• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jo a taky jsem si vzpomněla, že to má taky další příznaky, jak nadměrné ochlupení - třeba že se dělá knírek, ale vlasů naopak méně. Pak taky akné a nepřítomnost menstruace. V těle bývá zvýšená hladina testosteronu. Chtělo by to hlavně udělat hormonální profil :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ty jo,tys měla být doktorka...!Tys vlastně chtěla jít na zdravku,ale krev ti dělá potíže?
22. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Tak tak :slight_smile: A taky mám kolem sebe nějaké kamarádky sestřičky a vždycky jsem ani nedýchala, když mi vykládaly co a jak v nemocnici a tak :slight_smile: Baví mě o tom slyšet, ale jako pacient tam ráda nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
No Jaspi nemám to onemocnění jako takové
bylo mi vysvětěleno že folikul je vlastně funkční cysta, každopádně u mě je to momentální stav po tom clostilu a třeba se to ještě nastartuje jak říkáš...
22. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
Bré ránko,
Baji a kdy jdeš znova na UTZ? Budu držet palce :wink:
24. čer 2010 v 07:32  • Odpověz
Jaspi na UTZ jdu zítra ráno, tak uvidíme,ale v nějakou velkou změnu nevěřím...
samozřejmě dám vědět jak jsem dopadla a co bude dál....
24. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
Budu na tebe myslet! A když by nebyly, tak určitě narostou za měsíc :wink:
24. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
Díky jsi hodná, uvidíme...
24. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
Baji i kdyby tam zítra zas byly jen malé, tak nebuď smutná. Já jsem tehdy z toho byla fakt nešťastná, že to na mě vůbec nefunguje a za měsíc mi píchali Pregnyl, když měl folík 2,6cm :wink: Kupovala jsem si i mateří kašičku - prý je na tyhle věci dobrá a měla jsem dojem, že proto aspoň něco dělám. Je i v tabletách, ale mě přišly lepší ty ampule - je jich tam 5 a dopustíš je vodou a vypiješ brčkem..jako je to hnus, ale hlavně když funguje :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
Není jak Chersíkovi na dovolené! :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
Zdravím do naší stále se zmenšující diskuse :slight_smile:
Takže zázrak an vaječnících se nekoná, než dojdou výsledky toho manželova TW počkáme, dufík a clostík :grinning: zatím necháváme, na začátku cyklu odběry krve a asi to budeme směřovat na IVF.
Pan doktor byl zase moc fajn a vtipnej
přeju hezkej víkend, valím za kámoškou do porodky ve středu porodila dceru Ivanku :dizzy_face:
25. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
Baji tak to mě mrzí :frowning2: Snad IVF nebude potřeba a půjde to nějak snáz :slight_smile:
26. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
Teda my se tu nějak flákáme.. Chersi na dovči, zasloužilé mamči mají spoustu práce a co ostatní? :wink:
Jo holky Ewulka je v nemocnici, protože měla vysoký tlak, ale snad ji brzo zase pustí :slight_smile:
1. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
jaspi, jo jo, máš pravdu, nevím, kde mi hlava stojí. Zítra mám zkoušku, tak se celý dny jen učím, teda když mi to Nikolásek dovolí. :slight_smile: Tak moc bych si přála udělat tuhle debilní zkoušku a mít 4. semestr za sebou... jenže se obávám spíš toho, že v srpnu půjdu zkusit štěstí potřetí... :unamused:
A co je jinak nového?
Snad bude ewul brzy zase doma. Už se jí to blíží, že? :wink:
baji, to je hrůza, co tu čtu, ale na druhou stranu aspoň už víte na čem jste a můžete se snažit pro zlepšení něco udělat. Věřím, že vám doktoři k miminku pomůžou. :wink:
jaspi, chystáš se někam na dovču?
Včera jsem přidávala fotky Nikinka, tak se můžete podívat, jak nám ten hošíček roste. :dizzy_face:
Zuzi, jak se máš ty? A co malej, nezlobí?
1. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
holky tak vám to konečně napíšu!
Jsem na začátku 9tého týdne :slight_smile: Dnes jsem poprvé viděla, že prďolkovi tluče srdíčko a bylo to nádherné! Už týden jsem doma, protože jsem měla migrény a musím brát i Utroš, protože mám nějak víc naplou dělohu - tím, že je opačně zakloněná, ale snad to bude všechno dobré :slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahojte holky moje, mě se po Vás tak stýskalo....

Jasi- teda ty jsi tajnůstkářka - teda to se ale nedělá. :slight_smile: Moc moc Vám to přeju :wink:

My jsme si dovolenou užili se vším všudy, nějaké ty nákupy, vylety, koupání, horkej písek.
No bomba.
Jediné co mi kazí radost je ten fakt, že jsem to opětně nedostala, meškám už zase 3 dny.

Ted v týdnu chci volat novému Dr. jestli mě vezme a měnim doktora
3. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
Chersi dovču závidím - my letos nepojedem, mě je teď v horku blbě.. Pak nám sem hoď nějaké fotky, ať aspoň napasu oči :wink:
3. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
3. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
Cher mě se na tu stránku nedaří dostat.. :frowning2:
5. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
ja tam neco zkusím udelat, zkus to pozdeji prosím
5. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
@jaspina no nekecej!!! no to je paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! panebože, tak moc ti to přeju!!!! a tak co, jak se cítíš, co Jarek a doma? a tak to nakonec vyšlo přirozeně, viď? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já snad ani teď neusnu :grinning:
6. črc 2010 ve 03:16  • Odpověz
jaspi, teda gratuluju strašně moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je super, že to konečně vyšlo!!!!!!! :grinning: Tak hlavně, ať vše probíhá tak jak má a v únoru se dočkáte miminka. :wink:

chersi, taky dovču závidím a je dobře, že jste si to užili. :slight_smile:

Zuzi, ty chodíš ve 3 hodiny na net? :grinning:

U nás byla kámoška, která nemůže přijít do jinýho stavu a pak mám ještě jednu a těm se už třičtvrtě roku taky nějak nedaří. Je to síla! To když člověk slyší, tak si říká, jakej je to zázrak, když se to podaří... :pensive:
6. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
A jak ewul? Už se jí to taky blíží...
6. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
Anoli, no máme s mužem oddělenéé lože, takže mým milencem je noťas :grinning: furt jsme ho budili a on musí přes den fungovat, tak spí vedle, ale mě to teda nai moc nevadí.. :sweat_smile:
jinak Nikoušek je krásnej a řekla bych, že je podobnej na manžu, ne? Venda se začíná podobat na mě :wink: a jak jinak to zvládáš? Co ta zkouška??? já už nekojím a jsem víc v klídku a připadám si víc mobilnější... měla jsem brutální zánět horních a dolních cest dýchacích a brala 4 týdny ant. a V. to mlíko přestalo chutnat a nechtěl ho, takže jsem ten boj pak vzdala a je na nutroušu.. ale zase ho můžou všichni hlídat :grinning:

chersi, super foto, hlavně, že jste si to užili :wink: a toho dr. změň! :wink:

jaspi, vyřiď Ewikovi, že jí držíme pěsti!! :slight_smile:
6. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
Teeeda Jaspi to jsou mi ale novinky, moc moc gratuluju a moc vám to přeju!!!!!!!!!

Anoli přesně tak to beru jako že co už no nedá se nic dělat a pomůžou nám lékaři. A máš prvadu taky mi to přide jako zázrak :dizzy_face:

Ještě jsme tu naši situaci konzultovali s tchánovou známou co dělá v Reprofitu a ta teda má stejnej názor.. IVF....příští týden jdeme za panem doktorem a asi to rozjedem :fearful:

Chersi tak ať je nový mudr lepší :wink:

Zuzi k milenci by ses neměla přiznávt takhle veřejně :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
Zuzi je mi často blbě - né vždy teda bliju,ale třeba dnes jsem byla nepoužitelná celý den a šíleně se mi zhoršila alergie.
A máte pravdu - je to fakt zázrak! A ten pocit, když člověk vidí na UTZ srdíčko je nepopsatelný :dizzy_face: Nezabral nám půl roku clostil s pregnylem a pak -3 měsíce po laparce i bez hormonů :slight_smile:
Jarek už chodí hladit bříško, tak je to takové milé :dizzy_face:
Baji a proč hned do IVF? Kvůli tomu SPG?
6. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
@jaspina nj, ono to tělo pozná, že je něco jinak.. ale to se zlepší!!! a strašně všechno letí.. my před rokem zhruba za deset dní zplodili Vendu a už má tři měsíce.. no mazec.. :dizzy_face: a co v práci, máš tam za sebe někoho? A necháte si říct co to bude? a co Ewička?

@bajoch no tak to držím pěsti, ať vám to klapne.. ta stimulace bude asi hnus, ale pro mimíse vše.. :wink:
6. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahojky holky.
jsem tu po delší době a co to nevidím... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jaspina : gratuluju kočko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahojte holky - taky když jste byly někde na dovče pak se vas každý ptal jesli jste přijeli ve ???

Mě to přijde že je to otázka z každé strany , jako kdyby se mě lidi v práci chtěli zbavit nebo tak mi to přijde...
jako ne že bych nechtěla aby to nevyšlo, ale už den opět jen špiním, takže ani dovolená nepomohla.

8. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
Zuzi musím Ewulce napsat! Občas jsem teď taková mrtvolka, že i na tohle zapomenu :unamused:

Eli děkuju :slight_smile:

Chersi nás se tak všichni ptali, jestli jsme se museli brát.. no a týden po svatbě jsme zjistili, že jsme vlastně fakt museli :grinning: Třeba to tak bude i u vás. :wink: A když ne, tak jdi k nějaké doktorce, co se tím bude zabývat a bude to nějak řešit..
8. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.