• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, rozkaz a pokusím se :wink: :grinning:

Eli, no vidíš, tak 16.2. na tebe budeme myslet :wink:

Pokud se do úterka uzdravím, tak bych chtěla jet poprvé na těhu cvičení. :slight_smile: Zatím ale rýma vítězí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky,

copa: //25.7. - 33tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 33tt
anoli: // 14.8. - 30tt+2d
jaspina: 41 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11. - 16tt+4d
ladenka: // 22.12. - 11tt
bajoch: 30 DC
14. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Dobré ráno,

tak koukám, že sem chodím už jen já, ne? Kdepak jste?

copa: //25.7. - 33tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 33tt+1d
anoli: // 14.8. - 30tt+3d
jaspina: 42 DC - 15.2. laparka (jaspi, držím pěsti seč můžu!!! :wink:)
ewulin: // 19.11. - 16tt+5d
ladenka: // 22.12. - 11tt+1d
bajoch: 31 DC
15. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré ránko,já jsem tady:slight_smile:...psala jsem Jaspi,mám vás pozdravit,na laparku jde až po poledni,nejvíce má strach z toho jak bude mít dren z břicha...
15. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak dneska jsem byla u obvodaka aby mi vzal krev na stitku a roztocila jsem si kolotoc vysetreni :(

mám vysoký tlak, dělali mi EKG, posílá mě na oční a budou mi brát krev za týden kontrola a uvidí se co a jak.
15. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
ewul, no jo asi nic příjemnýho to není - přece jenom je to zásah do těla... ale snad to bude mít v pohodě a bude se jí to rychle hojit. A snad jí to pomůže i k mimi. :dizzy_face:

chersi, tak uvidíš, třeba to nebude tak hrozný :wink: Aspoň tě prohlídnou a budeš vědět co a jak. A pokud ti je dobře, tak to nebude nic tak strašnýho. Držím palce. :wink:

No a u mě téměř nic novýho... vlastně jo... jak jsem si myslela, že příští týden nastoupím na mateřskou, tak zas změna, budu muset nastoupit asi až o týden dýl (3.3.), protože aby mi započetli do mateřský i únorovou výplatu s odstupným (za březen), tak musím na mateřskou nastoupit s březnovým datumem. :frowning2:
Ach jo, u mě fakt nemůže nic proběhnout jednoduše. Takže teď se zas musím zeptat šéfa, zda by mu to nevadilo, pak zas kontaktovat externí účetní ... no furt něco... opravdu se nenudím. :rolling_eyes:
15. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Anoli:já si myslím,že ti šéf výjde vstříct,když ani předtím nedělal nějaké problémy...

Chersi:držím palce ať všechna vyšetření dopadnoou dobře.

No a Jaspi je asi právě na laparce...snad jim to usnadní cestu k miminku,moc bych jí to přála!
15. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky holky.
tak v pátek jsem s manželem byli na pohotovosti u apolináře... začala jsem zase špinit, tak mě manžal vzal do auta a odvezl!
tam mě Dr. vyšetřil a miminko krásně vyrostlo a to nejdůležitější krásně tepe srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: měříme 15 mm už je nás kus!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Pan dr. mi říkal, že špinění je normální, ale já mu vysvětlila, že jsem už jednou potratila a že máme s manželem strach, tak projistotu jsme zajeli!! Říkal, že plod nic neohrožuje, že vypadá všechno skvěle... :wink:

Takže zítra na UTZ ke svému Dr., tak snad bude všechno ok i dál!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Eli, já se ti nedivím, že máš o mimi takový strach a je dobře, že jste zajeli do nemocnice. Lepší je jednat, než něco zanedbat. :wink: Tak to je super, že je vše o.k., snad i to špinění zmizí. Tak zítra ti budu držet pěsti, ať je taky vše v pořádku. :wink: :dizzy_face:

ewul, já si taky myslím, že mi vyjde vstříc, když do teďka byl v pohodě. :wink: No, ale ještě mě napadla jedna věc, takže jdu obvolat sociálku... :wink: Radši se 3x zeptám, než abych na něco zapomněla a pak řešila problém.

Na jaspi myslím od rána. Snad se nám pak brzy ozve. ewul, kdybys jí psala, tak jí moc pozdravuj :wink:
15. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Čauky holky...
tak jsem konečně doma... byla jsem na předporodním kurzu a hlavně jsem se bavily o homeopatikách, a PA říkala, že to fakt mají ozkoušené, že to fakt pomáhá... tak to asi vyzkouším, ža to nic nedám... zase tolik peněz to není a prostě razím heslo: "jak mít bezbolestný porod" :grinning: jako jestli to vyjde to je ve hvězdách, ale pak bych si určitě říkala, že jsem to kráva nezkusila... :wink:

chersi, ty ses do toho teda obula... :slight_smile: konečně se to třeba začne hýbat... :wink:

anoli, no nemůžeš to mít jednoduchý, ale zase by jsi byla hloupá kdybys šla dřív a přišla o zvýšení mateřské... mě ty tři měsíce udělaly tři tisíce navíc na mateřské, což je jako super.. :sunglasses:

na jaspi myslím taky, ale ona to zvládne, ale jak psala, ten drén bude největší bolest.. :pensive: tak jí ewi moc pozdravuj a hned jak budeš něco vědět tak písni... :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Dobré ránko,tak Jaspi napsala včera večer:tak jsem to přežila,ale je to hnus teda!Docela to boli-mam hadičku z břicha a zvracení mně taky neminulo.Pozdravuj holky!
Pak jsem se ptala kdy bude něco vědět,nebo kdy jí pustí domů,tak vše by jí měli říct dnes u vizity...hned jak se Jaspi ozve,tak vám to tady zase písnu!

Zuzi,můžu se zeptat,na co z porodu konkrétně ty homeopatika?Vím,že jsem na podporu tvorby mléka, na rychlejší hojení po porodu...já totiž určitě budu taky homeo zobat, já tím léčím všechno a zatím si nemůžu stěžovat.
16. únor 2010 v 06:31  • Odpověz
Krásné ránko,
ewi, tady to máš a samozřejmě i vy ostatní.. :slight_smile:
arnica montana 15CH - 5 kuliček denně 14 dní (měsíc) před porodem, po porodu 5 kuliček 2x denně
actea racemosa 15CH - 10 kuliček + 10 kuliček Arnicy do lahve s půllitrem neperlivé vody, popíjet během 1.doby porodní
cocculus indicus 15CH - kuliček ráno (extrémné únava - 5 ráno a 5 večer)
phosporicum acidum 15CH - 5 kuliček denně, vybrat 2 balení (vypadávání vlasů+únava)
riccinus communis 5CH - 5xdenně 5 kuliček po dobu 3 dnů, pak 3xdenně 5 kuliček dokud není mlíka dost
lycopodium clavatum 9CH a arnica montana 9CH - 3x denně 2 kuličky rozpustit v mateřském mléce a podávat dokud trvají obtíže (žloutenka)
chamomilla vulgaris 15CH - 5 kuliček 2x denně (proti bolesti, stresu)
belladonna 9CH - 5 kuliček 4x denně (zánět v prsu, horečky)
nitricum acidum 9CH -5 kuliček 2x denně (praskliny prsních bradavek)

copa: //25.7. - 33tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 33tt+2d
anoli: // 14.8. - 30tt+4d
jaspina: 43 DC - 15.2. laparka (jaspi, to zvládla!!! :sunglasses: )
ewulin: // 19.11. - 16tt+6d
ladenka: // 22.12. - 11tt+2d
bajoch: 32 DC
16. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
Dobré ránko,

Zuzi, teda ty jsi na tý mateřský tak akční! :grinning: Já jsem čím dál unavenější... přijdu z práce a jdu si lehnout, včera jsem na hodinu vytuhla. :sweat_smile: Ale odpočítávám dny, už jich moc není, takže ještě tento a příští týden a hurááá na mateřskou!!! :grinning:

Včera jsem objednala nějaký věcičky na mimíska přes net a pak jsme byli nakupovat v lékárně. No zlatě nakupovat ve větším městě, protože tady v Mýtě mají fakt hov..! 3 věci ze seznamu neměli, takže tam zas budu muset zajít ještě jindy. Ale je to moc hezký nakupovat pro toho malýho tvorečka v bříšku! :slight_smile: :dizzy_face:

ewul, jaspi moc pozdravuj, snad se ji to bude pěkně hojit a bude brzy fit. Teď si aspoň doma odpočine. :dizzy_face:

Zuzi, tak jsem začala konečně cvičit aspoň doma, protože zatím na cvíčo nemůžu, když jsem pořád nastydlá... nějak se mě ta rýma drží a nechce pustit! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad příští týden už konečně půjdu cvičit, abych se naučila nový cviky a tak. I když teda jsem jak lemra, vůbec mi to nejde, hned mě začne bolet ten nerv v levé půlce zadku a po půl hodině cvičení jsem naprosto vyřízená... moje kondička je opravdu tatam. :rolling_eyes:
16. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
anoli, no vidíš.. ty jsi taky akční... hle já když chodila do práce, tak jsem nezvládala fakt nic, přišla jsem domů a spala nebo hleděla na telku... já byla KO, teď jsem fakt odpočinutá a něco zvládnu udělat a pak si dám chvíli oraz, v práci to přece jen musíš táhnout 8 hodin denně.. :unamused:

mě dnes čeká žehlení pidi oblečků.. :dizzy_face: no a taky těch velkej, jak jinak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Zuzi,teda super přehled,díky moc!Arniku mám doma,ta se bere i po úrazech:slight_smile:
16. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem chudší o ampuli krve a už zase pracuji :grinning:

ewul pozdravuj ode mě jaspi ať se jí to brzy zahojí a je fit.

Holky koukam jak jste akční, koukám že ta mateřská k něčemu asi bude :grinning:
16. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
tak jaspi psala,mám vás moc pozdravit,taky jsem jí pozdravila od vás...prý je všechno v pořádku,nic jí nenašli...při vytahování drenu prý řvala jak pardal:grinning:,no naše jaspi:slight_smile:...teď neví co bude dál,jestli jí budou dávat nějaké hormony nebo je pošlou do CARu...to už nám snad dá vědět přímo ona...zítra by jí měli pustit domů.
16. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
ewul, díky za zprávy :wink:
16. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Dobré ránko,

copa: //25.7. - 33tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 33tt+3d
anoli: // 14.8. - 30tt+5d
jaspina: 44 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11. - 17tt
ladenka: // 22.12. - 11tt+3d
bajoch: 33 DC
17. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko,Anoli,Zuzi kdy jste začaly cítit první pohyby? :wink:
17. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsme dopadli výborně! :dizzy_face: Odpovídáme přesně 8tt, takže přesně podle MS...Slyšela jsem krásně srdíčko!!! Nádhera... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Máme fotečku a je nádherná :wink:
Jinak mě Dr. nechal do konce února na neschopence, takže leháro... :wink:
Jo a 12.3. dostaneme těhu průkajdu!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jsem volala do gennetu, takže na krev se mám zastavit potom 10tt takže od 3.3. a na UTZ jdeme do gennetu 18.3. :wink: Tak jsem na to zvědavá!! :wink:
17. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Krásné ránko,

tak já včera do desíti večer žehlila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to tady ještě mám povlečení do postýlky a rychlozavinovačky...

ewi, já začla cítit takové bublinkování 1+5 a zhruba o 14 dní později už to byly seriózní kopance :wink: už cítíš mimíse???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

eli, super... :dizzy_face:

jaspi, pak hned písni, jak jsi to zvládla... :wink:

já letím na kontrolu a pak k našim na obídek...
17. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Zuzi,který týden jsi to myslela :grinning: ..já právě nevím,jestli to bublání je mimi nebo není,tak to pořád zkoumám:slight_smile:

Eli,tak to je bájo:slight_smile:,gratuluju,že to dopadlo tak dobře :dizzy_face:
Já budu dnes volat na výsledky tripplů,tak jsem napnutá,mám volat kolem 14 hodiny,tak se mi to táhne:frowning2:
17. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
aháááá... 16+5.. :wink: je to takový bublinování, někdo otmu říká, že má motýly v břiše, ale ty já tam neměla.. bylo takový lehtání nebo slaboučké kručení v břiše...
17. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
tak to asi bude ono :dizzy_face: ...
17. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Holky děkuju moc...Mám radost!
ewulin: Tobě držím palečky a pak se podívám, co napíšeš, ale určitě samé dobré a krásné zprávičky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
ewul, já si myslím, že jsem to bublinkování začala cítit kolem mezi 16-17 tt ... bylo to takový kručení v břiše, vypadalo to jako když se mi hejbou střeva :grinning: Je to moc krásný a až začneš cítit kopanečky, to je taky mazec! :wink: Dneska ráno jsem si zrovna říkala, že ten náš malej nebo malá bude asi nádražák, protože každý ráno, když jedu vlakem se tam mrcasí a kopinká jako kdyby se mu jízda vláčkem líbila. :grinning: :dizzy_face:

Eli, tak super, že jste v pořádku a všechno je tak, jak má být. Jen tak dál! :wink: :slight_smile:

ewul, tak držím pěsti, ať je vše o.k. :wink: Ale jestli byl o.k. nt screening, tak se nemusíš ničeho bát. :dizzy_face:

Zuzi, ty jsi pilná jak včelka :grinning: :wink: No, já jsem zatím pozadu (za tebou)... zatím jsem ve fázi nakupovací... pak bude následovat fáze prací a konečně žehlící... :grinning: Jé, já jdu na kontrolu v pátek. :wink: Tak ať je vše o.k. :wink:
17. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Moc vás pozdravuje Jaspi,už je doma,ale nejede jí net...
17. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Tak a ještě doplnění:cítí se dobře,jen to dnes víc krvácí,dělali jí laparku i hysteroskopii a prý to tak bývá...za týden jde na kontrolu tak by jí měli říct co se bude dít dál,jestli hormony nebo CAR nebo jak to vymysleli.
17. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
ewul, tak jaspi moc pozdravuj a že jí přeju ať se jí to pěkně hojí :wink: Jsem zvědavá i na to, co jí doktoři dál vymyslí...
17. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.