• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Hezké ránko! Dnes jsem jela do práce autem, tak jsem vyklepaná ještě teď :grinning: Ewul a nechceš si ty fotky dát do alba?
12. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
jaspi, copak se stalo, tys bourala????
12. dub 2010 v 08:06  • Odpověz
Cher nééé, ale já se tak bojím :grinning: Navíc zrovna na takové blbé cestě - kostkovici spadly trolejbusu kšandy a já jsem ho musela objíždět a vůbec jsem přes něj neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dobré, už jsem tu. Já mám hrůzu z parkování - musím zajet fakt na těsno k výloze a ta je prosklená až dolů - mám strach, že to někdy neodhadnu a natřu ji. Jenže za mnou je hned cesta a kdybych pořádně nenajela, tak bych do ní čouhala. Ten peugeot je hrozně dlouhý :confounded:
12. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
A táák, já už se lekla, já teda řízení miluju - mít ráda auta mě naučil bejvalej a zůstalo mi to dodnes. však mi taky trvalo ukecat manžela aby mi své auto za těžké peníze půjčil. A dnes už s ním jezdím jen já. Máme renaulta lagunu - taky celkem dlouhy. Ale ja už asi s kratkyma jezdit neumim. :slight_smile:

Hrozně ráda bych se jednou v životě svezla s nějakym rally autem. Je to můj sen :slight_smile:
12. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Ve stejné budově jak já má redakci časopis Rallye a je tam fakt krásný redaktor :dizzy_face: On i jezdí - ale nevím co přesně, ale fakt je to borec :wink:
12. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Já dělám pořadatele na rally, mám tam známeho, a ten mě vždy pozve. Je to zábava a ještě ti za to zaplatí :grinning:
12. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
Tak to mě to kdysi jelo přímo před domem a stejně mě to nebavilo.. Já na auta nějak nejsem..
12. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
Každej je jinej Jaspi, a je to dobře, teď si vezmi, kdyby byli vsichni lidé na zemi stejní tak by to bylo úplně o ničem :fearful:
12. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Já vím :wink: Já bych měla klidně i auta ráda - jen kdybych pak ráda řídila, ale prostě to nemám v sobě. Kamarádka se od mala vyzná v autech a je takový víc technický tip a hned od doby co dostala papíry, tak jezdí jak Ďábel - to obdivuju!
12. dub 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahojky, takže něco málo k tématu, miluju řízení a miluju rychlou jízdu, ale pouze s manželem, když se cítím bezpečně :sweat_smile:

Anoli, krásné bříško :wink:
13. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
baji, děkuju :wink:

Psala jsem Zuzce, jak se mají a jak si užívá mateřství. Odepsala mi, že je to mazec a že to všechno stojí za to. Vašík je prej moc hodnej a ona se na něj nemůže vynadívat. Dokonce už kojí a ve čtvrtek je pustí domů. :slight_smile:
13. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
Už se na Zuzku těším - až vloží fotečky a poreferuje..
13. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
jaspi, to já taky :wink:
Jinak, já 3 fotky mám v mejlu, tak kdybyste je chtěli poslat, pošlete mi vaši mejlovou adresu do IP a já vám fotky přepošlu. Sem je nechci bez svolení Zuzky dávat. :wink:
14. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Tak jo anoli - posílám.
14. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
jaspi, máš to tam :wink:
14. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Děkuju. Vašík je krásné miminko! :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
Anoli taky se hlásím o fotečky, v IP máš můj email, děkuju předem za poslání :wink:
14. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
jaspi, je fakt krásnej, už se těším na toho našeho drobka, jak bude vypadat a komu bude podobnej :slight_smile:

baji, chersi, taky jsem vám poslala fotečky, ale až teď, protože jsem nebyla celé odpoledne na pc :wink:
14. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky,

anoli, díky za fotečky.

Vašík je krásné mimčo. A zuzka vypadá spokojeně.
15. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky, dnes asi pustí Zuzku s Vašíkem domů že? :slight_smile:
15. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
jaspi, měli by, ale na dubnu psala jedna holčina, že se uvidí podle toho, jestli už Vašíkovi ustupuje žloutenka, tak nevím... já ani nevím, že ji měl, Zuzka mi o ní nic nepsala... Jsem zvědavá, až sem Zuzka napíše svoje pocity. :wink:
15. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Tu žloutenku má hrozně moc miminek. Snad všechny moje kámošky šly kvůli ní z porodnice pozděj.
15. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
Krásné ránko dámy :wink:
od včerejška jsme doma a je to paráda, Vašík je moc hodnej, tak snad mu to vydží... jinak holky nebojte zvládla jsem to já, zvládnete to všechny.. jo a nástih mi dělali, ale asi jen malinkej na tři stehy a dle mě i zbytečnej, páč PA se mě 2x ptala, jestli jsem jako opravdu prvordička, a to i s rychlostí porodu - sakum pikum 3 hodiny a 16 minut :slight_smile: , furt mi nevěřila, že rodím.. :sweat_smile: víc napíšu až večer, páč muž je v práci a musím to tu trochu zrychtovat.. :wink:
tady je pár fotek našeho mladýho Vašíka.. :dizzy_face:
a holky snažilky, fakt všechno za to stojí podstoupit a muž u porodu - nedokážu si představit, že by tam nebyl..byl zlatej a myslím, že i vztah se jaksi prohloubil...
tak páá a pak písnu do detailů.. :wink:
16. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj Zuzi, gratuluju moc! Vašík je nádherný a ať vám dělá jen samou radost!
16. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj Zuzi gratulace veliká, užívejte si štěstí a ať jste zdraví a krásně rostete. Vašík je krásné miminko, komupak je víc podobnej co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vašíku ty dělej rodičům jen a jen radost a moc je nezlob :wink:
16. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj Zuzi, tak konečně jste doma. :dizzy_face: Fakt ti moc závidím, že už to máš za sebou, já se bojím teprve toho, co mě čeká... ale snad to přežiju jako všichni ostatní. :wink:
Vašík je nádhernej!!! Tak ať je zdravoučkej a máte z něho radost. :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Zuzi,gratulka i odemně..Venda je nááádhernééé miminko, přeju mu jen to nejlepší do života,hlavně zdraví a spoustu štěstí!
16. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
Zuzi gratuluji ke Vašíkovi, krásnému miminku. AŤ Vám dělá jen samou radost a pěkně roste.....
16. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
16. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz
Zuzi, krásně popsané, děkujeme za referát a zkušenosti :wink:

Anoli ty se neboj, bude to v pohodě, budem Ti všechny držet pěsti :grinning: zvládneš to! Jak říkáš sama, zvládly to i ostatní :dizzy_face:
17. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.