• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky !

Snažíme se o miminko a byla jsem poslaná na laparku . Bohužel to včera nějak při nástupu do nemocnice nedopadlo. Zaplatila jsem si 1000,- Kč nadstandard v Gennetu a při příchodu jsem zjistila, že je to příplatek za čtyřlůžkový pokoj, kde nemám ani vlastní skříň. Televize tam sice byla, ale já jsem se koukala z postele jen na její záda - viděla na ní pouze jedna pacientka. Sestra přišla na pokoj a přede všemi mi popisovala co mi bude dělat .......ostatní pacientky nebyly vůbec z gynekologie, ale z plastiky - znáte to - bláznivé baby co byly na liposukci, protože přibraly přes zimu 3 kila ................. no nálada na bodu mrazu. Poslouchala jsem asi hodinu řeči o tom, jak jí doktor odebral ze stehen celý litr tuku a že mu to dalo pěkně zabrat mě doslova uzemnilo. Měla jsem pocit , že si ze mě dělá někdo legraci . Šla jsem tedy požádat o jednolůžkový pokoj, který by mě na 4 dny vyšel na 10 000,- Kč . ´Jednání sester by se ale asi těžko změnilo a tak jsem se rozhodla změnit nemocnici / neboli hotel, jak jsem měla na účtu napsáno / .
Můžete někdo poradit nemocnici, kde mají etický přístup k pacientovi a nadstandard nestojí více než hotel na Václavském náměstí ? :confounded:
17. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky,

tak co, jak se vám líbí nové stránky? :wink: A co je nového? My jsme byli včera poprvé na monitoru a taky na ultrazvuku - ač jsem v to vůbec nedoufala, naše miminečko je otočený!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Paní doktorka říkala, že je hodně vysoko, asi je otočený čerstvě, ale důležitý je, že se tak stalo. :wink: Měla jsem z toho včera fakt velkou radost.
No a taky už máme smontovanou postýlku, ale bude se muset ještě jednou natřít. Máme přivrtanou poličku nad přebalovákem a přebalovák už je taky kompletní. :slight_smile:

A co vy, jak se máte? Co je novýho?
20. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahojte brouci moji,

tak co těhulky, už se vám to blíží co? Moc se těším na fotečky Vašich broučků :wink:

U nás žádné novinky, jen doma menší rozbroje doma, ale nastestí ne mezi mnou a manžou - uf :sunglasses:

Jsem v týdnu zjistila že jsem uplne pitomá - měla jsem brát ten duphaston 2 x denne a já na to nejak zapomela a brala ho jen rano - no ale MS stejne prisla po 28 dnech, takze to treti plato uz asi brat nebudu.

Jinak jsem zjistila ze po tech praskach na tu stitku jsem nejaka akční a hlavně mi je pořad teplo, manža si ze mě děla srandu, že mě da po 4 letech do mrazaku :slight_smile:
22. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás konečně našla! Co nového? My jsme přes víkend docela pohnuli stou koupelnou - už zbývá jen dodělat umyvadlo a sprcháč, obloženo už je..
Ale zas z toho vyvstalo milion věcí - za domem máme kopec a zedník zjistil, že to je jaksi blbě udělané a že proto máme vlhko - tak že kolem domu udělat nový kanál a drenáže. Takže mám takový dojem, že jak se to udělá, tak už na kuchyň fakt nezbyde.. I když chápu, že je to důležité, tak mě to štve :angry:
Jo a v sobotu jsem jela poprvé sama autem do města na nákup a zvládla jsem to!!! :dizzy_face: :grinning:

Iris - to je těžko radit. Odkud jsi? Já jsem byla na laparce ve Zlíně a měla jsem 2lůžkový nadstandart (sprcha, WC, lednice, telka) a krom jedné noci jsem tam byla sama a platila jsem 300 za noc. Jednolůžkový by byl za 500.
Teda ten přístup tam co jsi byla ty by mě taky pěkně vytočil :angry:
22. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahojky.

Jaspi vždycky se něco namane co je potřeba udělat :angry: znám to ale gratulace ke koupelně. Jakou barvu máte koupelny? Já jsem vysazená na oranžovo zelenou, manžel preferuje tamvě hnědou a krémovou.

Chersi no ještě že se vám ty bouřky začaly vyhýbat :wink: taky už bych brala MS po čtvrteční injkeci stále nikde, za jako dlouho by to mohlo přijít?

Anoli mám radost z otočení miminka!!! Takže ty kočičí hřbety k něčemu byly a je vidět že ses neflákala :grinning:
22. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
baji - no takovouhle MS jsem neměla už hooodně dlouho , je šileně silná avyjímečně bolestivá :confounded:

Jo holky zapoměla jsem vám říct že jsem ostříhaná na krátko (původní vlasy jsem měla hodně pod lopatky). Jsem myslela že manžela odveze rychlá zachranná, když mě viděl :grinning:
22. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Baji tak to by se asi spíš ta koupelna líbila manželovi - vanilková s čokoládovou :wink:
22. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
jejej no tak to já mu ani neřeknu že jaspina z MK má jeho vysněnou :grinning:

teda chersi manžel by mě zabil, musím mít dlouhé vlasy :wink:
22. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
čauky holčiny,
po delší době tu něco taky písnete...

chersi, konečně se u tebe něco děje a s tou bolestivou MS je to prý tak, že pokud ji máš bolestivou a hodně krvácá´íš, tak prý tělo funguje správně... já ji takovou měla taky, ale až po půl roce, co jsem vysadila HA a štítku radši vyloéči, než budeš těhu... na mě ty léky působily taky trochu hyperaktivně..

jaspi, to jsou radosti s domkem, co?? To znám... něco začneš a pak se spustí lavina dalších přidružených věcí... tak sem pak hoď nějaký fotečky... :wink:

baji a co bydlení a nová práce??

jo a tady máte pár fotek vendelínova pokojíku... už se může vylodit... :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/dlouhovlasa-evzenie/album/rizci/5109327/

tak se mějte a já zase písnu... a co Copa vůbec???? se ozvi kočenko co nového u tebe... :wink:
22. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
zuzi - koutek je nádherný - koukám že jste si vyhráli, aby to měl maličkej krásný a hlavně útulný.

bajoch : to já jsem taky musela, ale řekla jsem si že zkusím změnu, kdyžtak dorostou.

Dneska už změnil názor - že to není tak hrozný, protože mi na nich neleží a tak :grinning:
23. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Chersi to uznávám změna je někdy potřeba :wink:

Zuzi krása Vendelín se teda bude mít takovej supr bejvák :grinning:
No práci zatím nemám a zůstáváme v podnájmu :frowning2:

Taky mě zajímá copak je z Copa, dlouho tu nebyla. takže halo halo kdepak jsi a jak se máš...?
23. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky,

chersi, tak aspoň že tělo funguje, viď? I když teda já silný a bolestivý ms znám moc dobře. Jsem si první den vždycky musela brát Ibalgin, abych to přežila. Pak se ms při braní antikoncepce uklidnila a byla v normálu. A co se týče vlasů, tak jde jen o zvyk. Třeba mu to za chvíli ani nepřijde, zvykne si a už to nebude chtít jinak. :wink:

jaspi, gratuluju ke koupelně. :wink: Taky jsem zvědavá na fotečky, tak až ňáký budou, hned nám je ukaž. :dizzy_face: A co se týče starostí s domkem - mohla bych ti vyprávět! Zlatě postavit barák novej, už bych do přestavby nešla, protože my do čeho jsme se pustili, to jsme museli z gruntu předělat...

baji, máš hezkou fotečku v profilu :wink:

Zuzi, koutek pro Vendu je prostě nádhernej!!! To se vám moc povedlo. :wink: :dizzy_face: My ještě koutek hotovej nemáme, ale snad během týdne to doladíme. :wink:
23. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Zuzi ta stěna je super! :slight_smile: Já dnes řeším problémy s elektrikářema - asi je zabiju. Pokud dnes odpoledne neopraví to co rozdrbali tak už fakt nevím :frowning2:
23. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Já jakmile ta koupelna bude, tak nafotím album a písnu vám - slibuju :slight_smile: Ještě tam ale nějaké věci chybí - vlastně krom vany všecky :grinning: Ale jak bude čas, tak to zkusím nafotit. :wink:
23. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahojte ženy :wink: ,kde jste všechny?To máme krásné počasíčko,co?Hned bych někam vyrazila na prochajdu,ale bohužel musím sedět v práci:frowning2:...Zuzi,Anoli už to máte za pár co?Budu na vás myslet a samozřejmně vám přát ten nejpohodovější porod a naprosto zdravoučké miminko! :dizzy_face:
26. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Ewul - tady je poslední dobou mrtvo :unamused:
26. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
ewul, díky, jsi hodná :wink: Taky doufám, že to nějak zvládneme... i když mě začíná bolet celý tělo, tak přesto se zatím porodu pořád bojím. Každej říká, že se už poslední dny na porod těšil, tak jsem zvědavá, kdy u mě tohle těšení nastane. :grinning:
Já jsem sice doma, na procházku můžu jít klidně hned, ale ujdu jen kousek, strašně mě bolí nohy a třísla a spodek... asi jak se mimi postupně posunuje níž...
26. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Do háje,jsem napsala příspěvek a smazala si ho.... :angry:
Anoli: já už funím teď při jakékoliv únavě:frowning2:
Jaspi:a co ty jak se máš?
27. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj Ewul, já docela v poho.. dnes jsem si umyla všechna okna a pouklízela, tak mám radost :wink:
27. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Dobré ránko,teda jaspi ty jsi dobrá...já jsem raději zatáhla žaluzky abych ten hnus neviděla:slight_smile:...nějak se mi do toho nechce:slight_smile:
29. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Ewuli ty na to máš taky nárok, když si těhulka :wink: Já kdybych byla ,tak se na to taky nejspíš vykašlu. Jenže já jsem zdechlá běžně, tak jsem musela plně využít ten jeden den, kdy jsem byla zdechlá trošičku míň.. :grinning:
Včera a dnes bych to už nedala - beru zas Utroš a při něm se každé ráno fakt musím přemlouvat, abych šla do práce a odpoledne většinou přijdu domů a vytuhnu..
A jak se cítíš ty? Všechno o.k? :slight_smile:
29. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
jaspi,já oki,jen mi od 4 měsíce začalo tvrdnou břicho,tak jsem byla zděšená co to je,ale začala jsem víc odpočívat dostala jsem magnesko a myslím,že se to podstatně zlepšilo...malý je sova po mně, takže v noci kope jako o život přes den si chrní..takže v noci nespím taky a přes den v práci,vidím ty písmenka na klávesnici už trojitě:grinning:
29. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Ewi to magnésko většinou zabere :wink: Tak se pěkně opatruj a odpočívej.
29. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
jo jo, jaspi má pravdu, magnésko zabralo i mě :wink: akorát horší je, že teď už ho nemůžu a tak mi teď už asi 3 dny tvrdne břicho každou noc... je to docela nepříjemný, ale co se dá dělat :unamused:
29. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Anoli to nevím, že by se někdy nemohlo brát?
29. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
jaspi, holky na dubnu říkali, že ke konci už by se brát nemělo, abys poznala, že děloha pracuje tak, jak má. Protože jinak ji magnésko jakoby uklidňuje, ale ke konci člověk potřebuje vědět, jestli pracuje, připravuje se atd. Tak nevím, ale takhle tam o tom psali. :wink:
29. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
Jaspi nechceš přijít uklidit i k nám?:slight_smile:)))))a hlavně ty okna:slight_smile:)
magnesium taky beru ale zatím ne kvuli tvrdnutí břicha, ale kvuli těm mým trablům s omdlíváním, nízkým tlakem a chudokrevností...ale můj dr. se netvářil, že by měla nastat nějaká změna při těhulení...ale jako nevím no uvidíme

já teď spíš řeším, že jsem to po vyvolávací injekci pořád nedostala, ve čtvrtek už to bude 14 dní a půjdu si asi pro další včeličku :frowning2:((
ach jo
ale pravda je že na smutnění není čas, daňové přiznání se blíží, moje máma je účetní na volné noze , tak jí pomáhám. Navíc manželovi 2 firmy no prostě si užíváme a naše domácnost je jedna velká účtárna:slight_smile:)))
ale už je dva dny naštětsí:slight_smile:

přesto bych potřebovala nějakou vzpruhu,zase mě to chtění miminka nějak dostalo:frowning2:(( včera jsem dokonce večer bulela do polštáře, ale tajně aby to manžel neviděl.....
29. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
baji a jak dlouho se snažíte?Já tě naprosto chápu, my se snažili půl roku pořád nic,já už jsem měla nervy v pytli...a pak jsem si řekla no nic budeme se snažit rok a když nic, tak se to bude řešit...domluvila jsem si se ségrou cvičení,koupila si tepláky a boty a zjistila,že jsem těhotná :dizzy_face: ..jako asi něco na těch řečích, že když na to nemyslíš tak to příjde, bude :wink:

Jj,magnesko beru už měsíc a něco, je to lepší,ale nepřestalo to úplně..bohužel u mně je způsobené tvrdnutí břicha vyčerpáním,ale už mi zbývá jen 28 pracovních dnů a hurá vyberu si dovolenou a pak nástup na mateřskou:slight_smile:...

Anoli:už se těšíš až poprvé uvidíš svoje mimi?Až vlastně zjistíš jestli klučina nebo holčička?Já tě tak obdivuju,že jsi to vydržela,já bych měla okousané všechny nehty:grinning:
A co Zuzka?neporodila už, že tady už ani nechodí?je v pořádku,že jo?nevíte některá?Nemám na ní číslo,jinak bych jí písla...

No nic,jdeme si dát s Teďulou něco dobrého a hurá do peřin :dizzy_face: ,tak dobrou s kobrou :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ewulin, snažíme se od září...takže půl roku
nooooo to s tím cvičením je fakt dobré já si teď domluvila osobního trenera a začala chodit do posilovny:slight_smile:takže bych zjistila že jsem v tom:slight_smile:))no to asi těžko když nemám menstruaci:frowning2:

taky přeju dobrou noc
29. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
krásnej večer dámy,

Ewi, ještě jsem neporodila, ale už bych i klidně mohla.. :sweat_smile: těch posledních 14 dní už je fakt děsnejch... no však uvidíš... :wink: a váš theo taky za chvíli vyleze, co?? :grinning: no je to mazec, jak to ryche utíká... Jo Ewi, s epinem jsem na 31 cm .. :sunglasses:

baji, je mi líto, že se tak trápíš, ale opravdu záeží na tom, jak dlouo se snažíte.. mimís si k vám cestu najde, neboj... ať už přirozeně nebo s pomocí.... :wink: Ewul má pravdu, většinou když se na všechno vykašleš, tak to klapne... :wink:
ta moje kamarádka už konečně zašla k dr. a ten je poslal na spermio, a kamarád má přes 70% zdeformovaných spermií a pouze 8% zdravých, ale strašně pomalých... takže jim začíná dlouhá cesta za mimísem... :pensive: ale ví v čem je problém a řeší ho.. konečně... :slight_smile:

jaspi, tak co domek, jak to pokračuje???

anoli, my se vždycky na tom dubnu tak bdebilně minem, viď? už máš vše nachystáno??? už jen měsíc... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak se tu mějte, já jdu zítra poprvé na kontrolu do porodnice, tak pak vám nahlasím, zda budu v nejbližší době rodit... :grinning:
29. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.