• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli.já bych ti tak přála abys byla těhotná....teda já bych to přála nám všem!!!
27. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Chersi:za zeptání nic nedáš...raději zavolej ať se pak netlučeš do hlavy!Držím palečky :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
jsdem zvědavá jak se budeme hlásit že máme //
27. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
tak to já jsem zvědavá taky...a už víte jak byste to oznámili budoucím tatínkům?
27. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
tak nad tím abych pravdu řekla zatím neuvažovala
27. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
ewul, to jsi hodná, ale myslím si, že to nehrozí... :slight_smile:

taky jsem zvědavá, která z nás bude první těhotná! :grinning:

Já jsem nad tím taky neuvažovala, protože stejně všechno manželovi říkám, všechno s ním konzultuju, tak se bojím, že nevydržím mu neříct ani tohle... no uvidíme, třeba nějaký překvapení pak nakonec přichystám... líbí se mi třeba když holky dají botičky a nějaký vzkazík od miminka - to je moc hezký! :wink:
27. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Dobré ranko,
tak v pondělí mi podle té kalkulačky vycházela ovulka, ale my se nesnažili. :rolling_eyes: Manža přijel tak strhanej, že mi usnul už u televize. Tak jsme se snažilkovali včera. Já očekávám mrchu až kolem 9. června (pokud přijde normálně).
Jina já jsem úchyl, bílý malý botičky už mám doma koupený. :grinning:
27. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
já bych to taky ráda řekla manžovi nějak hezky jako překvapení třeba s botičkama nebo vzkazem od mimča, ale nevím, jestli to vydržím, já jsem taková držka ukecaná :grinning:
27. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Ladi: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Anoli:hodně štěstí při zkoušce!!!!
27. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
ewul, děkuju moc! :wink:

Holky, mějte se hezky a já dám pak vědět, jak jsem dopadla. :wink: Pa pa
27. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
hodně štesticka
27. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: Jo já si to taky pěkně maluju, jak mu to krásně oznámím, ale nakonec z toho budu tak v šoku, že to dopadne nějak takhle: "Ty vole, Pepi, já jsem v tom! :grinning: :grinning: :grinning: A bude po romantice. :grinning: :grinning:

Jo a teď jsem v práci řekla, že se mi ráno zatočila hlava při vstávání z postele a při obouvání bot - trpím na nízký tlak. No a holky už tu běhaly a křičely, Laďka je těhotná, slyšte všichni. Tak jsem křičela za nimi, že to je jen tlak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A to ani nikdo odsud neví, že se snažíme. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Anoli, hodně štěstí u zkoušky. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky já za chvíli mizím z práce,tak se mějte hezky a papa zítra :wink:
27. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahojky ewulin, hezký zbytek dne
27. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Chersi, koukala jsi na fotečky, poznáváš mě?
27. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahojky Míšo, bohužel si tě od toho veterináře nemohu vybavit
27. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
No neva, je pravda, že teď vypadám úplně jinak. Chtěla jsem se setkat, v pondělí, když měli kluci schůzi, ale Fanda prý moc nechodí, tak jsem ti ani nepsala. A Marka poznáváš? Neuvěříš kam zítra jdu. Byla jsem donucena jít v sobotu na hasičskou soutěž, zítra a v pátek trénink. Dělala jsem to naposledy tak v osmi letech. To bude ostuda.
27. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Fanda nechodí to je pravda, protoze budto neni doba, nebo jezdi az vecer domu. tak dame spicha jindy to se domluvime.
27. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
ahojky holciny uz jdu dnes domu.Manža potrebuje odvoz, Miso kdyz budes chtit jsem na mobilu
27. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem tu nebyla, něco jsem měla..
Cher, jen jsem ti chtěla napsat, že dokud nejsi těhule, tak většina doktorů ty léky neřeší - aspoň kolem mě teda ne. Protože těch prvních tuším 21dní stejně není mimčo napojeno na tvůj oběh, takže je to v poho a pak už bys o tom věděla. :wink:
27. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
aha jaspi, tak to jsem teda taky nevěděla. :wink: No, vidíš, ještěže tě tu máme a můžeš nám poradit. :slight_smile:

Jinak holky jsem po tý zkoušce docela grogy! :unamused:Jako dala jsem to, ale za 3. Bylo to docela náročný... psali jsme test a potom přečetl asi 20 jmen (asi polovinu), kteří to udělali, zbytek poslal domů. Nás, kteří jsme test napsali si potom volal a zkoušel nás ústně. Docela jako mazec (na to, že to je jen blbá nauka o podniku), dědek nebyl tentokrát protivnej, ale spíš rejpavej a známkoval podle toho, kdo se mu jak líbil... No co, důležitý je, že to mám, ne? :grinning: A já jsem narozdíl od některých jedinců neopisovala. :wink:

Nevím, jak u tebe ewul, ale u mě stále nic, MS se nehlásí, tak uvidím, co se bude dít zítra... :unamused:... pokud MS nedorazí do neděle, v pondělí si kupuju těhotenský test... - kdyby náhodou :sweat_smile: ... ale tomu moc nevěřím... :rolling_eyes:

Tak se mějte a zítra pa pa, já se jdu najíst a učit se na páteční zápočet ze základů účetnictví... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi dnes domů dorazily ty ovu testy od chrobacka.
Nedalo mi to, hned jsem se začetla do návodu a jeden otestovala. Ale podle návodu píšou ovulku na 12. den cyklu, což by u mě bylo v neděli (to jsme se i snažili). Jeden testík jsem zkusila, a objevila se jen hodně slabounká druhá čárka. Takže si říkám, že ovulka buď nebyla vůbec a nebo už mi odeznívá a skutečně byla v tu neděli.
Anoli gratuluju k úspěšnému složení zkoušky.
27. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
ladi, vidíš, tak třeba jsi už těhotná! :grinning: Ale aby se v tom člověk vyznal, že? A děkuju.

No, u mě nic nového, stále žádné příznaky MS, tak nevím, co se děje... :frowning2:
27. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Anoli, to by bylo super, ale nějak tomu nevěřím. Spíš si myslím, že nebyla, ale to by se zase neobjevila ta čárečka vůbec, že? A ona tam slabounká byla. No uvidíme za 14 dní.
Anoli a ty už meškáš? Kdy zkusíš udělat test?
27. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj holky jak se mate?????????
27. kvě 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko všem. Anoli blahopřeji ke zkoušce. Včera dělala maturitu moje ....da se rict sbagrova (brachy pritelkyně) prisla domu s brekem, že ji udelala ale z anglictiny za 4 tak jsme ji vsichni utesovali ze to uz nikdy nikoho zajimat nebude, hlavn eze ma ten papir, tak pak uz byla dobra
28. kvě 2009 v 06:00  • Odpověz
Dobré ránko holky!!!
Anoli:gratulujuuuuuuuuuuu ke zkoušce!!!!No a u mě stále nic :angry:
Chersi:ty jsi dneska ranní ptáče :wink:
28. kvě 2009 v 06:13  • Odpověz
ewulin: jsem tu už od 5:20 h - a chce se mi spinkat......................... :fearful:
28. kvě 2009 v 06:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.