• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Tak to Jarek co vím, tak byl naštvaný když jsem šla na kafe s jedním klukem právě když on byl pryč na nějakém festivalu a neřekla jsem mu o tom - no a samozřejmě nás tam viděl jeho kamarád a za tepla mě nabonzoval.. No a pak mi kdysi udělal scénu kvůli mému šéfovi :sweat_smile: Ale jinak je v pohodě.. To já jsem na něj teda jednu dobu žárlila, protože on hrál v kapele po zábavách a když jsem viděla, co některé ty holky dělaly.. :angry: No jsem ráda, že pak toho nechal :wink:
25. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
ja taky obcas zarlim, ale tak ze trapim sama sebe
25. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
Hezké ránko,
tak jsem včera po práci byla na Starvaku - to je ten přístroj co má odstranit celulitidu a zmenšit obvod břicha, boků a nohou. No čekala jsem, že tam budu hodinu ležet a užívat si masáž a relax a ono houby - bolí to jak sviňa. Jsem myslela, že uteču! A to při každé další návštěvě zvyšují tu intenzitu - si neumím představit třeba sedmou návštěvu :confounded:
26. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
To zvládnes Jaspi, já jsem našla že tady u nas v bazenu, začli dělat vodní aerobic, to by me celkem lákalo. Ted se sem ma stehovat jedna znama k priteli, tak jsme rikali ze bychom to zkusili
26. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz
Chersíku to může být super - tyhle věci, když se do nich napřed člověk dokope, tak jsou většinou parádní. Já to tak mám s pilatesem. Nikdy se mi tam nechce, ale vracím se pak jak nový člověk :slight_smile: Já bych ráda zkusila nějaký kroužek, kde by se malovalo, dělalo s keramikou, hedvábím... prostě pokaždé něco jiného. Ale nevím jestli je tady něco takového pro dospělé, tak to nejspíš budu muset zkoušet sama. Ale to by mě fakt bavilo.. :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
já jsem dřív drhala, ale dneska už bych to neuměla :unamused:
26. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Já jsem taky právě dřív hrozně ráda třeba dělala ty náramky z provázků, korálkovala, kreslila.. ale pak jsem od toho nějak upustila.. Nedávno jsem si koupila obyčejné barvy a tempery a je to super relax :slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky moje!
Jaspi u nás v Brně takové kurzy jsou...na spoustu věcí, možná i u vás by se něco našlo. Já vyrábím bižu, maluju na hedvábí, dělám skleněné vytráže, háčkuju, pletu, furt něco vyrábím. To mám po mámě, tou bižu si i ěnco přivydělávám :dizzy_face:

Dneska jsem byla u té nové mudr a jsem absolutně maximálně spokojená, je to uplěn něco jiného fakt! Teď mám nasazen duphaston 16-25 DC a 3-7 DC clostylbegyt a 13 dc přijdu an ultrazvuk, jestli je tam vše nachystané, dostanu včeličku a do 36 hodin se budeme tulinkat, takhle nějak to bude 3 cykly a pak už teda by asi byl nutný už spermiogram, kterej teda můžeme udělat hned pokud chceme. Takže máme teď čas na přemýšlení a na promluvení si, každopádně do těch léku samozřeujěm jdeme ale možná i do toho spermiogarmu...uvidíme proberem to s manželem. Každopádně jsem moooooc spokojená
26. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Tak vidíš Baji, to je super :wink: U mě to probíhalo stejně - taky jsem vyfasovala Clostil a k němu teda Utroš - ale to je to samé a chodila jsem na UTZ a píchali mi Pregnyl. My jsme šli na ten SPG hned - doktorka říkala, že je to lepší, než do mě rvát hormony a pak zjistit, že je chyba jinde.
26. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
baji, to je skvělé, takhle nějaky by to asi mělo vypadat :dizzy_face:

Třeba to vyjde a budeme mít další těhuly.

Já jsem se dneska po pokecu s jednou známou zařekla že zkusím ten test, i když asi uvidím jen jednu /. je mi divné že už 5 dní mi není dobře, z toho 4 dny mě bolí podbříšek.

Očkovala do mě tak dlouho až mě zlomila, hruza :sweat_smile:

Nejhorší je že na to pořád musím myslet
26. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
Chersi budu držet palce :wink:
26. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
chersi, držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
chersi: Držím palečky.... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
děkuji holky, ale nemějte nadějě, stejně jako já :cry:

Zuzi, a co malej, nezlobí ? :wink:
A Eli, copak je u tebe nového?
26. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
@chersi : Tak uvidíš, třeba to vyjde!
Moc bych Vám to snažílkám přála, aby se zadařilo a Vy byly těhulinky.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u mě nového nic jenom se kulatím.... :grinning: A malej kope čím dál tím častěji a silněji :sweat_smile: :grinning:
26. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
chersi, ono to někdy vyjít musí... :wink: když né teď tak třeba až s pomocí doktorů, ale vyjde to, neboj... hlavně hodně spi a nabírej síly, až budeš mít doma někdy nějakého raráška, tak to budeš potřebovat! Venda je moc hodnej a v noci spí, ale kdyby nespal, by mě odvezli do blázince :sweat_smile:

eli, už to máš za pár! :wink:

tady máte pár fotek, jak už pase koně :slight_smile:
26. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
to vis Eli, už jsme tu jen 3 mohikání :grinning:

to je dobre ze o sobe malej dava vedet, moc dobre
26. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
gty brdo Zuzi, koukám jak Vám to hezky jde :wink: Vašík je šikulka
26. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
@dlouhovlasa.evzenie : malej je krásný .... :dizzy_face: :dizzy_face: A koukám, jak to letí... Krásně už pase koně!! :dizzy_face: :dizzy_face: Letí to fakt rychle... :wink:

@chersi : To dává a někdy už teda fest!! :grinning: :sweat_smile: Ale jsem rádda... :slight_smile:

Holky určitě brzy budete těhulinky taky :slight_smile:
26. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
Hezké ránko,
Chersi tak co, testovalas? Jsem zvědavá!!!

Eli krásné bříško :slight_smile:

Zuzi malý je fakt brouček ! Malý golfista co? :wink:
27. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko všem :grinning:

jaspi já nějak nemám odvahu :angry:
27. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko,Cher no taaak zkus ten test! Tfuj,tfuj,tfuj pro štěstí!
27. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Chersi šup - seber odvahu a utíkej počůrat ten testík :wink: Aspoň budeš vědět na čem jsi.. Držím palce!
27. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj Ewulko, jak se cítíš? Už to máš docela za pár že?
27. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
Chersi nenapínej nás :wink:
27. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahoj jaspi,no nějak to uteklo,už se to celkem blíží...cítím se fajn,všechny kila( a ne,že by jich bylo málo) mi šly do břicha,tak jsem jak soudek:slight_smile:,akorát už začínám mít strach z porodu... :sweat_smile:
jaspi,vám ještě nepřišly ty výsledky nebo jsem to někde přehlídla?
27. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Ewi zatím nepřišly - ale navíc jsem byla před 14 dny na preventivce na gyndě a doktorka mi brala milion různých stěrů - to chtěli z té Prahy, aby se udělalo. A v pondělí mi volala sestřička, že tam něco našli - naštěstí teda jen nějakou bakterii, tak beru ATB + nějaký krém na přeléčení. Ale na ty výsledky imuna už jsem sama hrozně zvědavá. I se teda bojím - aby se třeba nezhoršil SPG u Jarka - tím pádem by byl důvod pro IVF.. Takto když měl výsledky dobré, tak říkali, ře není důvod, že max. IUI
27. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
ewul a nemám nějakou fotečku?
27. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
A nevíš kdy mají přijít,že?Já jsem úplně napnutá za tebe...budu držet palce ať je to všechno v pořádku!
27. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
myslíš mého břicha,Cher?Až za počůraný test :wink: !
27. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.