• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
autor
no počkat, já taky dru... :sunglasses:
7. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Tak jsme 3 - jak mušketýři :grinning: Né já si nestěžuju, mám dnes jen do 14 hodin a teď mi před chvílí šéf pohlídal prodejnu a já jsem mohla jít do solárka :sunglasses:
Holky chtěla jsem prodat zlato - co jsem nenosila - to žluté. No a nabídli mi buď 1000 Kč nebo 1 700 ve zboží, tak nevím? Co by jsme udělaly vy?
7. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Holky já bych taky ráda dřela to mi věřte :frowning2:
Jaspi já teď ve své situaci bych brala ty penízky :wink:
7. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Baji tomu věřím :frowning2: Je pravda, že můžu být ráda, že mám vůbec práci! Člověk na to snadno zapomíná, ale máš pravdu! :wink: Moc ti přeju, aby jsi taky brzo sehnala takovou, co by tě bavila! :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
jooo, nemít práci je špatný :unamused:

jaspi: já bych si vybrala něco pěknýho - v tom zlatnictví :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Baluu zajdu se tam po práci mrknout a když se mi něco bude fakt líbit, tak to tak udělám :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Dobré ráno, mohikáni :grinning:

jak co jaspi, jakpak s tím zlatem - vybrala jsi něco ?
10. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz
Cher - zatím nevybrala. Přišlo mi to, že bych si něco vzala jen tak - z musu. Tak jsem se s nima domluvila, že se ještě rozmyslím. Buď si tam něco vyberu jak budu mít na to víc času a nebo si to vezmu zpátky a zkusila bych to prodat někdy až pojedem zas do Prahy - tam dávají víc.
10. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
To máš pravdu, já vím že moje mamina, když likvidovala snubní prstýnek a ještě nějaký zničený zlato, tak jí ho vykoupili a nechala si udělat nový naušnice a zbytek si doplatila - taky řešení
10. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Teda my se tu zas flákáme :unamused:
12. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
no to teda jo :angry:
:grinning:

Jaspi jak to doadlo se zlatem, už ses rozhodla, něcos vybrala?

Já dávám dnes poslední šanci svojí gyndr. mám asi nějakej zánět :frowning2: snažení je tím pádem teď stejěn pasé, jsem 40 DC teplota klesá teta nikde tak nevím...ach jo. Už jsem si brouzdala a mám tři favority, ještě dám na radu manžela a zavolám tam, takže možná dnes už odejdu od té mé dosavadní nejen z ATB ale taky s kartou :grinning:

Jak se máte co děláte?
12. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Baji ty jí o tom, že jdeš jinam nemusíš ani říkat . Tvoje nová doktorka si klidně může od ní pak kartu vyžádat sama. Ta moje to tak udělala.
V tom zlatnictví jsem si zatím nevybrala nic. Stavím se tam možná v pátek a buď si něco vyberu a nebo si to vezmu zpátky. Můžu to prodat pozděj a nebo když by jsme jeli do Prahy - tam mi daji až 1x tolik co tady..
12. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
Až tak jo Jaspi? Jednou tolik? To je drsný.No tak to potom není co řešit a nedivím se že vyčkáváš....
12. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Když právě my moc do Prahy nejezdíme - ale je možné, že budem ještě muset na tu Imunologii na kontrolu, tak by se to dalo..
12. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky, tak moje poseldní šance u gyndr. proběhla a skoro jsem se rozbrečela. Už k ní fakt nikdy nepůjdu. Na ten zánět mi nic nedala, výsledky budou za 5 dní a to už bude po zánětu. Navíc se ptala tak co ty vaše měsíčky? Jak to chodí po tom agolutinu? A já no jsem teď 36 DC. No a tak že an to koukne a že těhu nejsem, a že proč jsem si nepřišla pro další injekci...že musím přece chodit každej 21 DC pro agolutin. A já cože? To jsem vůbec nevěděla. To jste mi neřekla, nic takového sjem nedomluvily a ona že když se mi nechce chodit na injekce tak mi nasadí Duphaston. A kdy prej jestli chci otěhotnět v brzké době?? To už jsem ji skoro vyhodila z okna a říkám o to se snažím od září... A ona že no ale s takto dlouhýma cyklama neotěhotníte nikdy takže s tím koukejte něco dělat!A jestli vůbec vím co je to ovulace a že ji pravděpodobně nemám a pak mi začala vysvětlovat jak se počítají dny cyklu no prostě děs, se divím že jsem u ní vydržela tak dlouho.
Takže asi tak, tomu říkám přístup, vůbec si nepamatuje že jsme spolu mluvily v srpnu, pak v lednu a pak ještě v březnu, jsem hodně naštvaná a mám pocit že jsem s ní akorát ztrácela čas, opravdu k pláči.
12. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
Dobré ránko,

baji ona si nemůže pamatovat všecjny pacientky, se kterou o čem mluví, ale zase by si měla ty hodně důležité poznámky zapisovat do karty. Ta moje si tam tedy vždy zapíše poslední datum menzes a pak si tam akorat zapsala ze mi nebyla predespaná antinoncepce, protože jsem jí nechtěla- tím jsme skončili.

Jaspi to je asi spíš dotaz na tebe - když mi řekla že nam dava cas do jara a pak centrum a já k ní nešla. Je v tom problém? 7adné potíže nemám a MS mi chodí tak nějak v pohodě....
13. kvě 2010 v 06:18  • Odpověz
Hezké ránko :slight_smile:

Baji - nějak hodně podobně vypadala i moje poslední návštěva u bývalé doktorky.. Před tím jsem mluvila o tom, jak mě štve, ale nějak jsem neměla odvahu jít jinam.. A pak ze mě taky udělala totálního vola.. Taky jsem chodila na Agolutin a víc se tím nezabývala.. A když jsem po ní chtěla ať mi udělá aspoň horm. profil, tak prý co plaším - nejdřív po půl roce :angry: A pak mi taky začala vysvětlovat, že je něco jako ovulace - fakt novinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak si to představuju, že nemám menstruační kalendář..No a víckrát mě tam neviděla..

Cher - myslím, že to je jen na tobě..pokud ještě do centra nechcete, tak vás nikdo nemůže nutit.. Taky si myslím, že je lepší když první udělá ten gyndař co může a do centra posílá až nakonec.. protože třeba u nás se v centru na všechno doplácí.. tak si neumím představit, kdybych tam chodila na všechny ty folikulometrie a tak.. asi by to nebyly velké částky, ale i tak.. když to dělá ten gyndař, tak si to dá na pojišťovnu a ty neplatíš.. My jsme třeba v centru museli doplácet i na SPG - i když jsme tam byli s doporučením od doktorky.. Sice to moc nebylo, ale i tak.. Akorát mám fakt dojem, že jen málo doktorů se tímto chce zabývat a namáhat, tak prostě jakmile je někde problém, přehodí člověka do centra, ať se starají oni..
13. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
Cher to já chápu, že si nás nemůže všechn pamatovat ale během chvíle co se převlíkám může kouknout do karty na moje 2 nebo 3 poelsení návštěvy dle mě je to otázka 30 vteřin maximálně :wink: ale její smůla opravdu konec dnesk jdu volat jinam.
Holky berete některá duphaston?
13. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Bachoj myslím, že ho brala právě Chersi. Já beru Utroš a to je v podstatě to samé.
Uvidíš jakmile se objednáš jinam, jak se ti uleví.. já když se teď dívám na reference na tu moji bývalou doktorku na znamylekar.cz, tak se divím, že jsem k ní chodila tak dlouho.. a že to nebyly jen moje pocity, že se tak opravdu chová :confounded:
13. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
Hezké ránko :slight_smile:
14. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojky holky,
¨
bajoch- já jsem ho brala, nebo takhle měl jsem ho brát 3 měsíce. A dr mi ho dala na srovnaní menzes pote co mi jeden mesic holka nedorazila.

No a ja ho brala jen jeden mesic poctive a pak jen rano spolecne se vsemy ostanimi prasky co beru a vecer na nej zapomelaů a MS presto krásně prisla sama. 3 balení jsem nenacala a je schované v lékarnicce.

Ale na diskuzi jsem cetla ze nekterym holkam duphaston k mimi dopomohl.
14. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
Tady ty prášky jsou prostě progesteron - ten je dobrý k tomu, aby rostla sliznice, takže by se mimi líp zavrtávalo - ale nezajistí ovulku.
14. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:, tak jsem vás dočetla a je mi líto,že máte takové starosti kolem mimi...no nicméně Baji dobře jsi udělala,že odcházíš od té tvojí dr. mě ta její odpověď rozčílila jen z toho co jsem si přečetla...to musí být teda extra kráva :confounded:
14. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
no právě jaspi já jsem si něco zjišťovala jinde a tady na diskuzích a mám to brát 20-23 DC ale nevím jestli mám ovulku a kdy že jo tak bych nerada něco pokazila, uvidíme co řekně nová/ý mudr.
a co ry ewulin jak se daří? Co mimi? Vše nachystané?Vše v pořádku?
14. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
Baji tak to dávkování se mi zdá divné.. Většinou bývá 16-26DC- Takhle na 3 dny je to podle mě k ničemu.. Fakt bych se poradila radši jinde..
14. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
bajoch, ten duphaston se bere 10 dní 2 x denně ráno a večer.

Já ho měla brát 16 - 26 den cyklu
14. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
Hmmmm tak to je opravdu fajn :angry: jedním slovem kráva :frowning2:
14. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Bajoch mě právě to dávkování přišlo dost mimo..
15. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
Hezkou neděli přeji :slight_smile:

Holky mám dotaz mimi snaženíčko.
Dnes dopoledně nás chytla nějak mazlivá - ale pak jsem šla na Wc a krev, menzes mám dostat v uterym rikala jsem si ze asi prisla mrcha driv a za pul hodky uz nic - asi je možné, že by mě manžel skrábnul a já nic necítila žejo?
16. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Chersi mě se to taky kdysi tak stalo, když jsem měla před MS - ale taky to je jeden z příznaků při špatném čípku, tak kdyby se to opakovalo, tak si zajdi na stěr. :wink:
16. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.