• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Krásné pondělí :wink:
tak já už jsem objednaná k nové gyndr. Rozhodla jsem se pro sanatorium Helios, tady v Brně. Jdu tam příští středu tak mi držte pěsti ať je Mudra fajn a ať nám pomůže k mimi :wink:
17. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Teda Cher já nevím nám se to nikdy nestalo
17. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Tak jsem dnes byla na preventivce a dokonce mi vyšetřovala i prsa - ale v pohodě. Snad vyjdou v pořádku i stěry..
17. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
Jaspi určitě jo :wink:
17. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky, taky máte tak deštivo?
18. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahojky,

jaspi, vše bude v pořádku neboj....

Jinak u nás už neprší 3 dny, ba dokonce vyjukne sluníčko.
Včera jsem koukala na zprávy , na ty moravě jsou lidi chudáci, ty záběry byly hrozný
18. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
No já jsem z Moravy právě.. kolem už je to prý děs, ale tady sice leje furt, ale zatím neplavem..
18. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky
u nás taky prší a prší a fouká a hlavně je staršná kosa :unamused:
18. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
To i tady - už by to mohlo přestat, to věčné šero mě už štve. A taky pořád všude s deštníkem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Dobré ráno dámy :wink:
Tak co sledujete hokej? Aspoň nějaké radostné podívání, když jsou všude ty záplavy :unamused:
moc jsem ted aklukům neveřila ale fakt se pochlapili :grinning:
19. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Baji u nás to teda jelo - protože byl doma Jarek.. ale já jsem ani nevěděla, kteří jsou naši.. :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
teda jaspi :sweat_smile: no já jsem docela velká fanynka, takže já jsem věděla kteří jsou naši :grinning:
19. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Mě to právě nějak nebere :wink:
19. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky,

já hokej nesledovala, ale věděla jsem že hrajeme. Jelikož manžel byl v práci a musel ajsem mu každých půl hodiny hlásit stav hry :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jaspi na moravě prý zase prší, volal mi to kolega. To je hrozné, člověk by i poslal nějaké ty peníze, ale já se bojím, už bylo tolik případů že nikdy peníze nedorazili tam kam měli.

Jinak info - včera jsem to měla dostat, nic, pouhé slabé špinění, ani na vložku ani na tampon. Připadá mi to jako v lednu, kdy jsem to takhle měla 4 dny a prd. No uvídíme, jestli nás holka navštící nebo bude zase stávkovat.
19. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
CHer třeba fakt potřebuješ brát ty prášky - třeba ti jinak nedorůstá sliznice.. nevim

Na Zlínsku jen drobně mrholí, ale některé ty vesnice jsou na tom fakt hrozně. Taky jsem přemýšlela, že kdyby třeba dělala sbírku věcí Adra, tak bych tam něco zanesla..
19. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
No jo jaspi, ale jak by pak bylo možné, že mi tělo x mesíců funguje, pak jednou ne a pak zase jo.
19. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Nevím..že by ti nějak kolísala hladina hormonů? To by ti měla vysvětlit doktorka.. a hlavně to zjistit.
19. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Já počkám, buď jestli se mi MS nerozjede, a nebo neprestane špinění, pak bych za ní eventuelně opět šla, a rovnou si řeknu o žádanku nba spermio, a jestli by to nešlo zatím u ní. že co centra nechcem
19. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Cher a tys neměla dělaný ani ten profil? protože to je podle mě ta úplně první věc - třeba je nějaká chybka v něm a pár pilulí to spraví :wink:
19. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky jaspi a baji,

nene nic mi nedělala, právě že mi rovnou řekla že nas pošle do toho centra.

No dnes mám mít 3 den MS - a místo tohio opět pouze slaboulince špiním. Je to podobný případ jako tenkrát v lednu.
Ty jo a já se tak těšila na dovolenou a místo toho zase budu řešit tohle, a když půjdu k dr. da mi prasky a dalsi MS mi přijde akorat na dovču - no to je na prašky...... :confounded:

A copak asi dělají naše maminy? Doufám že se nas prijdou mrknout a pridaji dalsi fotecky
20. kvě 2010 v 06:25  • Odpověz
Krásné ránko holky,
pravidělně u "kozenkování" si vás čtu :grinning:

chersi, to je na prd, a co takhle změnit dr.???Neudělá ti ani HM profil a hned vás pošle do centra? no to je teda mazec!

baji, Helios je dobrej.. kamrádka tam teď začala chodit taky, tak jsem zvědavá jak se tam bude líbit tobě.. no hlavně ať jsi brzo těhule!!!

jaspi co ty? nějakej další posun?

Tak páá a já se zase ukážu, je to trochu fičák :sweat_smile:

jo, a tady máte ár fotek ze včerejška, je to takovej náš seriózňák :grinning:
20. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz
Hezké ránko,
Zuzi jsem ráda, že ses za náma přišla mrknout - zrovna včera jsem si myslela, copak asi děláte.. Ty s Anoli máte určitě co dělat s prckama, Copa nás nějak zazdila, ale nevím co Ewulka?
U mě posun žádný - čekáme až přijdou ty výsledky - počítám ještě tak 14 dní..
Baji taky bych tu doktorku změnila. Až budeš v centru platit za všechno co ona ti neudělala, tak toho budeš litovat..
20. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz
Zuzi , koukám že Vašík je celek táta viď ?
20. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoooj,já jsem tady :wink: ,jsem doma na dovči, od 2.6. nastupuju na MD.Já bych se stavila i častěji,ale předěláváme byt( teda chceme kompletně vymalovat),pořídit novou skříň,do koupelny přidělat přebalovák a ještě nemám v podstatě nic koupené :confused:
počasí absolutně na prd, v tom dešti se mi nechce nikam ven chodit,takže vlastně polehávám a tak....jinak se mi už zdají živé sny o porodu:grinning:
Zuzi:malý je krásný :dizzy_face:
Jaspi:hned jak příjdou výsledky tak dej vědět!
20. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky,

teda dneska u nás rano pršelo jako kdybyste si vzali bubinek a bubnovali ale jen 10 minutek - ted uz zas je poprchává, no a to melo být dnes hezky a my chteli grilovat :confounded:

Dneska se jdu podívat za kamaradky prckem, beru si na to půl dne dovči, jejej to se zase vyřadíme :grinning:
Manža má zánět žil, tak jsem mu na to koupila nějako mast s kostivalem, tak doufám že to bude lepší, protože k doktoru mi jít nechce, že by ho nechali marodit.

No a poslední zprávička - mé špinění je pryč - 3 dny a papa. Zato prsa boli pořad a ted jeste záda.

A jak= počasí je u Vás , jaspi doufám že k vám na moravu ten bubnujici déšt nedorazi
21. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahoj Chersi, u nás taky tak lilo - kolem 3 v noci mě to úplně vzbudilo a fakt jsem se byla mrknout ze dveří ven co se děje. MAzec :unamused: A nemůžeš být těhule? Ty příznaky by odpovídaly.. A s těma žílama bych si raději zašla - nechci tě strašit, ale to fakt není sranda tohle..

Ewulko ahoooj! Já jsem tě včera propásla - měla sem tu šéfa.. tak se doma pěkně opatruj a užívej si lenošení - za chvilku už ho moc nebude :wink:
21. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
jaspi, s těmi žílami mám strach taky, ale nedá si říct prostě chlap :unamused:
No uvidíme, jestli mu ta mast pomůže - když by to po víkendu nebylo lepší naženu ho na chiru
21. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
Moje švagrová s tím nedávno skončila v nemocnici - dostala totiž dtombózu a hrozila jí embolie.. A té bych se právě bála - víš můj taťka umřel právě na embolii když jsem byla v první třídě .- měl po čtyřicítce a míval často různé ty žilní záněty, ale právě to nijak moc neřešil.. Tím tě nechci strašit, že by to tak mělo být vždycky - on to měl dlouhodobě, ale jen že je to lepší mít pod kontrolou. Jenže s chlapama je tohle těžké - dostat je k doktorce je boj, taky to znám :unamused:
21. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
To je mi líto Jaspi :frowning2:

Právě že ho tam nemůžu dostat tak se snažím alespon takhle nejak mu pomoct
21. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Cher já mám doma to samé :wink: Jarek mívá vysoký tlak a taky se mu k doktorce nechce.
21. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.