• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
chersi: Ano, používám... :wink:

anoli: Jéé, tak to je super... Tak také gratuluju ke zkoušce!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
koukla jsem poradnu a tvůj dotaz mi přišel shodný s tím co jsi psala tady tak mě to hned napadlo že jsi to ty.
9. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Cher nedostanu nic...končí mi smlouva....
9. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
tak oni te zkolili na novou práci a dali ti smlouvu na tak kratickou dobu, a jeste jsi z toho mela zdravotní problémy- no to je hezké, vubec ti to nezávidím.

Tady u nas se o nástupu předeslé kolegině nějak přestalo mluvit, tak nevím, ale maximálně mě čeká také výpověď.
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
chersi: jj, já se chtěla zeptat i jinde! :slight_smile:
bajoch: Tak to mě mrzí s tou prací!! :frowning2: To je fakt hloupé, když nedostaneš ani korunu!! :frowning2:
9. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Já se pomalu začínám smiřovat s tím, že bychom mohli podstoupit ty vyšetření v nějakém tom centru. tak zkoumám ceny těch zákroků, abychom na to mohli být připravení.
9. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
No jo no co nadělám....a to jsme si včera vybírali obklady do koupelny....a okna a řešili kuchyň ach jo :frowning2: no nevím jestli do té koupi půjdem v týhle situaci :frowning2:
9. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Chersi - ty vyšetření nestojí moc (nebo nic) - třeba na SPG neplatíš, někde jen 200,- je to různé.
Ty pálky jsou až při IVF -podle toho jakou stimulaci potřebuješ. Ale to tě myslím nečeká. Chtělo by to dobrého gyndaře a všecko bude o.k. Třeba ti dá clostil+utroš a budeš těhule hned. A taky bych šla být váma do toho SPG - ať nejíš hormony a pak se může zjistit, že problémy má manžel.
9. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno holky,

jaspi, myslím na tebe už od rána! Držím pěsti, ať zub tolik nebolí a je to rychlý! :wink:

baji, teda to mě mrzí, já myslela, že si tě tam nechají, když tě školili na novou pozici. To je teda síla! :rolling_eyes: Tak snad se ti podaří sehnat brzy nějakou jinou práci no... jak je to u vás v Brně s prací?

Eli, teda holka lež a odpočívej, ať je to zase dobrý. Já měla ze začátku na kalhotkách taky takovej hnědej, ale vodovej výtok. Hned jsem se na to Dr. ptala a ona mi říkala, že když to není krev, tak je to dobrý. Držím ti pěsti, ať se to už neobjeví a je vše o.k. :wink:

A děkuju za gratulace, jsem moc ráda, že to mám za sebou a najednou mi přijde, že mám mnohem víc času. :dizzy_face:
9. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Holky děkuju

Anoli jako všude s prací... no nic moc ale už sem koukala pár životopisů pošlu ato jsem koukla první den...takže snad nebuide takk zle....uvidíme

Ale tak mě napadá...nesnažíme se už dlouho? od září s měsíční pauzou minulý měsíc....neměla bych jít třeba na gyndu? Co myslíte holky?
9. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Baji 6 měsíců se považuje za normální. :wink:
9. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Díky Jaspi :wink:
9. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
snažíte se tedy cca 4 měsíce, to je v poho baji, my už od června 09 a dáva nám čas do května - tedy rok
9. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
OK díky za rady
9. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Holky, kdo ví, jak je na tom teď jaspi, co? Chuděra, snad to bude mít co nejdřív za sebou...
9. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
čauky holky,

tak jsem dnes třídila a začla prát hadříky... myslím, že mám oblečků tak na čtyřčata... :grinning:

baji, s tou prací je mi to moc líto.. :pensive:

jaspi, tak co???

Anoli, tak už jsi dnes pro to vaše mímo něco koupila??? Já bych určitě hned vyrazila na nějaké nákupy... :sunglasses:

chersi, myslím, že v tom CARu tě hned nepošlou na IVF a tak... první musí zjistit v čem je problém, potom bych řešila nějaké peníze... :wink:

dobrou noc kočenky... :wink:
9. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky

Jaspi tak co zoubek?
10. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
Ahojte holky,

jaspi tak jak jsi přežila zubaře? Snad dobrý .

zuzi - tobě to opravdu svědčí, ta mateřská :grinning:
10. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko,
opět lajdáme s tabulkou, takže ji vkládám. Každý si to překontrolujte a když najdete chybku, opravte si ji. :wink:

copa: //25.7. - 32tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 32tt+3d
anoli: // 14.8. - 29tt+5d
jaspina: 36 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11. - 16tt
ladenka: // 22.12. - 10tt+3d
bajoch: 26 DC

jaspi, tak co? Jak ten zub? Bolí hodně?

Zuzi, já jsem úplně grogy, chytla jsem velkou rýmu od manžela... :rolling_eyes: Už se těším domů a navíc jsem se rozhodla, že až se tu na firmě objeví šéf, tak za ním půjdu a chci se s ním domluvit ohledně té mateřské. Příští týden v pátek jedu k Dr. a požádám ji, jestli mě nechá doma už 8 týdnů před porodem. Já už to nedávám, navíc mě začalo bolet břicho, jak dlouho sedím... navíc se teď v noci hrozně budím, buď jdu na záchod nebo mimi kope nebo mě bolí nerv někde v levé půlce zadku... jako už toho mám právě tak akorát dost. Myslela jsem si, že to do 11.3. vydržím, ale ne, už ne. Navíc, jak jezdím vlakem do práce, tak jedu třičtvrtě hodiny a už vždycky potřebuju strašně čůrat. Jako je to fakt čím dál horší a já už chci bejt v klidu doma a ne se furt kvůli něčemu stresovat.
No, takže zatím jsem si jen objednala z MMB kojící polštář + nějaké hadříky, co měla paní v albu, abych ušetřila na poštovným. Budu spíš nakupovat příští týden s manželem. Chci zajít do lékárny a koupit všechny potřebný věci.
10. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Čauky holky,
tak my tu měli na noc Laduš, páč ségra jela na Avatar naši šli do práce... takže já už mám vypranou další pračku, dva sušáky ušený a napečený čtyři plechy šneků z listovýho těsta... :sunglasses: :grinning: mě se snad na té MD začne líbit bo co??!!! :astonished: :grinning:

Anoli, je to mazec, já vím.. já ani o šesti týdnech neuvažovala, páč pro mě hlavně středa byla fakt náročná... vyjela jsem po sedmé a po sedmé jsem dojela domů... :stuck_out_tongue_closed_eyes: domácnost prostě neexistovala a vendelín neměl nic nachystané... moje ségra měla tenkrát termín o 14 dní dřív než já a pamatuju si, že 9.1. už měla nachystanou tašku do porodnice... :astonished: a já furt nic... v práci to vzala moje šéfová normálně, hlavně je úplně úžasná a myslím, že by mi ani žádný pupínky nedělala.. jako holky toho budou mít asi dost, páč náhrada za mě přijde až v červnu, ale ty dva týdny by je fakt nevytrhly... a navíc, v té mateřské jde hlavně o peníze a na ty já teď fakt kašlu, to radši budu dělat servis manžovi, kterej to co já si vydělám za měsíc, on dokáže vydělat za den... :rolling_eyes: takže i proto jsem to neřešila... :wink:

s kojícím polštářem už i spím... jen si asi musím objednat náhradní kuličky, páč se to rychle slehne... :slight_smile:

no nic, za chvíli odvážím to pískle za svou drahou matkou a odpoledne si budu asi válet šunky, nebo co... :grinning:
10. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Zuzi, já si právě taky říkám, že mě ty 2 týdny už nevytrhnou a že k poslednímu únoru asi skončím. Já jsem strašně vyčerpaná, všechno mě rychle unaví, jsem bez energie, navíc teď ta debilní rýma... už si chci užívat těhu cvičení a příprav na mimi, nákupy atd. Bejt tak v klidu jako ty. :wink: Vím, že budu mít těch 14 dnů zaplacených ze sociálky míň, než kdybych pracovala, ale je mi to už fuk. S manželem jsem to včera probírala a on je taky pro to, abych to dotáhla do konce měsíce a zůstala doma, takže teď už to jen oznámit šéfovi a domluvit se s ním, páč já to mám komplikovanější v tom, že firma končí, takže pro mě by bylo nejlepší ukončit pracovní poměr dohodou a dostat odstupný, než jít normálně na mateřskou a pak uprostřed rodičovský zjistit, že firma skončila a nedostanu ani korunu. To nechci, proto se s ním chci domluvit.

Byla Laduš hodná?
10. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky, dostala jsem se k PC až teď. Byla jsem dnes doma. Kdyby jste viděly, jak vypadám :confounded: Musela jsem se tam vyslíct do trička a sundat si i boty - prý to je operace.. No a on mi to celé musel rozřezat, rozvrtat a vysekat - a zašít. Dostala jsem i atb, ale v pátek musím na kontrolu - že se bojí zánětu. Pořád mě bolí :confounded: polykání a jsem fakt hodně napuchlá. Asi mám i teplotu, tak se bojím aby mě vůbec na laparku pustili.. Snad se to zlepší a splasknu :slight_smile: Do toho nám dnes dělali elektriku - děs! Myslela jsem, že to bude za dopoledne a odjeli teprve před chvílí a zítra budou pokračovat. Nějak se do toho zamotali - že je napojené všecko blbě... no bála jsem se, že s tím seknou a nedodělají to.. teď se spíš bojím faktury zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Dobré ránko všem, taky vás sníh zasypal, berounsko hlásí cca 10 cm a stále od včerejšího rána sněží :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 05:06  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
Jaspi jejeje teda to je mi líto že to je tak vážné....ale určitě bude brzy líp, přestane to bolet a splaskneš :slight_smile:
11. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
Hezké ráno, dnes už jsem šla do práce - i když tu sedím z obkladem a vypadám jak dýně :grinning: Já chci jít zítra na jednu akci, ale jestli nesplasknu tak nevím :unamused:
11. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko,

copa: //25.7. - 32tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 32tt+4d
anoli: // 14.8. - 29tt+6d
jaspina: 37 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11. - 16tt+1d
ladenka: // 22.12. - 10tt+4d
bajoch: 27 DC

jaspi, no konečně, já jsem si už říkala, jestli vůbec žiješ :grinning: No tak to si teda užíváš viď? Tak to nemáš ani klid na léčení co? Když tam máš řemeslníky. Jak to popisuješ, tak to muselo bejt fakt hrozný. Ale důležitý je, žes to přežila a teď ti budu držet palce, ať se ti to dobře hojí. :wink:

chersi, doufám, že to k nám nedojde!! Já už nechci sníh ani vidět, už ho mám plný zuby!!! :angry: Nám napadly přes noc asi jen 2 cm, zatím... tak uvidíme co se bude dít přes den... :confounded:

Já už mám tý zimy plný zuby, fakt. :rolling_eyes: Jako ta rýma mě pěkně vyčerpává. Jediný co mě drží je to, že si říkám, už jen 14 dní... jsem 100%-ně rozhodnutá, že tu budu jen do konce února.
11. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Anoli - právě proto jsem dnes šla do práce - že tam zas budou dělňasi :wink: A rýma na mě taky nějak leze - snad to bude jen přeháňka, do laparky bych onemocněla nerada.
11. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
jaspi, to bude dobrý pusa splaskne a bude hej.

No u nás sneží od včerejšího rána a ještě nepřestalo na dalnici nak n aplzen tak na prahu (jsme presne v pulce) jsou bouracky kamionu a manzel mi jel na Plzen do práce, takze se mi musí hlásit
11. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Já dnes asi budu mít míň času - musím dodělat práci, protože zítra už tu budu jen chvilku..
11. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Tak začínám konečně pomalu řešit tu mateřskou... dnes přijde účetní (máme externí), tak se s ní domluvím, snad mi poradí, co a jak. Už i se šéfem jsem mluvilla. Jsem zvědavá, jestli budu mít ještě nějakej den dovolený, al to se dozvím odpolko. Takže holky, už jen asi 14 dní a hurá na MD! :grinning:
11. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.