• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Hezké ránko, :dizzy_face:
jsem ráda, že jste se tu zas ukázaly.
Bajoch a tobě blbne MS jen teď nebo pořád? Já s tím mám taky problém, tak mi 2x píchli Agolutin (po něm jsem to dostala tak 6tý den ale hrozně málo) a teď beru už tak 8 měsíců Utrogestan a po něm bez problémů.

Zuzi teď nějak ta koupelna stojí - brácha nemá čas to dodělat. Ale je tam pořád spousta práce.

Já jsem tak zvědavá na ty vaše mimísky! :dizzy_face: Ewuli přijde mi to teprv nedávno co jsi psala, že je z tebe těhulka a jak to utíká!
Já teď mám zas období, kdy se normálně klidně těším i na IVF! Už je mi to jedno jak, jen když to bude.. Ale nijak se nestresuju. Prostě až do léta čekáme na výsledky, takže nic nepopoženu. Nedíváte se na Primě na Zázraky života? Mě se to líbí - a asi mi to i pomáhá se s tou myšlenkou smířit :wink:
30. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahojte holky - koukám zuzka se ještě drží v pozici 2 v 1 :slight_smile:
Už to máte za pár a pak uvidíte ta nejkrásnější stvoření na světě.

JJ, jaspi taky se na to koukam a začal koukat i manžel.

Holky mám jednu otázečku - myslíte že i kdž beru ty prášky na tu štítnou žlázu cca 14 dní - je možné po ní shodit nějaké to kilo?
30. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Cher jestli si přibírala z té štítky a teď ti ji lékama upraví, tak můžeš :wink:
30. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Včera jsem si potají vlezla na váhu a mám 5 kilo dole :grinning:
30. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Čauky holčiny,
hlásím se z poradny v nemonici...
tak dr.mi řekl, že podle utz ve 12tt bych měla rodit 1.4. , pak mě vyšetřil a téda to byl humáč... dr. říkal, že jsem otevřená na 1 prst a že už mu chytá na vlásky... no a že příští týden na kontrolu už nepřijdu... :sweat_smile:
no a pak mi dělal utz, protože jsem se ptala jestli je váha dědičná, když měl muž 4,5 kg a 56 cm a on že se na to podíváme... tak jsem šla na utz a podle hlavy, má Venda ještě 14 dní čas, podle hrudníku má taky ještě 14 dní čas a potom změřil stehenní kost - a to říkal, že podle ní už by měl být 3 dny na světě.. :astonished: :grinning: no takže už druhej dr. nazval Vendu dlouhonožkou a já šla vesele domů... jo a odhad váhy je tak 3200 g jo a říkal, že na jedno zatlačení bude venku, ať jsem v klidu.. no kecy... :rolling_eyes:

tak jdu dobalit tašku do porodky a taky nachystat oblečky pro Vendu.. já si furt říkala, že je čas a ono houby..

jaspi, už jsi lehce rezignovala, co??? myslím, jako že už jsi se smířila s myšlenkou IVF a už se na to i těšíš.. to je super... mám radost... :dizzy_face: opravdu to stojí za všechno to trápení a peripetie, který budete muset podstoupit... :wink:
nám dělají zahradu, ale naštěstí firma, jinak bychom ji měly tak za 5 let... :wink:

chersi, jsou dva druhy poruch štítné žlázy... jedna co přibíráš a druhá co hubneš.. já měla tu hubnoucí... :sweat_smile:
a ty máš asi problémy s tou druhou... jestli jsi někdy držela diety a nikdy nic nebo strašně málo zhubla, tak je to ono.. Dr. ti dala léky a tvoje štítka se nastartovala a konečně jsi začla hubnout... teď když bys ještě nasadila nějakou dietu, tak to máš dvojnásobně dole... :wink: super pocit, co??? :dizzy_face:
30. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,

ewul, taky si říkám, když vidím tvoje tt, jak to hrozně letí... na ty svoje radši nekoukám :grinning: Jinak, to víš, že se těším až budu vědět, co to je, ale tak nějak si člověk na ten pocit, že neví zvykne. Mně už ti to ani nepřijde. Ale je fakt, že se furt v zrcadle při koupání prohlížím a říkám si, tak co, bude to holka nebo kluk? :dizzy_face:

Zuzi, máš pravdu, vždycky se minem. :wink: Ale já sleduju, kdy se tam objevíš a kdy ne a vždycky si říkám, určitě by dala vědět, že už je Venda na světě. No jo, letí to hrozně, vždyť nám už zbývá taky asi jen 23 dní do termínu! Mám téměř vše přichystané, už zbývají jen drobnosti.
Jééé, ty už budeš jako rodit? To jsem na to teda zvědavá, jak se Dr. strefil. :wink: Ale 1.4. je hezký datum. Aprílový. :grinning: Tak ti držím moc moc palce, ať to máš rychle za sebou, kdyby to fakt dopadlo. :wink:

No nic, já musím běžet za obvodní, páč jsem se chtěla přehlásit sem, abych to měla v místě a sestra na mě minulej tejden, abych si přinesla kartu od starý doktorky. Tak jsem za ní včera byla a ona na mě kouká, jak na jójo a říká, že kartu do ruky nedávají, že ji posílají, tak ať se s nima domluvím a že jim ji pošlou... to jej domluva, jak s kozou na ledě, fakt! Aspoň, že je venku hezky, projdu se. :wink:
30. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,no je fakt,že to letí strašně:slight_smile:...pořád si říkám vždyť je to jak včera co jsem objevila ty // a ono už je to vlastně tak dlouho:slight_smile:
Zuzi:tedy ty epinuješ jak drak..no a bolí to?Já se prostě musela zeptat:slight_smile:...pak doufám nám tady i písneš jaký byl porod...Venda se teda už jistě tlačí na svět,jupííí :dizzy_face:
Baji:nic se neboj, mně MS po půl roce taky blbla,srovnala se mi ovulka a juchuuuu bylo to-teda s tou ovullkou to bylo myslím tak, že po půl roce se mi objevila a hned se povedlo :dizzy_face: ..vám se to taky určitě brzo povede,tfuj,tfuj,tfuj, pro štěstí!
jaspi:já na to nekoukám, já se hrozně bála, že tam budou říkat i ošklivé věci a já jsem teď fakt cíťa:grinning:.já brečím u všeho:slight_smile:
30. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
ewi, no byl to mazec, co ti budu vykládat... napoprvé jsem dala myslím 16 a byla totál KO.. pak se to docela uvolnilo, ale pak jsm byla zase strašně dlouho na 24 víc ani ránu a když jsem dala víc, tak jsem myslela, že umřu... na tom jsem byla tak 14 dní a furt nic.. :rolling_eyes: no a pak najednou to šlo jako po másle a za další tři lekce jsem byla na 31.. asi čím víc se to blíží k porodu, tím víc se to i chystá.... :slight_smile: ale myslím, že bych byla určitě natrhlá páč jako fakt nejsem tolik elastická, jak jsem si myslela... :unamused:
takže u mě zatím max. spokojenost... no uvidíme co po porodu, že.. :grinning:
30. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Zuzi to si dobrá! Já jak se znám, bych měla strach, že si tím nějak uškodím nebo rozjedu porod třeba :sweat_smile: Blbost - já vím, ale jakmile by tam byl obyvatel, tak bych se bála do toho čímkoliv rýpat :grinning:
30. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Teeeeda Zuzi,máš můj obdiv a úctu :grinning: ...jaauuuu:slight_smile:,ale jestli by to mělo zabrat tak to za to stojí!
jaspi:koukám,že máš na to naprosto stejný názor jako já s tím rýpáním čímkoliv:grinning:...ale do toho epi-na bych fakt šla:slight_smile:
30. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Jaspi: já jsem to měla celkem pravidelné po vyszaení ale od ledna jsem to nedostala a šla na agolutin, ve čtvrtek to bude 14 dní, jen jsem trošku špinila, ale menzes to rozhodně nebyla :unamused: takže říkáš 6 stej den? Jo? No tak to mě taky asi čekaj nějaké další léky....ale až po třech unjekcích říkala gyndr.

Zuzi teda venda bude brzy s váma no to je mazec!!!! Hlavně podávej dál info!!! :wink:
30. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
jaspi, ewi.... porod tím epinem nerozjedeš.. navíc se to může až od 37 tt a to už klidně můžeš rodit.. :wink:
holky, razím heslo pro bezbolestný porod COKOLIV... :grinning: teda některé holky říkají, že cítí, jak se jim tam miča tlačí, ale já to teda nepociťuju... :unamused: no každopádně uvidíme... :grinning:

baji, neboj, budu informovat.. na jaspi mám tel... :wink:
30. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
Hezké ránko,
Zuzi já jsem pako - po laparce a hysterce jsem měla bobky zavéct si blbý čípek.. Já jsem háklivka a třeba dotknout se pro mě čerstvé jizvy byl nadlidský výkon..
Baji snad se to to brzy upraví.. Třeba ti fakt nenarostla sliznice, tak si jen špinila. .Já to měla s Agolutinem podobně..

Jinak holky Jarkova matka chce fakt zpátky půlku toho stavebka co platila na jeho jméno :angry: Fakt nechápu proč dělala gesta kolik tam naskládala a teď, když jsme počítali s tou kuchyní, tak chce půlku na okna :angry: Napřed jsem byla nasraná jak čert, ale teď už na to kašlu a řekla jsem, ať jí vrátí všecko, že už po ní nechci vůbec nic.. Kuchyň jen tak nebude - až našetříme, ale to zas budem muset čekat jestli nepůjdem na IVF - to by byly ty peníze potřeba.. Ale čert to vem i s tou jeho matkou! :grinning:
31. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Dobré dopoledne,jaspi co k tomu dodat, no tchýně.... :unamused: ,ale je to od ní blbý,tohle se nedělá...
31. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky,

jaspi, teda to se fakt nedělá, ale holt lidi jsou různý, no... i já bych mohla vyprávět špatný zkušenosti o lidech z rodiny...

Jinak to vypadá, že za chvíli tu budeme mít první miminko. Zuzka psala na dubnu, že z ní asi vychází zátka...

To je počasí, co? Proč nemůže bejt jako včera? To byla paráda. :dizzy_face:

Jsem si dopoledne po dlouhý době zase pěkně pořvala... :cry: Psala mi kamarádka, velká milovnice koní, která čekala každým dnem hříbátko, že včera u porodu zemřelo, protože lezlo nožičkama a zároveň jí u toho zemřela i kobyla... :cry: Má ještě dva koně, ale psala mi, že už na to nemá nervy, že už žádnou připouštět nebude. Chudák, je mi jí tak líto, je z toho úplně hotová. :frowning2:
31. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jejda Anoli tak to je mi líto :frowning2:
Tak Zuzka už se chystá rodit jo? Bude první miminko této naší diskuse :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
čájo dámy, tak jsem ještě 2v1. :grinning:
ta zátka nic neznamená, jen to, že se ve mě ten dr. nějak porejpal a celý to nějak posunul.. a ta zátka může odcházet i měsíc před porodem.. :sweat_smile: to už snad ale tak dlouho nebude... :grinning:

ad epino, dnes porodila na dubnu holčina, co epinovala a minís měl 3,450 kg a je bez nástřihu a jakéhokoliv poranění.. :dizzy_face: :sunglasses: tak to asi bude stát za tu investici...

anoli, to je mi líto... já to zažila jako dítě, ale u krávy... ořvala to tenkrát taky celá rodina, páč to byla jejich "první" a oni si ji strašně považovali.. :pensive:

jaspi, ta tchýně je jako normální??? nicméně, bych jí to zapaltila kuchyň budeš mít jindy.. hlavněse jí co nejdřív zbav... :angry: :grinning:
31. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Zuzi to já bych se jí zbavila ráda.. :wink: :grinning:
Už jsem Jarkovi řekla, ať jí to dá všecko, že od ní nic nechci. Stejně už bych z té kuchyně neměla dobrý pocit. Ale štve mě, že on to nevidí. Prostě je to jeho máti, tak mě na jednu stranu chápe a na druhou to bere tak, že to tam dala ona ty peníze, tak si s nima může dělat co chce.. To sice jo, ale nechápu proč to cpala na jeho stavebko.. Ale lidi jsou různé :grinning:

A neudělal ti ten doktor Hamiltonův hmat nebo jak se to jmenuje? Vím že to bývá nepříjemné nebo to i bolí a že po tom vyšetření se může špinit a právě pak často odejde zátka..
31. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
jaspi, no chlapečkovi matinky, že??? :angry: Bože doufám, že taková nebudu!!! :grinning: Já to nechápu, proč tam ty peníze dávala, když je chce zpět... :astonished: no comment...
jinak myslím, že mi Hamiltona udělal.. byl to fakt humáč, ale pokud to povede k porodu, budu jen ráda, ale zatím to nevypadá... :wink: Venda je zatím u mě spokojen... :grinning:
31. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Tak jsem zpět z poradny...všechno oki, malý roste,doktor poslouchal ozvy:slight_smile:
Ha Zuzi, tak to bude už jen pár dní a Venda bude tady :dizzy_face: ,já se taaak těším:slight_smile:
jaspi,jako no comment ad tchýně...kdyby jsi znala tu mojí, tak by tě tohle od té tvojí ani neudivilo....naprosto tě chápu,že už by jsi z té kuchyně neměla dobrý pocit a taky vím jak tě musí štvát,že to Jarek nevidí...noooo,já už si takových situaci užila víc než dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Ewi, tak si pak musíme vzít hlavně ponaučení, abychom nebyly stejné fůrie... :grinning:
gratulace ke kontrole Ewi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Zuzi a on se tě ptal, jestli toho Hamiltona chceš nebo ne? Kámošce ho udělal bez varování a myslela, že ho zabije.
Ewul to je paráda, že malý roste jak z vody :wink:
A na tchýni už kašlu, ať si to nacpe do špic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Jaspi, ne ne neptal.. prý na to doktoři neupozorňují, protože bys nebyla dostatečně uvolněná a bylo by to k ničemu, akorát by ti způsobil ještě větší bolest... jako dalo se to vydržet... myslím, že mě čeká větší bolest... :sweat_smile: a i kdyby se mě zeptal, jestli ho chci, tak bych řekla, že jo, páč by se to třeba uspíšilo o pár dní... :wink:

ä vás čeká v´květnu ta genetika, co? A tu imunologii už máte?
1. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Zuzi máme to opačně - dnes jdem na genetiku, tak nám brali krev už před měsícem, tak asi budou výsledky a za měsíc jedem do Prahy na imunologii a tam to bude zas trvat 4-6 týdnů než to vyhodnotí.

U mě by stejně doktor asi moc nepochodil ani kdyby mi o Hamiltonovi neřekl.. Já jsem snad ještě v životě na gyn. křesle uvolněná nebyla :grinning:
1. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
ahááá, tak to sorrýčko.. jsem to jaksi popletla... :sweat_smile: tak pak hlavně napiš výsledky!!! :wink:

a já co mám novýho gynDr. tak mi to ani nepřijde a navíc, když v těhotenství chodíš co 14 dní, tak je to jak když jdeš k praktikovi s chřipkou... :grinning:
1. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
No mě stačilo každý měsíc na folikulometrii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Dobrý den:slight_smile:
Zuzi:no já od začátku říkám, že budu mít kluka a že to pro mně jako bude zkouška jestli dokážu být lepší tchýně než ta moje...už jsem říkala i manželovi, že jestli budu taková, tak že mně má raději zastřelit:grinning:
jaspi:tak hlaš hned výsledky!!!Držím všechny možné i nemožné palce :wink:
Jooo Zuzi a ty už poroď, já už se na Vendu těším! :dizzy_face:
1. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Holky vy jste na ty výsledky zvědavější jak já :grinning: Já si nějak furt myslím, že nic nenajdou. To je teda asi dobře, ale ani my nepřijde, že tam jdem..
Ewuli určitě budeš super tchýně! Škoda že nejsem mladší - bych si pak Thea nabrnkla a aspoň bych si s tchýní rozumněla :wink:
1. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahojky,

teda to byla dneska noc! Jsem nemohla dýchat, zase jsem chytla ňákou virózu, takže mám plnej nos a špatně se mi spí. O půl 4 jsem šla na wc, pak už jsem nemohla usnout, tak jsem si hodinu četla noviny... pak jsem teda ještě usnula, ale je to síla. :grinning: Asi už se musím připravovat na to, že malej nebude v noci spát, páč v bříšku přes den je klid, ale v noci řádí...

ewul, gratulka ke kontrole :wink:

jaspi, taky držím pěsti, ať je vše o.k. :wink:

Zuzi, já pořád nevím na co jsou ty ozvy. Jako zjišťujou, jestli mám člověk ňáký kontrakce? Stejně nerozumím těm číslům. Nevím, jestli koukat na to horní nebo dolní číslo... nevíš?
1. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
Anoli, jedna čára je tlukot srdce a druhá jźnamená pohyby dělohy... ale v těch číslech se taky moc nevyznám... ale vem si, že Majka v dubnovkách měla rovnou čáru u dělohy a v noci jela do porodnice...
ty už taky chodíš na ozvy???
a takový noci já už mám pořád.. 5x na záchod a než usnu chce se mi zase.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.