• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jaspi:jako snachu bych tě brala hned:slight_smile:...a spoření bych vám nechala :grinning: ,ale jen pod jednou podmínkou, že bys mi v té nové kuchyni dělala kafe:slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ewul já bych ti ho dělala i bez peněz :wink: Ale bylo by to super! :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Zuzi, aha... no chodím na ozvy, byla jsem na nich už 2x, zítra jdu potřetí. :wink:
1. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak genetika o.k - akorát mám nějakou tu mutaci MTHFR... ta může způsobovat opakované potraty, ale jen u malé části žen. Bere se na to zvýšené množství listovky. A doktor mluvil o IUI. Že jsme oba zdraví, tak nevidí pro IVF zatím důvod - že to chce jen pomoct přírodě - můžem se snažit i přirozeně a to IUI je taková podpora.. Ale hlavně si musím vyřídit s doktorkou, aby mi navrhla stimulaci - protože bez ní nemám vajíčka a je to zbytečně. Tak teď ještě tu imunologii a budem vidět co dál.
2. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
jaspi, já jsem o té mutaci četla tady na koníkovi... a paní opravdu několikrát potratila... :pensive: ale váš problém to snad nebude... :slight_smile: no a budeš čekat na tu imunologii a pak zajdeš za dr. nebo už teď půjdeš na tu stimulaci a do IUI???
2. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
Zuzi až po té imunologii jak budou výsledky, tak se s doktorkou budem domlouvat co dál.. Taky znám holku co měla 2 potraty, pak jí zjistili tu mutaci a teď už bude za chvíli rodit. Akorát musela brát víc té listovky.
2. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
jaspi, tak to je dobrý, že jinak je genetika o.k. S tím ostatním se snad dá něco dělat, ne? :wink:

My jsme dnes byli zase na monitoru. Vše je prej o.k., já nevím, nerozumím tomu. Minule mně brali stěr na streptokoka, tak ho nemáme, jsem ráda. Jinak mám už o 20 kg víc. :rolling_eyes: A do průkazky doktorka zapsala u čípku místo obvyklé 0 - 2. Prej je trošku měkkčí, ale jinak se tam zatím nic neděje...
2. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky holky
Všem vám přeji krásné Velikonoce!

Jaspi super! gratulace ke genetice! Je dobré vědět co je, už pro mimi něco děláte a ono si k vám najde cestu :wink:

Víme už něco o Zuzce?
Anoli taky už to máš za pár co??? :wink:

Já byla včera na dašlím agolutinu a gyndr navrhuje pokud se to nedostaví nasadít na jeden měsíc HA....nějaké zkušenosti s tímto postupem některá máte?
3. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj baji,

taky ti přeju hezký Velikonoce :wink: Zuzka je zatím 2v1, sleduju ji na dubnu, ale většinou se mineme. Jo jo, taky už to mám za pár, ale mrňouskovi se ven asi ještě nechce, zatím se prý nic nepřipravuje. Tak nevím, jestli nebudeme mít nakonec letňátko. :grinning:
baji, tak snad doktor má zkušenosti a ví, co dělá. Já už jsem o tom ale slyšela, že se nasazuje HA, tak uvidíš, snad to pomůže. Určitě je lepší zkoušet něco, než nezkoušet nic. :wink:
3. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky holky, tak jak Vás koledníci vyšupali, u nás byly jen jedni a to zhruba 14 letí kluci. Pak manžel pomlazku neměl takže nic.

Dneska jsem měla začít brát třetí plato duphastonu, ale jak jsem tak včera přemýšlela, tak jsem si pilulku ráno nevzala. Protože minulý měsíc mi MS zase přišla jako hodinky.
No holt mi doma plato zbyde. Snad dělám dobře.

Dneska mi napsala SMS moje úplně první platonická láska ze základky (i když už se známe od mimin :slight_smile:
že přijede pracovně ve čtvrtek k nám do te naší vesnice, že bychom se mohli sejít, jestli chci. A já strašně moc chci, nevděla jsem ho přes 2 roky. A to jsme měli pěkný vztah. Ted mám ale dilema, jestli to říct manžovi, že prostě jdu ven (samozřejmě že to tomu kamaradovi vyjde až někdykolem 8 večer) a s kým. A nebo to nahrát na pracovní poradu.

Nevím totiž jak by mi to vzal - i když podlení dobou zase o nic nejeví zájem ....
6. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Chersi v tom ti moc neporadím.. Ale já jsem kdysi taky šla s jedním klukem na kafe a Jarek o tom nevěděl.. No a samozřejmě že nás tam někdo viděl a doneslo se mu to.. Kdybych mu to řekla, tak by byl v pohodě, jenže viděl že jsem šla tajně a už v tom něco hledal.. I když na druhou stranu, kdyby chtěl jít Jarek někam s bývalkou, tak mi to bude vadit hodně..
6. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
chersi, já ti taky neporadím, ale je fakt, že většinou, když nechceš potkat někoho známýho, tak potkáš nejvíc známejch lidí. No a ty to většinou donesou tam, kam nemají. Takže já bych byla opatrná... teda jestli nechceš záměrně, aby manža žárlil. :wink: :grinning:
6. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
Hezké ráno, u nás je ještě kosa ale už krásně svítí :dizzy_face:
Anoli je to jak píšeš. Kámoška jednou jela s klukem (né jejím) až do Prahy (ze Zlína) a hned jak tam přijeli, tak potkali holku ze Zlína :grinning:
Cher, jak by reagoval tvůj manžel, kdybys mu prostě řekla, že jdeš na kafe s kamarádem?
7. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko, chersi tady je každá rada drahá:slight_smile:..když mu řekneš pravdu, tak mu to nebude po chuti a když to zatajíš a náhodou to praskne, tak ti to vyčte a nebude ti věřit,že jde jen o nevinné kafe....
7. dub 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem mu to včera normálně řekla, že nebudu ve čtvrtek večer doma, jen se mě zeptal jestli tam budu i spát. a pak teprva se mě zeptal jako kde budu - opět duchem mimo.
7. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
Chersi měla jsi mu říct, že tam spát budeš a pak říct s kým jde - myslím, že by rychle začal vnímat :wink: :grinning: A co se děje, že je zas takový?
7. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
No tak hlavně to budeš mít,Cher v klidu, nemusíš stresovat, že tě někdo uvidí a poví to manželovi.
nevíte co, Zuzka?
7. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Jaspi - nevím co se mu v tý jeho kebuly zase vylíhlo za krávovinu?

O zuzce jsem taky přemýšlela, přece jí řekl doktor že na další kontrolu do nemocnice už nedorazí.....
7. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Ale zatím mi žádnou smsku neposílala...

Chersi a on je prostě "jen" duchem mimo nebo se něco stalo?
7. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
já nevím, zase se ukazuje jeho pravé já. Jo holt to bylo chvilku dobrý, a jsme tam kde jsme byly.
7. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
To je blbé,Cher...a to si jako neuvědomuje, že tě tím chováním trápí?
7. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, na Zuzku mám číslo a slíbila, že kdyby rodila, tak mi napíše. Já bych vás hnedka informovala. :wink: Na kontrole ale byla a myslím si, že psala, že na ní dotkor koukal, co tam jako dělá?!? A pak, že se příště domluví na vyvolání... pokud zatím neporodí. Já jsem ještě dneska na dubnu nebyla, tak se tam jdu podívat, jestli máme nový miminka. :wink:
7. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky, píšu od ségry, pořád jsem 2v1, ofico termín mám 5.4, takže už bych měla mít odrozeno.. :grinning: zítra jdu k dr., to mám druhý termín a budeme se domlouvat, jak dlouiho ho tam necháme...já to vidím že max. do pondělka.. :sunglasses:
já bych hned psala nebojte.. letím obědvat a mějte se krásně!! :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
ewul, on si zřejmě myslí že je vše OK.

Zuzi koukej hned napsat jakmile se mude chtít malému ven, at muzem zacít slavit :slight_smile:
7. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Teď jsem tady měla 2,5 hodiny 2 kamarádky. Já je vídám obě, ale navzájem se neviděly tak od 19ti. Tak jsme pořešily chlapy a všude je to stejné. Člověka uklidní, že tady ty věci neřeší jen sám.. Myslela jsem se, že když mě občas Jarek naštve a já přemýšlím, jestli s ním fakt můžu být napořád a tak, že je něco špatně.. No a zjistila jsem, že ony to mají stejně, tak je mi líp :wink:
Takže Chersi hlavu vzhůru :wink: Ale chápu jak ti asi je..ten pocit, kdy vidíš že každý přemýšlíte jinak a musíš myslet jen na to, co dál.. :frowning2: Oni jsou fakt z jiné galaxie!
7. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Hezké ráno všem :slight_smile:
8. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
ja už přeji hezké dopoledne :slight_smile:

Holky tak ještě že jsem nežačala brat ten duphaston, protože podle mě je asi čas ovulky - jelikož mě boli podbříšek.

Dneska mám tu schůzku s tím kamarádem, tak vám zítra písnu. Fanda o tom ví a celkem mu to bylo jedno. Včera jsme zase a opět měli debatu.
8. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Chersi tak hlavně opatrně na tom kafi.. když máš tu ovulku :grinning: :wink:
8. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Nebuj jaspi, na tohle jsem ani nepomyslela :grinning:
8. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
No uvidíš na co bude myslet on :grinning:
8. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.