• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ewul - už jsem si tam volala a po Praze se asi objednám. Po tom roce braní hormonů jsem docela nešťatná z toho, že jsem nakynula a taky se mi udělala hnusná celulitida, tak aspoň ať ti před létem trochu zakamufluju :slight_smile:
29. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
Holky, díky :wink: Já vám tak držím pěsti, aby se letos zadařilo vám všem, který čekáte a mimi moc chcete. :dizzy_face:
baji, snad ti testíky ode mě přinesou brzy štěstí :wink:
jaspi, na pondělí taky tfuj tfuj tfuj! :grinning:
30. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Anoli děkuju :wink:
30. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
jaspi, na zítřek ti držím moc a moc palce!!! Jako moc nevím, jestli je lepší když něco najdou nebo ne :unamused: takže nevím, co ti popřát! No každopádně, ať si ten mimís tu cestu k vám už konečně najde.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anoli, psala jsem ti na dubnovky, ale nevím jestli jsi to četla! Každopádně moc gratuluju a jsi holka šikovná - stejně jako já :grinning: :grinning: :grinning: prostě toho 14.3. se rodily hvězdy :grinning: tak se někdy ukaž kočko!

Ewi, teď jsi na řadě ty!!! :grinning: :dizzy_face: to uteče ani nebudeš vědět jak :wink: a co to epino? Půjdeš do toho?

Baji, držím palce.. já podle teplot poznala že jsem těhotná, ale jinak to pro mě byla španělská vesnice a ovu testy jsem používala :wink:
2. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky, tak co Jaspi? Myslela jsem na vás :wink:
3. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Holky tak mám novou fotečku bříška v albíčku... :dizzy_face: :dizzy_face: Roste ňák rychle :grinning: :grinning:
A te´d kope o stošest a cítil ho několikrát za sebou i manžel... Tak se tak na mě podíval a říká to snad neni možný, co tam dělá :grinning: :grinning: tak mu říkám, Miláčku tohle dělá naše zlatíčko furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsme teda byli na té imunologii a mám z toho docela dobrý pocit. Výsledky budou tak za měsíc, ale doktorka říkala, že si myslí, že mi vyjdou pozitivní ty protilátky proti spermiím, tak že se to pak když tak přeléčí. Taky chtěla ještě nějaké věci dovyšetřit, tak ještě budu poletovat po doktorech, ale snad to k něčemu bude. Měli tam fakt krásné nástěnky plné děkovných dopisů a fotek miminek, které by bez nich asi nepřišly na svět, nebo asi o dost pozděj.. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jaspi, to je paráda, konečně se to někam pohne a z tebe bude máma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nějakej doktor ti řekl, že bys mohla být alergická na sperma? jak na to dojdou? No každopádně jsme moc ráda, že to takhle dopadlo... :slight_smile:

Tady máte pár fotek.. :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
3. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky, já vůbec nic nestíhám, jen Nikiho, takže nakukuju v rychlosti... před chvílí usnul, ale musím ho pořád hlídat, ublinkává, nevím proč... :-/

jaspi, tak to je dobře, že máš z té imunologie dobrý pocit, snad se to pohne a budeš brzy těhu :wink:

Eli, krásný bříško :dizzy_face:

Zuzi, Vašík je nádhernej, krásný fotečky :slight_smile: Tak jsem si uvědomila, že se musím s mrňousem zítra vyfotit. Ještě nemáme společné foto - teda když nepočítám to hrozné z porodnice, kde vypadám jak po týdenním tahu. :grinning:

Holky, mějte se a já se tu zas někdy zastavím, snad se to bude lepšit, ale zatím fakt vůbec nic nestíhám. Jsem pořád jen s Nikiskem.
3. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
Zuzíku moc hezké fotky! Vašík je šikulka :dizzy_face:
Ten test oni udělají nějak z těch vzorků - mě brali krev a Jarek musel znova na SPG. Ale slyšela jsem, že jinde se to dělá tak, že musíš přijet na gyndu těstě po sexu, nesmíš se umýt a oni to nějak poznají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda, že to mě minulo teda, i když jsme museli přes celou republiku.. Ta doktorka říkala, že si myslí, že to budou ty protilátky - že všecko ostatní je v pořádku, na stimulaci jsem reagovala dobře, tak prý typuje tohle. A ještě chce, aby se mi dovyšetřily nějaké ureoplasmata a taky srdce - ona se mě totiž ptala, jestli mi nebuší nějak víc někdy srdce - no a právě že poslední dobou fakt hrozně, ale nechtěla jsem to nikde říkat, abych nebyla za simulanta - ale Jarek to věděl, tak taky zíral, že se na to zeptala.. No a prý to hormony jen zhoršují a zhoršovat budou, že je budu brát prostě než budu těhtoná a pak těhotenství je zátěž, tak to chce zkontrolovat. Chjo, já se těch doktorů nezbavím :grinning:
4. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahojky holky moje, koukám že ze sletu čarodejnic jste se vrátili všechny, to je bezva.

Já si čarodejnice užila i neužila, jak se to vezme. Hlidali jsme totiž neteř.

Zuzi, Vašík je kouzejnej, ty kukadla jak má velký......
Anoli, Niky je taky krásnej, krásný blond vlásečky....

Ať vám ti chlapi dělají jen samou radůstku
4. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Chersi a kde zmizela tvoje fotečka?
4. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Asi mi ji zrušili admini, že není viditelná
4. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jo aha - já jsem si říkala co se nestalo, že tu chceš být inkognito :sunglasses:
4. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
musím si sem dát jinou, tedy jestli najdu nějakou ucházející :unamused:
4. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Hezké ráno, no vidíš Chersi že jsi našla :wink:
Normálně jsem si holky četla o tom léku, který mě čeká jestli se potvrdí ty protilátky a teda mazec - mezi vedlejšími účinky je přibírání, nevolnosti, ztenčené kůže, dokonce cukrovka.. a hlavně je to lék, který je založený na tom, že člověku oslabuje imunitu - to je fakt mazec. Já už tak chytím každého bacila co letí kolem! Ale co, pro prcka prostě zatnu zuby a vydržím! :wink:
5. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
no vdíš cher že jsi našla vhodnou.... :wink:
Jaspi teda to je fakt docela dost těch vedlešjích příznaků a docela blbých :angry: ale jak píšeš pro mimi vše :dizzy_face: už aspoň víte co je a něco se děje proto aby bylo mimi s váma

tak mi právě napsala spolužačka mám spoustu novinek: hlavně jsem ve 12 týdnu těhotenství

jo přeju jí to ale proč ne my....?
:frowning2:
5. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
Bajoch mi ještě žádnou diagnozu nevíme. Doktorka jen řekla, že si myslí, že to bude tohle - ale jistě to budem vědět tak za měsíc.
5. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
Jaspi aha takže ještě další vyšteření a testy? :frowning2:
5. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Jen něco málo, co chtěla ještě dodělat ta doktorka z Imuna - ale ty výsledky z Imuna trvají měsíc než přijdou domů a pak podle nich se uvidí co dál. Kdyby tam něco bylo, nasadí se léčba a ještě bychom museli do Prahy na kontrolu. A co vy? Jak jste na tom vlastně teď?
5. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
No jak no my se stále pokoušíme...po druhem agolutinu mrcha přišla teď jsem 29 DC, měřím teplotu ovulka pravděpodoně byla kolem 15 dne, jinak se nic neřeší.
No a stále jsem bez práce :frowning2: ale pomáhám manželovi ve firmě takže se nenudím ale zase ta ponorka :grinning:
5. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
To věřím - být spolu doma i v práci musí být záhul.. A dělali už ti třeba horm. profil, sledovali ovulku přes UTZ nebo tak něco? Jak se vlastně snažíte dlouho?Jak není tabulka, tak ztrácím přehled.
5. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
ne nic z toho co píšeš se neřešilo, snažíme se od září...ale teď uvažuju opravdu silně o změně gyndr. protože mi přijde že nic neřeší....dokud nebyl problém přišla mi fajn, ale že jo na kontroel jednou za rok a napsání pár receptů človek nic nepozná, jestli je to dobrej doktor nebo ne...
5. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
Baji přesně tak jsem to měla s doktorkou já - změna pomohla k lepšímu :wink:
5. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
Jaspi vedlejší účinky neřeš, si ptečti příbalový leták jakýhokoliv léku a bude tam něco podobnýho :wink: můžeš mít vše a taky nic...
no já jsem zvědavá, co vám najdou... a jestli fakt tohle, tak se to přeléčí a budeš těhule ráz dvá :grinning: :grinning: :grinning:

baji, bohužel žádnej dr. nechce nic řešit, pokud se nesnažíš víc jak rok... a třeb moje dégra letos 2x potratila a taky jí řekl, že až to bude po třetí, tak to budou řešit... takže si fakt doktora dle mě nevybereš :frowning2:
5. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
ahoj holky, jestli nevadí přidám se k dalším snažilkám :wink: snažíme se už 10 měsíců a pořád nic :frowning2: ikdyž po 12letech zobání antikoncepce se možná neni čemu divit :unamused:
5. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
vítám tě kikipeta22 :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 06:09  • Odpověz
Zuzi ale ta moje doktorka to fakt řešila od mojí první návštěvy u ní - a to jsem měla po vysazení tak 2-3 měsíce. Ale zas je pravda, že já jsem sama od sebe nikdy neměla MS, tak mi bylo jasné, že problém bude. No a moje předchozí gyndařka, u které jsem byla od 16ti - víc jak 10 let, tak ta to všecko věděla a stejně mi řekla, že to bude řešit nejdřív za půl roku. Pomalu se tvářila ukřivděně, když jsem si po 45ti dnech šla na Agolutin.. Kdyby mi tehdy udělala aspoň HP, tak by hned věděla... No jsem ráda, že jsem se rozhodla jít jinam. Tady si aspoň nepřipadám jak blbec, když se na cokoli chci zeptat..
Ahoj Kiki :slight_smile:
6. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz
Holky která z Vás měla ten jakoby mikroskop na spermijky?
6. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.