• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Vy stávkujete? :grinning: :grinning: :grinning: Nebo jste už všichni doma? Já jdu za čtvrt hoďky. :sunglasses:
25. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Tak jsem poprvé připojená z domova.
Jste tu některá?
25. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj, ano jsem. Teda nestíhám dočítat, nečetla jsem od pátku. Pěkně jste se rozjeli.
25. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Vytvořila jsem teď narychlo alespoň jedno album ze svatby, zítra se pokusím pokračovat, teď už je mooooooc hodin, musím nakutě.
I když sama, ale všem krásnou dobrou noc :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
Tak přeci ne sama.
25. kvě 2009 ve 23:32  • Odpověz
Dobré ránko,krásný den:slight_smile:!!!
26. kvě 2009 v 06:14  • Odpověz
autor
ewulin - ty pracuješ už od šestiiii??? :confused:
A přeji dobré ráno..
26. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko! Dnes bude hezký den, že? Ale u nás sněží!!! :astonished: ... ne sníh, ale takové to bílé z topolů... :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
Baluuu:joooo,od šesti :rolling_eyes: ,ale zrovna dneska jsem si říkala,že mě to pomalu zabíjí...vstávám ve 4,takže když odpo dorazím domů,tak jsem tak unavená,že padnu k telce a není semnou řeč:slight_smile:
Jee,dneska bude opravdu krásně:slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:
Dnešek budu mít hektický jako prase, tak snad na vás občas mrknu.
26. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
ewul to mi povídej, taky vstávám brzy, a večer usínám u TV....je to strašný.
Holky co Vás nabíjí energií? :wink:
26. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Nebyla jsem na to dřív zvyklá,podnikala jsem,tak jsem vlastně vstávala kdy se mi chtělo a pak najednou když mě šéf přijímal,tak se mě ptal jestli to zvládnu a já,že si zvyknu...tak jsem si nezvykla:slight_smile:
baluuu já mám někdy pocit,že mě už nenabíjí nic,že už mě všechno dobíjí :grinning:
26. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
ewul, jak dlouho už to vstávání zvládáš? já už čtvrtým rokem, předtím to bylo "až" v šest........
26. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Holky já vstávám v šest, ale ještě na škole jsem musela v 3:50 a řeknu vám, že mám dojem, že většina zdravotních problémů mi začala tehdy. Pro organismus je to docela drasťák. Aspoň pro ten můj to teda bylo..
26. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko,
tak já se konečně probojovala horečkama a už se zapojuju.-)
Já vstávám 6,45. což je super.-) Ale kdysi jsem taky vstávala ve 4,30 a už nikdy!!!
26. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Baluuu:už to budou 2 roky...ale jak říkám já to teda vůbec nezvládám :grinning: ...u počítače se proberu tak v 10 a hned v 11 se mi už zase chce spát :sunglasses:
26. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Taky vás tak od těch počítačů bolí záda???
26. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Holky, tak já vstávám teda až v 6:30 a i tak se mi zdá ráno o čertech! :grinning: Jenže je to hlavně tím, že se do noci učím... chodím spát až po jedenáctý, ale i když vstávám až v 6:30 tak mi to samozřejmě nestačí... :rolling_eyes:

ewul, to víš že jo a jak! A hlavně se mi docela zhoršil zrak... třeba mý rodiče nenosí brýle a já už musím mít do auta a na televizi... je to hrůza, ale zase mi svítá naděje, že až budu na mateřský a od PC budu mít klid, tak se mi to třeba trošku spraví... jedna kolegyňka, která je na mateřské to říkala - byla na očním a doktorka jí zjistila, že má mnohem lepší zrak. :wink:
26. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Oči mam zatím naštěstí ok a záda nebolí, protože se dost hejbu. Dokonce i v kanclu se občas protáhnu. Chce to na sebe trochu více myslet. Třeba kvůli zdravotním problémům jsem se musela naučit opravdu pravidelně jíst. Prostě si na to v práci ten čas musim najít! Rozhodně to jde! Člověk si utvoří řád a ani se nemusim koukat na hodiny. To tělo je tak navyklé, že si říká samo.-)
26. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
kaci, tak to máš dobrý. :wink: Já sedím za PC už 5 let, každej de 8 hodin a ty? Já vím, že bych se měla víc hejbat, ale když mě to prostě nebaví no... A hlavně jsem ráda, že obstarám domácnost, po práci doma aspoň poklidím, sem tam něco na zahradě a pak učení... nó je toho požehnaně! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako přiznám se, že během týdne toho teda moc neudělám, protože to nestíhám. :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
anoli, já už 8 let každý den 8 hod.,ale jak říkám. Mam možnost si od PC kdykoliv odskočit, tak se jdu třeba trochu projít a cestou se trochu protáhnu.Jinak mi pomáhá i práce doma. Pořád ještě budujeme, tak práce je dost. Večer u TV si třeba lehnu na zem, což je ideální a protahuju se. Dávám nohy do stran apod...
Hodně mi pomohl tanec, pilátes apod...
Sport mě naučil pracovat s tělem a to je fakt výhra.-)
Po práci jdu třeba na nějaký kurzík a to mě tak nabije, že se pak raději věnuju partnerovi. Další den po práci se třeba věnuju domácnosti. střídám to. Naštěstí ještě nemáme děti, tak si svůj čas upravujeme podle sebe. Ale zase jak říkám pořád budujeme kolem baráku,ale střechu už máme, bydlíme a to ostatní vždycky ten den
počká.-) O domácnost se staráme s přítelem oba. Přítel luxuje a utírá prach stejně jako já kopu základy na dlažbu a přehazuju písek. Prostě děláme tohle vše spolu a ono to jde jinak od ruky. samotný nás to moc nebaví.
Dobré je i to, že oba přes týden chodíme na pořádný oběd a nám jedno teplý jídlo za den stačí, proto večer třeba nevařím a mam čas na jiné věci. Vařím jenom o víkendu.
Horší to bude až budou děcka. To bude asi jiné kafe. Jsem zvědavá jaký řád nastolíme,ale myslím, že to děcko nám to zařídí samo.-)))
26. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
kaci, tak to máš asi pravdu v tom, že řád, na který jste zvyklý teď, bude s děckem určitě úplně jiný. Alespoň já si to myslím, protože kdo děti má tak říká, že se vše točí kolem dítěte... jsem na to taky zvědavá, ale nějak to zvládnem. :wink:
S tou prací kolem baráku to máme stejný. Hodně se snažím manželovi pomáhat a na přestavbě domečku jsem taky hodně pomáhala, co šlo, to jsem dělala s manželem. :slight_smile: Teď už to jsou spíš takový dodělávky, to už si manžel dělá sám. Já se spíš věnuju zahradě, teď momentálně rytí, rovnání terénu atd. - chceme totiž na podzim nebo na jaře zasejt trávu. :dizzy_face: Mně manžel v domácnosti moc nepomáhá, jako když mu řeknu, tak udělá všechno, ale já ho nechci zdržovat v důležitější práci, kterou má (teď např. staví garáž) a proto si všechny domácí práce dělám sama. Ono je to taky jiný, když mám zrovna zkouškový a když mám volno... Když není zkouškový, tak všechno zvládám v pohodě.
S těmi večeřemi to mám naprosto stejný. Oběd máme teplý oba a tak k večeři už nevyvařuju. Dělám hodně zeleninový večeře na všechny možný způsoby a tak nám to vyhovuje - je to zdravý a ještě ke všemu rychlý. :wink:
No a televizi my vůbec nesledujeme, takže u ní nemůžu ani cvičit. Jako sem tam si jdeme zaběhat, nebo se taky protáhneme, zacvičíme na zádový svaly, ale to je všechno. Když jsme ještě bydleli doma, tak byl ve vesnici aerobik, to jsem chodila pravidelně a bylo to super.
Teď jsem pro sebe udělala maximálně to, že u pc doma sedím na míči a snažím se občas i trošku hopsat. Je to docela rozdíl oproti židli. :slight_smile:

Ostatní to tepličko asi zmáhá, že? :grinning: Nebo kde jste všichni?
26. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Já jsem si zaběhla do Delvity na Knackebrot a Mozarellu do salátů- musela jsem to zavéct, protože po tom, co jsem vysadila Topamax a HA, tak pěkně kynu :angry:
26. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
jaspi, tak mozarellu budeme mít dneska se zeleninkou k večeři. :wink: Přibíráš po vysazení HAK? Já to musím zaťukat, ale zatím jsem v pohodě. No, vlastně ... přibrala jsem 3 kg přes zimu. :frowning2: Takže taky mám co schazovat.
26. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Anol - spíš po Topamaxu. Teda ono je to tak, že on má jako vedlejší účinky hubnutí, tak já jsem při jeho užívání zhubla cca 7kg a teď, když ho neberu, tak to rychle leze zpátky. Jenže mě to štve - za 4 roky jsem si na tu váhu zvykla a teď se necítím moc dobře..
26. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
jaspi, tak to se ti nedivím a hlavně to musí být znát i na oblečení, ne? U mě teda jako jo - jsou mi trošku menší asi troje kalhoty a jsem z toho fakt vytočená. :angry: Proto jsem začala i posilovat břišní svaly, ale lajdám, protože zapomínám cvičit. :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Anol, taky jsem teď začala cvičit, ale vůbec se mi nechce! Jo na oblečení to cítím - hlavně mě řežou kalhotky na stehnech. Mě se vždycky totiž všechno vrazí na stehna a boky :angry: Lepší to bylo opačně - jak člověk kupoval furt menší a menší oblečení.. Ale já myslím, že nemám prostě geneticky dané mít takovou postavu jak s tím lékem, takže to stejně k té pův. váze doleze :angry:
26. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
jaspi, mně to jde všechno zase do břicha! :angry: Vypadám v těsných věcech už teď jako těhotná!!! :grinning: Teď to beru s humorem, ale až se budu muset svlíknout v létě zase do plavek, tak z toho budu mít depku! :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.