• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky :slight_smile: Konečně doma! Ještě z nemocnice jsem včera musela seřvat opraváře na PC - pak jsem se bála, že z toho budu mít teplotu a nepustí mě :wink: Ale hlavně že jede!
Jinak děkuju Ewulce za roli informátorky :slight_smile: Prý vevnitř vypadám předpisově - takže je to asi jen tím nedostatkem progesteronu. Víc se dozvím příští středu. Nevěděla jsem, že budou dělat i tu hysterku - jsem nervní, že po ní docela krvácím, ale asi to tak má být. Zvracení se dalo - jen 1x, ale ten drén je nechutnost největší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musela jsem ho mít do úterý v břichu a na posteli zavěšený pytlík a ten všude tahat s sebou. Už jen z toho mi bylo zle a pak mi to tahala nějaká žákyňka - tak to furt potahovala a já jsem vždycky vyjekla a ona se bála a :stuck_out_tongue_closed_eyes: přestala - pak řekla sestřičce, že jí to nejde a ta to vyrvala asi na 3x - prý tam toho bylo 20cm, ale nevím jestli je to možné. No fakt jsem u toho hulákala - bylo to jak kdyby se vám někdo hrabal uvnitř břicha a rval něco ven. Blééé . Ještě že jsem doma!
17. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
čauky holky,
tak na kontrole vše v pořádku, krevní obraz mám prý v pořádku, ale podle tabulky na netu, mám ty hodnoty trošku nižší, ale myslím, že pořád v normě... taky jsem mu říkala, že nevím, jestli se Venda neotočila hlavou nahoru, aby nám udělal trochu vzrůša a tak mě prohmátnul a říkal, že ne, že má hlavičku dole, tak jsem klidnější... páč u nás císaře nedělají, musela bych si to zařdit v brně... jo a mám 2 kg nahoře za 14 dní... a CS 2... ale říkal, že prý je vše tak jak má...
příští týden jdu znovu, páč ten další tam nejsou a už od něj půjdu rovnou do porodnice na ozvy... to je takovej fičák... řed chvílí jsem čůrala na papírek a čekala, jestli tam ty // budou a za chvíli rodím...

jaspi, hlavní je, že jsi doma... hele a k čemu je ta hysterka??? a :astonished: jsem teda fakt zvědavá co ti řeknou... :unamused: :wink: po jedné stránce je dobře, že ti nic nenašli, ale zase co dál, že...

anoli, ještě týden??? to je mazec, že??? tak v pátek jsem zvědavá, :wink: hlavně dr. řekni, že chceš jí těch 8 týdnů předem, aby ti dala papíry na mateřskou, aby ti je nadala třeba později... teoreticky už by ti ho mola dát v pátek, páč ona vyplní jen tu horní část a tu druhou zaměstnavatel nebo ty... a to je jedno, kdy to vypíšeš... :wink:
17. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Dobré ránko holky,Jaspi tak to je super,že už máš funkční net!Doufám,že vám teď mimi půjde jako po másle,když máš za sebou laparku a hysterku!

Včera jsem si volala na výsledky tripplů, tak všechno je v pořádku :dizzy_face:
18. únor 2010 v 06:43  • Odpověz
Krásné ránko

copa: //25.7. - 33tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 33tt+4d
anoli: // 14.8. - 30tt+6d
jaspina: 45 DC - 15.2. laparka
ewulin: // 19.11. - 17tt+1d
ladenka: // 22.12. - 11tt+4d
bajoch: 34 DC

ewi, no to je super, gratulace veliká...:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned má člověk krásnější den... :slight_smile:
18. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
Jj,včera mi sestra říká:je to v pořádku,můžete klidně spát...no jo,byla to úleva,člověk se pořád tak nějak bojí,tak jsem fakt mooooc ráda :dizzy_face: ...zítra,si jdu koupit nějaké těhu oblečení,tak koupím i něco miminku:slight_smile:
18. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
já neměla doteď skoro nic, krom kočáru... ale myslím, že dudlík jsem si šla koupit taky... :dizzy_face:
18. únor 2010 v 07:13  • Odpověz
Tak já to musím rozdělit po částech,pak bych najednou neměla ty peníze na to,nakoupit všechno najednou,musím kupovat po částech...
18. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně dostala taky na net... furt něco zařizuju a všude pobíhám, abych toho stihla, co nejvíc, když už ve středu končím! :grinning:

jaspi, to je super, že už jsi doma a je ti líp :wink: Teda jak to popisuješ, to muselo bejt hrozný!!! Já nesnáším nemocniční prostředí - jen z toho by mi bylo blbě! Nevím, jak přežiju porod! :grinning: Ale je vidět, že pro mimi děláš prostě maximum, takže já věřím tomu, že se s doktorama určitě někam doberete a že ti pomůžou. :wink: Lepší dělat něco, než nedělat nic.

ewul, gratulka k tripplům :dizzy_face:

Zuzi, už jsem si koupila ve zdravý výživě lněný semínko a maliníkový čaj. Akorát nevím, od kdy mám s tím začít... ale asi mám ještě čas, já myslím, že až tak od 34 tt? Dnes mi přišel balíček s nějakýma věcičkama, co jsem si objednala, tak nad nima slintám. :grinning: Akorát jsem objednala téměř vše do žluta, oranžova a zelena a už mi z těch barev začíná hrabat! :grinning: :grinning: :grinning: Ale co, pro manžela vše, že? :wink: Až se to narodí, tak snad nějaký věcičky do barvy dostaneme a kdyžtak dokoupíme.
18. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahojky, já na vás občas nakukuju - zatím jen chvilkama, ještě se mi u toho blbě sedí, ale poctivě dočítám :wink:
18. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojky holky - tak dneska dobírám první dávku duphastonu a cca za 3-5 dní by se měla cacora uráčet dorazit.

Jaspi skvělé že je ti po laparce dobře, ale co je nejhlavnější že ti nic nenašli.

Holkám rodilkám se to sakra blíží - už se těším na fotečky tech vašich miláčků :wink:

Mě dneska vůbec není dobře - sem myslela že půjdu ráno zvracet - a ted nevím jestli je to z včerejší večeře u číňana, nebo čím zase.

ještě že je pátek :grinning:
19. únor 2010 v 07:05  • Odpověz
Ahoj holky,

copa: //25.7. - 34tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 33tt+5d
anoli: // 14.8. - 31tt
jaspina: 46 DC
ewulin: // 19.11. - 17tt+2d
ladenka: // 22.12. - 11tt+5d
bajoch: 35 DC

Tak jsem byla v poradně - vše je v pořádku, tak jsem ráda. :slight_smile: Ptala jsem se Dr. na tu škytavku a říkala, že to já neovlivním a že je to úplně normální. Poslouchala srdíčko a pěkně bilo. :dizzy_face: Už mám 77 kg, takže o 14 kg víc oproti původní váze. No a od 25.2. jsem teda oficiálně na MD! :wink: Taky jsem se stavila na odběry krve a přežila jsem to úplně v pohodě, ač jsem s sebou neměla svou velkou oporu. :slight_smile:

A co vy? Co je novýho? A co chystáte na víkend? My jdeme dneska do divadla, tak se těším. Dala jsem ho manžovi k narozkám. No a zítra frčíme směr Praha a Hořovice (v neděli se zastávkou v Ikee :dizzy_face: ), tak držte pěsti, ať se v neděli zase ve zdraví vrátíme a hlavně ať tu dlouhou cestu přežiju. :wink:
19. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Je to vůbec možný? My jsme dnes už v 8. měsíci! :sunglasses:
19. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Tak to už jsem na ty vaše andílky taky moc zvědavá! Za chvilku se to tady rozběhne zprávama o porodech :slight_smile: Holky vyměňme si na sebe tel. čísla - když budete v porodce, ať můžete dát vědět. Já mám na Ewíka, ale kdo chcete, klidně mi pošlete svoje do IP - ať se můžem informovat :wink:
20. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Krásné pondělní ráno :wink:
teda teda doufám že dnes dorazíte :wink:

Jaspi jak se cítíš? Už je lépe? Moc jsem na tebe myslela :wink:

Co se týká mojí práce, tak mám od příštího dtýdne už jednu takovou nouzovku, kde nebudu chtít zůstat moc dlouho a budu shánět dál.

Ale co je nejdůležitější....jsem dnes 40DC :dizzy_face: (akorát nevím kde se stala chyba v naší tabulce-ještě že si to poctivě zapsuju :grinning: ) o víkendu jsem dělala test a nic :frowning2: tak vyčkávám...každopádně po vysazení to celkem šlapalo a můj cylkus byl 37dní dlouhej...no takže asi tak ale neraduju se předčasně. Uvidíme.
22. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahojky,
trošku nestíhám... jsem poslední 3 dny v práci a pak hurááá na mateřskou. :grinning: Už se nemůžu dočkat. V práci teď zas kopíruju a u toho mě hodně bolí nohy, ale nijak se nepřepínám. Prostě, když mi otečou, jdu si sednout a střídám to. Přece se kvůli tomu nezblázním, však oni si to dodělají i beze mě. :wink:

jaspi, poslala jsem ti číslo na mě :wink:

baji, tak si to v tabulce oprav. Já jsem psala, že si nejsem jistá, že je tabulka dobře. Musíte si to všechny kontrolovat a popřípadě i opravovat. :wink: Ale tak 40 DC vypadá fakt slibně, tak držím pěsti, ať to vyjde. :wink: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Čauky holky,
tak jsem konečně po celým dnu doma...ráno ve městě zajistit homeo, odpolko předporodní kurz, Ikea a Hornbach, já se teda na MD nenudím... :grinning:

Anoli, už jsem písla do dubna... :wink: ve čtvrtek už jdeš na mateřskou :dizzy_face: jestli to povedeš jako já, tak nebudeš vědět, jak ti ten den rychle utekl... a budeš dělat nějakou rozlučku????

jaspi, tak jak ti je??? když pomažeš do práce??? Písnu ti do IP moje tel. :wink:

baji, no to jsem zvědavá jak to tenhle měsíc dopadne... :wink: neházej flintu do žita... a práce, je super, že jsi něco sehnala.. i když to možná není žádný hitparáda, tak se časem něcolepšího určitě najde.. a nebo budeš TĚHU... :dizzy_face:

a co vy ostatní??? už na nás zapomínáte??? :confused: :grinning:
22. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky Zuzi, nebudu dělat žádnou velkou rozlučku, jen jak jsme byli zvyklý, když někdo slavil narozeniny, tak koupím každýmu chlebíček a dneska upeču mandarinkovou buchtu. :wink: Ještě přemýšlím nad tím, že koupím šampíčko... ale pak zas řidiči frcaj, že nemůžou pít, protože říděj... no nevím, ještě to rozmyslím. Do zítřka času dost. :grinning:

Taky si říkám, že to tady nějak upadá... :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak dneškem začínáme s prckem 3 měsíc... :wink: Je to vůbec možný?? Tak to letí!! Už bych ale chtěla mít první trim za náma.... a testy taky! :wink:
23. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahojky holky, já sem koukám každičký den, ale když vás tu nevidím :pensive:

U mě je jediná informace - ale celkem dobrá v pátek jsem dobrala ten duphaston a dnes dorazila MS poi 4 dnech po dobraní, tak to je skvělé. takže dojdu akorat k Dr. at mi napise kdy zacit brát nové plato, nemusím na prohlídku.

Zítra budu on-line z domova - jdu na tu kontrolu, budu mít výsledky z krve a uvídím jetsli mám něco s tou štítnou žlázou, tak vám písnu.
23. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky, no konečně jste se sem taky přišly podívat. :wink:

Eli, držím ti celou dobu palečky, aby bylo vše o.k., takže určitě bude. :wink: Neboj, za chvíli budeš mít první trimestr za sebou a testíky taky. Uvidíš, že to uteče. :dizzy_face:

chersi, no tak to je dobrý, že ti ty prášky pomohly a ms přišla. Aspoň nějaký pokrok. :wink:

My máme dneska poslední ultrazvuk, tak se těším a zároveň mám jako vždy trochu strach, aby bylo vše o.k. Těším se, až toho našeho broučka uvidíme a doufám, že se ta hadimrška bude aspoň trochu hejbat, protože minule mimi spinkalo... chtěla bych ho vidět naposledy aspoň trochu v pohybu. :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Tak zítra v 15 hodin na mě myslete - jdu na kontrolu a tahat stehy. Jinak už je celkem fajn - jako furt mi přijde, že chodím malinko v předklonu jak blbec, ale to se všecko vstřebá. Snad zítra budu vědět co dál..
23. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Krásné ránko,

anoli, tak có? jak jsi dopadla udr.??? :dizzy_face:

Jaspi, držím palce a pak hned napiš, co teda vás čeká... :wink:

chersi, tak alespoň už se tělo umoudřilo... :wink: ta štítka je svině, ségra ji měla v listopadu OK a v únoru už rozhašenou a musí brát euthyrox... ale hlavně, že na to došli... :wink:

baji, tak co teta z červené lhoty, ještě nedojela??? :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
Dobré ránko.

Teta stále nikde :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:17  • Odpověz
no vidíš a test??? asi sis nedělala, že??? no uvidíš, hyn sa ukáže... :wink:

co ten váš domeček, jak to nakonec dopadlo???
24. únor 2010 v 07:21  • Odpověz
No test jsem dělala včera ráno a nic.... :frowning2: ale tak třeba je ještě brzy, doufám :confounded:

No domeček se nedá vzít když nemám jistej příjem že jo....navíc aji kdyby to manžel zvládl sám jakože zvládl, ale bez mého potvrzeného příjmu nám jaksi žádná banka nepůjčí...ale co tak třeba za rok nebo za dva, manžel teď investuje všechno svoje úsilí i peníze do firmy a pak si koupíme podle jeho slov vilu jako kráva :grinning: no jo to je celje on můj vtipálek,já jen na to to víš že jo a kdo to bude uklízet??!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: hihihi
24. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky,

tak včera u Dr. dobrý, akorát nejsme otočený hlavičkou dolů a máme na to už jen měsíc... :unamused: tudíž jsem z toho taková celá přepadlá... bojím se, aby se mimi stihlo otočit. Máme každý den cvičit kočičí hřbet a mělo by to pomoct. Jinak jsme viděli, jak na nás mimi mává. Protahovalo si ručičku a pak zatnulo a zase prstíčky roztáhlo. Bylo to moc hezký! :dizzy_face: No tak jsem včera dala 10 koček, ale řeknu vám, že mi to vůbec nešlo a zdál se mi tenhle cvik najednou strašně náročnej. Ale musím to vydržet a cvičit dál. :wink:

baji a co testík? Zatím jsi nezkoušela?

jaspi, držím palce :dizzy_face:
24. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahojte hplky, tak jsem zpet od doktora a ortel zní:

štítnou žlázu mám prý v porádku - jako takovou, ale vysvetlil mi moje stítka brání hormonum, ze si proto nim dela jakoby protilátky. takze mám zádanku na sono, a pristi stredu k nemu musím znova s vysledkama. ptala jsem se ho jestli to ma vyznam pri pokusy o otehotneni a on ze ne ale lecba by mela veliké, takze budto to lecit az po diteti a nebo hned a zakaz otehotnet
24. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Tak mám stehy venku - dostala jsem mastičku s ATB - protože to mám trochu zarudlé a hnisá to. No a prý další krok je udělat imunologické a genetické testy - mě i Jarkovi. Jedno je ve Zlíně a druhé v Praze, tak si uděláme výlet a snad to tam najdem. Jinak na kontrolu jdu příští čtvrtek.
24. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
chersi, to je mazec... já měla problémy se šítnou žlázou už od mala, pak se to spravilo, ale první věta kterou dr. říkala, když jsem od ní odcházela, byla že až budu těhotná, okamžitě nahlásit se na endokrinologii, abych byla pod kontrolou!!! Já chodím po dvou měsících... a beru jód, teda měla bych... ale neberu nic, páč mám krev OK... :wink: a sona se neboj, je to v poho... :wink:
jinak moc nechápu to, že buď léčit hned a nebo až po dítěti... to je přece nesmysl, ne.. když má štítovka význam pro zdraví vývoj dítěte... :unamused: no moc moudrá z toho nejsem a ty???? :wink:

jaspi, ségra tam měla zánět, ale koupila si novikov-takovou tu zelenou vodičku a do tří dnů to měla v poho... hlavně jí to nemokvalo a nehnisalo... měla to nejhorší v pupíku... :confounded:
a výlet do Prahy, jo??? Praha je malá... stačí pochopit metro a znáš celou Prahu... :wink:

my dnes balili naše, páč e v sobotu stěhují tak jsem kantáre... zítra jdu k dr. a potom poprvé na ozvy do porodnice a prý to tam je na strááášně dlouho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pa a Anoli, pěkně se do toho prvního dne na MD vyspinkej... :wink:
24. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
zuzi - no taky z toho moc moudra nejsem - to je fakt. Ale zase si říkám lepší že se to podchytilo ze začatku než pozěji. I dnes mi naměřil vyšší tlak - ale říkal že to musím mít chcilí, jinak bych měla nějakej nález z toho očního, a tam nic není.

Nevím v doktořině se nevyznám
24. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.