• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, díky, Niki je fakt zatím spíš na manžu, i když začíná se podobat i mýmu bráchovi, takže je možný, že nakonec bude podobnej spíš na mě. :wink: Zkouška opět nedopadla, takže teď se musím měsíc učit a 10.8. mě čeká třetí a poslední pokus, pak se mi předmět posune do třeťáku, což bych móc nerada... :unamused: Jinak jsem už konečně zdravá, hemeroidy zmizely, tak jsem ráda. Byl to fakt hnus! :rolling_eyes: Teď si konečně užívám Nikoláska plnými doušky. :dizzy_face: Já zatím kojím, ale jak píšeš, právě si připadám taková nemobilní, pořád musím hlídat čas... pak jsem z toho nervózní... všechno má svý pro a proti a já se na jednu stranu těším až už kojit nebudu a bude ho moct kdokoli pohlídat. :wink: Zuzi, já myslím, že je důležitý, že jsi ho kojila aspoň nějakej čas a nemůžeš za to, žes onemocněla. Prostě důležitý je, aby byl Venda spokojenej a hotovo. A je jedno, jestli to je po mlíku od tebe nebo po Nutroši. :wink: A jak to jinak všechno zvládáš? Neleze ti to na budku? Mně někdy jo. :grinning:
jaspi, to by mě taky zajímalo, jestli si necháte říct, co to bude? :wink: Tak jo, napiš ewulce, ať víme, co a jak. Moc na ní myslím.
Eli, hezká fotečka v pasu. :wink: Téda, toto letí, ty už jsi ve 30. týdnu? A jak se těšíš na mimouše? A co výbava? Už máš vše přichystané?
baji, přesně, a neboj taky se dočkáte. Podívej se na jaspi, léčila se, dělala všechno pro to, aby otěhotněla a nakonec se povedlo. :wink:
8. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
Hezké ranko holky.
@jaspina:Je to fakt super, že se to tak krásně povedlo!! :dizzy_face: Po svatbě...Co víc si člověk může přát vi´d?! :wink:

@chersi : Neboj ono se fakt zadaří a když né normálně, tak doktoři dneska už umí pomoci a přijít na to kde je "zakopaný pes" :slight_smile: Držím moooc palečky :slight_smile:

@anoli : Je to neskutečný, jak to letí... Sama jsem koukala, jak nám to uteklo a za pár týdnů budeme mít našeho chlapečka u sebe! Ještě zvládnout ten porod! :sweat_smile:
Na Daliborka se těším šíleně moooooooooooooc! Už teď bych ho zulíbala :dizzy_face: :dizzy_face: Výbavičku a všechno okolo už mám připravené, teď už jsem začala akorát prát a žehlit! :wink: Má toho teda docela dost klučík náš! :dizzy_face: :grinning:
A co Ty, jak se máte s Nikolasem? :dizzy_face:
9. črc 2010 v 05:59  • Odpověz
Holky mám novinu: Ewulka má chlapečka Theodorka - narodil se dnes v noci a má 2,36kg a 47cm :dizzy_face: Tak máme další miminko :slight_smile:
Anoli já si to určitě nechám říct - bych to nevydržela :grinning:
9. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
Tak to ewul moooc gratuluju a malému Theodorkovi přeji hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka do života :wink: :dizzy_face:
9. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
mocinky moc gratuluji k Theodorkovi :wink:
9. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
Jééé, máme další miminko! To jsou super zprávy! :dizzy_face: Taky přeju Theodorkovi všechno nejlepší do života, ale hlavně hodně moc zdraví! :slight_smile: No a ať je ewulka brzo fit a může si ho užívat. :wink:
jaspi, já se taky divím, že jsem to vydržela si to nenechat říct. :wink: Při druhém jsem ale rozhodnutá si to nechat říct. To už jsem manželovi říkala. :grinning:
9. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
Anoli to já budu chtít vědět, jaké barvy nakupovat! :wink:
9. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
jůůůůů další mímo! jaspi vyřiď že moc gratujulu!!! a jakej je to drobek, to bych se snad bála vzít ho do rukou :sweat_smile: ale Lada měla 2,7 kg a přišla nám velká :sweat_smile:
hlavně že už to má Ewička za sebou a určitě to zvládla na jedničku :slight_smile:

jaspi a co bys chtěla? a co jména? Ségra si to nenechají říct, tak budeme mít v lednu překvápko :slight_smile: a dnes nám oznámil švára že budou mít miminko, ali začátkem března.. :dizzy_face: po pravdě jim to vůůůbec nezávidím, to šestinedělí mám jaksi v mlze :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem byla fakt v pohodě.. :sweat_smile:

eli, už se ti to krátí, to je mazec :astonished: :dizzy_face: tal hlavně ať je vše v pořádku!
9. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
Zuzi já jsem si vždy myslela, že chci holčičku a te´d je mi to nějak fuk..tak hrajem na to, že já sázím na holčičku a Jarek na kluka :slight_smile: a jména budem vymýšlet až pozděj - no kluk by teda musel být po tatínkovi :wink:
Normálně včera mi bylo tak šíleně zle, že jsem myslela, že to nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Blila jsem X-krát jak najatá a bylo mi hrozně. Dokonce se mi zamotala hlava při tom a já blbec jsem to nějak vdechla a pak jsem se málem udusila :confounded: Fuj to bych nerada opakovala. Navíc takový paradox - rok na to člověk čeká a pak se udusí.. :grinning: :angry:
11. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
@jaspina :grinning: :grinning: :grinning: to bys byla snad ani ve zprávách :grinning: já když si vzpomenu, jak jsem blila, a to jen ráno - tak snad ani druhý dítě zatím nechci :confused: :sweat_smile: :grinning: ale koupila jsem si takový ten bref do záchodu a zjistila jsem, že ho tam nemůžu mít, že mi to připomíná jak jsem blila, tak letěl do koše... stejně tak mám zbytek sprcháče z porodnice - úplně se mi to vrátilo - doma jsem ho použila jednou as nikdy víc! Ty vzpomínky jsou mazecký!!! A co se týče toho pohlaví, já vždycky chtěla holčičku, ale jsem fakt ráda, že máme vendelína - je to úplně šumák, je náš a je to! :dizzy_face: (ale tu Matyldu mít jednou stejně budu :sweat_smile: :dizzy_face:)

U nás byl dnes švára a řekli že budou mít taky mimíse - v půlce března :dizzy_face: sice švagrová má v ruce jen těhotenský test, ale snad bude vše v pořádku. Dala jsem švagrové troje rifle, trička, mikiny a GS mamavit a frčela spokojeně domů :grinning: jsme jí řekla, že to mimimálně tři roky nechci vidět :grinning:

chcersi, už jsi byla u té nové dr.?

baji, kamarádka co byla v tom Heliosu přešli do Unicy a druhá do reprofitu, prý se to tam strašně zhoršilo :confused: ale ty si zatím spokojená, ne? a co to vaše bydlení, jak to vlastně dopadlo?

anoli, zkoušku dáš v srpnu, stejně máš můj obdiv :dizzy_face: , já jsem ráda, že se stihnu najíst :sweat_smile:
11. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
Zuzi no dostat se do zpráv fakt není můj sem :grinning:
Taky jsem včera říkala ,že vědět jak zle mi bude, tak ještě asi beru antinu a že budeme mít jedináčka :grinning: Člověk než otěhotní, tak si to maluje tak krásně idylicky a pak jen žasne nad realitou :wink:
11. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahojte holky, jaspi neboj se kvůli prckovi to zmákneš.

zuzu - ještě jsem nikde nebyla, protože jsem opět místo MS jen 6 dní slaboulince špinila. A to včera skončilo tak přemýšlím jetsli za tou nmou starou ještě zítra nedojdu. a podle toho co mi řekně se poohlídnu jinde
12. črc 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Gratulace k dalšímu miminku! Ewulko moc moc štěstíčka, zdraví a jen samou radost vám všem třem! :slight_smile:

Jaspi IVF kvuli mým vaječníkům a spermiogramu, kdybych já byla uplně OK stačila by inesminace, ale takhle....samozřejmě že není vyloučeno, že otěhotním přirozeně, ale podle statistiky to může trvat 7 let a je 5% šance, takže tak dlouho teda čekat nechcem :angry:
taky už chci zvracet :grinning:

Zuzi přesně tak....tak stimulace, z toho mám trošku obavu a tak celkově z toho všecho, no nějak to zvládneme, musíme :sweat_smile: jinak co se týká našeho bydlení tak je odsunuto, já jak přišla o práci tak jsme toho nechali, ano zatím jsem spokojená a Helios bych doporučila.
12. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vam prisla oznamit radostnou novinu, ze se nam 28.6. narodil Lukasek :dizzy_face: Mam v albu fotky, zatim teda jen dve.
Jaspi, ted vidim, ze se vam to konecne taky podarilo. Tak velka gratulace!!!!!!!
Zuzi, uplne s tebou souhlasim.....taky jsem si moc prala holcicku a ted jsem tak stastna za chlapecka, ze je mne to taky uplne sumak :wink: A s tim sprchacem to mam taky tak. Jeden mne tak pripomina ty prvni 3 mesice, ze ho nemuzu ani citit. A to stejny s jednim parfemem. A to byl pritom muj nejoblibenejsi :unamused:
Anoli, to ses fakt dobra, ze zvladas pri malem i studovat.
12. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
Bubli moc gratuluju! :slight_smile:
Holky mě by zajímalo co asi Copa..nějak na nás zapomněla..
12. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
bubli, moc gratuluju k Lukáškovi - je nádhernej! :dizzy_face: Tak mu přeju do života hlavně zdravíčko, to je to nejdůležitější, ostatní přijde samo. :wink:

jaspi, chudáku, je mi tě líto, že ti je zle... ale musíš si říkat, že to zvládneš a že za to ten mimísek stojí. :wink: A věř, že fakt stojí. :dizzy_face:

Zuzi, to já jsem ze začátku byla úplně tak mimo, že jsem třeba stála u plotny a teď jsem si najednou začala postupně vybavovat, jak jsem dělala ještě v den porodu šunkafleky a pak jak jsme jeli a jak to pokračovalo dál... a úplně jsem z toho vždycky ve stresu, tak se na to snažím nemyslet... :pensive: Ale je zajímavý, že i přes to všechno chci další mimi. Neodradilo mě to. A taky bych chtěla ještě holčičku. :wink: No a co se týče školy, tak někdy je to fakt mazec všechno stíhat, ale manžel se snaží pomáhat, tak to jde. A nehrotím to, kdyžtak si předmět zopakuju příští rok no... stejně jsem nedoufala, že to zvládnu a myslela jsem si, že budu muset opakovat ročník a nakonec si zopakuju třeba jen ten jeden předmět. :wink:

jaspi, taky by mě zajímalo, co je s copou... třeba na nás fakt zapomněla... :unamused:

Zuzi, taky se s Vendou teď držíš spíš doma nebo chodíš po venku? Já chodím na procházky až kolem 20. hodiny, dřív to nejde... je to mazec to vedro, co?
12. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
Tak co Cher - byla jsi dnes u té doktorky?
Ty horka jsou fakt šílené! Musím si domluvit s doktorkou jinak vycházky..mám je od 13 do 18ti hodin a to je takový hic, že jsem ráda, že přežívám vevnitř..natož někam jít.. Radši bych asi měla část dopoledne a zbytek víc na večer.. nebo celodenně že.. :grinning:
13. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
ahoj jaspi nebyla, protoze je tam od 13- do 17 dneska, a já nemuizu jit driv z prace. jelikoz kolegine si opet vzala náhradní volno :angry:
13. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
Cher s tebou si ten osud koukám taky pěkně zahráva :grinning:

Japinko maminko jak se cítíš, pořád je ti zle? A kromě fyzického stavu, jak je na dušičce? :wink:

Bublinko moc moc gratuluju ke sluníčku Lukáškovi!!!

Manžel je nesmírně rád že jsem zrovna v diskusi, kde se rodí samí klučini :grinning: tak Jaspi doufámže to prolomíš aby mi můj drahý trošku znervozněl a nemyslel si že má syna v kapse :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
Baji to já bych to klidně prolomila :wink: i když Jarek by taky rád Jarečka :grinning:
Jinak některý den je mi líp a jindy hrozně.. psychicky tak nějak normál.. pořád mám v sobě to, že se k tomu víc upnu až zdolám těch 12tt.. V pátek jdem na kontrolu a pak ještě ¨2 týdny.. Snad bude všecko jak má!
Jarek mi odjel na Masters of Rock, tak jsem samotinká - ale v pátek by se měl vrátit a že mě hodí k doktorce a pak pojede ještě do neděle. Doufám, že se tam moc nezlinkuje, aby na ten pátek nezapomněl :unamused:
14. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
Určitě nezapomene :wink: a určitě bude všechno v pořádku tak jak má :wink:
14. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
jaspi, přesně, člověk se pořád strašně těšil až bude těhu a pak když je, tak se bojí, aby bylo vše v pořádku, co? Měla jsem to stejně tak. Myslím si, že jiný už to nebude, to je osud matek. Teď co mám Nikinka, tak se zas bojím o něj. Ale myslím si, že je to úplně normální. :slight_smile:

A s tím klukem... manžel pořád tvrdil, že je mu jedno, co to bude, jestli holka nebo kluk, ale když pak na svět vykouknul Nikolásek, byl strašně dojatej a taky pyšnej, že je to kluk. Navíc mu to všichni chlapi říkali, jakej je borec, že má kluka a navíc pokračovatele rodu... já jsem se ho na to pak asi měsíc po porodu ptala a říkal, že je moc rád, že je to hošíček, že se těší na to, jak s ním bude chodit hrát fotbal atd. Já jsem si trošku víc přála holčičku, ale třeba bude příště. :grinning:
15. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky,tak hlásím,že nás dneska pustili domůůůů:slight_smile:,po týdnu od porodu!Naše mini miminko je moc krásné,sice ho trošičku zlobí prdíky a ještě ke všemu ty vedra mu moc nepřidávají.Všem děkuju za gratulace-no a porod-holky nepochopíte! Byla jsem týden před v nemocnici s vysokým tlakem a podezřením na preeklampsii(nemocnice jsou hnus)..no a po týdnu mi řekli,že mám ten tlak vysoký,že jdeme vyvolávat-teda řekli to mi a manželovi v 17 hodin a v 19 jsem dostala čípek(celkem na to šli rychle).Jelikož jsem byla úplně zavřená,tak ten čípek co mi dali byl na uvolnění a přípravu porodních cest,s tím,že vyvolávačku mi dají ráno-ještě jsem ze srandy doktorovi řekla,že rodím v noci na jeho směně,že nikoho jiného nechci:slight_smile:.takže dali mi čípek a poslali mně do postele,že mám přijít ráno,o půlnoci jsem jednou zvracela,protože jsem měla bolesti jako bych to měla dostat-no a to už mně poslali na porodní sál s tím,že mi natočí ozvy-porodní asistentka mi řekla,že kontrakce nemám,že nemám tlačit,že si potrhám porodní cesty-byla jsem otevřená na půlku nehtu,za 5 minut na 2 cm,pořád bez kontrakcí a řekli,že porodím dopoledne-za asi minutu mi rupla plodová voda,řekla jsemže tlačím a byla jsem otevřená úplně,první kontrakci jsem zatlačila,mezi první a druhou jsem volala manželovi,třetí přiběhl doktor a smál se,že tohle nečekal,třetí jsem prodýchala abych počkala na manžela a čtvrtou jsem malého porodila.První kontrakce začala 3:45,malý se narodil 3:54.V papírech mám napsáno překotný porod!kontrakce jsou hrozně hezká věc,já mám z porodu celkově dobrý pocit,malý mně trošičku natrhl,šití pohoda,klystýr nestihli,nestihli vlastně nic:grinning:.manža přiběhl uřícený těsně po,ale stejně jsem byla ráda,že dorazil,protože ten pohled na dojatého chlapa stojí za to!malinký měl apgar score 10-10-10!Já bych šla rodit klidně hned,akorát mně úplně ubíjel pobyt v nemocnici-to jsem nedávala,každou návštěvu jsem brečela,myslela jsem,že se zcvoknu.malý byl první dva dny v inkubátoru,měl infuzi-špatný cukr,takže nervy!

jeee tak to máte co dělat si to přečíst:grinning:
16. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ewulko teda tys rodila jak profík! Nechceš pak vzít porod i za mě? :wink:
Holky už mám průkajdu - prcek byl včera na UTZ krásně čilý a vrtěl se :dizzy_face: , tak už od příštího týdne mám jít na krev, moč a začátkem srpna jdu na ten kombinovaný test.. Jinak vše o.k až na denní blití - dostala jsem proti tomu čípky, ale vůbec nepomáhají.. :unamused: jo a taky mám nízký tlak - 90/70 :grinning:
17. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
Teda Ewulko krásnej porod, takovej si asi přeje každá rodička :wink: se máááááš :grinning:

Jaspinko gratulace k průkajdě :wink: to blití za to určitě stojí :wink:
18. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
ewulko, krasně jste to s malym zvladli. Kamarádka to měla podobné, jenže ta málem porodila na záchodě, pořád nic nic a najednou že se nemůže zvednout a dokror ji odnesl v naruzi na porodní sal a za 4 minuty byl malej venku.
tyhle porody jsou asi nejlepší, je to rychly a pak si rodička snad ani neopřipustí tu bolest.

Jinak holky mě už asi Vážně hrabe - dneska se mi zdalo že jsem otěhotněla, manžel byl strašně sťastnej, narodil se nam klučina, cely po něm, a zanedlouho po porodu nas opustil.

Už fakt blbnu :confounded:
19. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
Chersi tyto sníky se nám vyplní brzy...a se šťastným koncem :wink:

já jsem zpátky od dr. a začínáme stimulovat, nafasovala jsem prášky a injekce, zítra UTZ a pak už jen pořád odběry a kontroly a snad úspěch.....držte mi pěsti :wink: bojím bojím
injekce mi bude píchat manžel a začínáme zrovna na dovči :cry: už se na ni zas tak moc netěším :grinning:
19. črc 2010 v 16:46  • Odpověz
@jaspina gratulace k průkazce!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a blití zvládni, ségra už má dole 7 kg a vyfasovala nějaký prášky a ty jí taky pomohly!!! Neboj bude líp :wink: Pro mimíse vše! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@bajoch tak to budu držet palce, konečně se to hýbne ím správným směrem a mimís na sebe nenechá čekat :dizzy_face:

@ewulin Ewičko, moc gratuluju, téda porod luxusní!!! No vidíš, žes to zvládla a bez jakékoliv újmy na zdravý :sweat_smile: a taky chci vidět nějaké fotečky!! :slight_smile:

@bublinka. gratulace k Lukáškovi a je nádhernej!!!! a vypadáš moc spokojeně :sunglasses: :dizzy_face:
19. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahojky!!!!!

Jaspinko tak co? Pořád blivno? :frowning2:

Já mám super zprávu, folíky mám a ve čtvrtek jdem na IUI, osud tomu asi tak chtěl a IVF se zatím posouvá o měsíc.... :slight_smile:
20. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
Baji budu moc a moc držet palce! :slight_smile:
Zvracení mám jak kdy..včera ne a dnes zatím taky ne.. možná ty čípky od doktorky přece jen k něčemu budou :slight_smile:
20. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.