• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ewul ty jsi celá taková milá :wink:
Kámošce taky kartářka předpověděla to, co absolutně pak nevyšlo..
24. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jaspi,ale to bys na té chtě musela vidět ty reakce...a byla bys stejně milá jako já:grinning:,to se prostě nedá nezasmát se:slight_smile:
K těm kartářkám,byla jsem už i u jedné,u které to vyšlo( ne všechno,ale hodně),ale po zkušenosti,kdy už jsem u ní byla těhotná a tušila jsem to a ona tam vůbec nic takového neviděla,tak jsem si řekla,že mají připravené příběhy a lidi se tím nechají prostě ovlivnit a vlastně se přizpůsobují tomu co řekla ona...ale jsem ráda,že se spletla :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko holky,

ewul, díky za informaci, noha je zatím dobrá radši to ale pořád mažeme a stahuji to obvazem. Už na to chodí normálně, ale musíme to hlídat. každopádně děkuju že jsi se zeptala.

Jinak info u mě - včera se mi stalo, že jsem nesla v práci težkou krabici a papíry a pak na Wc akorát pruh od krve a tím skoncilo spineni . Nejdriv sjsem si myslela ze nastava MS, ale nenene, mrcha jedna :slight_smile:

No jinak kdyz jsem v klidu brucho neboli, ani prsa (treba kdyz lezim) Ale jakmile sedim v praci, tak obcasne boli oboje :angry:

Ewul - to už je malej hezky cvalik, doufám že se maly nenarodi az budu na dovolene,chci mít prehled :grinning:
25. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
A kdy jedeš na dovolenou Cher?Já mu zkusím domluvit:slight_smile:,nebo pošli číslo a já ti písnu smsku :wink: ...no právě,že mně dost před dvěma týdnama v poradně polekal doktor,když mi řekl,že maly je hodně malinký,měl jen něco přes kilečko,že se to bude muset hlídat..pak se díval,že vlastně držím tu diabetickou dietu a na moje výsledky z diabetologie,řekl, že se mu to nezdá,že mám ty hodnoty dobré,tak ať zkusím ty dva týdny jíst normálně-teda když budu mít chuť třeba na zákusek,tak že si ho mám dát,že se nemám rvát,ale ať si klidně dám...a malý to během dvou týdnu dohnal a je tabulkový :dizzy_face: ...
25. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
Ewul no když se u nás práskl takto do hlavy chlápek co přišel kolaudovat střechu, tak mi moc do smíchu nebylo.. ale pak jak mi dal to razítko tak už jo :grinning:
25. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
ewul, no vidiš, jste ho omezovali chudačka maloho :sweat_smile: Chtěl ochutnat slaké :grinning:

Já odjíždím 22.6 a vracíme se 2.7.
25. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Cher,tak to neboj,malý má dovoleno vykouknout až kolem 14.7.- to budu 38tt,dřív ho prostě nepustím:slight_smile:
Já bych taky jela na dovolenou,klidně i s tím břichem,mně to počasí tady úplně ubíjí:frowning2:
25. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
ewul, my jedeme do Tunisu, tak bude pěkný vedro, asi tam umřu, já mám radši zimu, ale manža ten se tam vyřádí, ten miluje vodu
25. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
Chersi my to máme naopak - já tady trpím a klidně bych se k moři i odstěhovala, ale pro Jarka to je za trest..
25. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
No já viděla moře uplně poprvý před 2 roky na svatební ceste, shodou okolnosti taktez v tunisu. Fanda cekal moji reakci a ja jen "no spousta vody " akorat jsem k mori mela respekt, meli tam pro deti takovou sit, ja se koupala jen te siti, za ni jsem se neovazila (protoze miluju filmy se zraloky, a pak se jich ja blba bojim)
25. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Cher tak to já jsem taky byla poprvé před 2 lety s kamarádkama a úplně si vybavuji jak jsme v jednom místě vylezly z busu a už ta vůně moře vevzduchu :dizzy_face: Přijely jsme tam před 6tou ráno a šly na procházku k moři a fakt jsem si připadla jak někde v pohádce!Možná záleží i na místě - já jsem byla v tom Chorvatsku a tam přece jen nebude takové horko jako v tom Tunisu. Ale od té doby je to pro mě fakt srdcová záležitost :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Uvidíme jak to bude letos, jedeme do místa kde uz to známe, tam jsem i radsi, ale stejne se tam nejvíc tesim na ty jejich trhy a to smlouvaní - jojo to me bavi :slight_smile: I kdyz tady u nas me nakupy tedy fakt nebaví
25. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
My letos ještě uvidíme. Jedna z možností je Chorvatsko s kamarádkou a její rodinou autama, pak třeba letecky nějaký last a nebo třeba jen Praha a Slovensko. Minule jak jsme byli v tom hotelu Plaza Krostoff, tak to bylo naprosto úžasné, tak to třeba zopakujem. Ale to je ještě ve hvězdách.
25. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Já jsem puvodne hroznwe moc chtela do chorvatska, ale kdyz jsem si to spocitali, tak nas vyjde levneji ten tunis s exklusivkem
25. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
No on Tunis a Egypt je myslím nejlevnější ne? My jsme tehdy měly docela štěstí na cestovku - myslím že to byla fajn cena a bylo to krásné. Hlavně se mi splnilo to, že jsem viděla i ty vodopády Krka, tak jsem byla spokojená nad míru :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Vypada to ze ano, ze jsou jedni z nejlevnejsich, i kdyz za jednoho dame 17000,-
25. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
Cher tak to mi přijde právě že hodně ne? Za ty peníze by ses podívala na fakt jiná místa. Proč to stojí tolik?
25. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
No jak se to vezme, nejdrazsi je na tom samozrejme letenka + letistni taxi.

Zase nadruho stranu kdyz jsme to pocitali kdyzbysme to chorvatsko vzali autem ve 2, ono by nas to vyslo na hodne podobne penize, sice o neco min, ale zase jsme brali v potaz, ze autem by to nejakej cas trvalo, kdezto takhle si tam letadlem za 2,5 hodky
25. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Chersi mi jsme tehdy jely busem na 10 dní s polopenzí - ale ona to byla spíš plná penze a vyšlo to nějakých 7tis na osobu. Teď jsem se dívala a mají to za 6400,- Takže za 2 lidi to máš cca 13tis a myslím že zhruba tak na tom budeš kdybyste jeli autem+ nějaké ubytování. Vždyť třeba Bulharsko, Řecko, Turecko.. seženeš v sezonu za 6-8tis na osobu a kolem 17ti tis na osobu jak jsi psala, že budete dávat za Tunis by jste sehnali Dominikánskou republiku v některých termínech. Ale fakt záleží kam se díváš - tady dáš někde za Dominikánu i 40tis na osobu, ale seženeš i kolem těch 17ti a je to AI. Mě to fakt přijde hrozně moc - na Tunis. Co v tom všechno je?
25. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
Kukni třeba sem http://www.dovolena.cz/zajezdy/destination/4848/ ale to je jen tak namátkou..
25. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
letenka tam a zpet, letistní poplatky, hotel s AI - hotel 4*, výlet pom pamatkách zdarma. No to vis ale je to od eximtour, tam platis i za jmeno cestovky.
25. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
Problém je i v tom, že fanda autobuse za zadnou cenu jet nechce :unamused:
25. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
Já jsem to nemyslela tak, že by jste měli jet místo toho busem - to jsem psala jen k tomu, že jste uvažovali nad tím Chorvatskem. Já bych třeba osobně šla klidně i do Řecka - do Lefkády, ale to je na každém. :wink: Někdo radši objevuje nová místa a někdo se zas rád vrací na ta oblíbená.. teď už tam ani tak velké rozdíly nejsou - ono to Tinisko a Egypt bývají hodně levné hlavně mimo sezonu.
25. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Já vím jaspi, když ono je to s tím mým v tomhle složitější, já bych si mohla vybrat klidně i last minute, ale on musel nahlasovat dovolenou uz v prosinci, aby mu ji dali, a to jsou samozrejme seny natazené.

My pojedem letos takhle (stejne uz je to cele zaplacene) a pristi rok bych chtela jinam, a nebo se treba ten prcek povede a pojedem na nejakou chatu v cechach - to by bylo taky super
25. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
No s tím nahlašováním volna tak moc dopředu je to fakt blbé.. Ale ono s chlapama je to vůbec složité že? :wink: Ten můj by nejraději nikam nejel a byl jen doma - jeho ideální představa dovolené je na nějakém opuštěném místě na louce - ve stanu a se psem. A když už, tak hory a v zimě - ležet na slunci je pro něj trest. No a já zas nemám ráda sníh, nelyžuju a za moře bych zaprodala duši :grinning: Klasika.. :wink:
25. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
jojo podobné, ja zyse miluju lyzovaní, ale fanda nelyzuje, takze jsem na horách nebyla uz 4 roky, lyze mi lezi doma u mamky, me nebaví cekej den lezet na slunci, on to miluje.

Japi tam mi pripadá, že ty chlapi vyrábí v jedny fabrice, akorat jim daji od kus odlisné vlastnosti :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
No a schválně to zkombijují tak, aby to měli přesně naopak se svou partnerkou :grinning: Tak mi to naštěstí občas řešíme tak, že třeba já jsem jezdila na dovolenou s kamarádkama a on zas na rockový festival nebo na lyže s klukama - a byli jsme spokojení oba.. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
To je dobře, že se shodnete, já nevím nevím kdybych mu řekla že jedu s klučičí partou ze svého bývalého bydliště na týden na hory, copak by tomu řekl :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Já normálně věřím, že Jarek by byl schopný mě pustit i v takovém případě. Já teda k němu tak tolerantní nejsem. Mě by vadilo, i kdyby šel s nějakou holkou na kafe, kdežto když jsem šla s nějakým kamarádem já, tak mi přišlo normální, že nic nenamítal..On je až abnormálně nežárlivý, ale když už si myslí, že má důvod, tak to pak stojí za to.. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Já jsem zažila fandu žárlit jen jednou jedenkrát a to na zábavě, když on tancoval a pro mě přišel jiný. Jindy už ne. Ono jak se to vezme je to dobře nebo ne......... :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.