• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Čauky holky,

Bubli, my postýlku objednávali odtud, stála teda pět klacíků, ale je betelná... a matraci taky tam... a máme pohanka -molitan - kokos... všechno do týden došlo a super komunikace s paní... :wink:
http://beruskakocarky.mimishop.cz/

anoli, já si taky závidím... :grinning: dneska jsem půl hodiny rozmražovala fáro a už jsem toho měla plný zuby... :confounded:
a teda ta zkouška musí být pěkný hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jinak s tím epi-nem, já měla to samý jako ty, první jsem to zavrhla, že jako vůbec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , potom jsem nad tím začla přemýšlet, ale říkala jsem si, že to přece musím zvládnout... :sweat_smile: a ve finále jsem ře¨jkla, že teda stojí to peněz, ale za Lennyho Kravitze, na kterým jsme ani nabyla jsme taky dali dva klacky a tohle je pro moje dobro, tak jsem do toho šla... a ve finále ho prodat můžu vždycky... :wink:
4. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahojky holky, tak mě postihla můžská nemoc na 7 písmenek- je to hrozný mám uplně odřený nos, pod polštářem doma asi 10 kapesníků :grinning:

Včera jsme s manželem měli doma válečnou poradu ohledně mimča. Rozhodli jsme následovně.

Vzhledem s tomu že mám svátek v neděli a ptal se mě co budu chtít, tak jsem si přála aby omezil pití že mi to ke štěstí bude stačit. Souhalsil, že se bude snažit.

A dále že vyzkouším brát ten huphaston po dobu 3 měsícu na které je mám a pak když to k ničemu nebude, objednám se k jinému doktorovi. A začne se něco dít.
4. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
to je moc dobře chersi, že se u vás začně něco dít... hlavně aby manža spadl na zem a ne furt lítal někde v oblacích... :wink:
o těch lécích já nic nevím, takže těžko soudit, jestli k něčemu budou... :unamused:
4. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
No to je fakt, taky nam tt uz poskocily. Mame se dobre, miminko je v poradku a dava to moc dobre znat...busi tam zevnitr na nas o sto sest. No ale prekvapeni k porodu, to bysme asi nevydrzeli. Anoli, to te moc obdivuji, ze si to nenechate rict. My to chteli vedet, jen nam to driv nikdo nechtel rict. Ale vcera jsme meli velky utz, tak je vsechno v poradku, jsme moc radi. No a ukazal se nam tak, ze nebylo ani pochyb...je to chlapecek. :dizzy_face: Takze ted zacneme poradne premyslet nad jmenem. No mame toho ted celkem dost, takze jsme v jednom kole. V dubnu nas jeste ceka stehovani do jineho bytu a za 2 tydny mame svatbu. Takze letos nezahalime. :sweat_smile: Svatba bude nakonec jen ve dvou, hlavne kvuli nam a malemu a s rodinama ji pak zopakujem asi az casem. Ted nejsou ani finance, ani cas. Ale aby to byla aspon trochu romantika, tak si ji udelame v Benatkach a pak tam jeste par dni zustanem. Nemame to zas az tak daleko a aspon trochu si to chceme uzit.

Bajoch: tak at to zitra zvladate, drzim pesti

Zuzi: postylka je fakt nadherna, je sice drazsi, ale moc moc pekna. Celkove tam maji dobry vyber, tak diky za info. A mate 120x60 nebo 140x70? Ja jeste porad vaham, jakou velikost. A jaka se ti zda ta pohankova strana? Nekde jsem slysela, ze je drsna?

Jo jeste se vas zeptam, jakou velikost perinek kupujete?

A jak vidim, taky resite epi-no. Ja taky zatim nevim, zda se mi to celkem dost drahy na to, ze neni moc jistota. Koupila si ho totiz moje kamaradka, tak jsem si rikala, ze pockam, jak dopadne. Podarilo se ji roztahnout az na 32 cm, ale pri porodu ji museli stejne nastrihnout a to celkem dost, takze byla hodne sesita. A me to tak odradilo, ze ted nevim. Ona teda rika, ze by do toho sla znovu, ze ji dobre neradili, moc rychle tlacila a na trikrat byl maly venku a bylo to teda asi tim. No ale ja stejne nevim.
4. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Čau holky, dnes jen nakukuju - je tu šéf.. Cher já bych asi tu změnu řešila hned, ale je fakt, že ty jsi mladší.. Já už jsem nechtěla zbytečně mrhat ani měsíc.. proto jsem odešla od mé doktorky - ta chtěla čekat půl roku. nezdá se to, ale ten čas hrozně letí.. Jak jen dlouho už máme tuto diskusi.. Ale já jsem věděla, že u mě něco není v pořádku - proto jsem to řešila hned - jak psala Zuzi.. vzhledem k tomu, že sama neovuluju, tak čekat by pro mě byl vyhozený čas.. Třeba tebe fakt ten duphaston nakopne a bude prcek co by dup :wink:
4. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Bré ránko, no kde jstéééé?
5. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko,tuuuu jseeem:grinning:
5. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Krásné ránko, já taky a z práce se hlásím naposledy ... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Zuzi není jak tobě! :wink:
Holky potřebovala bych radu - objednala jsem si něco od jedné pipky s S-bazaru. Napřed mí týden nebyla schopná říct, jestli už jí došly peníze a pak slíbila, že to v pondělí pošle. Ale nic..tak jsem jí včera psala a chtěla podací číslo -aby se to dalo dohledat. A ona odepsala, že to ještě neposlala, že onemocněla. Fakt koza - já už pak budu v té nemocnici :angry: nevím jak to řešit.. Jedná se o 1000,-
5. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
jaspi a jak dlouho budeš v té nemocnici?
Zuzi,tyyy jooo,toto,ale uteklo:slight_smile:,za chvíli budeme mít fotky Vendy :wink:
5. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Max. týden a pak 2-3 týdny doma.
5. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Jaspi, já vím :grinning: :grinning: :grinning:

no máš dvě možnosti, buď jí říct, že už nic nechceš ať ti pošle peníze zpět...
nebo zajít na poštu vyzvednout si tiskopis plné moci, který má pošta svůj speciální, a zmocnit Jarka ke všemu jednání, vyzvedevání balíčků a dopisů, ale musí se tam asi nechat ověřit tvůj podpis... pak by něměl být problém..

to jsou má řešení... :wink:
5. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Ewul, ani nevíš jak moc rychle to uteklo, tobě to uteče taky, neboj... :wink: v srpnu jsem si říkala, že teda až v únoru půjdu na mateřskou a už je únor... :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
teeeda Zuzi,jsem chtěla napsat to stejné...nebo můžeš být v klidu,protože každý balík na poště máš k vyzvednutí 14 dní...otázka je jak se po nemocnici budeš cítit a jestli se ti bude chtít jít na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
:grinning:,já už si stříhám doma kalendář:slight_smile:..už jen 64 pracovních dní:slight_smile:
5. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Já jsem jí napsala, že chci ať pošle peníze nebo zboží - ale s tím, že v pondělí chci mít na mailu buď kopii z internetového bankovnictví o odeslání peněz nebo čísla z odesílacího lístku z pošty.. Mě jde ale hlavně o to, co dělat když nepošle ani jedno.. Jestli můžu vůbec něco dělat.. :frowning2:
5. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Je to pod 5000 tisíc,tak asi nic:frowning2:
5. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Jaspi, nic... :frowning2: musíš doufat, že je seriózní...a je fakt jen nemocná... :unamused:
5. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Ewi, no vidíš, 64 dní je fakt super... já už jen 54 a je tu Venda... :astonished: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojky holky, dneska mam dovcu vylehavam chripku, tak doufam ze uz se me pusti

Zuzi hezky se snimi v práci rozluc

jaspi, u takhle malé casty lze opravdu jen doufat, že je nemocná.
5. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
No právě podle toho, že to měla poslat v pondělí a dnes je pátek a neměla ani tu slušnost napsat, že to neposlala, tak asi moc seriozní není. Napadlo mě jen jít do banky s tím, že jsem to poslala omylem a oni by ji měli vyzvat k vrácení peněz. A když nebude chtít, tak prý by mi měli poskytnout údaje toho, komu účet patří, abych je mohla vymáhat sama. Já bych jí asi osobně jela rozbít hubu - i když je to daleko! :angry:
5. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Jenže pokud ona má komunikaci mezi váma, o tom zboží,tak je to naprd..tím se může bránit a může tvrdit,že to poslala a to,že ty to nemáš...to bude tvrzení proti tvrzení..a i tak o těch bankách,je to stejné...oni jí k tomu vyzvou,ona ti to nepošle,ale jelikož je to pod 5000 tak to nebude trestný čin a nikdo se tím nebude zabývat :unamused:
5. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Mě spíš jde o to, že když to nepošle, tak by mi měly dát její údaje.. A ona to nemůže dokázat lístkem z pošty.. Navíc já mám taky naši komunikaci, kde jasně píše, že to neposlala..
5. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,

pořád se snažím učit (i v práci, když tu není šéf), tak vás moc nestíhám... :unamused:

jaspi, koukám, že řešíme podobný problém... Zuzka ví, psala jsem to na duben 2010... objednala jsem si cestovní postýlku, která prý byla minimálně používaná, ale nám přišla a nejdříve jsme ji nemohli vůbec složit a poté jsme zjistili, že je trochu potrhaná!!! A navíc ji měli kuřáci a hrozně smrdí od kouře!!! Nic podobnýho se mi nikdy předtím nestalo, vždycky vše došlo v pořádku, ale tentokrát jsem zklamaná. Navíc si můžeš přečíst na dubnu 2010, jak reagovala ta kráva, které jsem napsala hodnocení... :angry:

Jako některý lidi by fakt zasloužili dostat do držky aby se probrali!!! :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Jdu se mrknout do dubna :wink:
5. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Už jsem to četla - koza fakt! :angry: Ale nevím, co bych ti poradila - sama si s tím nevím rady :frowning2: Kolik stála?
5. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Stála 700 Kč + 150 Kč poštovný. No co, když se už neozve, tak to nechám být a budeme ji muset nechat vyvětrat nebo vezmu kartáček, nějakej voňavej přípravek a celou ji vydrhnu. A potrhaná místa zašiju. Nic jinýho mi ani nezbývá... :unamused:

A co ty? Snad ti to ta ženská pošle... nebo aspoň vrátí prachy. Držím palce :wink:
5. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
nevím, ještě se mi na ten poslední mail neozvala.. :angry: Takové lidi nahnat na jednu hromadu a poslat tam liskací komando :wink:
5. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
jaspi:tak teda budeme doufat,že je jenom nemocná a pošle ho co nejdřív...banka ti její údaje nedá,oni jí budou kontaktovat za tebe.
anoli:no tak to je fakt maras s tou postýlkou...asi bych jí to jela omlátit o hlavu...já bohužel mám s aukrem už tady jednu nepříjemnou zkušenost a s aukrem už teda nikdy nic...mně to úplně odradilo :confounded:
5. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
ewul, mě taky a proto s ním končím! :angry: Zlatej MMB... :wink:
5. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.