• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky,cher ať si s tím nezahrává a raději maže k doktorovi..moje kamarádka to měla,strašně jí bolela noha,hlavně v noci,vůbec nemohla spát a taky že nikam nepůjde,pak začala bolet i druhá,to už jsme po ní všichni hulákali ať jde a nakonec jí doktor řekl,že přišla za 5 minut 12:frowning2:...kdyby nešla mohlo to skončit hrozně,byla na rychlém zákroku,2 týdny na nemocenské a je to ok.
U nás to počasí je takové všelijaké,v noci lilo,teď svítilo sluníčko a už se zase zatáhlo:frowning2:...nejhorší jsou teď ty sesuvy půdy,mně je těch lidí tak líto:frowning2:
21. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj ewul,

no jeho to bolí, jen když jí má v klidu, ráno a večer, když je v práci a hybe se tak prý tolik ne.
Já vím že by měl jít k doktoru, ale ono to není tak jednoduchy ho tam dokopat
21. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Ti chlapi jsou fakt všichni stejní...to snad není možné:frowning2:.Tu mojí kamarádku to taky bolelo jen v klidu,vždycky večer když si lehla-taky to s ní nebylo zrovna,ale jednoduché jí přesvědčit že s tím má jít :unamused: ..a v lékarně ti poradili tu mast co používá?A není na to nějaké homeopatikum?
21. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Ewuli ty sesuvy jsou šílené - my máme taky kopec hned za domem a jak to vidím, tak mě to začíná znervózňovat - ale tak snad to drží.. Voda tam myslím neteče..
21. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
my naštěstí bydlíme v centru,takže nás se to netýká,ale sesuvy se právě ukázaly u nás ve městě a je to prý čím dál horší...pro ty lidi to musí být strašný stres-koukat jak se ti tvůj dům pomalu posouvá do díry:frowning2:
21. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
No my právě nemáme dům tak u cesty jak ostatní, ale trošku na kopečku - to je sice fajn, kdyby se rozvodnil potok co teče u cesty, ale zase mám přímo na zadní stanu domu navalený ten kopec a nad ním je les. Je to debilně udělané, protože kvůli tomu je ten barák vlhký - ta zeď co je směrem ke kopci. Jsou tam nějak blbě udělané izolace i když už se nám to dost podařilo zlepšit. Ale kdyby ten dům stál o 5 metrů dál, tak by to bylo v pohodě.. On to stavil děda a ten dělal nějak všecko proti logice. CHápu, že se někdo snaží odrbat materiál - ale na svém domě? :angry:
21. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
ewul, jojo tuhle mast mi poradili v lékárně, je v tom kostival a je to za záněty. Paní říkala že by to mělo pomoci. Tak v to doufám.
21. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Tak takhle jsme my zdědili chatu:grinning:...po strejdovi.strejda měl nohu číslo 12 a schody jsou udělané tak pro pětileté dítě,já jako nechápu jak tam mohl fungovat,my musíme chodit bokem...a vůbec měřil 190 cm,ale dveře nejsou větší než 180cm,chápeš to?tam se vždycky každý chlap upere do hlavy,jako já z toho mám srandu,ale oni asi ne:grinning:
21. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
Cher:tak já budu doufat s tebou,zkusím se na to dneska poptat mamky,je to zdravotní sestra,třeba o něčem bude vědět!
21. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
To budeš moc hodná ewul, děkuju ti :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Ewi my tak máme dveře v chodbě- my jsme teda naštěstí všichni malý, ale jakmile dojede někdo vyšší, tak se vždycky práskne do hlavy - já si to neuvědomuju, tak nestíhám varovat.. Někdy lidé šetří fakt na nepravých místech..
21. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Já si to třeba uvědomuju,ale ona je to strašná sranda jak pak ti chlapi nadávají:grinning:
Cher:vůbec není za co děkovat,ráda pomůžu když to jde...snad bude mamča o něčem vědět!
21. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Ewuli nejsi ty náhodou maličko škodolibá :wink: :grinning:
21. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
No jaspi, já bych se taky smála.

Já mám totitž ty zážitky, že muj bracha je o 2 hlavy vyssi nez já, a vzdycky kdyz se bavíme s tojíme kolem sebe, tak me boli za krkem jak na nej koukam a on se me vzdycky zeptá " jak je tam dole " a taky se muze pocurat smíchy :grinning:
21. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahojky holky, tak změna špinění u mě nepřestalo, je pořad stejné :slight_smile:
Horší je to že mě začal polet podříšek, ale většinou len když ležím - copak to může být?
22. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Hezké ránko,
Cher tak jak jsi na tom?
24. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Hezké ráno,

jaspi, no momečntálně jsem na tom tak, že bolí podbříšek - tedy občasně, spíš když se nějak víc hýbu, nebo udělám prudší pohyb.

Prsa taktéž.

Špinění na jeden den ustalo a ted se spustí je drobátko, jeenou jdu na WC tak anio pak tam jdu znova a nic :fearful:
24. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
Chersi a nedělala sis těhutest? To by mohlo být.. :wink:
24. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
jaspi nedělala, já tomu moc nevěřím víš, je to asi hodně divný, ale když si vezmu kolikrát už jsem si takhle věřila.

Já mám hlavně asi pořád v hlavě slova kartářky, že chyba je u partnera, a prirozene se nepovede
24. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Třeba budeš mile překvapená :slight_smile: Moc bych ti to přála! Ale chápu, že se bojíš testovat -taky jsem se po těch zklamáních zařekla, že pokud fakt nebudu někdy mít megazpoždění, tak na to kašlu.. Ale podle toho co popisuješ by to být mohlo a bylo by jen dobře, kdybys to v případě těhu věděla - na to špinění by ti když tak něco nasadili - Ascorutin nebo Utrogestan.. :wink:
24. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
já už jsem o víkendu projížděla všemožny www stránky, copak to může být- a většinou se psalo o těhu, že na začřátku to může být a nebo o horm. výkyvu
24. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Cher bývá to u zahnízďování - tak 7-10dní po ovulce ale to trvá tak max. 1 den. Potom už je lepší, když to pohlídá lékař. Třeba kamarádka to tak měla a byla těhule - zároveň ale měla hematom a to špinění bylo kvůli tomu. Tak dostala prášky a dnes má 5ti měsíčního chlapečka :wink:
24. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
já uvidím jak to bude dnesk av práci, jak sedím tak podbříšek cítím, ale ne nijak strašně, kdyžtajk zítra ráno zkusím test, ale vůbec tomu neveřím
24. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Tak já budu moc a moc držet palce :wink:
24. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Díky jaspi, no mě to špinění trvalo přesně jako MS 5 dní
24. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Tak je i možné, že by ti prostě málo narostla sliznice..těžko říct. Mohlo to ovlivnit i že jsi vysadila ty prášky.
24. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
no ju, ale ty jsem vysadila pred 2 mesici.
24. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Některé léky fungují i ještě nějakou dobu po vysazení.. Fakt nevím, udělej test a když nic, tak šupajdi za doktorkou ať tě opraví :wink:
24. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
24. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,Cher promiň,že jsem nenapsala dřív,ale nějak jsem to zazdila :sweat_smile: ..no nicméně jsem mluvila s mamčou a říkala,že na záněty žil,je nejlepší doktor,že tohle není vůbec sranda,že mast sice může pomoct,ale nevyléčí úplně:frowning2:
Jaspi:jasně,že jsem škodolibá:grinning:,ale tak mile:slight_smile:
Jo jinak Cher nevěř kartářce tak úplně,já nechci nic zakřiknout,ale já byla u kartářky 5 dní předtím než jsem si udělala těhu test a ona mi řekla,že mimi tak nejdřív za dva roky a že se povede na nějaké dovolené...nooo a už jsem 31tt,malý má 1,6kg,a řádí v břichu jak drak :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.