• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ewuli správně, tak na ni! :grinning: Vydírat, když to nejde jinak :wink:

Oni říkali za 4-6 týdnů tuším a v pondělí to budou 4 týdny, tak počítám snad do 14 dnů..
27. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Jeeee,tak ať už příjdou..a to příjde k tvojí dr. nebo přímo tobě nebo jak? Jasně použiju jakékoliv donucovací prostředky,já se toho nebojím:grinning:
27. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Měly by přijít mě domů a asi i té doktorce - to nevím, mám pak s nima za ní přijít. Oni se jen ptali, jestli je chci domů nebo si je chci vyzvednout. Taky už jsem na ně fakt zvědavá!
Já jsem dnes čekala na výsledek Cher a pak ještě jedné holky z jiného tématu a ta právě vložila fotku // :dizzy_face: Tak Chersi honem, honem - netrap nás :wink:
27. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
chersi, no tak honem!!! jsem napnutá jak kšandy :sweat_smile: konečně nějaký vzrůšo na té mateřské a ty to tak oddaluješ :grinning:

ewi, porodu se neboj, taková hrůza to fakt není :wink: máš ty homea? a koupila sis to epino?

jaspi, jsem taky napnutá za tebe, už aby ty výsledky byly :wink:
27. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Teeeda, to je vydírání, to není férrrrrr :grinning:

vy jste se nademnou spikly, že já hloupá jsem to sem včera psala :angry:

Vždyť mi nic není až na občasné bolení břuchu, a místo MS špinění, to se stává spoutě žen.
Akorát zničím další proužek.

Holky já mám testy doma, tu v praci ne, ani to blbé auto tu dnes nemám :unamused:
27. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
teda chersi :angry: no tak bys zničila jeden test... no bóže :grinning:
mě taky už v lékárně znali, jak jsem si furt kupovala testy.. :grinning:
27. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Zuzi:na homeo je ještě čas,epi no nemám,nějak jsem se k tomu neodhodlala...ale stejně se porodu bojím:slight_smile:..já už čtu jenom ty příběhy kdy to bylo všechno jakože fajn,žadné katastrofické a stejně je ve mně malá dušička..no jooo,jsem posera:slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
To je fakt zuzi, ale byla by to stejne sranda kdyby to presne po roce vyslo :grinning:

ewul, neboj bude to dobre vzladnete to vsichni 3 a pak uz na vas ceka jenom stesti v podobe maleho uzlicku :wink:
27. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
na malého už se těším,to mi nebudete věřit jak:slight_smile:
Zuzi:taky jsi pak už nemohla v noci spát?Já nevím jak bych si lehla,nějak mám v noci víc energie,tak pak dospávám až přes den...
27. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
ewi, kdyby sis chtěla řečíst jeden katastrofickej, tak řekni, dám ti nick holčiny, co neměla snadnej porod :pensive: ale já nic taovýho před porodem nečetla, fakt jsem nepřečetla ani řádku :sweat_smile:
a já začala homeo brát od 33tt - arnicu a graphitest :wink:

to by byl mazec kdyby to vyšlo :wink: otázka je, jestli je vůbec šance, že bys byla těhu :wink: víš jak to myslím :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
katastrofické číst nechci,já jen ty příběhy,jak to bylo krásné,sice bolestivé,ale rychlé:slight_smile:...já se mám ráda,vždyť já bych byla úplně stresnutá z toho:slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
no právě, já to taky číst nikdy nechtěla, já se o porod jaksi vůbec nezajímala :sweat_smile: jen to co bylo na kurzu, nic víc :wink:
a ani jsem neřvala o epidurál a o císaře, no kéž bys takovej porod měla i ty :wink: jako to coo bylo potom, bylo horší, ale taky se to dalo zvládnout :wink:
a už máš vše nakoupený a jaký máš kočár???
27. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
ted jsem te nepochopila zuzi...
27. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
no jako jestli jste se intenzivně snažili :slight_smile: i když jedna kapka taky stačí :grinning:
27. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Zuzi neuvěříš,ale nemám ještě skoro nic:slight_smile:,jako oblečení,kosmetiku a tak to jo,ale nemáme ještě ani postýlku ani kočár:slight_smile:,ale všechno doženeme v červnu hned po mých narozeninách:slight_smile:.kočár už máme vybraný chceme Jet picasso,ale pořád jsme si nevybrali barvu,posílám odkaz: http://www.mimistyl.cz/sportovni-kocarek-jet-picasso/
Dole jsou všechny modely,nám se líbí picasso 3,4,5,7..z těch vybíráme:slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
my taky vše kupovali až v únoru :wink: a mě se líbí 4 nebo 7 :dizzy_face:
a dobrá věc je monitor dechu, bez toho bych ty první týdny byla zralá na chocholouška :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
No intenzivně, tedy opravdu ne :grinning:
27. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
juuu koukám že sem zavítaly i sporadické návštěvnice :wink:
manžel řekl ža na ten spermiogram půjde hned ať víme a je z toho docela nervozní :sweat_smile:
chersi čekám taky na zprávičku, tak šup šup domů a tesit!

Těhulinky toto letí co?
Zuiz : je krásnej a šikovnej :wink: povedl se vám :grinning:
27. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
Chersi chceme ranní hlášení! Tak / nebo //? :wink:
28. kvě 2010 v 07:58  • Odpověz
Chersi ...... :unamused:
28. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Mám se přiznat?..............................já to nezkoušela :angry:
28. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Ty si trdlík fakt. A už to špinění ustalo nebo trvá pořád?
28. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
špinění ustalo. Trvalo tzo přesně jako kdybych měla MS - 5 dní. Od té doby mě akorat obcas boli prsa, a kdyz sedim tak bricho. Jinak ni, proto tomu moc nechci verit
28. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Tak to fakt nevím..
28. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
já právě taky ne jaspi, ale moc mě to netrápí, ted se uz začinám tesit na dovolenou.
Akorát mě napadla taková blbá myselnka, kdyby tam ten prcek opravdu byl (byla by to fakt hooodne velká náhoda) tak by mi asi Dr. cestování letadlem zatrhla co?
28. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Chersi pokud by nebyl žádný problém, tak nezatrhla. Moje kamarádka jela se mnou autobusem do Chorvatska a byla v 5tém měsíci. Všecko záleží na tom, jak se cítíš a jestli je vše o.k. Ale být tebou, tak bych před dovolenou chtěla mít jistotu. Nejde jen o létání, ale o to, že kdybys fakt byla těhotná a třeba začala krvácet nebo něco, tak v tom Tunisu by to třeba mohl být problém. Nevím jak jim tam funguje zdravotní péče a tak. Ale je možné, že jsi měla prostě jen slabou MS - akorát pak nechápu ty bolesti prsou a břicha.
28. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Já jsem se o tom bavila s moji mamkou. Taky to nechápe.
Hlavne vsude se pise ze MS zacina dnes kdy je krev cistá, špinní se za ni nepocita. Ale jeji doktor ji rekl ze i pokud zena jen spiní, v podstate menstuuje, a ovulace probehla.

Tak pak babo rad. Vím ze test je nejjednodussim resenim :confounded:

Koukala jsem tady na koniku na nekolik albicek a koukam ze vetsinou se povede prcek prave na jare :grinning: To je super.
28. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak na vás jdu po hrozně dlouhé době mrknout a koukám, že chersi řeší opět test. :grinning: Tak moc bych ti to chersi přála. :wink: Držím palce! :dizzy_face:
Zuzi, Vašík je nádhernej a šikovnej, jak už pěkně pase koníky. To bude sportovec. :slight_smile:
baji, tak vidíš, nakonec je dobře, žes tu doktorku změnila, viď? :wink:
jaspi a co ty? Jak se to vyvíjí u tebe?
ewul, hrozně to letí. Vím, že se mi to říká, ale porodu se neboj a hlavně mysli pozitivně. Jedna kámoška mi říkala, že její známá si pořád říkala, že to bude v pohodě, že bude mít bezbolestnej a rychlej porod a nakonec to tak fakt bylo, takže to co si usilovně přejeme a věříme tomu se možná i vyplní. :wink: :dizzy_face:

My se máme docela dobře. Někdy je to teda na chocholouška, ale manžel pomáhá, takže to zvládáme. Malýho dost často zloběj prdíky, tak masírujeme bříško, cvičíme s nožičkama... zatím kojíme. Když jsme byli v poradně, měl malej 3500g, teď v úterý jdem asi po 3 týdnech zas, tak jsem zvědavá, jestli přibral, dost totiž ublinkává, bryndáček mu skoro ani nesundávám.
Jinak je hodnej, v noci se krásně vyspíme. Nakojím ho večer, pak jednou v noci a pak až ráno kolem té půl 8. V kočárku ho to moc baví. Já už mám jizvu dobrou (Zuzi někde ses mě ptala, kolik jsem měla stehů - tak 7), akorát teď už mě asi 14 dnů trápí hemeroidy. Má to hodně ženskejch po porodu a je to způsobený tlačením. Nikomu to nepřeju a doufám, že už to bude brzo dobrý. Taky mám teď zase zkouškový období, takže se snažím učit, ale s malým to jde jen těžko. Ale když si ho vezme moje babička třeba na 3 hoďky ven, tak místo odpočívání se učím. Je to docela záhul skloubit školu, mimčo a domácnost, ale manžel pomáhá, jinak by to nešlo. Školu nijak nehrotím, když neudělám některou ze zkoušek letos, udělám ji za rok a studium si protáhnu. Teď je pro mě nejdůležitější Nikolásek. Do alba vám vložím pár fotek. :wink:
28. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Anoli lepší než všechny krémy na hemeroidy z lékárny a tak je dubová kůra. Kup si ji normálně sypanou a denně čajík a budeš mít po problémech - a je to i jako gel - to se dává zevně.

Holky mám výsledky z imuna a je to o.k! Jen u mě našli něco kvůli čemu mám brát v těhu anopyrin.
28. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
jaspi, fakt? Já ji doma mám a skoro každej den si dělám sedací lázeň, ale nevím, jestli to pomáhá... přijde mi, že moc ne. Mám z toho teda zkusit udělat čaj, jo? Já už totiž nevím, jak to mám léčit. :frowning2: Díky za radu a já to teda vyzkouším. :wink:
A gratuluju k těm dobrým výsledkům. :wink:
29. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.