :confounded:
S laparky zatím ani moc strach nemám - spíš se mi nechce do nemocnice. Ale furt na mě něco leze, tak se hlavně bojím, aby mě vůbec vzali. :unamused:
2. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
a budou ti trhat spodní nebo horní? Mě trhai horní a v pohodě, fakt, vzala jsem si jen jeden ibalgin a pohoda... :wink:
2. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
No právě že spodní a ty jsou horší. Nemám ho skoro vylezlý, tak není za co chytit, bude ho asi zas vyřezávat.. Před rokem jsem byla taky se spodním a byl ještě v dásni - jako to trhání nebolelo, ale jak se mi zapíral o čelist, tak jsem fakt panikařila, že rupne dřív jak ten zub. Tehdy mi vyrval i ten horní a toho jsem si ani nevšimla a byl venku.
2. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
Jo tak to souhlasím nemůže to bejt tak horzný Jaspi, to určitě byla náhoda s tím kámošem :grinning: na mně se zase při trhání učili medici takže taky žádná výhra... :angry: a ani to nebolelo....nebo teda no dalo se to přežít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a když jsme u těch nemocnic....holky mě čeká operace kolene....mám chronické onemocnění chrupavky, už jsem absolvovala před 10 lety artroskopii a teď musím znova :cry: zhoršilo se mi to, roztlačovala jsem o víkednu auto když jsme zapadli na chatě :sweat_smile: a nějak jsem si s tím hnula :frowning2: no a taky pořád tancuju že jo a tak už toho bylo na kolínko moc, myslela jsem že pojedu na pohotovost nakonec jsem vydržela do pondělka a ortel zněl změny na chrupavce, obklady, cviky(žádné tančení bez toho se asi zblázním :frowning2: ) no a obejdnali mě na magnetickou rezonanaci a pravděpodobně skoro určitě bude následovat operace. Takže teď kulhám a trpím občas jak zvíře....no a než se dostanu na magnetickou rezonanci tak budu určitě v tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže stejně nic :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
no horní jsou horší to je fakt, alemyslím, že fakt záleží na člověku, manža má třeba víc problémy s horníma než se spodníma... ten byl trhat myslím v listopadu a fakt v pohodě, před okem byl s horním a to málem skončil v Brně na zubní chirurgii, páč se mu ten zub rozlomil na několik kousků a ona to nemohla vytáhout, ale nakonec to zvládla... :wink:

já ho taky neměa moc vylezlej a navíc jsem měla jakoby půlku, páč ta druhá shnila nebo co.. tak jsem měla taky strach, za co to jao chytne a chytla.. mě nevíc byly nepříjemné ty injekce...
2. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
a kde ti to budou dělat Baji? strejda se objednáali do olomouce, tak se prý čeká menší doba...
2. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Jo to je fakt nejvíce bolí ta injekce...já tam teda ještě měla zánět staršněj a bolestivej a napřed jsem to léčili jako zánět středního ucha :astonished: no takže to vytrhnutí bylo fakt vysvobození :slight_smile:
2. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
Zuzi v brně Bohunicích
2. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
Bajoch a nosíš nějakou dobrou ortézu?

Zuzi já jsem taky objednaná na čelistní chirdu. Moje zubařka by mi to nevytrhla. Prý ty spodní jsou víc placaté a když mám úzkou čelist a není už na ně místo, tak to bolí, jak tlačí. Minule mi taky napřed rozvrtali úplně jiný zub - mě totiž bolela celá čelist až do ucha a ten moudrák ještě vůbec nebyl vidět. Měla jsem to zašité až zboku na škraň :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bylo super - vyrval mi na pravé straně ty moudráky oba - horní i dolní a já jsem pak nemohla ani otevřít pusu. Šla jsem tam jen se spodním a on hned, že vyrve i ten druhý - ani se nezeptal a nepřipustil žádnou debatu, jestli jako může.. Je fakt něco jak Polraich - ten kuchař. Docela ražoň.
2. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
tak to sis musela užít.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic,jdu žehlit asi tak po dvou měsících... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Jaspi jojo nosím ortezu a nebo obvazek ale to je k ničemm teda prej při tomto mým problému ale mně to prostě pro pocit bezpečí kolínka pomáhá :sweat_smile:
No hlavně musím cvičit :confounded:
2. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Bajoch a ortézu máš jen nějaký návlek nebo s kloubama? Tebe v tom koleni "jen"bolí nebo ti i vyskakuje do boku? Je stabilní?

Zuzi žehlení nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já co jde, jen skládám a žehlím toho fakt minimum.
Nemáte nějaký recept, jak se rychle zbavit zimního nachlazení? Jako ještě na to mám čas, ale pozítří jdu na krev a moč, tak se to tam asi promítne.. Jenže u mě je zázrak, abych byla touto dobou bez rýmy..
2. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Jaspi mám obě... takovou i takovou....teď zrovna na sobě nemám žádnou a zrovna dnes chodím normálně :wink: jen mně v něm bolí :wink:
2. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holky, tak dnes jsem se vyspinkala fakt dorůžova - ale zjistila jsem že na mě něco leze, rýmu mám že to ani pomalu nejde vysmrkat a nemůžu polikat - se z toho zblázním fakt.

V jednu jdu k té dr. takže mi prosím držte palečky a´t jsou to kdyžtak jen zblazněné hormony a ne něco horšího.

Anoli - mocinky gratuluji ke zkouzše, však jsme taky měla palce úplně dřevěné :grinning:
2. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno holky,

teda když tady čtu o těch zubech, tak mě úplně běhá mráz po zádech!!! :rolling_eyes: Ale musíme si říkat, že jsou horší věci a že zuby se dají přežít. :wink: jaspi, určitě to bude v pohodě, budeme na tebe myslet. :dizzy_face:

Zuzi, teda ty jsi měla včera akční den! :grinning: No a s tou hrází jsi mě dostala! Já jsem se tady normálně začala smát nahlas - šéf si řekne, že jsem magor! :grinning: :grinning: :grinning: Fakt jsi mě pobavila. :wink: To je super, že už jsi aspoň začala. Já tam zkusím dneska asi během dopoledne zavolat, ať aspoň vím, na čem jsem a jestli vůbec ňáký kurzy ještě budou. Vím, že jsou jen 3 po 1,5 hodině, tak snad se ještě do dubna něco najde. :wink: Jinak kolegyňka byla včera poprvé cvičit tady naproti firmě v nemocnici a ptala se, jestli můžu taky přijít, tak za 14 dní půjdu s ní. Chtěla jsem už příští týden v pondělí, ale bohužel mám tu SNAD poslední zkoušku, takže bych to nestíhala. Ale zase půjdeme ve čtvrtek s manžou plavat no... abych se taky trochu hýbala, že? :wink: :grinning:

jaspi, tak to máme stejný styl žehlení! :grinning: Mně teď hodně pomáhá manža, zrovna v neděli žehlil. Já jsem teď jak zpomalenej film, za to on je rychlík, takže to měl asi za čtvrt hoďky. :slight_smile:

Zuzi, co je to epi-no? :sweat_smile:

Jinak mi přivezli balíček - tu cestovní postýlku... teda vlastně nepřivezli, protože chlápek šel hledat do auta a zjistil, že balíček má asi kolega v druhým autě. No nezabili byste je? Jsou to idioti. A ještě mi říká, Vy nepůjdete zítra na poštu? A já říkám, no půjdu, ale ta postýlka má 10 kg, tak se s ní rozhodně tahat nebudu. Tak on pak teda že mi ji zítra hodí. Tsss, to jsou služby, co? :angry:
2. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.