• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Chersi pamatuju si, že tu o tom psala tuším Zuzka - ale oni se prostě tehdy jen dívali přes normální mikroskop ne? Jako pokud chceš zjistit, jak je na tom manžel, tak ti rovnou můžu říct, že to sama takto nepoznáš. Tobě se třeba bude zdát, jak tam vidíš pohyb - jenže absolutně nedokážeš spočítat ten poměr nepohyblivých, progresivně rychlých a už vůbec nepoznáš morfologie. Takže radím domluvit si klasický SPG - dáš za to max. 200,- a máš tam všechno. Tuším, že se dá koupit kolem 500,- i nějaký domácí test plodnosti chlapa, ale moc bych tomu taky nevěřila.
Jinak speciální mikroskop je na zjištění ovulace (prý teda dost na nic) možná sis to spletla s tím?
6. kvě 2010 v 07:58  • Odpověz
My jen že jsme se o tom včera bavili. když jsem byly na večeři, tak trochu jsme si to vyříkali a doufám že už to ten můj chlap pochopí, co mě trápí. přístí týden je to totiž rok, co jsem ty prášky vysadila
6. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Cher já když jsem šla tehdy k nové doktorce, tak jsme se v podstatě ještě skoro ani nezačali snažit a já jsem od ní přišla s žádankou na SPG, tak měl chudák přítel doma šok :grinning: Sice brblal, ale šel. A teď v Praze taky. Musí si prostě uvědomit, že buď dítě chce a pak se tak musí trošku obětovat a nebo nechce - a pak s ním stejně nic nenaděláš. Myslíš, že ten tvůj by tam nešel?
Máte nějaké centrum blízko? Já jsem tehdy vyzvedla tu odběrovou zkumavku a vzala ji domů..
6. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
On už asi není proti, dokonce jsem se včera dozvěděla že se o tom baví v práci, protože jednu holčičku tam mají přes IVF.

A že prý mu dá ten kolega enetuelně číslo do Prahy.

My to máme stejně km do Prahy i do Plzně, jsme přesně na půli cesty.

Já jsem totiž na ěnj včera uhodila, že jestli si pamatuje dobu před rokem, jak mi schovával prášky a tak at je vysadim hned, a že jsem o čarodkách neměla naladu kvuli elišce (neteři) že se na ni chodil porad koukat jestli spinká, že mi to přislo lito.

Tak na mě koukal jako na v...a, ale pak asi začal přemyšlet.
6. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Chersi chlapi se o tom neradi baví - oni se za to jakoby stydí.. Jarkovi taky dlouho trvalo, než řekl třeba jeho máti, že se snažíme, ale nedaří se. Viděl ale, že já jsem se o tom se známýma bavila úplně normálně a oni s ním pak taky a už to bere líp. V Praze jsme teď spali u jeho bráchy s přítelkyní a oni se nás ptali proč jsme do té nemocnice objednaní a už se s nima o tom bavil v pohodě. A když si jeho brácha rýpnul, že jestli nemá pomalé spermie, tak jak byl rád, když mohl hrdě prohlásit, že ne :grinning: Oni i ti chlapi mají strach, že třeba ten SPG nedopadne - ale nahlas to neřeknou.
6. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Krásné ráno :wink: vítám novou snažilku
Cher mi byli včera taky na večeři :wink: to jsou náhodičky
Jaspi asi tu mudr brzy změním, jenže jak mám sehnat dobrou....? Jen tak na googlu? To už jsem zkoušela, nebo se zeptat kámošek, stejně někdo spokojený je a někdo ne, ale to je asi všude :unamused:
6. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Bajoch a odkud vlastně jsi? Škoda že nebydlíš blízko.. Je dobré si doktora prolustrovat přes znamylekar.cz , sice si tam občas někdo chladí žáhu, ale představu si uděláš.. A nebo si první k tomu doktorovi zavolej, řekni jaký máš problém a zeptej se, jak by postupoval. Já to tak tehdy udělala a když mi řekla, že by hned udělala HP a prostě jednala, tak jsem se rovnou objednala :wink:
6. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
Jaspi jsem přímo z Brna :wink: už jsem brouzdala...no asi se do té změny fakt pustím, díky za radu :wink:
6. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
jaspi, to je asi pravda, oni si asi s tím mužským egem asi neradi přiznají, že chyba může být i u nich. Moje mamina byla u katrářky a jí právě vyšlo že mimís bude ale s pomocí a bycha je u muže. Třeba si to jen nechce přiznat, že i tohle může být možné.

On po mě nejdřív chce abych změnila doktora a pak že teda centrum, že mezitím našetřímě nějaké korunky, kdyby náhodou...
6. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Cher nemusíte hned do centra, kde z vás budou padat peníze už při pozdravu. Jestli máš blbou doktorku, tak ji změň. Základ je, ať ti udělá horm. profi. ,štítku už vyšetřenou máš - pro manžela by ti mohla dát doporučení na SPG a pak třeba zkusit clostilbegyt. Spoustě holek pomohl.. a když ne, tak pak stejně vyšetření průchodností, někdy laparka, možná genetika a imunologie a až pak CAR. NA co tam budete platit a pak by se třeba ukázalo, že máš srůsty? Nebo třeba ty protilátky.. Já si CAR nechávám až na konec, protože když už budu platit, tak chci mít vyloučené ty věci, co by stejně vedly k neúspěchu.. :wink:

Baji já jsem se taky dlouho odhodlávala. Chodila jsem jen k ní a trochu jsem se i bála jít jinam.. Ale když jsem po ní něco chtěla, tak jsem odcházela jak zpráskaný pes. Až jsem si jednoho dne řekla, že už fakt stačí. Jen jsem na ni nadávala, ale nic jsem nedělala a přitom stačí jít prostě jinam. Ty máš právo vybírat si, tak proč to nevyužít :wink:
6. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
to máš asi pravdu jaspi.
Mě to právě tenkrát zarazilo, že mi dr řekla, když do jara nic tak vám dám žádanku co centra.
6. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Chersi ona nejspíš chce, aby ti ty vyšetření, hormony atd. psali pak oni - aby to nešlo z jejího kreditu. Klasika.. :angry: Otázka, jestli v tom CARU by ti to pak psali na pojišťovnu nebo bys moc doplácela..
6. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
No každopádně si stejně najdu někoho jiného. Můj bývalí doktor to byla jednička, je to sice ode mě 30 km, ale myslím si že jsem k němu měla důvěru. Mamka k němu chodí stále a je spokojená.
6. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jé Cher teď jsem si všimla, že si od Berouna - tam je hezky :dizzy_face: Kdysi jsme tam s Jarkem pár dnů byli a moc se mi tam líbilo!
6. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Já bydlím asi 25 km od něj. Na vesnici. Příroda je tu hezká, to je pravda, ale hlavně je tu dálnice, po ní je to všude kousíček.
Akorát já si té přírody moc neužiju, protože když přijedu z práce tak je večer , znám jen práci a barák :frowning2:

Manžel v berouně pracuje, tak je tam denně :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
My jsme tam byli tehdy na nějakém hotelu - U Blažků? Tak nějak myslím.. Naproti byla myslím pekárna a hned nad tím náměstí. Byla jsem tam na školení a Jarek jel se mnou. Pamatuju si, že jsme se byli dívat na medvědy :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Teď jsem omylem vlezla na první stránku naší diskuse a viděla jsem, kolik je tam holek, co tu vůbec nezůstalo - ani zakladatelka. Jen to naše zdravé jádro :wink:
Jak jsem psala, že jsme se nechali v Praze namalovat, tak vám sem hodím fotku. Ale jak je to o moc zmenšené, tak to vypadá jaksi divně :unamused:
6. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ta fotka je krásná jaspi, moc se mi líbí.

Jojo zůstaly jsme tu jen my stará nová parta.

ewul už taky bude za chvilku držet v ruce svůj uzlíček . a my tu zbudem jako 3 veteráni ......
6. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
zakladatelka je tady, to koukáte :o)
6. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
jen sem se šla juknout, co dělá "moje téma" a ejhle, pořád existuje...... Přečetla sem si pouze Vaši poslední stránku, takže jste tu už jen ve třech? A ještě snažilky... :frowning2: Tak snad se Vám už brzy zadaří!!! :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
Cher dík - měl to namalované docela brzo - ještě to musíme hodit do skla a rámu.

Baluu no ahoooj :slight_smile: A jak se daří tobě? Tvoje téma už má 2 miminka! :wink:
6. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
já začínám kreslit, ale ještě ne na Karlově mostě :sunglasses:
tak mně se daří, daří.........děkuji za optání. Tak nějak jde všechno jinak, než bych si přála, život je zkrátka nevyzpytatelný...
Paráda a už jsou i další těhulky? I Tobě se už určitě brzy zadaří.
6. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
Lepší je se na všechno zeptat, než dočítat , jste docela pisatelky... :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
No Zuzka a Anoli už jsou maminy - myslím, že i Copa.. Ewulka bude taky brzo.
A my s Chersi a Bajoch bojujem no :slight_smile:
Jak to, že jsi odsud tak zmizela? Pochopila jsem dobře, že u vás (tebe) teď mimčo asi není aktuální že? Už nejsi s přítelem? Jestli to je tak - nebo nějak podobně, tak je mi to moc líto.. ale víš jak - vždy, když se jedny dveře zabouchnou, tak ti to otevře jiné..a třeba lepší :wink:
6. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
jéééé, tady bude mrňat :slight_smile:
bojujte, bojujte, hlavně se nestresovat, ono to přijde...
vlastně sem tu neměla co dělat, a ani pořád nemám... :unamused: mimi se zatím u nás "nekonná", s přítelem jsem, ale zatím se nesnažíme a ještě se ani snažit nebudeme. Takže si teď užíváme sami sebe a našeho psího miminka :sunglasses:
6. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
Baluu hlavně že se máte fajn - už musím letět, tak pá :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Hezké ránko - konečně pátek :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz
Vid jaspi, konečně, a jak říkají mí kolegové, pátek je malá sobota, a proto tu v práci nikdo krom 2 lidí není :grinning:
7. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Jen my 2 tu dřeme! :grinning:
7. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Přesně :grinning: Kdyby aspon bylo venku hezky, ale ani to není :angry:
7. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.