• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Nejhorší je, že obloha je zatažená tak, že hned tak pršet nepřestane.. Volala mi kamarádka, že už jim začíná blbnout i elektřina..
Někdy si fakt říkám, jestli je ode mě zodpovědné přivéct do tohodle dítě - co by asi chudák zažíval třeba za 50 let? Samé tornáda, zemětřesení a povodně? Dřív to přece nebylo.. :frowning2:
2. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
mas pravdu jaspi, a vis co je nejhorsi ze so vschno delame sami, jezdi moc aut, elektrárny, továrny,.....atd.

U nas je zatazeno už 3 dny, oteplit by se melo v pátek. Jinak pred chvilkou v radiu rikali ze dest sem k nam na berounsko a plzensko ma prijit odpoledne a to vytrvaly dest, ze pry je mozne ze se zvedne berounka
2. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
Chersi taky si myslím, že prostě za pár desítek let to dospěje do takové fáze, že všechny ty katastrofy postupně svět zničí a zas to půjde všechno od začátku. Klidně bych věřila i tomu, že už to tak někdy bylo.
2. čer 2010 v 10:23  • Odpověz
Jaspi stejně má být v roce 2012 konec světa - to akorat doplatíme auto :grinning:

Ty jo včera jsem zjistila že už jen 2 splátky a máme doplaceny notebook, tak jsem měla fakt radost jako maly dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
hezké odpoledne přeju!
Můj bratr dnes zvládl zkoušku z dospělosti :wink: a jde se slavit, v těchto chvílích mi ani nevadí že nejsem těhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahojky, tak voda tady opadla a je líp - snad to vydrží. S doktorkou jsme se domluvily tak, že teď přes léto mi dala ještě na 3 měsíce clostil a pak do centra. Buď tam můžem napřed zkusit IUI nebo zrovna IVF, tak jsem ráda, že léto ještě bude celkem v klídku..
2. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jaspi, to je super! Myslím, že ta tvoje dr. je fakt rozumná :wink: a já myslím, že ejprve zkusíte to IUI, ne? Je to přece mnohem míň náročné a pokud má jarek dobrý spermio a ty nemáš srůsty, tak bych asi pprvní zkusila tohle :wink:
ta moje kamarádka jdou tento měsíc na kontrolní spermio, páč tenm její drahý má jen 8% zdravých spermií a ještě ke všemu jsou strašně pomalý, takže bral vitamíny a léky a teď jim řeknou jestli to zabralo nebo ne... pokud ano, tak jdou do IUI a pokud ne, tak rovnou IVF. byli u nás na návštěvě a já se cítila tak nějak divně... spolu jsme vysadily prášky a my máme už Vendu a oni nic, jen dlouhou cestu před sebou :pensive: bylo mi to tak líto :pensive: ale třeba se brzo dočkají, potřebuju společnost ke kočáru :slight_smile:

chersi, já se ti normálně fakt divím, žes ten test ještě nezkusila :sweat_smile: já testovala furt a zklamání bylo taky... :pensive: ale asi víš, proč netestuješ :wink: a pořádně si užijte dovču :dizzy_face:

baji, gratulka bráchovi!!! mě odmaturovala sestřenka minulou středu a vzali ji do brna na vejšku, tož taky luxusní :sunglasses: škoda jen že se nemůžu pořádně opít :sweat_smile:

jinak já se mám dobře, na MD je to docela magořina ale dobrá :grinning: dodělávají nám dům a na konci června se bude dělat zahrada a konec, už se fakt těším! Vašík je moc hodnej a už má 5075g, takže docela macík :sweat_smile:
no ic jdu večířkovat, jindy není čas :wink:
2. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
Dobré ránk všem,

jaspi to je dobře že u vás opadla voda. Tady u nas prsí od včerejšího rána a dneska určitě celej den bude. KOukala jsem cestou do práce na 2 pototy a ty se dost zvedli, ale nemyslim si ze by se mohli vylít z koryta, tak snad bude dobre. Zitra nam tu na berounsku hlasí 22 a slunecno.

zuzi, už mi nic není, a jak říkám než pojedem na dovču tak bych to měla dostat, nechci na to jednoduse radsi myslet.
a Vašík Vám roste jako z vody :wink:
3. čer 2010 v 05:20  • Odpověz
Hezké ránko,
Cher i u nás má dnes na večer pršet a zítra už má být docela hezky - tak snad jim ta předpověď vyjde :wink:

Zuzi taky jsme si říkali, že by jsme první zkusili třeba 3x IUI a pak až IVF - i cenový rozdíl je velký a zátěž pro tělo taky. Chápu jak se asi cítíš s tou kamarádkou - nebo možná spíš jak se cítí ona. My jsme to s kamarádkou co bydlí hned vedle taky tak měly - ve stejnou dobu jsme se začaly snažit, plánovaly společné těhulkování a pak mateřskou.. Ale víš jak se říká: Když chceš pobavit Boha, tak mu sděl své plány do budoucna.. :wink: Tak ona má už půlročního prcka a já nic. Jasně že mi to je občas líto, ale jsem zas hrozně ráda, že si k tomu takhle můžu "přičichnout" z blízka. Chodíme spolu s kočárkem na procházku, koupala jsem ho s ní, nechala mě ať ho nakrmím - a pro mě to jsou fakt hezké chvilky :dizzy_face: No a tak teď se bavíme tak, že až se nám zadaří, tak oni si pořídí druhé :grinning:
3. čer 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahojky -

jaspi mám problém a potřebuji tvé zkušenosti :cry:

Dnes jsem začala špinit, když budu brát to špinění minuly měsíc za MS tak mám dnes 18 DC.
Menstruaci mám dostat až 14.6.

Netušíš???
4. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
Hmmm, tak už nic- krvácení dorazilo
4. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
takže minulý měsíc MSjakoby nepočítám - kvůli tomu špinění a MS dorazila po 45 dnech.
4. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, nemám čas dočítat, jen vám jdu napsat novinku: Dnes jsem se vdala Byla to tajná svatba, tak jsem o ní dopředu nepsala - jen malinká. My+ rodiče, ale byl to moc hezký den a užili jsme si to. Dám vám sem pár foteček - jen jsme v tom zmatku zapomněli zvětšit formát, tak jsou dost malé.
4. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
Jaspiiiii,gratulaceeee :dizzy_face: :slight_smile:,přeju moooc spokojených dní v manželství a mrňouse co nejdřív!Moc ti to slušelo,ale tobě by slušel i pytel od brambor!
4. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jaspi krása! Gratulace!!!
Krásné manželství vám přeju a ať jste brzy rodina :wink:
5. čer 2010 v 00:58  • Odpověz
Jaspi, mooooooocinky Vám gratuluju a přeju jen samé štěstíčko :wink:
5. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
Děkuju holky, jste zlaté :wink:
5. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
6. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
Jaspi, moooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to super zpráva, takže vše nej.. a teď už jen ten mimís! A ten bude taky.. co by dup!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a fotky jsou krásný, hlavně nádherná nevěsta! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
Děkuju Zuzi, snad se brzo i ten prcek podaří :slight_smile:
7. čer 2010 v 07:52  • Odpověz
jaspina: Moooc gratuluju a hlavně přeju hodně štěstíčka!! :dizzy_face: :dizzy_face: A brzy to miminko kočko :dizzy_face:
7. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
Dík Eli :dizzy_face: snad se mu k nám už konečně bude chtít :wink:
7. čer 2010 v 08:11  • Odpověz
jaspi: Já si myslím, že bude!! :dizzy_face: :dizzy_face: Na těch fotečkách je z Vás cítit takové štěstíčko, že to miminko brzy příjde....neboj! :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
Eli já jsem ráda, že jsme se s doktorkou domluvily, že přes léto ještě zkusíme clostil a do centra když tak až po létě - je to tak víc v pohodě a i kdyby se nezadařilo, tak si užijem léto a pak se na to vrhnem odpočatí :wink:
A jakpak se cítíš ty?
7. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
jaspi: tak to je rozumné... :slight_smile: Přes léto bych taky nic nehonila... :slight_smile: Třeba příroda pomůže sama... Máte naplánovanou dovolenou? :slight_smile: :dizzy_face:

Já se cítím dobře... Akorát včera mi otekly nohy, ale to bylo asi tím horkem... :confounded: Jinak jsme včera byli na 4D UTZ a malej se krásně ukázal...Pár foteček mám v albíku! Je to prostě zlato!! :wink:
7. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
Už jsem ti koukala do alba - máš už krásné bříško :dizzy_face:
My jsme měli jet s kamarádkou, jejím manželem a prckem autama do Chorvatska, ale nám se teď auto nějak kazilo, tak jsem jí říkala, že asi nepojedem, že mám strach. Spíš někam blíž a nebo busem. No a ona teď přišla s tím, že její manžel uvažoval nad tím, že by jsme jeli dohromady jejich autem - což by bylo super kdyby jsem se tam naskládali, ale nechci je tím nějak otravovat..tak uvidíme. A vlastně by i za všechny ty poplatky a benzín byla poloviční cena, tak by to bylo fajn.. A jak vy? S těma nohama ti to asi bude dělat čím dál víc..přece jen je to už zátěž pro tělo a do toho ty horka.. ale určitě to stojí za to :wink:
7. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
jaspi: Je to neuvěřitelné, jak to letí ... bříško roste a malej bude zachvilinku tady... :slight_smile: Máme fakt krásně fotečky..Já furt na ně koukám jak "debil" :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Tak to by bylo fajn, takhle vyrazit!! My jsme měli taky v plánu vyjet na dovolenou!! :wink: jak jsem v prosinci nastoupila do práce, tak jsme popravdě na prckovi až tak nepracovali a ono to vyšlo... jinak jsme měli jet v září taky do chorvatska se známýma...Ale to budu tou dobou v porodnici..ALe jsem ráda!! :wink:
Ale určitě bych být Váma jela...Bude to určitě úžasný! A pokud by jste jeli jedním, tak si myslím, že je to ještě lepší, že obě strany ušetří na benzínu a těch poplatcích, takže vlastně super!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
No ta kamarádka o tom zatím jen mluvila, že to doma probírali jako variantu, ale zatím to přímo nenavrhla, tak o tom radší moc nemluvím a nechávám to na nich. I když jsem jí psala, že bych nerada aby se kvůli nám mačkali a ona psala, že by se zmáčkli rádi :slight_smile: Tak třeba to klapne.. A je super, že vám to vyšlo tak pěkně samo :wink:
7. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
jaspi: Budu držet palečky, aby Vám to taky tak vyšlo... :slight_smile: tak uvidíš, ale bylo by fajn jet na takovou dovolenou :dizzy_face:
7. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
Já určitě budu ráda, když to klapne -mimčo i dovča :slight_smile: A kdybych si musela vybrat jen jedno, tak se bez dovolené obejdu teda :grinning:
7. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.