• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zdravím po prdlouženém víkendu...páteční rozloučení jsme zvládli a život jde dál....

Anoli: Moc ti to sluší :wink: jo a mimochdoem pilná studentko děkujeme za tabulku :grinning:

Představte si volali nám z banky......a zatím to vypadá že nám půjčej :dizzy_face: :slight_smile: takže na druhej pokus to vypadá že to vyjde...tentokrát v hypotčení bance, ale nakonec jsme se rozhodli pro menší domeček ve stejném místě...teda pokujů má víc ale je to celkově menší....no takže tak. Jsem zase šťastná ale dokud to nebude černé an bílém nechci si dělat naděje..teď by ještě nemusela přijít mrcha a budu v 7 . nebi :sweat_smile:
8. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
Krásné ránko:slight_smile:

copa: //25.7. - 32tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 32tt+1d
anoli: // 14.8. - 29tt+3d
jaspina: 34 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11. - 15tt + 5d
ladenka: // 22.12. - 10tt+1d
bajoch: 24 DC

Baji,tak to vám budu držet palce ať vám to výjde a máte domeček :dizzy_face: ...a i to mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Anoli:vypadala jsi moc hezky :wink: , mně čeká měsíc před porodem svatba kamarádů...no jsem zvědavá do čeho se obleču :grinning:
8. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno,

jé Eli, já mám poradnu den po tobě - 19.2. :wink:

baji, díky :wink: To je dobře, že se to začíná konečně vyvíjet podle tvých představ. Držím pěsti, ať to tentokrát opravdu dopadne a můžete se těšit z domečku. :wink:

ewul, díky, taky jsem právě řešila co na sebe... všechno mi je jinak malý, ale tyhle šaty jsou trochu elastický, takže to šlo. Tak svatbu budou mít v červnu, to už bude hezky, tak si taky vezmeš nějaký šatičky nebo něco volnějšího a bude to v pohodě. :wink:
8. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Hezké ránko! :slight_smile:
U nás je kosa jako prase a autobusák - blbec :angry: měl 10 minut spoždění - jsem málem umrzla :confounded:
Jinak u nás je akce koupelna v plném proudu. V sobotu se bouraly zdi a stavěly jiné.. No paráda, bordel všude.. A teď máme koupelnu zvětšenou, komplet omlácenou až na cihly a beton na zemi a u zdi máme nechanou neobezděnou vanu :grinning: Ale je napojená a má i odtok, takže se koupat dá, což je super - lepší než být bez ní úplně.. a vypadá to, že to tak bude furt. Vana tam bude, dokud se neudělá sprcháč na hotovo a pak se bude dávat nová vana. Bude to asi trvat dýl - protože vodu dělá brácha po odpolednech a zedník je Jarkův kámoš - tak taky jak bude mít čas. Nakonec je nějak domluvili, že nám to dělá on -tak jsem klidnější.

A zítra jdu trhat zůůůb :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: Ale snažím se moc nebát..
8. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
anoli: tak držím moc palečky do poradny! :dizzy_face:
8. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
eli, taky ti držím palečky :wink:

jaspi, kolik jste měli stupňů? My asi 6,5. Tý jo, tak už jste se pustili do koupelny, ju? No tak to je super. :wink: Tak zítra na tebe budu myslet. V kolik hodin tě to čeká?
8. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
My jsme měli -7,8 a jdu tam na půl 12. :confounded: Ale zas neznám hezčí pocit, než když odcházím z ordinace zubaře. Jak to z člověka spadne, že už to má za sebou.. tak na to se těším :wink:
8. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
jaspi, no vidíš, aspoň se máš na co těšit :wink: :grinning: Je dobrý si na všem najít jen to pozitivní. :wink:
8. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Anoli jinak to nejde :slight_smile: Taky si právě říkám, že až budu doma po laparce, tak se budu navštěvovat s kamarádkama, ráno nebudu muset vstávat a vycházet do té zimy.. Člověk si to musí nějak zpříjemnit. :wink:
8. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Jo jo, je to dobře to takto brát, jen mně nějak už docházejí síly... dneska jsem nějak bez nálady a už si přeju mít tu dnešní zkoušku hotovou a užívat si pohodu... svítí tu na mě sluníčko a já z toho ani nemám radost... jsem nějaká otrávená... :pensive:
8. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Anoli jo to znám takovej ten den blbec depka v podstatě bezdůvodná....mám se dneska podobně.....
8. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
baji, právě nechci nic uspěchat, ale zvažuju, že půjdu na mateřskou 8 týdnů před porodem a ne 6, jak mi určila doktorka, protože už mě to všechno tak zmáhá... ale nechci se rozhodnout ze dne na den, tak o tom furt přemýšlím... no, mám čas si to rozmyslet do příštího pátku, páč to mám poradnu a tam bych se s ní domluvila...
8. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Anoli ony už tě ty 2 týdny stejně nevytrhnou..tak to udělej tak, jak to cítíš :wink:
8. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
jaspi, já vím... proto o tom furt přemýšlím... asi to nechám být a uvidím, jak mě bude... pořád mě zlobí otoky... natékají mi nohy a ruce a za chvíli se nevejdu ani do bot... špatně se mi sedí u pc... jako fakt vám řeknu, že to stojí čím dál víc za prd... ale co jsem chtěla to mám no... :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
jejej to zní hrozně jak to popisuješ :frowning2: takže já hlasuju jednoznačně jít o 2 týdny dřív....

a už vím z čeho jsem měla blbou náladu já...asi zlé tušení.....vypadá to že budu od března bez práce tím pádem by padlo i mimi i bydlení
holky držte mi pěsti ať to dobře dopadne :frowning2:
ve firmě dochází k velkému třesku, situace je víc než vážná....ale nechápu že před měsícem si mě školil na novou pozici a teď se mnou nepočítá no nic moc toho ještě nevém takže jsem ještě sama zamtená jak budu vědět písnu vám to si buďte jisté tak buďtě připravené na slova útěchy :confounded: :unamused: :frowning2:
8. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Anoli - taky bych být tebou zůstala doma. Pak už si moc klidu neužiješ :wink: A budeš mít víc času si všecko pěkně v klidu nachystat, vyprat..

Bajoch, snad to tak nedopadne! :wink:
8. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
baji, držím pěsti, ať to pro tebe dopadne co nejlíp!!! Ach jo, to je teď všude... :frowning2:

jaspi, právě mě nejvíc děsí to, když čtu na dubnu, že už skoro všichni mají všechno nachystaný, nakoupený a já nemám skoro ještě vůbec NIC!!! :rolling_eyes: Prostě nebyl čas, škola byla teď přednější, ale doufám, že se to ode dneška změní a já už se budu taky chystat. :wink:
8. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky holky, po dlouhé době je mi alespoň jeden den docela fajn, tak jsem se vypotácela k PC, jinak zvládám tak cestu z gauče na záchod a to už jsem jednou taky nestihla. :confounded:
Já mám poradnu 16.2., takže všechny plus minus nastejno. :wink:
Jinak ewul jen maličkost, v tabulce jsem u tebe o jeden den méně :grinning: , jsem aktuálně 10+2, ale v poho. :wink:

Holky, kupovala jste si některá takovou tu knížku "O matce a dítěti" nebo tak podobně? Chtěla bych si takovou nějakou koupit, ale je jich na trhu docela dost, tak bych ráda znala nějakou zkušenost, která se vám líbí nebo kterou máte? Díky.
8. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Čauky holky,
tak pvní den mateřeské a já jsem vyřízená. já dnes nakoupila kojící košile v quelle, pak jsem si koupila kojící podprdu, intim pěnu do porodky, fusky pro Vendu, rektální rourky, něco jako bepanthen, ale prý lepší, kojící kloboučky... no, konečně jem začala a taky jsem koupila prací prášek, abych začla prát všechny ty věci... mám jich taky nějak moc, ale my se ségrou prostě furt kupujeme, s tím, že se to bude hodit... no a to já mám doma jen ty klučičí a unisex, růžový má ségra doma...
zítra budu třídit oblečení, co jsem po sobě vytřídila, mám čtyři velký černý pytle, tak to musím všechno roztřídit, dalo by se íct, že něco je skoro nové, tak to budu prodávat na MMB a zbytek dám asi někam na charitu... o s tím..
jo a taky jsem byla v porodnici na přednášce o kojení a co si máme vzít sebou... no, skoro vše dostaneme, takže pohoda a kojení prý bude PA s námi řešit individuálně, s tím, že už nám dala tel. číslo a můžeme jí kdykoliv zavolat...

baji, u vás je to jako na houpačce, viď to ani nevíš jestli semáš radovat nebo brečet... :pensive: tak hlavně ať vše dobř doapdne, budu držet palce.. :wink:

anoli, celej den na tebe myslím, jak ti to dopadlo, doufám, že dobře, ty naše šprtko... :grinning: hele ty nohy nejsou žádná sranda... většinou se k těm otokům přidá zvýšený tlak a pak matkám hrozí preeklampsie.. :pensive: ségra to tak měla a pak jí na 14 dní hospitalizovali, aby se ta preeklampsie vyloučila... a kamarádka to tak měla taky a jako bonus měla křečáky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ladi, já mám doma knížku o matce a dítěti, ale otevřela jsem jí jednou a zase rychle zavřela.. moc mě nenadchla... :unamused:

no nic, jdu spát, jsem víc unavená než z práce... :grinning:

Jaspi, tak zítra myslím zase na tebe, ale ty to zvládneš, si už velká holka... prostě to jen štípne, ucítíš trochu tlak a pofrčíš domů... :sunglasses: jo a jsem zvědavá na tu koupelnu... :wink:
8. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
ladi, já žádnou takovou knížku nemám a asi ani pořizovat nebudu. Stejně nebude čas v ní číst. A co budu potřebovat tak mi poradíte vy nebo holky na dubnu, popř. vyčtu někde na netu. :wink:

Zuzi, takže dneska jsi měla plodný den, ju? Stihlas toho teda docela dost. :wink: Já už se do toho musím taky vrhnout, ale nejdřív si chci odpočnout a načerpat síly. Jsi hodná, žes na mě myslela - zkoušku jsem dala za 1!!! Jsem tak moc ráda, že to mám za sebou!!! :dizzy_face: A teď už se budu věnovat jenom mimískovi. Od příštího týdne začnu chodit na těhu cvičení, tak se těším. Konečně si udělám pořádek ve věcech pro mimíse, roztřídím si co mám a co ne, dokoupím zbytek. 20.2. se chystáme do Ikey, tak se těším a pak musíme ještě do Polska pro kočárek. Snad to do konce února zvládneme. :wink: Zuzi, já vím, ty nohy jsou hodně nepříjemný, ale nemám to pořád, jen občas... a jsem rozhodnutá, že pokud to bude čím dál častěji, půjdu na MD hned. Jako zdraví je pro mě přednější. :wink:
8. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Dobré ránko

Jojo Zuzi tys to vystihla jak na houpačce....

Anoli ty jsi naše šikulka :wink: gratuluju a užívej si příprav a dávej na sebe pozor :wink:
9. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahojky holky.
tak včera jsem měla trošku náročnější den a taky večer, když jsem šla na záchod, tak jsem se dost lekla... :frowning2: Hnědý výtok!! :frowning2: Nemáte s tím někdo zkušenosti!!?? Teď už ho zase nemám, ale večer jsme jeli málem na pohotovost, protože jsem měli s manželem strašný strach!! :cry: :frowning2: Ale teď je to zase v pohodě akorát se bojím aby se to neopakovalo! Takže doopravdy budu jenom ležet!! :frowning2:
9. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Jeje elisko......držím pěsti ať vše dobře dopadne :wink:

Od 1.3. jsem nezaměstná....... :frowning2:
9. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
bajoch: Děkuju... Snad bude volala jsem svému Dr. ten má ovšem dovolenou, takže kdyžtak stejnak na pohotovst. Sestřiška říkala, že tam jet v případě, že se to bude opakovat" tak doufám, že nebude!
S tou prací je mi to líto!! :frowning2:
9. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Hezké ráno,
Eli - já jsem kdysi slyšela, že pokud to není jasně červená krev, tak je to o.k - ale kdyby se to opakovalo, tak radši jeď. Mohla ti třeba tím zvýšeným prokrvením prasknout cévka. :wink:

Včera se nám nehlásila Chersi že? Snad je v pořádku.. Já už mám oběhané všecky předop.testy - ve výsledcích je pár výkyvů, tak snad jim to nebude vadit.. A v půl 12 dnes na mě myslete :zipper_mouth: :confounded: Bojííím! Ale myslela jsem, že se budu bát celou noc, ale včera mě Jarek nasral, tak jsem myslela na něco jiného (že ho zabiju) :grinning:
Taky to doma tak máte, že vás 1x za čas tak vytočí, že si říkáte jestli je vůbec normální? :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
jaspina: To jsem také slyšela, proto jsem ještě večer uklidnovala trochu manžela, že pokud nekrvácím, tak zatím snad dobrý! Ale stejnak se strašně bojím! :frowning2:
jinak s těma chlapa, já to znám! Občas si myslím, že ho taky zabiju!! :grinning:
9. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Jaspi budu na tebe moc myslet...aspoň nebudu myslet na nic jiného nepříjemného :unamused:

Jo a ten pocit znám, oni fakt uměj vytočit a nejsou chvílama normální :angry:
9. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
bajoch a jaspi: Jsou to holky jenom chlapi... :sweat_smile: Nemůžeme po nich chtít nic víc!! :sweat_smile: Ale jsou to i naše zlatíčka-to přece nemůžete popřít!! :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
jaspi: Budu na Tebe myslet a držet palečky!! :dizzy_face: :wink:
9. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Děkuju holky, jste zlaté!
Bajoch to mě fakt mrzí s tou prací! :frowning2: Snad se ti brzo podaří najít jinou - nebo se brzo podaří mimi a nebudeš to muset řešit :wink:
9. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahojky holky,

anoli, gratuluji ke zkoušce, teď už si budeš jen užívat :slight_smile:

bajoch, to je mi líto s tvojí prací, nemáš v pácu něco jiného? a dají ti alespoň odstupné?

eliska-v, bud v klidu Eli, ať se u tebe má mimíš jako v peřince, jo chtěla jsem se tě zeptat ty takypoužívat kalendář na womenzone.cz viď?

Zuzi- koukám že ti mateřská svědčí, moc ti to přeju

jaspi - doufám že zub bude bezbolestný a hlavně rychle hotový :wink:
9. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.