• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Cher ony hormony někdy prostě blbnou - zvlášť v kombinaci s tou štítkou. Neboj, doktorka ti je určitě srovná.. :wink:
21. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Holky tak změna informací - dnes odpo jsem to dostala :slight_smile:
21. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
dobré ránko,tak co už rodíme druhé miminko?:slight_smile:
22. dub 2010 v 06:22  • Odpověz
Chersi tak to je super - tělo se umoudřilo :dizzy_face:

Ewul zatím o ničem nevím..?
22. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
Holky, ráno mi přišla sms :dizzy_face:
Ahoj, jmenuju se Nikolas Mikulecký a narodil jsem se 21.4. 2010 ve 20:39 s váhou 2970g a déklou 49 cm. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Jeeee,Nikolasek je mezi námi :dizzy_face: ...Zuzi,vyřiď gratulace rodičům a miminku přeju jen to nejlepší a hlavně hooodně zdravíčka!!!

Koukám, že my tady máme jen chlapečky...ještě co ta Copa a pak co bude mít Eliška, u nás je klučina 100%:slight_smile:
22. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Jupííííí druhé miminko :dizzy_face:
Obrovská gratulace rodičům, buďte šťastní a zdraví!
Vidíš Anoli, zvládlas to :wink: těším se na popis a zížitky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky.
Zuzi: vyřiď obrovskou gratulaci!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To je krásný holky!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak a mě dneska čeká 3D UTZ, tak kočky na mě myslete prosím! pak dám vědět, jak jsme dopadli!§ :dizzy_face: :wink:
22. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Jéé :dizzy_face: Moc gratuluju Anoli!
22. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahojky kočky!
Byli jsme na 3D UTZ u pana doktora! Krásný okamžik a ten nádherný pocit, když jsme viděli našeho Broučka! :o) No úžasný!!! :o) Celý UTZ trval hodinu a pan doktor nám všechno poctivě vysvětlit a říkal, kde co naše miminko má!! :o) Zezačátku se nám miminko nechtělo ukázat, jestli je holčička nebo chlapeček, ale nakonec si asi řekl nebudu napínat rodiče, tak jim to ukážu :grinning:
A čekáme CHLAPEČKA!! :o) Zdravého krásného chlapečka!! Máme spoustu krásných fotek našeho chlapečka!!
Po celou dobu se Brouček hýbal jak "ďas" a vydrželo mu to celou půl hodinku :grinning: A jak mě kopal!! :grinning: Pak ke konci se na nás otočil zádíčky a pan doktor mohl krásně zkontrolovat srdíčko, páteř...No prostě všechno! A jak řekl sám pan doktor, čekáte zdravého chlapečka!! :o) Krásný okamžik na který jen tak nezapomenu! Už teď miluju toho našeho Broučka víc než cokoliv na světě!! :o)
22. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
Eliško, moc gratuluju, nejsou lepší zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
už tu začíná být nějak přechlapečkováno :grinning:
23. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Eliško taky moc gratuluju! Musel to být nádherný zážitek :dizzy_face:
Zuzi počkej až přijde řada na mě - to bude holčička a klidně i 2 :grinning:
23. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahojky holčiny,

anoli moc gratuluji k chlapečkovi. Ať Vám krásně roste, dělá samou radost a občas i pozlobí :slight_smile:
23. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile:
som sa na vas prisla pozret ako sa mate???
jeeej moooc gratulujem maminkam a zdravim babetkam nech vam robia len radost :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky.
tak fotečky našeho Broučka jsou u mě v albíku, tak můžete mrknout pokud chcete! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
Holky moje, kdepak je Vám konec ???
26. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahoj Cher, já jsem tu a už půjdu domů.. Nakukovala jsem, ale nikdo nepsal..
26. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
ahojky ako sa mate ??
vonku konecne vykukuje slniecko a je kraasne :slight_smile:
26. dub 2010 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, jakpak se máte? Já pořád čekám jestli nakoukne Anoli.. To je paráda, že už je venku hezky :dizzy_face: My jedem v neděli na tu Imunologii do Prahy ,tak držte palečky jo? Jsme objednaní na pondělí ráno..
28. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak poprvé nakukuju... pustili nás z nemocnice až v pondělí odpoledne, protože jsem brala antibiotika kvůli streptokokovi, hlídali mě tlak a jestli nebude mít malej žloutenku. Jsem ale už moc ráda, že jsme doma. Oba jsme se uklidnili a je to fajn. Já nesnáším nemocnice a nesla jsem to tam blbě... naštěstí mám skvělýho manžela, kterej mi moc pomohl.

Přidávám pár fotek našeho broučka. :slight_smile: V nemocnici docela zlobil, dva dny jsem nespala, ale doma je to andílek. Kojíme pěkně, tak snad bude přibírat tak jak má.

Jinak, porod byl no... celej den od rána mě bolelo břicho (jako před měsíčkama, nic hroznýho), vždy v intervalech 6, 5, 8, 10 atd. minut. Cejtila jsem, že to bude asi už ono, ale intervaly se nezkracovaly, tak jsem to nechávala být a celý den měřila. Manžel měl odpolední, tak jsem pak byla sama doma a začínala být kolem 18. hodiny nervózní z toho, že se intervaly nezkracují. Holky na dubnu mi poradily abych vlezla do vany a pořádně se napařila. Že buď se to začne zhoršovat nebo to přestane. Tak jsem i udělala a ejhle za půl hodiny se intervaly začaly zkracovat na 6 minut a bolest byla taková jakoby surovější než předtím. Napsala jsem manžovi, ať radši přijede, že se mi to nezdá a že bych radši, kdyby mě v nemocnici prohlídli. Manžel přijel za půl hodiny a jeli jsme. To už jsem měla bolesti po 4 minutách a v autě to byl docela hnus. Byla jsem ráda, že jsme jeli. Dokonce mi bylo trochu mdlo. V nemocnici mě prohlídli, řekli, že to je paráda, že budeme rodit, protože jsem otevřená na 6 cm! Pak mi změřili tlak a ejhle já měla 200/100!!! Z toho byli teda pořádně nervózní a že musíme spěchat, že jinak bude císař. Tak jsme šli na porodní sál, tam se mi snažili zavést kanylu, jenže já najednou neměla žíly! Po asi čtvrt hodině boje mě teda napíchli a dali mi něco na snížení tlaku, pak prdli vodu a tak do půl hodiny si myslím, že začali silnější bolesti, který mi šli i do zad. Snažila jsem se je prodýchávat, jak mi řekli, ale nejhorší bylo to vyprahlo v puse. Tak moc se mi chtělo pít, ale nešlo to. Pak už mě to nutkalo jakoby na tlačení, tak jsme to řekli sestře, ta zavolala doktora a šlo se na věc. Pak jsem tlačila, co to šlo, 3x jsem zatlačila a byl venku. Cítila jsem hroznou úlevu. Pak sestra řekla, že je to krásnej hošíček, tak jsme byli s manželem překvapení, já čekala holku, když mi ji všichni předpovídali. Manžel brečel, já ne, protože mi dali asi nějaký tišící léky do té kanyly, připadala jsem si taková zblblá. Malýho šla sestra zvážit a změřit, manžel asistoval, fotil. No a mě pak šili. Co jsem tak slyšela, tak šili vevnitř, pak i zvenku. Dost jsem krvácela. Šití vevnitř mě nebolelo, to asi ještě působily léky, ale pak mě strašně bolelo šití venku. To se nedalo vydržet, já jim tam poskakovala a posouvala se zadkem od nich, oni mě furt napomínali. Pak už jsem jim řekla, ať mi píchnou něco na bolest, že to nevydržím, ale to moc nepomohlo. No a pak jsem slyšela, že hledají nějaký tampón. Nevěděli, kolik jich ve mně bylo, tak mě dělali revizi dělohy, ale to už v narkóze. O půl jedenáctý jsem se probudila, pak přišel manžel, chvíli jsme si povídali a pak už mě vezli na pokoj. Neměli místo na normálním, tak jsem byla na nadstandardu. Neměla jsem ani sílu někomu psát, jen manžel obvolal rodinu. Druhej den mi přivezli malýho na pokoj, tak to bylo hezký, furt jsem si ho prohlížela a nemohla jsem uvěřit tomu, že je náš. :slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Nemám čas dočítat, ale moc gratuluju Elišce k chlapečkovi!!! A jaspi, tobě budu držet pěsti!!! :wink:
28. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahojky anoli moooc gratulujem k chlapcekovi nech ti kraasne pribera a robi samu radost :slight_smile: :wink:
28. dub 2010 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
Je krásný anoli, mocinky gratuluji :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
anoli: Strašně moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: Jsi statečná holka a máš také můj obdiv jako Zuzka!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jste holky statečné...To jsem zvědavá na sebe!! :sweat_smile: Když to tu čtu, tak mi běhá mráz po zádech a malej do toho kope :grinning: :sweat_smile:
anoli: Malej je nádherný!! A ještě jednou gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: Taky bych toho našeho kloučka chtěla mít už u sebe!! :dizzy_face: Jinak děkuju za gratulaci! :wink:
28. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Anoli ještě dodatečně ti moc gratuluju! Si šikulka jak si to hezky zvládla a fotky malého super! Ta druhá jak je zamotaný jak žížalka je boží :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Anoli, nádhera!
Ještě jednou garuluju ke chlapečkovi. Je krásnej!! :dizzy_face: Ať vám dělá jen samou radost a krásně roste :wink:
koukám sis teda užila :frowning2: to s tím tamponem mi přijde děs :angry: no ale stane se

Eliško, gratuluju že čekáte zdravého chlapečka, obrázky v albíku jsou krásné :dizzy_face:

holky já už vás chci následovat :frowning2: měřím teď teplotku, vypadá že ovulka byla :dizzy_face: , příští měsíc to ještě potvrdím testíkem, ty mám koneckonců od Anoli ještě pořád (maminka mi je vrátila, pokud si vzpomínáte na historku jak mi je musela zabavit) :sweat_smile:
přeji vám krásný týden a víkend plný slunčíka, my máme bečku a čuníka takže si budem užívat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
Bajoch taky si myslím, že to s tím tamponem je od nich pěkná nezodpovědnost! Kdyby v tom neměli bordel, nemusela Anoli do narkózy :angry:
A jinak doufám - né, já tomu pevně věřím, že letos dojde řada i na nás :wink:
29. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla,ale už hlásím zase přítomnost!Takže jaspi,škrtni mi ten černý puntík :grinning:
Anoli:malý je fakt krásný, a ty jsi hrdinka jak jsi to všechno zvládla,pravda to šití mně trošičku děsí,ale co se dá dělat budu to muset zvládnout!
Jinak Jaspi a Baji a Chersi(ikdyž u Cher si nejsem jistá jak to teď má doma), já nepochybuju o tom, že nejpozději v září hlásíte fazolku v bříšku :dizzy_face:
jaspi: v pondělí na vás budu myslet a budu držet palečky-tfuj,tfuj,tfuj...to máš pro štěstí... :wink:
29. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Ewulko děkuju, si zlato :wink:
Já tomu taky tento rok nějak věřím - paradoxně když teď už se kolik měsíců nic neděje - neberu nic na ovulku a čas utíká.. ale prostě to teď neřeším, těším se na léto.. a asi věřím, že ať dopadne imunologie jakkoli, tak se to pak už někam pohne a třeba nám doporučí IUI nebo jinou léčbu a já už se normálně na to docela těším. Fakt bych klidně šla i do IVF. Napřed mě vadilo, že od ledna se nic neděje a ještě tak 2 měsíce do výsledků imuna se ani nic dít nebude, ale je fakt, že je dobře, když si od všeho člověk odpočine a načerpá nový elán a když doma není sex načasovaný a na povel :grinning:

Holky nemáte některá zkušenost s lymfodren. masážema?
29. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
No já vůbec Jaspi nevím,ale slyšela jsem,že je to dobré...uvažuješ nad tím?
29. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.