• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahojky holky.
Zuzi: Strašně moooooooooooooooc gratuluju k Vašíkovi je nádherný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
Zuzi: jsi statečná a ten popis je úžasný a ještě jednou máš můj obdiv a gratuluju!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
anoli, když jsem orod a to vše kolem zvládla já, tak to fakt musí zvládnout všechny... :wink: :grinning:

Baji a Eli díky moc... :dizzy_face:
18. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
Zuzi, jenže ty jsi fakt statečná. To já bych asi ten konec bez narkózy nezvládla... bála bych se bolesti... no, uvidíme, povím ti to až budu mít po porodu. :wink:
18. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Dobré ránko,Zuzi porod jsem přečetla jedním dechem a ještě jednou gratuluju,seš prostě dobrá :wink:
Anoli:a ty se neboj,zvládneš to(mně se to dobře píše, když to mám ještě celkem daleko,ale taky se bojím :fearful: )
Jo jinak,mám těhu cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,což je fakt bezva...zatím musím držet dietu abych si nemusela píchat inzulín:frowning2:..nikdy jsem neměla nadváhu a sladké jsem taky nejedla,tak nechápu jakto,že zrovna já jí mám:frowning2:
19. dub 2010 v 07:45  • Odpověz
Hezké ránko,
Ewul to tak většinou bývá.. prostě si tělo dělá v těhotenství tak trochu co chce.. Ale neboj, těch pár týdnů to bude s dietou nepříjemné, ale po porodu to bude o.k :wink:

Anoli - já taky zastávám názor - dělejte si se mnou co chcete, ale musím u toho spát! :grinning:

Zuzi já jsem si říkala, že si na té fotce tak bledá.. ten úbytek krve ti musel dát zabrat :frowning2: Ale hlavně že už je ti líp a můžeš si užívat doma Vašíčka :dizzy_face:
19. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahojky holky,
ewul to zvládneš - tělo si dělá co chce ale kvůli prckovi, to zmákneš na 1 . neboj.

holky moje, já jsem si tím nebráním toho duphastonu asi zase nalítla. Včera měla přijít ta červená mrcha, ale nějak se opětovně nedostavuje, a ani špinění. Jen mě od 18 DC bolí podbříšek a po ránu hlava.

Asi je to tím že beru ten letrox na štítku a vysadila jsem si duphaston že?

Zuzi a co vašík, pořád je tak hodný. ? A co tatínek pomáhá ti s ním?
19. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
ewul, to je pech s tou cukrovkou, ale musíš to vydržet a zase bude líp. Hlavně dodržuj to, co máš a oni si tě doktoři pohlídají. :wink:

jaspi, přesně, proto Zuzku tak obdivuju :wink:

chersi, tak uvidíš, třeba mrcha ještě dorazí :wink:
19. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
Chersi radši to ber podle doktorky.. Já bych se bála, že když to vysadím aniž by mi řekla, tak tam stejně pak budu muset jít a ona mě zdupe, že jsem to měla brát..
19. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
jaspi na to už je pozdě, měla jsem je brat od 16 DC :grinning:
Ale já jsem zmrvila i ten minulý cyklus jelikoz jsem ho mela brat 2 x denne a ja ho brala pouze s ostanimi leky jen rano - ale to neumyslne.A MS mi dorazila po 28 dnech.

Já počkám celý tento týden a pak za ní kdyžtak půjdu, že jsem byla holt někde na služebce a zapoměla je doma no.Nebo něco
19. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
ty jo anoli, ja ted zrovna koukám, ty už máš termín porodu 22.4. - ty bláho toto letí
19. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
chersi, no jo je to tak, ve čtvrtek máme termín porodu :wink: Je to mazec! :grinning:
19. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
Kdyžtak mojer telefonní číslo máš, když by něco dej info a já tu napíšu holkám, nebo jak budeš chtít :dizzy_face:
19. dub 2010 v 15:23  • Odpověz
Chersi snad se ještě MS umoudří a dorazí..
Jůů brzo budeme mít druhé miminko :wink:
19. dub 2010 v 15:31  • Odpověz
Čauky holk,y
Vašík spí, tak jáí serfuju.. :grinning:
Zatím je Vašík moc hodný miminko, večer jde spát v osm, probudí se v jednu a pak ještě v pět a spí tak do pů osmé.. :sunglasses: kéž by mu to vydrželo. Jinak manža pomáhá co může, celý víkend by s námi doma, což nebyl asi tak tři roky, ale teď toho má v prái strašně moc, takže bude jezdit až večer domů :frowning2: ale co se dá dělat. Kdybych mohla jít alespoň ven nebo někam vyrazit, tak alespoň víc uteče, ale takhle se to strašně táhne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt, že dopočívám co se dá.. :wink:

jaspi, martin poslal fotku, na které vypadám, že každu chvíli umřu, ale už je to v pohodě.. :wink:

chersíku, tys neposlechla doktorku???
19. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
zuzi, tak to tedy extrémně hodmé mimčo:slight_smile: Ale jemu to určitě vydrží :dizzy_face:

No já bych jí bejvala poslechla, ale tím že jsem na ně minulý měsíc nechtěně zapoměla a MS přišla tak jak měla, jsem si řekla že další plato brat nebudu.

Takže ano doktorku jsem neposlechla :unamused:
19. dub 2010 v 15:51  • Odpověz
no to jsem zvědavá co ti řekne... :grinning: :wink:

a co doma, už je to v pohodě??? nebo klasika :unamused:
19. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
jak bych to rekla "slunečno-oblačno", někdy to někdy je hůř. Asi jako všude, co tak koukám poslední dobou.
19. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
a mímo, co? už je připraven nebo ne? nebo to už neřešíš? :frowning2:
19. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
a co Copa???? ta už má v pase 43 tt :astonished: doufám, že jsou v pořádku.. :slight_smile:
19. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Zuzi, taky na ní moc myslím a doufám, že se tu brzy objeví. Snad jsou v pořádku.
19. dub 2010 v 19:22  • Odpověz
Dobré ránko holky,

zuzi já už to asi neřeším - když to přijde přijde, a bude se muset přizpůsobit.

taky o Copa nic nevím - snad se brzy ozve....
20. dub 2010 v 06:25  • Odpověz
Krásné ránko :dizzy_face:
Myslím, že copa už je třeba i maminka, když sem nechodí ne?
20. dub 2010 v 07:45  • Odpověz
jaspi, tak v to doufáme všichni, ale mohla by se tu zastavit a pozdravit nás :wink:
20. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
Dobré ráno koníkovky:slight_smile:

Už týden mě bolím podbříšek hlavně v práci když sedím a MS se doposud neuráčila a
dnes ráno jsem se vzbudila jakoby s bolením podříšku, možná až křeče, tak mi to nedalo a šla jsem v 6 ráno dělat test - no co myslíte, samozřejmě že nic.Ani náznak. Takže to dělají všechny ty léky. No musím počkat a v úterý holt zaskočím k Dr.Divný je že i bolí na dotek bradavky. Jsem 31 DC.
21. dub 2010 v 06:31  • Odpověz
Chersi a běžně tě před MS taky bolí prsa? Ještě mě napadla ovulka, ale tak pozdě nevím..
21. dub 2010 v 07:35  • Odpověz
chersi, tak uvidíš, ale někdy to test hned neukáže :wink:
21. dub 2010 v 07:36  • Odpověz
jaspi mam v nich cca 3 dny před takový jakýsi tlak - dá se říct. pak to povolí a je to dobrý.
Ovulka mě napadla hned jak mě začalo pobolívat to břicho - tak ti tedy nevím.l

anoli - kdyby tam byl alespon naznak tak nereknu, ale ani to a 31 DC, už je to divný
21. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Chersi leda že bys měla ovulku pozděj.. ale to by muselo být fakt hodně pozdě, jinak už by to test ukázal. A nebo se prostě chystá MS.. i když mě různě pobolívalo břicho i když jsem pak stejně třeba 40DC skončila na vyvolávačce. Nejspíš ti to bude muset objasnit až doktorka..
21. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
Já se z toho asi jednou zbláznim - všechno se mi rozházelo v tom lednu - a stále to trvá :cry:
21. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.