• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
baji já měla taky špinění po dobu 5 dní přesně jako Ms - a to prosím v termínu Ms a pak dorazila mrcha , takze od MS do MS (neberu spinení) jí to trvalo 45 dní
9. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
No mě řekla doktorka, že v pátek ráno mám přijít - že to chce zkontrolovat UTZ aby věděla co se děje - než nasadíme ten clostil. Aby to nebylo zbytečné, kdybych měla třeba nízkou tu sliznici.
9. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jaspi, no podle tt to vypada, ze to mam za par, ale po kontrole ani nahodou. Jsem zavrena jak trezor a malymu se pry u me moc libi, mam dost plodove vody, takze ma i hodne prostoru a jen tak to na porod nevypada :confounded: Tak mam jen strach, abych pak nerodila velkyho cvalika :confused: :sweat_smile:

Anoli, moc vam to spolu vsem slusi! :dizzy_face: Dekuju za povzbuzeni, no cetla jsem tvuj porod, moc te lituju, pekne sis teda zkusila. Hlavne, ze uz to mas za sebou a ted vam to Nikolasek vynahrazuje. Stejne jsem teda byla ale prekvapena, taky jsem te odhadovala na holcicku!

Elisko, taky rikam, uz at je venku, ale vim, ze mne to brisko zas na druhou stranu bude chybet. A muzu te uklidnit, ze ja jsem uz napuchla chodici koule :sweat_smile: Ten posledni mesic je fakt nejhorsi, hlavne v tom vedru. Ale za ty mrnousky nam to stoji :dizzy_face:

Moc vam vsem ostatnim preju, at uz se konecne taky dockate a tesim se az tady budu cist o vasich tehu starostech :wink:
10. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Bubli spousta holek s velkým břichem má pak malé mimčo a naopak - ta velikost břicha právě hrozně závisí na množství té plodovky.. A víš jak bude ten váš prcek krásný, když se tam tak dlouho připravuje na svět? :wink:
10. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
čauky holky,
jen nakukuju při pití kávy :wink:
jaspi, tobě by měli za chvíli dát nějakej diplom gyndy :grinning: se v tom tak vyznáš :sweat_smile: :grinning: a kam vůbec pojedete vy na dovču???
my pojedeme asi do pr... :grinning: ne, udělali nám tu terasu a budeme mít zahrádku, tak buu vyvalená tady, mě se s tím prckem nikam nechce, on jak se mu změní jeho zavedený režim, tak je strašně rozhozenej.. jóóó chtěla jsem, aby měl režim a tom mám za to, ale zase opřes den naspí tak 5 hodin v kočáru a o půl osmé už spí :wink: nemůžu chtít všechno :wink:

bubli, já taky přenášela týden a byl to nejhorší týden vůbec :confounded: a to mi dr. tvrdil už 14 dní, že jsem krásně otevřená a vše je nachystané a vidíš :wink: mě se teda po břichu nestýská, jen když má nějakej hysterák, tak bych byla ráda, aby tam zase zalezl, ale jinak jsem ráda, že je venku :wink: a jaký máte vůbec jméno??? jestli to není tajný, jako u nás :wink:

anoli, tak jak je?? pohoda jazz?? :sunglasses: jak si to užíáváš? mě to občas leze už na budku, ale je to tím, že manža je furt v práci, ségra blije jako šakal, páč je v 10tt, mamka má zánět v kotníku, takže nemůže jezdit s kočárem a taťka je v liberci... no paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže večer padám na hubu, ale i tak jsem ráda, že Vendu mám :grinning:

no nic, už se mu kolotoč přestal líbit, tak ho jdu přemluvi, aby spla v kočáru :wink:
10. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahoj Zuzi,
no mě tyhle věci docela zajímají - chtěla jsem hrozně dělat ve zdravotnictví a chodila jsem i do těch zdravotnických kroužků ještě na škole.. ale vadí mi krev, tak to padlo a dělám v tom okrajově - jsem v prodejně Zdravotnických potřeb, ale to jsi v kontaktu s doktorama a sestřičkama furt a mám mezi nima i dost známých :wink:
My jsme plánovali s kámoškou a její rodinou, že by jsme jeli autama do Chorvatska, ale my jsme si to pak rozmysleli - tolik tomu našemu autu zas nevěříme.. tak její manžel přišel s variantou, že půjčí od kamaráda Jeepa a jeli by jsme všichni tím. Tak jestli to klapne, tak by to bylo super! Jarek sice k moři nechce, ale kdyby jel Jeepem, tak to asi i překousne :grinning:
A s tak malým prckem by se mi taky ještě nechtělo - to bys musela jet tak stěhovákem abys měla všecko co potřebuje.. Za rok už to bude jiné :wink:
10. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
bubli, baji, díky :wink:

bubli, jako užila jsem si, ale spíš až po porodu - šití a pak ty hemeroidy. Jinak porod sám o sobě byl docela rychlej. :wink: Ale když jsem pak přemýšlela i o tom přístupu a chování personálu, rozhodla jsem se, že v Pardubicích už znova rodit nebudu. Máme blízko ještě Chrudim, tak asi zkusím při druhém dítku ji. Ať můžu srovnávat. :wink: Všichni byli překvapení - nikdo nečekal kluka, jen mamka mi říkala těsně před porodem, že to bude podle tvaru břicha asi kluk...

Zuzi, jsi mě pobavila s tím diplomem z gyndy. :grinning: Mě to občas taky leze na budku, neboj. Ale mám velkou výhodu v tom, že bydlíme s mojí babičkou, takže ona mi Nikoláska skoro každý odpoledne vezme ven a jezdí s ním třeba 3 hoďky. Já si zatím můžu odpočnout a udělat, co je potřeba. Teď se učím, mám zkouškový. Za 3 hoďky už se mi po něm docela stýská a těším se na něj. :dizzy_face: Jéé, ségra je v tom? No tak to je super. Venda bude mít bratránka nebo další sestřenku. :dizzy_face:

10. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky holky,
tak poslušně hlásím :slight_smile: že jsem to dostala toršku dřív ale ukázkově a od zítřka baštím clostil :wink:
co plánujete na víkend? my máme oslavu bráchových narozenin a maturity, takže grilovačka, pivečko,doufám že nám vydrží počasí a nezačně pršet :frowning2:
11. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
baji, no tak vydíš, za to naše špinění může nejspíš to počasí :slight_smile: a pak mecha přijde :slight_smile:

Já nemám v plánu nic, jelikož manžu povolali až do zítra do večera do práce, tak já mám v plánu přežehlit celou skříń s prádlem a už budu pomaličku dávat nějaké věci nastranu na dovolenou, aby to nebylo pak vše nahonem

11. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
Tak jsem byla u té doktorky a mám sliznici vysokou - 16mm a taky nechápe, proč jsem neměla normální MS, tak mám počkat jaké to bude za měsíc a kdyby zas takhle, tak opět bez clostilu a na UTZ a muselo by se to nějak řešit. Já se bojííím - nevím čím to je ani co by se s tím dělalo - bojím se, aby mě zas nehnala na nějakou operaci :frowning2:
11. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
Jaspi neboj a zybtečně nestresuj, já vím no ostatním se to říká co? :wink: jak říká chersi to je určitě tím počasím :grinning:
11. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
Když já už jsem ji měla i před měsícem slabší, ale né až tak.. Jako kdybych měla nízkou sliznici, tak je to logické.. ale 16mm je až moc ne?
11. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky vy se dnes válíte u vody nebo jak to, že tu je tak mrtvo?
11. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
@jaspina no diky za uklidneni :wink: Zatim je to dobry, malej ma 3,2kg, ale dr. vyhrozuje, ze pokud budu ty dva tydny prenaset, tak se dostanem az ke 4kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavne uz ted ma vetsi hlavicku. My si delame srandu, ze bude vypadat jak hrebik-je dlouhy,hubeny a s velkou hlavickou :grinning:
Nemusis litovat, ze jsi nesla do zdravotnictvi. Me to od mala taky lakalo, zdravku jsem si udelala, chvili i v nemocnici pracovala, ale je to fakt narocne, musi na to byt povaha. Ja jsem si to vsechno moc pripoustela :confounded:

@dlouhovlasa.evzenie tak vidis, tys byla pripravena a stejne jsi prenasela. Ono to asi zas tak rozhodujici neni a proste jak to prijde tak prijde. Tak budu doufat, ze se malej co nejdriv nejak rozhodne :sweat_smile:
No a jmeno, ani mne nemluv! Je tezky tomu uverit, ale jeste nemame :grinning: Nemohli jsme se s MM shodnout, nakonec mame par jmen, ktere se nam libi obema a rozhodnem se az se narodi a uvidime ho :grinning: Ale nejvic jsme se shodli asi na Lukaskovi.

@anoli to siti to ti teda nezavidim, z toho ja mam nejvetsi strach :fearful: A jak jsi to mela s tema hemeroidama? Tech se taky bojim jak cert krize. Ja je mam skoro cele tehu, sice jen trochu, ale nemuzu se jich zbavit ani mastickama ani sedacima laznema. Tak se uprimne hrozim toho, abych ze sebe pri porodu nevytlacila i strevo :frowning2:
Jinak je skoda, ze jsi az tak nebyla spokojena s personalem. Prece jenom je porod vyjimecny zazitek a neni nad to si to prozit v klidu a mit kolem sebe prijemny lidi.

Jeste se vas holky zeptam. Nebolely vas ke konci klouby na prstech na rukach? Ty otoky chapu, ale ty klouby, to je fakt des, kolikrat ani nic v ruce neudrzim :frowning2: Tak nevim, jestli to taky neni nedostatkem vapniku :confused:
11. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahojky holky.
Snad dneska budu mít víc času... Jsme na chalupě a je tu nádherně!
Takže na net jenom občas kouknu a jdu zase ven na zahrádku a na jahůdky nebo na třešně :dizzy_face: :dizzy_face:
JInak jsem myslela, že mi včera malej vystrčí snad celé svoje tělíčko s bříška ven :grinning: :grinning: Zasekl se na příč v bříšku a začal se protahovat,... No v tu chvíli jsem teda myslela, že........ale naštěstí se za pár minut otočil a byl zase hodňoučký! :wink:
Bolej mě strašně záda mezi lopatkami a vůbec nevím co s tím!! Do toho nemůžu ležet vůbec na boku, protože mě tlačí žebra a já nemůžiu dýchat...Ale jinak se mám fakt super!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra dorazí naši, takže tu budeme do úterka všichni a pak ve středu zase sami s manžílkem a večer pojedeme domu! :wink:
Ale je tu fakt krásně holky, takový klídek a pohodička...Okolo sebe mám samé známé, když jsem byla malá, takže super a pak ještě známé co mají malé děti... Sice už první třída, ale aspoň mě připravují na to co bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mám nahoře další 2kg a v pase už zase víc, takže doopravdy rostu každým dnem a je to prča!! :grinning: :sweat_smile: Včera na mě koukala máma a smála se, že je zvědavá kolik přiberu a hlavně kam až porostu :grinning: :grinning: :wink:
Tak já jdu koupit s manžílkem čerstvé rohlíčky a jdeme si udělat snídani!
A pak se kdyžtak ozvu...

Tak zatím pa kočky a užívejte hezkého počasí...

Já sedím sice ve stínu, ale ruce mám spálené jak kdybych se slunila týdny... :sunglasses: :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
Hezké pondělní ránko!
To byla noc bouřková :confounded: a mě z toho od večera bolela hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
Nikde nikdo? :confused:
14. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky já jsem zde :wink:
Teda to byl ale liják o víkendu, u tchánovců v dědině sesuv půdy, u dědy v dědině pád stromu na nějkaou ženskou, nám teklo do chaty, známé co má vě městě školku jí to vyplavylo, dokonce plavala porodnice na Obilném trhu,ale jen sklepy :slight_smile: a my máme na zahrýdce novou terasu, kachličky položení necelý týden, a teď jsou taky podmáčené, takže to byla si zbytečná práce
:frowning2:
jinak teda clostil Jaspi zatím moc dobře nesnáším :frowning2: , únava, nevolnost, 2X jsem zvracela, snad to pomůže :frowning2:
14. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Tý jo Baji až tak? A nemůžeš už být těhu, že by to bylo z toho? Mě clostil nikdy nic nedělal.. Byla jsem unavená z Utroše a měla jsem z něj motáky a po injekci Pregnylu mi bývalo někdy blbě, ale nezvracela jsem nikdy.. Jak dlouho ho bereš a v jakém množství?
14. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
Beru ho dnes 4. den 2 tablety denně
14. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
Já jsem začínala na 1tbl denně a až když to nestačilo, tak se zvýšilo na 2. Tak třeba je to jen šok pro tělo a pak si zvykne.. snad :wink: A bude ti píchat i Pregnyl?
14. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
Ano bude nebo teda je to v plánu, tak snad půjde vše podle předepsaného scénáře, 22.6 jdu na UTZ a snad i na včeličku :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
Jo a ještě se musím pochlubit že teta z červené lhoty byla silná což je asi dobře že? a nebolestivá což je taky dobře, :grinning: nikdy bych nevěřila že budu ráda za menstruaci :grinning:
14. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
Když byla silná, tak si měla asi dobrou sliznici a to je fajn pro zavrtání prcka :wink: Tak budu držet palce, ať máš co největší folíky! já jsem měla ten první měsíc malé a byla jsem z toho dost nešťastná, ale pak se tělo nakoplo a za měsíc byly veliké a už se píchal Pregnyl. Akorát pozor na to - většinou ti dají recept a sežeň si ho -my ti ho pak píchnem.. No a když mi ti to řekly až v den, když se má píchnout, tak může být problém ho sehnat. Skoro žádná lékárna ho nemá na skladě a teď prý mají dokonce limit - že jim pošlou jen 2 balení na měsíc na každou lékárnu.. Já jsem kdysi takto oběhala půlku Zlína - sestřička mi to měla píchnout a nikde neměli. Nakonec jsem uspěla v lékárně, kde se známe a trochu spolupracujem, tak mi dali jednu dávku co měla rozpíchané jejich lékárnice :grinning:
14. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
Aha no tak o tom mi nic neřekli, ale naštěstí lékárnu v rodině takže by to šlo nějak pořešit :wink: i kdyby to bylo tak jak popisuješ. Děkuju za upozornění :wink:
14. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
Já už jsem se taky byla pro jistotu na to ptát :wink:
14. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky, kde vás dnes mám?
A co Ewulka, jakpak těhulkuje, že za náma ani nenakoukne?
15. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojky holky, tak moje kolefine uz je zpatky z dovolene tak uz mam klidek.

Dneska jsem byla na endokrilologii, mam dole 4 kg a nasadila mi letrox 75 (predtím jsem mela 50).
A pry jestli jedem ek mori, mam jist hodne morskych plodu - ale ty ja nejím, bohuzel.

Holky včera jsem byla tak vytočená že lítalo všechno - predstavte si manželovi přišel učet za telefon a nauctovali mu 850 kc za 3 stranu - tak jsem volala na O2 jako at mi to vysvetli co to je a kam se volalo a kdy.

Tak udajne 30.5 ve 2 ráno na erotickou linku. - tak jsem na nej uhodila, copak to má znamenat, jestli volal nebo jde o omyl. Dusoval se mi ze nevolal, verim mu, tak ted jsem na ty eroticky stranky psala reklamaci a eventuelne budu pozadovat prehrani toho hovoru. Platit 800, pokud nikam nevolal preci nebudu
15. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
Cher tak to je mazec teda :unamused: A nemohl být třeba někde v hospodě a že by si od něj zavolal někdo jiný?
15. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
Nooo tak to je teda něco, použila bych i stejné slovo jako Jaspi :slight_smile: no snad se to vysvětlí
15. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.