• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahojky :wink:
teda nám to tady upadá
:frowning2:

Jaspi ať se ti to brzy zahojí a halvně ať to vše brzy k něčemu je :wink:

Chersi však uvidíš taky se v tom nevyznám a doktorrům vždy věřím,a le víš jak se říká důvěřuj....ale zeptej se :grinning:

Anoli tak šup šup cvičit kočičí hřbety ať se mimi nachystá :wink:

Zítra ráno budu dělat další testík...snad na mě vykouknou II
:stuck_out_tongue_closed_eyes: držte pěstičky!

Pak dám hned vědět

sice jsem na 17.3. obejdnaná na tu magentickou rezonanci, kvuli koleni, ale klidně bych tu operaci kvuli mimi posunula :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky,

baji, máš pravdu, upadá to tu... :frowning2:

chersi, já z toho verdiktu, který jsi dostala taky moc moudrá nejsem... :unamused: Ale tak snad ví, co říká no... je to doktor, tak kdo jinej by to měl vědět, než on, že?

Zuzi, díky. :wink: Vyspala jsem se dobře a den mi utekl hrozně rychle. Ráno jsme byli něco zařizovat v Pardubkách, stavila jsem se i ve škole, odpolko jsme uklízeli ložnici a probírali se věcičkama, který nám půjčili známí. No a navečer jsme šli plavat a teď jsme u tchánovců a zítra frčíme do Polska pro ten kočárek. Těším se a zároveň se bojím, aby ho tam měli a hlavně aby byla barva, která se mi líbí. :wink:

A co ty? Copak jsi dnes podnikala?
25. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Jo a baji zítra ti budu držet pěsti!!! Ať to vyjde a ty najdeš // :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Čauky,
já dnes lítala po městě a odpolko odpadla.. :sweat_smile: potom jsem ale konečně uklidila koupelnu, ale jen jednu... :rolling_eyes: no a kuchyně taky volá ať ji uklidím, ale na to už fakt nemám... jsem poslední dobou nějak brzo unavená a vyřízená...
jo ráno jsem byla u dr. přibrala jsem 0,5 kg a na ozvy jdu příští týden.. :wink:

a co jste teda vybrali za ten kočárek??? Ten firkon??

jo a taky už přemýšlím, že bych měla dávat do kupy ložnici, aby tam vlezla postýlka a tak a taky jsem začla přemýšlet nad myšlenkou, že bych ji nechala vymalovat... ale nevím... :sweat_smile:

Baji, já ti taky držím palce, snad to vyjde, hned ráno napiš... :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky

Tak na testu stále nic.... :unamused: co teď? čekat nebo volat gyndr?
26. únor 2010 v 06:52  • Odpověz
čauky baji, to je divný, dyť už jsi tak 44dc ne?? já bych asi volala na gyndu...
:pensive:
26. únor 2010 v 06:55  • Odpověz
Ahojte holky, baji taky už bych volala.

Pisnu vám se verdikt z dnesního sona štítky:

Pravý lalok 45x13x13 mm s centální cystou 3x4 mm a cystou v dolním polu 3mm, levý lalok 44 x 10 x 15 mm, isthmus má VD prům, do 4mm. štítná žláza ohraničena ostře, parenchym v celém rozsahu normální struktury a echogenity. Zvětšená přeštítná tělíska nenalézám. Podél velkých cév a kývačů bez větších LU.

Ves tředu to nesu obvodakovi
26. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Chersi...teda teda a co to všechno pro tebe znamená?

No tak co říkáte na tohle:moje svědkyně byla v 5tt a 3!!!testy negativní!
a spolužačce se prý II taky po týdnu ještě neukázaly....

tak nevím....
26. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
tak si zavolej k dr. at ti vezme krev a nemusis cekat na //
26. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,
teda co jsem doma, tak vás vůbec nestíhám. Ani nemám chuť zapínat pc, v práci jsem u něho seděla celý den, tak teď si užívám odpočinku bez něho. :wink:
Včera jsme byli v Polsku pro kočárek a ostatní věci. Bylo to hodně náročný, protože jsme nemohli ty obchody samozřejmě najít, ale nakonec se to zčásti podařilo. Důležitý je, že máme kočárek a pár dalších hadříků. :slight_smile: Měli velký výběr barev kočárků, ale my se nakonec rozhodli pro skoro ten samý, který mám v albu, jen s tím rozdílem, že není černo-béžový, ale béžovo-vanilkový. Shodli jsme se na něm s manžou oba, tak jsme rádi. :wink: Zkusím vám sem hodit odkaz, ale ve skutečnosti je mnohem hezčí než nafocený v internetovém obchodě. A cena je taky suprová - 4100 Kč! :dizzy_face:
27. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
http://mimi-vyskov.com/5594-firkon-f7/7/

Ale jak říkám, ve skutečnosti je ta světlejší barva vanilková, vypadá ve skutečnosti mnohem líp. :wink:
27. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, teda vážně je to tady nějaké chcípnuté:grinning:...já jsem teď měla volno,odležela jsem nějakou chřipajznu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...v pondělí,ale už běžím do práce nastupuje mi i na zaučení zástup za mně, tak se alespoň nebudu nudit:slight_smile:
27. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Krásné ránko,
já právě dosnídala dvě výživy s chebem a jdu něco dělat, páč to mám dnes zase nabitý...
v poledne jdem s mužem na obídek, potom skočím do porodky na ozvy a pak hned na kurz...
poté se vydáme směr brno, kde si manža konečně koupí nový brýle, aby nevypadal, jak školáček a pak šupky dupky do Ikei...

Anoli, kočárek je moc pěknej a za tu cenu... :dizzy_face: a co jste ještě nakoupili??? už máš vše???

baji, tak co? jak to s tebou vypadá???

chersi a co ty??? hele a endokrinolog ti k tomu nic neřekl??? sgře teda řekl, že tam má nějakek uzlík, ale že je to ok... a mě to taky všechno vysvětlil... :unamused: aby tomu ten tvůj obvoďák rozuměl... :sweat_smile:

tak páá :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Teda holky, vy se pěkně flákáte s tím psaním. Ale chápu, že jak je člověk doma, tak je to jiné.. teď to vidím na sobě - jsem ráda, když zapnu PC na chviličku..
Anoli - super, že už máte vozítko, je hezké :slight_smile:
Ewuli - doufám, že chřipajzna se tě už pustila! :wink:
1. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,

Zuzi nakoupili jsme ještě pár oblečků a věcí jako - soupravičku, dupačky, ponožtičky, lahvičku na mlíčko, jednorázový kalhotky do porodky atd. :dizzy_face: Bylo toho docela dost. :wink: Právě se musím podívat do seznamu, co mi ještě chybí, ale troufám si říct, že už jen ten monitor dechu. Dneska právě máme první předporodní kurz, tak se tam chceme zeptat popř. ho hned zamluvit. Jsem zvědavá, jaký to bude, kolik nás tam bude, o čem to bude atd. :grinning: A jestli nám to hlavně něco dá, že? :wink: A co ty? Už máš vše? Já teď furt peru a žehlím, už se těším až to budu mít srovnané ve skříni. :wink:

jaspi, já jsem si taky myslela, že když budu doma, tak že budu víc na pc, ale opak je pravdou. :wink: Dnes jsem skoro celý dopolko vařila (vařím si na 2 dny) a tak mě to unavilo, že odpolko budu asi jen odpočívat. Zítra se chystám na mytí oken, ale postupně, já fakt fyzickou zátěž dlouho nevydržím. A co ty? Jak budeš ještě dlouho doma? A nenudíš se?

baji, tak jak to s tebou vypadá? Ještě jsi neobjevila //?
1. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahojky, teta z červené lhoty nikde a // taky nikde, už jsem objednaná na gyndu, ve čtvrtek dám vědět jak jsem dopadla.....
1. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Anoli někdy se nudím, ale stejně se mi pak do práce nebude chtít, jak se znám. Myslím, že od pondělka už půjdu - kontrolu mám ve čtvrtek.
1. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
baji, to je dobře, že jsi se objednala na gyndu. To je fakt divný, že teta nikde a // taky nikde... :confused: Určitě dej pak vědět, jsem teda zvědavá, co ti řekne...

jaspi, já mám taky pořád strach abych se nenudila, ale zatím je to v pohodě. Snažím se si připravit všechny věci na mimíse, dokud ještě nezačala škola, takže peru, žehlím a dnes budu skládat do komody. Myslím, že co stihnu teď, jako když pak najdu. :wink:

Jinak jsem holky moc ráda, že jsem už doma a můžu se vyspat, protože většinou mě mrňousek k ránu probudí, protože kope a já pak nemůžu třeba hodinu usnout... neumím si představit vstávat do práce - to bych byla naprosto nepoužitelná! :grinning:
2. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj!

Koukám tsy je pořád stejně mrtvo :frowning2:
dnes jsem byla na gyndě, těhu na UTZ nepotvrzeno, ještě čekáme na výsledky krve. Naštěstí na děloze žádné změny a vše v pořádku. Březen budu ještě přemlouvat tělo ať mrcha přijde no a pak v dubnu půjdu na vyvolávačku a nasadíme přpadnou léčbu, aby bylo mimi brzy mezi námi, k čemuž nedojde podel mudr dřív než budou mrchy pravidelné....
jsem z toho smutná, ale nehroutím se... :confounded:
4. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
baji, ono by to ani nemělo cenu se z toho hroutit... :pensive: Musíš se uklidňovat aspoň tím, že nejsi sama, komu cykly blbnou, ale pořád se s tím dá něco dělat. Určitě to bude zase dobrý a i ty se jednou dočkáš malýho pokládku. :wink:

Já sem ani teď moc nechodím. Tak nějak se u mě nic novýho neděje, když jsem doma, tak ani nevím, co bych psala... :unamused:
5. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zase v práci. Mě se tak nechtělo! :confounded: A navíc jsem chytla rýmu, takže paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co vy? Všimla jsem si, že tu dlouho nebyla Chersi..
8. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Vy se teda flákáte!
9. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj jaspi, tak už v práci, ju? A jak se cítíš? Všechno po laparce v pohodě? Já jsem teď nebyla asi 4 dny na netu, tak se snažím aspoň odepsat na mejly...
9. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
ahoj ženy :grinning: ,tak co je s vámi,kde jste všechny?Já v práci zaučuju zástup za sebe,tak se tady skoro vůbec nedostanu...my už víme,že budeme mít kluka :dizzy_face: ...já jsem tak ráda:slight_smile:, za 10 dní jdu na echo srdíčka a zároveň 3d utz,tak budeme mít prďolu na videu. a jak vy,jak se máte?jaspi,jak se cítíš?jak to bude teď dál? a co vy těhule těsně před porodem?
9. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
Mě je dobře.. Teď budem čekat na ty výsledky genetických a imuno testů. Jedy budou v dubnu a druhé až v červnu. Tak pak se uvidí.. Jestli do nějakého centra? Nevím..
9. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Anebo bude místo centra břicho:slight_smile: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Taky dobrá možnost :wink:
9. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Čauky holky,
taky trochu nestíhám, dnešek byl konečně den, kdy jsem byla skoro celý den doma... :wink:

Jaspi, no jsem na tebe fakt zvědavá, v podtatě jste zdraví jako řípy a nic, to je jako ta moje kolegyně... tak držím palce... :wink:

Ewi, tak to je super, že budete mít chlapečka.. já si to ještě moc neumím představit, nikdy jsem se o piníka nestarala, ale snad to zvládnu... :sweat_smile: :wink:
a jméno krásný, bylo jedním z našich vybraných, ale končí na R a příjmení máme na Ř, no byl by to chudák... :unamused:

anoli, tak co na MD??? Furt fičák co??? :grinning: já už mám opravdu vše, teda krom líhu na pupík a klidně můžu jít rodit... teda ještě je Vedna prej vysoko, ale už bych klidně ani šla.. :wink:

tak pááá a piště... :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
No konečně se to tu trochu rozjelo. :wink:

ewul, tak to je super, že už víte, že budete mít kluka. :dizzy_face: My už to za měsíc a něco taky budeme vědět. :sunglasses: :grinning:

jaspi, tak uvidíš co zjistí, každopádně děláš pro mimi vše, co je v tvých silách... moc ti přeju, aby vám to co nejdřív vyšlo :wink:

Zuzi, tak se nám "to" blíží, co??? Jseš taky zvědavá, kdy to přijde? Já furt přemejšlím o tom, jestli to bude před nebo po termínu... :sweat_smile: Ty se máš, že už máš vše. To já ještě ne. Manžel natírá postýlku, je potřeba připevnit polička nad přebalovák, ještě nemám dožehlené věci pro mimíse a nemám sbalenou tašku do porodnice... ale jinak mám snad taky vše doma... dneska jsem žehlila 40 plín a měla jsem dost, tak jsem na sebe zvědavá, jak to budu zvládat, až bude prďolka na světě. :wink: Jinak mě všichni pořád předpovídají holčičku, tak uvidíme... jsem ták zvědavá!!! :grinning:
Až si vzpomenu, tak zas musím vyfotit pupík, ať mám aspoň ňákou památku. A co ty? Nefotila ses?
9. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky, tak jsme přijeli akorát z nemocnice, začala jsem krvácet. Ale naštěstí mi doktor řekl, že jak se posouvá placenta, tak se to někdy stává.
Jinak podle prcka jsem 12tt+2 a měříme 51mm :wink: :dizzy_face: Už jsme veliký! Doktor ho málem nezměřil hýbal se jak blázen ! :dizzy_face: :grinning:
9. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.