• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
2 roky jsme se neviděli, a co já vím tak naposledy měl přítelkyni :slight_smile: Ale co myslet je dovoleno, horší je to provádět. :grinning: To už tady jednou bylo....
8. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
Hezké ránko, konečně pátek!
Chersi no ony jsou tyhle kafíčka občas nebezpečné že? :wink: Já mám vůbec pocit, že většina "kafí" s kamarádama skončí krachem kamarádství.. Moc nevěřím na přátelství kluka a holky.. ale třeba jsou vyjímky.
9. dub 2010 v 07:37  • Odpověz
Ahojky Jaspi, no kafe dopadlo přesně dle očekávání- nic moc. Z kamarada se stal pan podnikatel. A je takovej no, že mi to přišlo jako že se povyšuje, že vydělává hodně peněz a tak.

Já na přátelství holka - kluk věřím, protože já osobně jsem měla vždycky víc kamarádů mezi klukama. (Já když jsem byla mamá tak jsem byla taky takovej jakoby kluk).Kluci jsou totiž upřímnější než holky, řeknou vše narovinu, kdežto holka tě za rohem pomluví. Mluvím například o době puberty samozřejmě. Dneska už je to zase jiný.
9. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Chersi já jsem to měla stejně a říkala jsem přesně to, co ty. Že jsou upřímnější a není tam ta rivalita a pomlouvání za zády. Ale je fakt, že to kamarádství pokaždé skončilo. Buď tím, že právě dřív nebo pozděj tu hranici kamarádství překročilo a nebo i když ne, tak to třeba bylo jednostranné a když víš, že ten druhý to bere jinak, tak už to nejde. Je to jiné..
9. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Asi tě chtěl ohromit jak ses s ním mohla mít dobře ne? To oni předvádí rádi. Taky jednoho takového znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: V kecech přehazuje vidlema miliony a přitom je jen zadlužený, ale dělá ze sebe kdo ví co..
9. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
No on ted dela pro jednu spolecnost, co dela pojistky uvery atd, ja u nich mam taky udelany certifikat, ale jeste jsem nic neuzavrela, a on jestli bych to nechtela delat. Prividelat si nebo to delat na plnej uvazek, tak jsme se o tom bavili.

Mluvil celkem rozume, ale je to v podstate podnikání, a to ti muze fungovat rok dva a co potom kdyz to pohorí???

Jako celkem mi nasadil brouka do hlavy, premyslim o tom, mit to jako druhou práci, ale znamenalo by to, skoncit u sebe v práci a bit treba denne do 10 vecer v terenu a uzavirat smlouvy. A pak z toho mas samozrejme provize, a ne maly.

No popremyslim, rekli jsme si ze si o tom jeste promluvíme.
9. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Já bych do toho asi nešla.. Párkrát se mě do něčeho podobného snažili uvrtat, ale málokdo se chytí tak, že mu to fakt sype.. a hlavně se mi příčí cpát lidem nějaké pojistky, úvěry, spoření apod. Já vím, jak to působí a mě, když se mě někdo snaží ukecat.. Třeba dělat obchoďačku by mi nevadilo - nabízet produkty firmám, ale pokud bych musela oslovovat lidi a něco jim nabízet, tak to by nebylo pro mě.. Navíc jsem to viděla u kámošek co do toho šly. Jedna to vzdala hned po tom, co si to zkusila druhá to dělala dýl, ale po zaplacení pojištění měla asi tolik co na pracáku..
9. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
JJ, to máš pravdu. ještě popřemýšlím.

Nepsala ti Zuzka jestli jsou ještě 2 v 1 ?
9. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Nepsala, tak asi ještě nic.. Víš já ti to nechci rozmlouvat, jestli chceš, tak to zkus. Ale určitě bych se nevykašlala na práci - mohla bys toho pak litovat..
9. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
chersi, přesně jak píše jaspi, taky bych do toho nešla a spíš bych si vážila práce, kterou mám a popřípadě bych si tím jen privydělávala. Mluvím z vlastní zkušenosti, protože manžela právě do toho známej uvrtal a tak to má jako druhou práci jen na přivýdělek. On do toho šel teda hlavně proto, aby se v tomhle oboru trochu vzdělal a věděl, co je výhodný a co ne, aby měl představu, protože nás štvalo, že každej nám furt něco rval a my jsme tomu nerozumněli. Ale na velkej výdělek to rozhodně není, jen na přivýdělek. Navíc mi přijde, že to dělá v dnešní době každej druhej... :unamused:
9. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
Zuzka má na mě telefonní číslo, takže by dala určitě vědět, kdyby porodila. Teda aspoň jsme takhle dohodnutý, že dá vědět smskou. :wink:

My jsme dnes byli na monitoru a v poradně a máme od Dr. velkou pochvalu. Už máme CS 5 (minule jen 2) a prý se začíná pomalu něco dít. Navíc prý šahala prckovi na hlavičku, takže je níž. :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Jé anoli ještě Zuzku předběhneš :wink:
K těm pojišťovákům - máš pravdu, že to dělá každý. Zrovna včera byl u mě v práci nějaký chlápek a furt mi něco tlačil, ale byl fakt šílený a otravný. Bylo na něm hrozně vidět, že má před důchodem a nikde ho asi nevzali, tak šel do tohohle.. Ale i na to musí být buňky. On na mě působil tak, že i kdybych něco z toho chtěla, tak od něj fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
Anoli, ty jo to by byla sranda kdybyste se zuzkou rodili na ráz :grinning:

Nene ja to nemyslela jako vykaslat se na práci - to vubec, to by byla blbost první kategorie, spis jako ten prividelek a pak by clovek videl jestli i ten prividelek ma smyls - jde hlavne o ten cas s tím strávený
9. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
jaspi, máš naprostou pravdu, každej se na to nehodí, na to musí být povaha, např. bejt upovídanej...

chersi, nestraš, já si ještě radši počkám... nějak se mi do toho rození nechce. :grinning: Jako už bych chtěla toho našeho drobka držet v náručí, ale porodu se ještě pořád bojím. :sweat_smile:
9. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahoj holky, ráno v 7:37 hodin mi přišla od evzi smska. Máme 1. miminko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z Vendelína se v 5:50 hodin stal Václav, váží 3370 g, měří 51 cm a vypadá jako Martin. Rodiče to zvládli za 3,5 hodiny. Martin + Zuzka + Vašík
10. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
Výborně, mocinky moc gratuluji a ať roste prcek malinký a ať dělá rodičům jen samou radost :wink:
10. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Gratuluji rodičům k Vašíkovi,hlavně přeji miminku a mamince hodně zdraví a malému Vašíkovi spokojený šťastný život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,první mimi je mezi námi!
10. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Taky Zuzce ještě jednou moc gratuluju k Vašíkovi a přeju mu hlavně hodně zdraví a ať dělá mamince a tatínkovi jen samou radost. :dizzy_face:
10. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
Jé to je překvapení! A my čekali na Vendelína :grinning:
Zuzce gratuluju ke zvládnutí porodu a Vašíkovi do života jen to dobré! :dizzy_face:
10. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile:
po dlhej dobe som sa k vam vratila
ako sa mate co nove ???
moc gratulujem k mimku :slight_smile:
10. dub 2010 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Nat, no tady je nejnovější zpráva právě o narození Vašíka a jinak Anoli a Ewulka na prcky čekají. A my z Chersi pořád bojujem :wink: A co ty, jak pokračujete?
10. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky holky.
Taky Zuzce moc gratuluju!! Hlavně ať jsou oba dva zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
jaspi noo mi tiez bojujeme dalej aj ked sme mali mesacnu pauzu kedze priatel bol v nemocnici no a budeme sa stahovat tak dufam ze potom nam to vijde aj ine prostredie bude tak uvidime :slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Nat, a kam se budete stěhovat?
11. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahoooj na slovensko aj tam byt mame a sa moooc tesim lebo priatel je teraz doma nepracuje a neviem kedy nastupi asi tak skoro nie a sama by som to nezvladla
11. dub 2010 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz
Malý Vašík je mooooc krááásnééé miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky! Nejdřívě obrovská gratulace k Vašíkovi.
U nás se to pohlo trošku kupředu, protože po druhé injkeci agolutinu jsem to dostala, manžel prohlásil, že za 5a půl roku, co jsem spolu je to první mrcha, ze které má radost :grinning:
Rozhodla jsem se měřit od ohoto cyklu teplotu a manžel se rozhodl, že tento měsíc otěhotním :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
Ewul kde jsi ho viděla?
Bajoch tak když se manžel rozhodl, tak není co řešit :wink: :grinning:
11. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
Ahoj,martin mi poslal mailíka s fotkama:slight_smile:
12. dub 2010 v 06:20  • Odpověz
ahohky holky, ewul pošleš nám je taky prosím pošlu ti do IP svůj e-mail.

bajoch - no vidiš, všechno bude dobrý.
12. dub 2010 v 06:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.