• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli tak to už máš za pár.. To uteklo, že to ani není možné! :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky, tak jsem si vsimla, ze se tady rozebiralo i EPI-No, budu rada, kdyz pak napisete sve zkusenosti :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
čauky holky,

tak dneska jsem nic neudělala, kromě toho, že jsem lítala po celým městě a sháněla Vendovi froté fusky... sehnala jsem troje, a to jsem chodila i po vietnamcích, kam normálně nechodím, ale prostě nikde takový pidi fusky neměli...

jaspi, ztra máš to rande s těma chlapíkama, co??? :grinning: :sunglasses: tak laskavě domluv zoubku, ať už nezlobí a ty byla kočka... :wink:

anoli, a co ti teda šéf řekl???? a účetní??? my máme účetní kolegyni, ona ví prd, takže mi taky moc neporadila, a hlavně tím, že jsem tam čtyři tak mateřskou nepíše každej den a neví wo co gou... :rolling_eyes: nicméně budu doufat, že to na tu sociálku zanese a mě přijdou nějaký penízky.. mě teď šéfová dala tři měsíce po sobě dvojnásobnej plat, takže mi to zvášilo mateřskou docela o dost, tak jsem ráda, protože každá koruna dobrá, že?!

lerak, no s epinem dám vědět, ale vzhledem k tomu, že máš termín taky v dubnu, tak už ti to bude k ničemu... na koníkovi je diskuze, tak se kokni tam... :wink:
11. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Ja to beru tak, ze kazdej ma tu kuzi elastickou jinak, takze na neco takovy kaslu. Nehlede na to, ze to neni levny a pak si to muzu doma leda tak vystavit. Protoze kupovat neco takovyho po nekom pouzity je stejny jako kupovat pouzitej vibrator :slight_smile:
11. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Ale samozrejme kazdyho vec o tom zadna!!!
11. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
tak v tom případě, ti jakákoliv diskuse a ani naše zkušenosti k ničemu nebudou... :wink:
11. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Proc? Spon budu u druhyho prcka o zkusenost moudrejsi :slight_smile:
11. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
osobně si myslím, že bych spíš u prvního dítěte dělala vše proto, aby byl porod ten nej zážitek a ne čekat až na druhý mimčo... :slight_smile:
11. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Osobně si myslím, že bych spoustu věcí nechala na přírodě.
11. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
žiju v 21. století... :wink:
11. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
To ja taky. Ale asi nebudu vymyslet takoveto "zlepsovaky" a radeji se budu soustredit na jine, dulezitejsi veci.
11. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Ale tak hlavne ze se tady clovek docka prostoru i pro svuj nazor :grinning: :grinning: :grinning: Rychle pryc auuuuuuuuuuuuuu
11. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
každý má svůj názor, já ti svůj vůbec nevnucovala a pokud vím, napsala jsi první sem... tak klíííd... :sunglasses: o nározy si napiš do epina, tam ti holky řeknou, jestli je příroda všemocná... :rolling_eyes:
11. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Zuzi,
tak důležitý je, že jsi nakonec ponožky sehnala. :wink: No, tos mi připomněla, že ty taky ještě nemám. :grinning:

Prosím tě, ani mi nemluv o účetní atd. Jsem z toho dneska zase pěkně nasraná. :rolling_eyes: Vypočítala mi to tak, že mi zbývá teda ještě 10 dní dovolený, protože když neodpracuju 60 dní od začátku roku, než jdu na mateřskou, tak se to nějak krátí a 3 dny jsem si vybrala na dovolenou. Takže tak. Ale bylo to fakt složitý. Pak jsem volala mojí spolužačce (taky mzdový účetní) a ona zas tvrdila něco jinýho. Tak jsem volala ještě jedný bývalý kolegyni, která dělá taky účetnictví a ona zas, že to má ta naše účetní dobře spočítaný. Ach jo, já se v tom fakt nevyznám, ale doufám, že to je teda tak, jak mi spočítala. Ale jsem z toho totálně otrávená a nejen z toho, ale i z toho, že jsem se na to teda ptala dneska šéfa a docela mě překvapil, ale nemile. Totiž, když jsme se v září domlouvali, tak mi řekl, že až mě nebude potřebovat, tak mi dá odstupný a já půjdu, ale situace se pak změnila a až asi před měsícem se mě ptal, kdy jdu na mateřskou a že se pak ňáko domluvíme... já počítala s tím, že právě ukončíme pracovní poměr a dostanu odstupný, který mě zvýší mateřskou, protože do týhle firmy se stejně už nevrátím. No jo, jenže já jsem právě čekala, že když za ním teď půjdu, tak že se jako domluvíme na tom, co jsme si předběžně slíbili a představ si on na mě koukal, jako kdyby spadl z višně a prej no normálně půjdete na mateřskou, ne? Na tom by nebylo nic špatnýho, kdyby se v době, kdy já jsem byla měsíc nemocná všichni zaměstnanci nepřevedli na novou firmu, kromě mě a ještě asi dvou na mateřský. Firma má problémy a já teď abych se prostě 3 nebo 5 let bála, že firma krachne a já neuvidím ani korunu odstupnýho, který bych dostala, kdybych se pak chtěla po uplynutí těchto roků vrátit do práce. Nevím teda co mám dělat a jestli za ním náhodou nemám ještě jít a zeptat se ho na to. Že chci abysme PP ukončili dohodou z důvodu nadbytečnosti a odstupným už teď a ne za 3 roky anebo ať mě teda převede jako ostatní zaměstnance na tu novou firmu. Jsem z toho akorát zas na nervy a dnes mě bolelo odpoledne břicho, takže jsem přišla domů a jen ležím a furt o tom přemýšlím. Až přijede manža z práce, tak to ještě probereme. Ta bývalá kolegyně mi taky říká, ať nejsem hloupá a zkusím se zeptat, že za to nic nedám. I já si říkám, že bych měla, protože pak si zas budu vyčítat, že jsem se nezeptala. Já nevím, proč furt musím řešit takovýhle nepříjemný věci a kór když na to fakt nejsem. :rolling_eyes:

Ježiš to je román! :grinning: Ale díky, že jsem se mohla vypovídat... jsem z toho fakt smutná. :pensive: Navíc bývalá kolegyně mi právě do telefonu říkala, že se mu to třeba takhle hodí do krámu, že to udělal jakoby naschvál. Přitom on mi takhle vychcanej nepřijde... vždycky se s každým dohodl. Možná si to jen neuvědomuje, protože má spoustu jinejch důležitejch problémů... fakt nevím a mrzí mě to. Netušila jsem, že budu řešit zas takovejhle problém. :frowning2:
11. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
anoli,

tak z toho co píšeš, se mi zdá, že vás chce krapet občůrat... protože pokud jste zůstali ve staré firmě jen ty co mají jít na MD, tak čeká až na ni normálně nastoupíš a pak ti přijde, že tvé místo se zrušilo... :rolling_eyes: asi bych za ním šla, s tím, že bys chtěla ukončit smlouvu dohodou plus odstupný... nebo ať tě přeloží do nové firmy... asi to bude těžký, ale musíš to zvládnout.... :slight_smile: jo a pak bys asi musela jít na rodičák asi na ten čtyřletej, páč bys neměla místo... ale to nevím, to si zjisti.... no je to hrozný s tou prací, obzvlášť když nazaríš na takovýho vola, že... :rolling_eyes:
a co se týče dovolené, tak nárok na dovolenou za rok 2010 máš, po odpracování 60 dní v práci, ovšem do této doby se počítá i mateřská dovolená!!!! ale nemůžou ti jí vyplatit teď, ale až po MD čili po těch 28 týdnech.. protože nevíš, jestli mimčo bude OK, tak se vybírá až po MD...a musíš si o to zažádat, tzn., že napíšeš žádost, že žádáš o proplacení dovolené za rok 2010. Tohle jsem si fakt zjišťovala, páč nám teď zvýšila šéfová doolený z 20 na 25 dní, takže bych asi přišla o dost peněz... :wink:
12. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Zuzi,
díky, já furt o tom přemýšlím a fakt nevím, co si o tom mám myslet. Bývalá kolegyně mi říká, ať to zkusím se zeptat, že za to nic nedám. Že přinejhorším budu vědět, že to je debil no. Jestli dneska přijede, tak se musím chtě nechtě odhodlat a jít za ním. Jenže umíš si asi představit, jakej mám strach a jaký se ve mě střídaj pocity... jít nejít... právě, že jedna firma se rušit bude a to v dubnu a tahle je taková jakoby přidružená a já mám pocit, že už na ní jsem opravdu jenom já. Navíc tahle firma se soudí s finančákem o velký peníze, takže i z toho usuzuju tak jak usuzuju. Ještě si musím zjistit, jak píšeš o tom, že bych musela na čtyřletou variantu. (To nechci!) Zkusím zavolat bývalý kolegyni než se ho zeptám. Abych si pak nena...la do bot, že? A říkám si, že buď ať mě teda PP ukončí nebo ať mě převede na firmu, s kterou počítá dál. Na to snad právo mám, ne? Jako řeknu ti, že je to síla řešit takovýhle věci, akorát se tím nervuju. :pensive:
12. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
tak se nenervuj, jak nejde o život jde o h... :wink: já jsem taky stresař, ale tohle bych si nenachala líbit, myslím, když se ho slušně a normálněw zeptáš, tak na tebe nebude hnusnej a třeba ti pomůže... kdybys tam nešla, tak si to určitě vyčítáš a budeš to řešit "co kdyby"... je to hrozný, já vím... :pensive: ale opravdu jsou horší věci na světě...
12. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko holky,koukám,že se tu "probíralo" epino...Zuzi,až budeš mít poporodu,tak napiš jestli ho budeš prodávat :wink: ...
Jsem se chtěla zeptat, když tady tu dovču řešíte,můžu si jí normálně vybrat před nástupem na MD,že?
Anoli,to je blbý,že máš v té práci pořád takový stres...ale Zuzi,má pravdu,dovolená se ti krátit nebude...mi to potvrdila naše mzdová účetní a taky jeden právník na netu..a to my jsme velká firma,takže si nemyslím,že kdyby se to nějak mělo krátit,že by to zrovna u nás neudělali...nenechej se oškubat ani o ty 3 dny!
12. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Hezké ráno, jsem tu jen na skok - byla jsem tahat stehy a za chvilku se letím zaregistrovat do nemocky..
Zuzi - a pak někomu raď že? :wink: :grinning:
12. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Zuzi, já vím, musím si říkat, že jsou na světě horší věci... tak uvidíme, každopádně zeptat se musím. Už kvůli sobě, abych si to pak nevyčítala a neříkala si, jakej jsem srab. :rolling_eyes:

jaspi, takže zub už je lepší? :wink:
12. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
já se včera pobavila, no to zase jóóóóó... moc jem dívčinu nepochopila wo co jí teda šlo, ale budiž... :grinning:

jaspi, tak snad už dobrý, ne???

anoli a ty bojuj... dívala ses na tu diskuzi???

ewi, určtě písnu... ale nevím jestli s ho nenechám...

no nic, jedu do města nakoupit zbylé věci pro vendu :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
tak jdu na to.... už jsem leták našla na netu... k nám totiž letáky nechodí, tak nic nevím... :grinning:
12. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Jaspi,budu na tebe v pondělí myslet...pak mi písni smsku jak se cítíš!
12. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Zuzi, já jsem zkusila tý holčině napsat, jestli by mi neporadila. Díky :wink:
12. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak jsem byla v té nemocce a už jsem papírově přijatá, tak mám nemocenku a pádím domů! Tak mi držte v pondělí palce! Ozvu se jak to půjde..
12. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
jaspi, taky na tebe budu moc moc myslet a držet pěsti!!! :wink:
12. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahojky kočky.
Mám dotaz, jsme k Dr. objedanná na 18.2.,ale potřebuju jít už o dva dny dřív a i si nechat ukončit neschopenku! Mám zavolat sestřičce a říct jí to narovinu? :confused: :sweat_smile:
12. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Eli, tak jim zkus zavolat a domluvit se s nimi. :wink:

Zuzi, tak nakonec to pro mě snad dopadne dobře. Se šéfem jsem mluvila a "prý" na tu naši dohodu z podzima zapomněl, ale souhlasí s tím, že 25.2. nastoupím na mateřskou a 28.2. pracovní poměr ukončíme dohodou z důvodu nadbytečnosti a s náležícím odstupným. :wink: Sice pak budu muset po uplynutí rodičovský na chvíli do práce, ale co, stejně bych se neměla kam vrátit, protože i on mi naznačil, že to pro mě takto bude lepší, protože firma už asi za 2 roky nebude existovat... takže asi tak. Spadl mi velký balvan ze srdce, ani to nestálo za ten strach. :grinning:
12. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
anoli, vidíš, já ti to říkala, že za zeptání nic nedáš, akorát by ses tloukla do hlavy, že ses nezeptala.. dopadlo to na výbornou a teď už si laskavě začni užívat to těhotenství... :dizzy_face: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
anoli:Tak už jsem domluvená se sestřičkou!! Příjdu 16.2., tak na mě myslete :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.