• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Nám na prdíky pomohl granulovaný čaj od Hipp, je sladkej, hnusnej, s kmínovou příchutí, ale supr. A v krizi řeším prdíky rourkou :frowning2:
29. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Anoli 1 lžičku přelij 250ml vody a nech 3 minuty vřít - pak přeceď a teplé vypij. A ten gel je v tubě a řekla bych, že zevně pomáhá víc než všechny mastu -s a podobné. Akorát myslím nemá na tubě ten aplikátor. Ale fakt pij ten čajík - stačí 1x denně :wink:
29. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
jaspi, s tím čajem to zkusím. :wink: A ten gel mi teda zatím moc nepomohl a navíc, když se nanese tak trochu štípe. A bohužel nemá aplikátor. Měla jsem už mast Avenoc, ale nic moc, pak čípky Faktu, ale taky nepomohly. Teď zkouším mast Faktu s aplikátorem. Ach jo, doufám, že mi něco pomůže. Už jsem z toho fakt hotová. :cry:
30. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
Jaspi tak to je bezva :wink: mám radost a vy určitě taky ne? :wink:
no a co ta chersi teda proč tak zlobí? :angry: :grinning:
30. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Anoli věřím, že ti ten čajík pomůže :wink:

Baji to víš, že máme radost - už jsem hrozně zvědavá jaký další postup doktorka navrhne - ale myslím, že IUI.
30. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
1. čer 2010 v 07:05  • Odpověz
Dobré ránko, taky máte takovou zimu? Já jsem z toho snad chytila i rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
jaspi u nas po rano 7-8 stupnu, az na vikend snad má být hezky.

Jinak jsem slyšela ze takhle podobné počasí má býs snad celé léto :confused:
1. čer 2010 v 08:05  • Odpověz
Dnes říkali v TV, že teplejší má být až poslední týden v červnu a pak už to má být snad lepší.. to mě tak štve :angry: A co ty, jak je?
1. čer 2010 v 08:07  • Odpověz
no vidiš to já tu nebudu, budem na dovolené :grinning:

U mě dobrý , tak nějak normální, až na to počasí to mě stve, fanda sio kvůli tomu bere do práce uato a já musím být brzy v práci :(
1. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
Cher a kdy jedete na tu dovču? A na kolik dní?
1. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
22.6. - na 11 dní
1. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
čauky holky,
zdravím v ryhlosti
Jaspi, super zprávy!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost že nic vážnýho nenašli! Kdy jdeš k dr. abys věděla co dál?

chersi, co test???????? na koníkovi jedna taky špinila a je těhu! a dovču závidím :wink:
1. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
Taky bych jela na dovču, ale jak došly ty výsledky, tak se mi zas nějak otočilo myšlení a nejraděj bych jen opravovala bydleníčko a hnízdila a dovolenou bych klidně i oželela :slight_smile:
Zuzu jdu k ní zítra odpoledne a už se těším, že se zase začne něco dít..
A jak se máte vy s Vašíkem? Nezlobí? :wink:
1. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
to je jasný, to chápu s tím bydlením... vše mít nachystané pro sviště, viď? :wink:

Venda je hodný, ale dodělávají nám plot a pergolu a dělají hroznej bordel, takže mizím z domu, aby mohl spát :wink:

no nic, mějte se krásně a já večer písnu víc! :wink:
1. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
jaspi, při dobrých výsledcích bych taky myslela na uplne neco jiného nez na docu. manžel už odskrtava dny do odjezdu, tesi se jako malej kluk.

zuzi já to mám pred dovolenou dostat - tak se uvidí.
1. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
Chersi třeba se právě z té dovolené vrátíte 3 :wink:

Zuzi aspoň že vám nepředělávají nic vevnitř, to je děs. Tak ať se Venda hezky vyspinká :wink:
1. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
1. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
No co, by jste měli malého Tunisana :grinning:
1. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
6e by byl snědější to by mi vůbec nevadilo :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
No počkej snědší.. já myslela tunisan podle místa vzniku a né že s tunisanem, aby byl snědší :wink: :grinning:
1. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
Já, vím jaspim, dělala jsem si legraci :grinning:
1. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
Já taky :wink: Ale přála bych ti to - ať by byl prcek snědý nebo ne.
1. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Dobré brzké ránko :grinning:
2. čer 2010 v 06:10  • Odpověz
Krásné ránko - teda pro mě vlastně spíš pěkně na prd.. Jak jsem šla do práce, tak jsem slyšela hlášení, že je tady 3 povodňový stupeň - stav ohrožení a že si lidi mají zajistit majetek. Z vedlejší firmy co mají ještě jednu pobočku na druhém konci města, tak už stěhují věci sem - že tam už je to uzavřené, podjezd zatopený :frowning2: Bojim, bojííím. Náš potůček u cesty před domem je skoro na vylití..
2. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
ty jo jaspi už zase, to není možný, tady u nás je teda už 3 den zataženo ale neprší - já bváís tam na té moravě lituju, s vodou nenaděla člověk nic
2. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko,prvně Jaspi gratuluju k výsledkům z imuna :dizzy_face: ...mám za vás radost!Teď jsem četla na netu o tom Zlínsku a to je mazec-to snad nikdy neskončí :frowning2: :confounded:
2. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
A to jsem si myslela, že my jsme na bezpečném místě, že máme jen ten pidi potůček, ale ta příroda fakt čím dál víc překvapuje. Volal mi Jarek, že mi sem asi zaparkuje auto - tam už by brzo plavalo..
2. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
tak jsem na to teď koukala znova,dneska jsem si měla jet do Ostravy na pobočku t-mobile pro mobil a prd,cesta už je zatopena...nenávidím ten pos.aný déšť! :rolling_eyes:
2. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
Mě volal ted ochodak jede sem od olomouce - hruza, ja vozim ted material na moravu tam mi z jedné stavby volali ze nevi jestlůi to preberou, ze budou za chvilku plavat, ze jim chybi 20 cm aby voda prekonala most :astonished:
2. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.