• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Já kdyby se to stalo u nás, tak bych se bála, že jak budu do toho šťourat, tak se ještě ukáže, že tam fakt volal - třeba z nějakého hecu a že ho pak zabiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale tak snad je to vážně jen nějaký omyl :wink:
15. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
to já jsem si taky rekla jestli nekomu nepujcoval telefon, nebo tak, ale rikal ze ne, tak jsem mu projela telefon, ma tam vsechny hovory, ale tohle tam nemá, musel by to jedine smazat
15. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
Fakt nevím Cher.. a oni vám poskytnou tu nahrávku? Já jsem kdysi taky reklamovala částku na faktuře u vodafone a oni mi ani nedali podrobný výpis - jen to prostě zamítli.. :angry:
15. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
@jaspina no nohrávku by mi museli poskytnout na ty erot. lince, jedine.

15. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
Cher to si myslím, že ti teda neposkytnou - oni určitě musí nějak chránit soukromí klientů a museli by dostat podnět třeba od policie- jinak myslím, že ne..
15. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
@jaspina no uvidim copak mi napisou.
15. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
Budu držet palce :wink:
15. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
Chersi tak co, už to nějak dopadlo? Dali vám ty informace?
17. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
ahoj Jaspi, zatím to nedopadlo nijak, už jsem tam posílala 2 maily , a zatáím žádná odppvěď, takže to zaplatímmaby mi ještě ke všemu nepřišel exekutor, a budu to reklamovat dal.
17. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
Cher oni podle mě na ty maily reagovat nezačnou - nic je nenutí. Leda jim to poslat doporučeně a pak mají 30 dnů na to, aby se k tomu vyjádřili. Ale fakt bych od toho nic moc nečekala.. :unamused:
17. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám došli výsledky spermiogramu.... :frowning2: v pondělí jdeme do poradny. Asi si ani neumím představit jak je manželovi, ale vypadá na zhroucení, bojím se moc....je to prostě zvláštní no, taky mi není do zpěvu, ach jo
17. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
a víte co promluvili jsme si, přitulili se a vlstně se těšíme na pondělí protože budeme mimi blíž...... :dizzy_face:
17. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
Baji a ty výsledky jsou blbé nebo co?
17. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
jojo morfologie je nic moc, ta laborantka tomu teda moc nerozuměla, přečetla nám jen čísla a dala telefon na poradnu pro neplodné....něco jsme zjišťovali na netu, ale moc moudří z toho zatím nejsme :frowning2:
17. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
Baji tak jestli chceš s něčím poradit, tak mi to klidně napiš do IP ta čísla a třeba budu vědět :wink: Ale neboj, my jsme měli první SPG tak na hraně - měl jich hodně nepohyblivých, ale výsledek byl normální. No a jak jsme byli teď v té Praze, tak měl výsledky o moc lepší :wink: Mění se to každí 3 měsíce :wink:
17. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojte holky, tak se s Vámi na 12 dní loučím, pak vám povyprávímk zážitky z dovolené. Mějte se tu bájově a snad tu budete mít taky hezky :wink:
18. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Chersi užij si to co nejvíc a budu se těšit na vyprávění :slight_smile: Jo a závidím :grinning:
19. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
Cher ty se teda máš....závidím :wink: hlavně se v pořádku vraťte a třeba ve třech místo ve dvou :grinning:

Jaspi díky jsi hodná :wink:
21. čer 2010 v 00:12  • Odpověz
Ahoj, takže výsledek dnešní návštěvy je IUI a ještě TW (to je očištění spermií nebo co)no každopádně miminko bude jak říkal pan doktor :wink: takže zítra ultrazvuk po clostilu jak to vypadá, v případě že dobře tak hned ve středu inseminace.
Pan doktor říkal není kam spěchta ve vašem věku, manžel říká tak pochopte že nechceme dět až za 5 let a Mudr na to neeee 5 let ne, ale měsíc nebo dva mi dejte :grinning:a měsíčky už paní nedostane, takže jsme se zasmáli a je to. Máme radost :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
Baji to je super zpráva! Takže vám už ten SPG vysvětlil a je to v pohodě ne? Kdyby tam byl špatný nález, tak by vás neposlali na IUI, ale doporučili by vám hned IVF :wink: To je fakt moc dobře! :dizzy_face:
22. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky,Baji tak to je dobře,že máš takového akčního doktora,teď už jenom krůček k mimískovi!Chersi se má..já bych taky jela někam dovolenkovat,ale to by mi nohy natekly ještě 300x víc a asi by mi praskly,takže se musím spokojit s naším podnebím:grinning:
22. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj Ewulko naše ztracená ovečko! :grinning: Tak pěkně nožky nahoru a odpočívat :wink: Nemáš doma podpůrné nebo kompresívní punčochy? Ony ti ty nohy stáhnou a nepustí tolik do otoku. Ale chce to je si dát už ráno. Jsou buď lýtkové nebo stehenní a pokud nemáš křečáky, tak ti stačí buď 70DEN nebo 140DEN, Má je třeba firma Aries a jsou i napuštěné chladivým mentolem :wink:
22. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
Tak to nemám,ale zkusím na to kuknout-zítra jdu do poradny,tak uvidím co na to můj doktor,třeba mi řekne,že si je mám pořídit,tak poletím do zdravotních potřeb a koupím si je...zítra jdeme na velký UTZ malý je malinký,tak dr bude kontrolovat průtokya funkci placenty,tak doufám,že je vše ok.
22. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
Budu držet palečky na kontrolu! :wink: Tý brďo se dívám, že už to máš fakt za pár! Těsím se na fotky potom :dizzy_face:
Doktor ( i praktik) ti může klidně napsat punčochy - ale to až ty kompresivní (myslím 360DEN) jsou dobré, ale nevím jestli v nich přes léto vydržíš a hlavně se natahují tak těžko, že s břichem by se to dělalo dost blbě..
22. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
No a zítra mi tam naskočí 36tt-strašně rychle to uteklo,ještě pořád si,ale neumím představit porod-teda umím,ale bojím se.17.6. porodila kamarádka,císařem,takže se vyhla kontrakcíma a tak-ale zase říkala,že to cévkování a pak vytahování drenu byl maras-hned jsem si vzpomněla na tebe jak jsi byla na laparce a o tom drenu jsi napsala to stejné:slight_smile:,no tak to si teda taky neumím představit,já jsem totiž strašný posera...ale tak hlavně aby byl malý v pořádku,já už to nějak zvládnu:slight_smile:
22. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
Ewulko nejlepší je vůbec nad tím dopředu nepřemýšlet :wink: Nějak se ven dostat musí a když zvládly rodit některé holky co znám - naprosté barbínky, tak my taky! A když by to nešlo, tak je ještě jako varianta ten císař nebo epidural. Jako drén byl hrozný - to není ani tak šílená bolest jako pocit, že se ti někdo hrabe v břiše a tahá ti za střeva - fakt ten pocit člověka jakoby ochromí, že to nečekáš a nejsi na to zvyklá.. ale kdybych si měla vybrat jestli tahat drén nebo rodit..tak bych ten drén asi ještě zvládla no.. :grinning: Zas je super, že v momentě, kdy to svoje zlatíčko uvidíš, tak to veškerou bolest převáží! :dizzy_face:
22. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahojky
Ewulko tobě se to blíží mílovými kroky :wink: všechno to zvládneš :wink: myslím na vás :wink:
Jaspi ano je to pravda SPG není uplně v háji, naopak, ale těch špatných tam je dost no :unamused: (jen pro pořádek správné to číslo u morfologie je 3 a my máme 2,4)
no každopádně po dnešku musíme zase z hrušky dolů jak se říká, na UTZ bylo patrné že clostik nezabral, mám polycystické vaječníky, největší folik 8mm a má mít min 16 :frowning2: do pátku se možná stane zázrak a folik doroste, nebo pak teda IVF, takže se na to pomalu ale jistě připravujeme :frowning2:
22. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
Baji ty máš PCO? Nevím to jistě, ale při něm by jsi clostil mít neměla ne? Tam je právě to riziko, že se místo dominantního folikulu udělá moc malých - a z nich se právě dělají cysty.. Ale nevím jestli se to dá poznat jen tak UTZ nebo při laparce? To fakt netuším, ale vím že na koníkovi bylo i téma PCO.. Jo a já si pamatuju, že jsem první měsíc měla při clostilu jen drobné folíky -max 1cm a doktorka říkala, že ty vaječníky jsou podle té reakce jakoby ospalé - zpomalené. Pak mi dali vyšší dávku a pak už byl každý měsíc 1 pěkný folík :wink: Třeba je to taky jen, než se tělo rozjede.. Budu ti držet palce, aby dorostly! :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
Teda holky,tak teď jak jsem si přečetla poslední dva příspěvky tak jsem mimo mísu,já se v tom vůbec nevyznám...co je PCO?Vím,že je to nějaké onemocnění,ale přesně jaké nevím:frowning2:...ale stejně si myslím,že jsi Baji trefila na super doktora,mně se takový přístup líbí,jako řešit hned na nic moc nečekat...vím,že na tohle si tady stěžovala jednou Cher,že doktorka nic neřeší...
Jaspi,přesně tak mi to popsala ta kamarádka-já měla pocit,že mně chytli za střeva a tahají...
22. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ewi PCO je syndrom polycystických ovárií (vaječníků) a je to, že místo jednoho dominantního folikulu, který se každá měsíc má vytvořit a prasknout se jich dělá víc, ale malých a oni nedozrají a stanou se z nich cysty a také tím pádem často nedojde k ovulaci.
Ale doufám, že to tak u Baji nebude, že třeba jen taky měsíc potrvá, než se vaječníky nakopnou :wink:
22. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.