• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ani mi nemluv - když vidím fotky z minulé dovolené.. Jo to jsem si tam ještě culila :grinning: Teď to je horší. Nejlepší by bylo hned otěhotnět, abych to mohla svádět na to.. :wink:
26. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
No jako i proto se nesnažím zas tak mučit tělo, protože si říkám, že stejně kdybych otěhotněla, tak ňáký to kilčo přiberu, že? :grinning: Kéž by se to podařilo, co nejdřív. No uvidíme... ve čtvrtek bych měla dostat MS, tak jsem napnutá, jak malý trenky! :grinning: :grinning: :grinning:

ewul, tak mě napadlo, že jsme na tom stejně... jak ty a MS? Už přišla? Nebo čekáš taky na čtvrtek? :wink:

Tak to vypadá, že holky to vedro opravdu skolilo, co? Že se ani nepřidají... anebo šly domů nebo na koupaliště? :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Asi se flákají někde u zmrzky :wink: Tak to já taky čekám na čtvrtek - to jdu poprvé k té nové gyndařce. Jsem nervózní jaká bude a i se těším dohromady. Snad nebudu litovat, že jsem k ní šla..
26. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
jaspi, držím palce, ať jsi konečně s novou Dr. spokojená :wink:
26. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Anol, děkuju! :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahoj holky, já bohužel ještě pořád sedím v kanclíku :unamused: já chci dneska odejít dřív z práce, tak se musím činit
jinak za poslední 3 roky mám nahoře cca 5-6kilo a nemůžu se jich za boha zbavit, mám je na břiše, bokách a stehnech, štve mě to, protože plno oblečení mám ve skříni na houby, ale je mi líto je vyhodit, jako že možná ještě někdy zhubnu a budou se hodit :unamused: :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Copa za 3 roky je to aspoň průběžně - na mě vlezly 3kg za 2 měsíce a připadám si teď jak v oteplovačkách :grinning:
26. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
jaspi - ono to tak průběžné není, já se nabrala před těmi 3 roky tak během 1 roku a doteď se mě ty mrchy drží, ale začínám se alespoň krotit večer v jídle a chystám se víc si kontrolovat váhu, preventivně se 1x týdně zvážit, teď jsem vlezla na váhu po strašné době a myslela jsem si že jsme na tom mnohem lépe :frowning2:
a snad se víc donutím na kolo, ale to už jsme si slibovala tolikrát :unamused:
26. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj,
Jaspi,ja taky pribrala jednorazove nekolik kg-skoro by se dalo rict ze dne na den-asi 6kg.pritom ziju porad stejne,jen jsem vysadila ha a trosku zacala zlobit stitna zlaza-to jsem se dozvedela ale az zpetne
26. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojky, já dneska nějak nestíhám, tak proto tu spíš nejsem.
Copa, tak to máme stejný problém. Akorát že já jsem to nabrala od léta, přestěhovali jsme se z domku do bytu, a manželský spokojený život udělal své. Na svatbě jsem měla 54kg, na Vánoce 61kg (děs) a teď 58kg, ale nikde to není znát, že by šlo něco dolů. Akorát na prsou, ale p*del mi zůstala pořád šílená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chtěla jsem začít hubnout, ale nějak si řákím, že to nemá cenu, když otěhotním, zase to půjde nahoru.
Nikdy jsem s váhou problémy neměla, byla jsem zvyklá být štíhlá a moci si na sebe vzít co chci, ale teď ani neobléknu riflové kraťasy, co jsem měla na svatebním výstupu na Sněžku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Holky, dneska mě manžílek zase dostal, až jsem si trošku zaslzela. :grinning: Dnes máme 8-letý výročí a on mi poslal smsku, ve který mně děkoval za 8 krásných let atd. No a taky tam napsal, že se těší na naše miminko. :dizzy_face: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Holky, mějte se a zatím pa pa :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Krásné dobré ránko!!!Teda,Anoli,ten tvůj manžel je romantik,vůbec se ti nedivím,že sis zaslzela :slight_smile:
27. kvě 2009 v 06:19  • Odpověz
Ahoj ewul, jo jo to on je. :wink: :slight_smile:
Ewul, mám obavu, že zítra (podle plánu) MS nepřijde, protože jsem zatím v pohodě, břicho nebolí... tak nevím, ale pokud to nedostanu, tak si radši koupím těhotenskej test - kdyby náhodou... a jak jsi na tom ty? Zatím taky nic? Třeba plaším zbytečně a o pár dní se to posune... no, uvidíme. :unamused:
27. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz
Jinak, dneska jsem jen do půl 12, protože pak jedu na zkoušku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
Jeee,Anoli ty se máš,že končíš dřív,ale zkoušku nezávidím :confounded:...mě pobolívá břicho,ale už tak týden,vypadám jak puberťák a 2 dny zpátky jsem měla náladu,že bych sama sobě vrazila...takže předpokládám,že mrcha dorazí:frowning2:...raději bych byla těhu,ale když ne tohle,tak ať mrcha raději dorazí podle plánu.
27. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
ewul, tak to ti upřímně závidím. :grinning: U mě se to třeba ještě objeví, ale většinou ty bolesti břicha a pnutí začínalo už ve středu, tak se obávám, že nic nebude... :confounded: Ale třeba se to jenom opozdí, že? Nesmím se kvůli tomu hlavně stresovat, je to zbytečný. :wink: Ale stejně mi to vrtá hlavou... :sweat_smile: ... jsem hrozná! :grinning:
27. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Mě to povídej....já jsem to občas už ve středu večer dostala...teda takový ten slabounký začátek a pak čtvrtek už normal...tak čekám,jestli to bude i tento měsíc takové:slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
ahojky a dobre rano vsem jen si vas zua vcerejsek doctu a pak napisu co se mi prihodilo
27. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Tedy vy se vždy rozepíšete, když tu nejsem :grinning: Včerajsem byla u zubařky (s tím moudrákem) a pak jeěte na gyndě. Protože jsem dostala menzes po 9 dnech od tech posledních, to se mi moc nezdálo. tak mi dělala vysetreni a pak i ultrazvuk, jestli nebude ve snazeni neco prekázet a pry dobrý. No dostala jsem nejakyprasky (vitamíny a neco na ukoncení krvácení. Ale je mi dovní, v tech vitamínech se v príbalovém letáku píse, že je tehotné nesmí a pritom mi to vychází je je budu brát 16 dní. 3 x 2 denne. a co kdyz náhodou se zadarí a já o tom nebudu vedet a ty prásky budu brat???
27. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky,
u nás během noci konečně zapršelo, ale vypadalo ,že nás ten déšť úplně mimo
anoli - já bych taky zaslzela :wink: tvůj manžel je teda romatik
můj manžel letos na výročí seznámení zapomněl, ale na měsíční "výročí" svatby si vzpomene každý měsíc, nijak to neslavíme, jen si vždycky řekneme, že dneska je to už tolik a tolik měsíců :wink:
27. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
jinak já už vím, že se nám opět nezadařilo, včera dorazila MS :unamused:
27. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
copa, tak to je taky hezký, že si to připomínáte každý měsíc :slight_smile:

chersi, to je teda divný, že ti předepsala takový prášky, když ví, že se snažíte... :confused: Docela ti MS závidím, protože mám obavy, abych jí vůbec dostala... moje kamarádka mi říkala, že ona to po vysazení nedostala 3 měsíce, pak musela na vyvolávačku... ale je fakt, že je teď v Irsku, takže kdyby byla doma určitě by na ní šla dřív...

ewul, tak jsem zvědavá, která z nás bude mít první MS... :grinning:
27. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
anoli, to to jo, ale po nejakych 9 dnech, to se mi zdá hodne brzy. Pri predstave ze to budu mit týden, pak týden ne pak zase jo, me polívá horko a děs
27. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Anoli:já si myslím,že tě asi porazím:slight_smile:...u mě to vypadá,že každou chvíli je to tady :confounded:
Chersi:a nechceš jí raději zavolat a přeptat se?
27. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
chersi, já vím, ale třeba se ti to srovná, kdežto u mě to vypadá, že ani MS nepřijde. :rolling_eyes: To je snad poprvé, co se na MS těším!!! :grinning:

ewul, tak to se máš, já asi musím vydržet no... :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
anoli - já se na první MS po vysazení HA taky těšila :grinning:
27. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
anoli, třeba z toho budete mít velkou radost
27. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
chersi, třeba jo... :grinning: Už aby to bylo! Jak píše ewul, taky bych asi radši doktorce zavolala ohledně těch prášků... aby člověk něco nepodcenil. :wink:
27. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
tak ale snad ví co dělá ne? alespon mi to to tak prijde protoze jsem ji vse rekla.
27. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.