• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ránko:slight_smile:, Zuzi, nám příjmení začína na R,takže se s tím malý bude muset poprat:slight_smile:, budeme holt od mala trénovat r :wink:
10. bře 2010 v 06:26  • Odpověz
Krásné ránko,

Ewi, moje matka logopedka by mě zabila, kdybychom dali jméno končící na R nebo Ř... :grinning: ale samo, že to theo zvládne.. :slight_smile: :sunglasses:
a kdy půjdeš na MD???? v práci to zvádáš??

anoli, já žehlila 40 plín v neděli a málem mi upadla ruka, dnes mě čeká další 40-tka... :sweat_smile: fotku nemám, ale pokusím se dnes vyfotit.. :wink: zase můžem porovnat... :wink: a taky už se ti to blíží... mě teda víc, ale ten poslední měsíc je fakt opruz :confounded: , tak už e teším, až venda vyleze.. :sweat_smile: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 06:46  • Odpověz
Zuzi: Moc Ti to sluší!! krásné bříško :wink:
10. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Hezké ráno,
Zuzi tak to už je hezký pupík! :wink:
Já mám furt rýmu jak blbec - ale možná je to i nějaká alergie, nevím.. Ale třeba včera skoro vůbec a dnes mi zas teče z nosu jak z kohoutku..
10. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
eli, díky, ty už sis ty nemocnice snad taky ybranala, ne??? Alespoň do porodu... :wink:

jaspi, a to mám v kurzu nejmenší břicho a já si připadám jako obryně... :sweat_smile: no s tou rýmou, já ji mám co jsem těhotná, prostě fut... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jednou mi teče z nosu, pak prostě jen nemůžu dýchat... no hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak už jste teda objednaní??? A do toho caru vás vezmou až po těch výsledcích??? To je za dlouhou... :confused:
10. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
zuzi: To já doufám, protože ty vyšetření zas tak příjemná taky nejsou :sweat_smile: Teda když pak uvidím Broučka, tak zapomenu na všechno... Ale už doufám, že tam dlouho nepůjdu!
10. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Zuzi na genetiku už máme krev odebranou a výsledky by měly být 1.4. a do Prahy jedem až 3.5 a výsledky budou pak za 6-8 týdnů. Do té doby se nic dít nebude a pak nevím.. Psala mi jedna holka, co chodí ke stejné doktorce jak já, že ji tam taky poslala a tam jí zjistili, že má alergii na ty spermie manželovi.
10. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
eli, ono ani ty vyšetření nejsou pro ty miminka žádná výhra, vždyť je to ultrazvukové vlnění, které si osobně myslím, že jim moc neprospívá... :unamused: já viděla vendu tak 3x a myslím, že to úplně stačí, za měsíc ho uvidím celej život... :dizzy_face:

jaspi, no taky jsem o tom slyšela, taková blbost a jim na to přišli snad po 4 letech, pak jim dali nějaké ant nebo nějaké léky a byla hned těhu... :pensive: a ta genetika je jen v praze???? určitě se vyplatí čekat a mimís si k vám cestu najde.. :slight_smile: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Zuzi určitě je i blíž.. nevím proč nás poslala právě tam. Asi jsou tam podle ní nejlepší.. Ona by měla být dobrý odborník. Sama je i genetička a dělá i na Prediku - tam se dělají ta podrobná vyšetření, UTZ, amnia atd. A jak ta tvoje kolegyně pokračuje?
10. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
jaspi, no jen ať vás tam pošle... :wink:
zrovna včera jsme se bavily s mamkou o jednom miminku, který má špatnou jednu polovinu těla a chodí jen do nemocnice na rehabilitaci... a mamka má nějakého doktora v praze, který je na tohle machr a prý dokáže poznat a lehkou DMO - dětská mozková obrna... :pensive: no tak uvidíme jestli toho ti známí využijou, mamka by jim to zařídila, teď už záleží na nich, jestli budou chtít toho nej...

a kolegyně, no nevím... jak nejsem v práci tak nemám info, ale o vánocích jsme se bavily a ona říkala, že budou předělávat dům rodičů, aby tam mohli bydlet, tak potřebujou každý peníz... 1.1. její tatínek náhle umřel, takže tím se bydlení vyřešilo na menší rekonstrukci a tím pádem i na menší peníze, tak potom říkala, že tam možná zajedou... nicméně, jde v dubnu ke kartářce, tak asi počká, co jí řekne... ta kartářka je fakt machr, co řekla vždycky vyšlo... :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Já jsem taky napřed chtěla mít všecko opravené na domě.. ale jak vidím, jak se všecko táhne a pak zas na to třeba není a jak všechno kolem miminka trvá dlouho, tak vidím že to je fakt blbost. Tento rok mi půl roku zabere laparka a ty testy.. Takže když se to pak pohne, budu moc ráda a nebudu už řešit kraviny jestli mám novou kuchyň nebo ne.. Ta se může udělat i pozděj, ale na dítě budu každým rokem starší..
10. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky holky, koukám spousta novinek.

Já mám taky jednu - o svou práci se bát nemusím, včera jsem se dozvěděla že má předchůdkyně je v 5 mesící těhotenství - takže klídek na další 3 roky :slight_smile:

Jinak opětovně jsme s manžou na udobřovací dráze.
V neděli jsme se byly podívat u nas v sokolovně na dětském maškarním - takže mi to moc nepřidalo.Ale zase jsem se chvilku vyblbla s neteří :slight_smile:

Ale ted si spíš připadám jako feťák - beru prášky na tlak, při posledním meření jsem ho měla 130/90. Takže každé ránko prášek a dnes jsem začla brát duphaston.
No v úterý jdu na endokrinologii - takže si musím ještě zjistit rodinné anamnézy, aby měli přehled. A tam zřejmě dostanu další léky
:angry:
Jinak jsem se rozhodla, že díte ted nebude hlavní program dne - že sice nebudu brat antikoncepci, ale necháme to být. Stejně by se nám maly nepovedlo, protože mi obvodak rekl, že s tou stítkou neco mám a ze to zrejme vliv na otehotnení má.

No přístí týden jdu ještě k ovodakovi s vysledky - takze se uvidí co dál.

na jednu stranu nadavam ze jsem tam ja husa chodila, ale na druhou stranu jsem rada - v praci jsem sefovi vysvetlila jak se vec ma, ze ted budu kazdy tyden chodit k Dr. ale nastesti to pochopil.
10. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky,
teda já žasnu, kolik jste toho nakecali! :astonished: :grinning:

Zuzi, máš moc krásný bříško!!! :dizzy_face: Já se zkusím vyfotit během dneška. To jsem zvědavá, co mi řekneš, jestli holka nebo kluk. :wink: Já furt nevím a jsem čím dál napjatější. :slight_smile:
No já jsem taky včera myslela, že mi upadne ruka ze žehlení těch plín. Musím ještě nějaké dokoupit, máme jich málo. To je fakt, tobě už se to pěkně přiblížilo. Ty už můžeš vlastně každým dnem rodit, ne? :wink: Kolikátý jsi tt?

Eli, ty si teda užíváš, viď? :frowning2: Ale důležitý je, že je vše v pořádku a furt lepší doktory otravovat a jet do nemocnice, když se něco děje, než to nechat být. Tak ti držím pěsti, ať jste zdravoučký a už nemusíš na ty hnusný vyšetření. :wink:

jaspi, člověk změní názor na ostatní věci, když se nedaří, viď? Já jsem si taky vždycky říkala, dítě ještě ne, teď uděláme tohle a koupíme tohle a pak najednou, když se ty dva měsíce nedařilo jsem vše přehodnotila a říkala si, vždyť tohle si můžeme pořidit i potom... asi to máme všechny stejně. :wink:

chersi, no konečně jsi se na nás taky přišla podívat? :dizzy_face: No tak vidíš, že se to vyřešilo s tou prací samo. A pro tebe jedině dobře. :wink: S mimi se netrap, prostě snaž se dělat něco pro to, aby se to časem změnilo a zatím si užívej, cestujte atd. a uvidíš, že se taky časem zadaří. :wink: A určitě si nenadávej, že jsi k Dr. chodila. Co když ti to pomůže k mimi? Ber to pozitivně. :wink:

Holky, včera jsem si pouštěla dvd o kojení, který jsme dostávali na kurzu a překvapilo mě teda, že to není nic jednoduchýho... a že je spousta technik a tak... :sweat_smile:
10. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Anoli - my jsme měly v práci kdysi školení od paní z laktační ligy a je to věda že?

Chersi a jaký je teda plán? Vyléčit štítku a pak otěhulíš?
10. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jaspi - plán asi žádný, v duchu jsem si řekla že to nechám osudu, ale ted chci vedet co s tou stitkou je a vylecit to.

Otázku ditete zatím nechám volně bežet - v klidu budeme platit své závazky bance a ž to přijde tak to bude. řekla jsem manžovi že minimálně rok to necháme být a pak se uvidí.
10. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Chersi moje kamarádka potratila a pak jí zjistili štítku.. Řekli jí, že buď se bude léčit (dlouho) a mezitím ale neotěhotní (že to tomu nějak brání) nebo existuje operace. Ona chtěla na tu operaci a pak brzo fakt otěhotněla a dnes čeká každým dnem holčičku :wink:
10. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
No uvidíme co mi řeknou na ty endokrinologii - to bude asi rozhodující, protože tam se na to specializují.
10. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Určitě. Třeba ti dají nějaké pilule a budeš těhule raz dva! Moje švagrová taky má blbou štítku a otěhotněla na poprvé, akorát v těhu musela brát vyšší dávky těch léků.
10. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
jaspi, to je teda věda, jsem z toho celá paf, ale snad to nějak s prďolínkem zvládneme :wink:

Já jsem nikdy léky na štítnou žlázu nebrala, ale pak když mi brali krev kvůli tomu zánětu močových cest na začátku těhu, zjistili, že mám právě nízký hodnoty. Od tý doby beru Letrox nebo Euthyrox a musím každý 3 týdny na krev. V těhu kór dostává žláza asi zabrat, protože pokaždý mám nízký hodnoty a dávku léků mi zatím pokaždý zvýšili.
10. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Anoli těhu rozhasí člověku co může :wink: Alergie atd... ale zas ta odměna na konci stojí za to! :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:,chersi tak to je fajn, že se to nějak s manžou ustálilo...tak teď ještě to zdraví dát do kupy a bude dobře :wink:
Zuzi:já na mateřskou půjdu asi koncem května,ale v květnu už bych chtěla vybrat dovču...začalo mi tvrdnout břicho,doktor mně chtěl poslat na nemocenskou,ale ještě jsem ho ukecala a tak popojím magnezium :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jako teda je to hnus,ale Theodorkovi se to asi líbí,portože se u toho převaluje:slight_smile:.Bříško,máš moc pěkné :dizzy_face:
11. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Čau holky, teda pěkně to tu flákáme! :sweat_smile: Tak aspoň něco napíšu, ať nás to hodí dopředu..
Jak se máte? Chersi něco nového se štítkou?
16. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahojky holky,

jaspi dobrý dotaz akorát jsem dorazila do práce od Dr. a ropzsudek zní.

štítné žláze opravdu chybí hormony, které by měla dostávat, má jich minimum. Takže mi byly nasazeny léky LETROX 1 x denne.

Paní doktorka byla moc milá - a dokonce mi řekla že tyhle prášky by mohli pomoci k otěhotnění, právě proto že ty hormony jí budeme dodávat pravidelně a hlavně ve správném dávkování.

Takže Tedka baštím prášky: 1 x denne na stítku, 1 x denne na tlak, a 2 x denne po 10 dní duphaston.
Hotovej feťak :slight_smile:

Mám z té Dr. dobrý pocit - byla fakt suprová.

15.6. jdu k ni na kontrolu a bude me hlidat

A co vy ostatní ?
16. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Cher tak to je super- třeba se fakt teď zadaří! :wink:
16. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
A i kdyby ne Jaspi - jak už jsem tu psala, nechám to ossudu, ale tu štítku jsme prý chytli v ranném stádiu, tak ji třebas vyléčíme :slight_smile: A až přijde prcek tak přijde, nebudem tlačit na pilu
16. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Správně - hlavně že se na to přišlo a máte to pod kontrolou :wink:
16. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky.
Teda tady je novinek.
Těhulky máte krásná bříška :slight_smile:

Já jdu ve čtvrtek na včeličku vyvolávačku snad to pomůže :wink:
už aby to bylo
nechápu proč se miminku za námi nechce
:frowning2:

zítra jsem měla jít na tu megnetickou rezonanci ale nějakej dobrák mě asi předběhl s tučnou obálkou a mě z "technických důvodu" přeobjednali na konec dubna :angry: :angry: z toho jsem opravdu nadšená
16. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Jo a ještě jsem se rozhodla že to gynekolozce omlatim o hlavu, pribírání je prý normální. nějaký prdjalz, dnes jsem ráda že mi to lítaní po doktorech za neco stálo.
16. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Hezké ráno a copak naše těhulky? :wink:
17. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.