• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi: Tak to je jasný!! :dizzy_face: :dizzy_face: Já se bez ní taky obejdu :grinning: :grinning: Ale neboj.. Musí to přijít a přijde to....jste krásný a šťastný pár, tak proč by to miminko k Vám nechtělo??!! Já nevidím důvod!! :dizzy_face:
7. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
Eli já se právě taky nijak extra nestresuju - říkám si, že jednou to vyjít musí, když nemáme žádný závažný problém.. tak prostě dřív nebo pozděj.. :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
jaspi: Máš správný přístup... :wink: je fajn, že člověk nemyslí jenom na //, i když to jde občas hodně těžce...Vždycky vím ke konci cyklu, že jsem byla smutná a pak po MS to vždycky přešlo...Ale já to měla všechno tak hloupe, že jsem byla jenom doma řešila jenom těhotenství...A pak se naskytla práce a šup a i jsem otěhotněla :grinning: :grinning: :grinning:
tak držím moc palečky ať to brzy vyjde... :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se jdu na chvíli natáhnout jsem utahaná jak mimino.... už mám umyté nádobí, vypranou druhou pračku, tak půjdu hodit zádíčka :grinning: :wink:
tak zatím pa a já se zase ukážu :dizzy_face:
7. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
Eli a ty teď jsi na nemocenské nebo furt pracuješ? Já mám pocit, že to poslední dobou snáším líp než na začátku - to jsem se k tomu fakt upínala.. Pomohlo mi, že jak jsem šla na různá vyšetření, tak mi doktorka vysadila hormony a já jsem věděla, že teď se prostě nezadaří a že je to oddychový čas..
A kde dnes máme Chersíka?
7. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj dámy :wink:
Tak jak se cítíš Jaspi jako mladá paní? žádná extra změna co? :grinning:
Konečně máme krásně!!!!! Já jsem tak ráda, konečně vylezlo sluníčko, to je na světě hned krásněji :slight_smile:
Eliško krásné fotečky v albu, je vidět jak mooooc se na miminko těšíte :wink: moc vám to přeju :wink:
7. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
jaspi: Já jsem od začátku na neschopence... kvůli těm problémům! A potom prvním potratu si mě dr. radiš hlídá! :slight_smile:
bajoch: Děkuju :dizzy_face: na malého se doopravdy moooc těšíme :dizzy_face:
7. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Baji no nějak si to vůbec neuvědomuju, že by byla změna :slight_smile:

Eli je moc dobře, že tě doktor hlídá a že tě nechal doma v klídku.. :wink:
7. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jé Eli já jsem si teď všimla, že vy jsme měli svatbu 5.6.09 a my 4.6.10 :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
jaspi: jj, měli jsme 5.6.09... A hned bych si to zopakovala! :dizzy_face:
Máme skoro stejné datum :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
Eli my by jsme měli taky 5.6, ale rozhodli jsme se pro pátek, protože když jsme to chtěli spáchat nepozorovaně, tak sobota by byla komplikovanější :grinning:
7. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
jaspi: tak to potom je pátek lepší... My sice měli plánovanou svatbu, ale pátek jsme zvolili i přesto....Jééé, já chci znova svatbu :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
Já jsem si říkala, že to asi nebyla sobota, když letos vycházela na 5.6... podle mě je to lepší - zažila jsem na tom samém místě svatbu kamarádky a to focení bylo horší v tom, že všude bylo plno lidí a spousta míst obsazená jinýma svatbama, tak se muselo čekat.
7. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
Prisla jsem vas zas po delsi dobe pozdravit a pogratulovat Anoli a Evzi ke krasnym chlapeckum!!! :dizzy_face: :dizzy_face: At se vam vsem moc dari a jste v poradku. A jak to vlastne zvladate?

Jaspi, nadherne fotecky! Preji vsechno nejlepsi do manzelstvi, at jste spolu moooooc stastni!!!! A to ostatni prijde brzy urcite taky :wink:

Elisko, moc pekne fotky ze 4D. Ja jsem taky byla ve 26tt a byl to krasny zazitek.

7. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
Děkuju Bubli :wink: Tak se dívám na tvé tt a už to máš za pár že? Brouček se narodí pěkně do tepla, ten si uměl vybrat :grinning:
7. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
zkušenější holky pomooooc nemáte některá zkušenost? Jsem teď 20 DC a začala jsem dost krvácet, pátej den beru ten duphaston a ještě ho mám brát dalších 5 dní a pak od 3DC ten clostík. Ale co jako teď?? No samozřejmě že zavolám mudr. :sweat_smile: jen jsem se prostě chtěla zeptat :frowning2: se z toho picnu fakt proč nejsem normální? proč nic nemůže fungovat?? Jestli si za to můžu tou anorexií a bulimií co jsem měla před 10 lety tak si fakt namlátím :frowning2: :angry:
nebo je to normální že ty hormony jen tak hned nefungují? poradí někdo? Například Jaspinečka? :dizzy_face:
7. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
Baji a nemohla bys být těhule? Při tom bys mohla krvácet, kdybys měla například hematom a nebo kdyby se prostě mimčo málo zahnízdilo.. "A nebo prostě na tvoje tělo bylo toho hormonu moc - ale to bys spíš jen začala špinit a né dost krvácet.. takže s doktorem to pořeš určitě..
Já jsem na tom podobně - už 3 dny jen slabé špinění a to ještě jen chvílema a MS jak jindy ne.. tak jsem dnes volala doktorce od kdy mám jako počítat 1DC a ona mi řekla, že když se to do pátku nerozjede, tak ať si k ní přijdu na UTZ, že chce zkontrolovat sliznici a že clostil teda ještě tento měsíc nasazovat nemám. :frowning2: Taky mě to štve, já už jsem se na něj těšila :angry:
7. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky,

jaspi, moc ti gratuluju ke svatbě a přeju do manželství hlavně hodně lásky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc vám to na fotkách sluší. :wink: No a taky si říkám, že teď už by za váma ten mimísek mohl přijít. :slight_smile:

bubli, děkuju a přeju ti hlavně rychlý a co neméně bolestivý porod, ať jste oba zdravý a ať jsi po porodu brzo fit a nemusíš se léčit tak, jako já. :rolling_eyes:

Eli, krásný fotky ze 4D. Jsem tak ráda, že ti to teď konečně vyšlo, ani nevíš jak. Už se ti to taky blíží, viď? Je to hrůza, jak to letí... náš mrňousek už se na nás směje - je to nádhera a člověku to vhání slzy do očí, když ho vidí.

Dávám pár nových fotek do albíčka, tak se můžete mrknout. :wink:
8. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jaspi těhule těžko, to se mi nezdá.
Mudr říkala že je to normální výkyv,že dokud se mi nerozjede menzes, tak mám dál brát duphaston, jako by nic. Menzes se nerozjela, po krvi nebo špinění dnes ani památky.
8. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
anoli: jj, letí to a krátí se to...popravdě se už těším až bude malej venku! Sice má ještě čas, ale už te´d mě bolí záda a mám nateklé nohy... :frowning2: Ach jo...To horko neni nic pro mě!! :unamused: :frowning2:
Malej je nádhernej!! Určitě to musí být krásné, když se usměje! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
Hezké ránko,
Elis neboj se, dočkáš se a pak ti bude třeba chybět bříško :slight_smile:
Baji tak co? Mě se ta MS vůbec nerozjela, tak valím v pátek na UTZ - co se děje se sliznicí a clostil se odkládá o měsíc..
Anoli koukala jsem na fotky a jste nádherná rodinka :dizzy_face: Krásná maminka, roztomilé děťátko a sympatický tatínek :slight_smile:
Copak Chersi že se neukázala - není už náhodou na dovolené?
9. čer 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahojky holky,

jaspi nene jeste nejsem na dovolené, ale kolegine ji má takze ji zastupuju, takze tu mam frmol. nestíhám vůbec nic. večer padám na ústa :grinning:
9. čer 2010 v 08:04  • Odpověz
Aha ,tak to jo.. já že už si dovoluješ na dovolené :wink:
9. čer 2010 v 08:11  • Odpověz
joo jaspi, kéž by
9. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Taky bych někam vypadla! V práci mě to vůbec nebaví.. :confounded:
9. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
Já nad tímhle ted nemám moc šanci přemýšlet, místo 5 lidí jsme tu 2, takže si tu připadáme jako v telefonní ustredne a zaroven delame papiry pro výdej matrosek.

Kazdej den prijdu domu uplne vyflusnutá a to je teprva sreda
9. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
Eli, já jsem se taky těšila, ale první dny jsem si říkala, že bych byla radši, kdyby v bříšku radši ještě chvíli zůstal - hlavně, když mi v nemocnici pořád brečel. :wink: Neboj, brzy se dočkáš. Nevěřila jsem holkám, když po porodu říkali, že se jim po bříšku trošku stýská, ale je to tak, i mně se chvíli stýskalo. :slight_smile: S těma nateklejma nohama tě naprosto chápu - já jsem ke konci obula už jenom botasky a večer jsem mívala nohy jako báně. A záda mě taky dost bolely. Musíš to ještě chvíli vydržet, pak to bude zase dobrý. :wink:

jaspi, díky moc :wink: Však i vy budete krásní rodiče. :wink: Ta tvoje ms by už ani nemusela přijít (aspoň na 9 měsíců), co říkáš? :grinning:

chersi, kdy valíte na dovču? A kam teda? Do Tunisu? Já bych taky někam vyrazila, hlavně, když vidím třeba do Řecka letos ty levný zájezdy... no nic, tak někdy příště. :slight_smile: My pojedeme letos na 5 dní do Krkonoš. Manželovi to dohodil kolega, tak jsem ráda, že aspoň někam vypadneme. :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
Anoli to by byla úplně nejlepší varianta :wink:
9. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jaspi menzes se nerozjela, tak uvidíem co a jak bude dál.
Taky už bych nejraději na dovču vyrzila hned, ale ještě si musím počkat, jedem až na konci srpna.
9. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Anoli, malej je nádhernej, krásné fotečky, moc vám to sluší!!
9. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
Baji to špinění trvalo přesně jak MS .. to je nějaká porucha nebo nedorostla sliznice..
9. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.